با سلام خدمت دوستان و استادان عزیزم ؛(!!)

حتما در کلیپ و تیزرها دیده اید که بخشهایی از یک پلان ، سیاه و سفید و بخشهایی از همان پلان رنگی است ... مثلا در یک صحنه یک زن را در یک خیابان یا یک اتاق می بینیم که کل خیابان یا اتاق و همچنین دست و صورت آن زن ، سیاه و سفید است ، اما لباس آن زن رنگی است !

خب این من نبودم... من اینم!
سلام
اینو یکی نوشته بود توی انجمن پریمیر.... یکی دیگه جواب داده بود که.... توی ادیوس خیلی راحت میشه این کار رو کرد!... لطفا راهنمایی کنید... سپااس

...

پلاگین دونی و جا فیلتری پی سی وورد رو هم نشونم بدین.... ضمنن

ضمنن
و ضمنن...
نه ضمنن نه... اصلا و اساسا

یعنی اینکه این نکته مسئله ی ضمنی نیست ولی خب چون واضح و مبرهنه معمولا کمتر بیان میشه...

از آنجایی که اینجانب دستی در شعر دارم ... و ایضا از آنجایی که می دانید شاعر جماعت... حال و احوال درست حسابی یی ندارد... به این نکته ی اصلی... در ضمن این پست اشاره می کنم.

چند روزه بیشتر میرم توی قسمت آموزش ها و مطالب خوبی یاد گرفتم...

زحمت ها و وقت های زیادی که صرف شده بود برای آموزش دادن به دیگران کاملا مشخص بود.... یکی به نام سامان... یکی به نام جواد و خیلی های دیگه...
خلاصه اینکه خوش کردم ضمن فشردن دکمه ی تشکر اینجا هم بنویسم... علی طهماسبی یه جمله ای به عنوان امضاش داره که شاید شنیده باشین.... دست هایی که یاری می کنند مقدس تر از هستند از... . واقعا این جمله رو باید با آب طلا نوشت!

آآیون مدیران بی زحمت این بخش نوشته منو سانسور و اینا نکنین... یه ذره انعطاف داشته باشین تقدیر نکردن از