تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 35 از 39 اولاول ... 25313233343536373839 آخرآخر
نمايش نتايج 341 به 350 از 382

نام تاپيک: Align کردن هاردهای وسترن دیجیتال و رفع مشکل کمبود سرعت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

نه چه مشکلی ؟

مشکلی ایجاد نمیشه
    دقیقا...جالبه که بنده قبلش هارد 500 گیگ سامسونگ داشتم 1200rpm بود...براحتی تمام بازی ها هم اجرا میکردم..ولی برخی از دوستان جو سازی میکنن که این نوع هارد وسترن فقط و فقط برای آرشیو بدرد میخوره...ولی واقعا من مشکلی توش ندیدم..صدای کم..فوق العاد خنک..همین الان هم مثلا یک فایل 900 مگی رو با سرعت 100 و خورده ای منتقل کرد...حالا به نظر شما بازم میارزه زیر قیمت بفروشم و Seegate بگیرم؟؟ چون میخام این هارد رو برای مدت زیادی نگه دارم ...

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دقیقا...جالبه که بنده قبلش هارد 500 گیگ سامسونگ داشتم 1200rpm بود...براحتی تمام بازی ها هم اجرا میکردم..ولی برخی از دوستان جو سازی میکنن که این نوع هارد وسترن فقط و فقط برای آرشیو بدرد میخوره...ولی واقعا من مشکلی توش ندیدم..صدای کم..فوق العاد خنک..همین الان هم مثلا یک فایل 900 مگی رو با سرعت 100 و خورده ای منتقل کرد...حالا به نظر شما بازم میارزه زیر قیمت بفروشم و Seegate بگیرم؟؟ چون میخام این هارد رو برای مدت زیادی نگه دارم ...

وقتی با این هارد مشکلی ندارید دلیلی نداره به نظر من عوضش کنید

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Shahrooz_00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با سلام
    آقا من چند روزی هست یه هارد WD 1.0T/64M Green خریدم.چون قبلا از الاین کردن چیزی نمیدونستم با partition manager 11 پارتیشن بندیش کردم.اما موقع نصب ویندوز 7 با خود ویندوز هم دوباره درایوهامو فرمت کردم.برنامه AcronisAlignTool_s_e_2_0_111 رو هم گرفتم و با اون درایوهامو چک کردم که میزنه درایو ها نیازی به الاین کردن ندارن...
    اما سرعت سیستم خیلی خیلی پایین هست.قبلا که یه هارد 500 سامسونگ داشتم خیلی سرعتم خوب بود اما الان به محض کپی کردن یه فایل حتی کوچیک کل سیستم انگار هنگه!!!هیچ کار دیگه در زمان کپی کزدن نمیشه انجام داد و سرعت خود کپی هم در حد 6 - 7 مگ هست...
    در مواقع دیگه سرعت کلی سیستم بدک نیس و مشکلی نداره...
    لطفا راهنمایی بفرمایید میشه کاریش کرد.

سیستمم:
    amd phenom 8450 triple core 2.1 G
    ram 2G
    graphic hd 5670 1G
    win 7 x32

ممنونم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام
    آقا من چند روزی هست یه هارد WD 1.0T/64M Green خریدم.چون قبلا از الاین کردن چیزی نمیدونستم با partition manager 11 پارتیشن بندیش کردم.اما موقع نصب ویندوز 7 با خود ویندوز هم دوباره درایوهامو فرمت کردم.برنامه AcronisAlignTool_s_e_2_0_111 رو هم گرفتم و با اون درایوهامو چک کردم که میزنه درایو ها نیازی به الاین کردن ندارن...
    اما سرعت سیستم خیلی خیلی پایین هست.قبلا که یه هارد 500 سامسونگ داشتم خیلی سرعتم خوب بود اما الان به محض کپی کردن یه فایل حتی کوچیک کل سیستم انگار هنگه!!!هیچ کار دیگه در زمان کپی کزدن نمیشه انجام داد و سرعت خود کپی هم در حد 6 - 7 مگ هست...
    در مواقع دیگه سرعت کلی سیستم بدک نیس و مشکلی نداره...
    لطفا راهنمایی بفرمایید میشه کاریش کرد.

سیستمم:
    amd phenom 8450 triple core 2.1 G
    ram 2G
    graphic hd 5670 1G
    win 7 x32

ممنونم
    با ویندوز سون 64 بیتی هم تست کنید
    یک عکس از تب health نرم افزار hdtune هم بدین تا وضعیت سلامت هارد معلوم بشه اگه هارد درست بود بریم سراغ بقیه موارد و ممکنه یک جای دیگه مشکل داشته باشه

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با سلام
    از تب health برنامه hdtune عکس گرفتم...اون warning چیه که داده؟؟؟

البته این رو هم بگم که در غیر از مواقع کپی کردن یا اکسترکت کردن فایل سیستم به خوبی کار میکنه و هیچ مشکلی ندارم...

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام
    از تب health برنامه hdtune عکس گرفتم...اون warning چیه که داده؟؟؟

البته این رو هم بگم که در غیر از مواقع کپی کردن یا اکسترکت کردن فایل سیستم به خوبی کار میکنه و هیچ مشکلی ندارم...
    بله این ارور رو همون سرعت کپی و burst rate اثر میزاره
    اتصالات هارد و پاور سیستم رو بررسی کنید
    از اطلاعات هارد بکاپ بگیرید هارد رو دوباره پارتیشن بندی کنید و فریم ویر هارد رو آپدیت کنید و دوباره تست کنید
    Last edited by EXTREME; 13-07-2013 at 13:25.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    با تشکر از شما دوست عزیز
    کارهایی که گفته بودید کردم، روی مادربورد 6 پورت sata دارم که با کابلهای sata مختلف روی هر 6 پورت امتحان کردم...
    کابلهای پاور رو هم تست کردم اما باز هم همون ارور در سربرگ Health وجود داره...
    توی توضیحات ارور همون سربرگ Health نوشته این ارور بخاطر مشکل در کابل ارتباطیه
    شما مطمئن هستید که ممکنه ایراد با پارتیشن بندی مجدد رفع بشه؟؟؟
    چون من حجم اطلاعات روی هاردم زیاد هست و امکان بکاپ گیری نیست...
    میشه با وجود اطلاعات در روی هارد فریم ور هارد رو آپدیت کرد و به اطلاعات آسیبی نرسه؟؟
    با تشکر از شما

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    با تشکر از شما دوست عزیز
    کارهایی که گفته بودید کردم، روی مادربورد 6 پورت sata دارم که با کابلهای sata مختلف روی هر 6 پورت امتحان کردم...
    کابلهای پاور رو هم تست کردم اما باز هم همون ارور در سربرگ Health وجود داره...
    توی توضیحات ارور همون سربرگ Health نوشته این ارور بخاطر مشکل در کابل ارتباطیه
    شما مطمئن هستید که ممکنه ایراد با پارتیشن بندی مجدد رفع بشه؟؟؟
    چون من حجم اطلاعات روی هاردم زیاد هست و امکان بکاپ گیری نیست...
    میشه با وجود اطلاعات در روی هارد فریم ور هارد رو آپدیت کرد و به اطلاعات آسیبی نرسه؟؟
    با تشکر از شما
    بله یک علتش همون کابل و اتصالات هارد و پاور است

ممکنه با آپدیت بایوس و فریم ویر هارد و پارتیشن بندی مجدد هارد این مشکل برطرف بشه ولی قطعی نیست و بازم ممکنه این ارور پاربرجابمونه

برای آپدیت فریم ویر حتما باید از اطلاعات بکاپ داشته باشید چون ممکنه به بعضی از اطلاعات آسیب برسونه

داره خودمونی میشه فلایت سازان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من یک هارد وسترین یک ترابایت سبز دارم سرعتش بسیار پایین امده برای همین یک ساعت فقط کپی فایل ها روش طول میکشه تا به مرحله نصب برسه اول فریمور این مارک هارد را از کجا میشه پیدا کرد و اپدیت کرد توسایت وسترن چرت و پرت فقط هست.دوم به روش مدار TTL می خواستم کاری صورت بدهم ولی اسلات tx-rx را را نتوانستم پیدا کنم که از هشت پین کدام ها هستش لطفا راهنمایی نمایید با تشکر
    حسن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه فلایت سازان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

lمدل هاردم هم WD10EARS-00Y5B1

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •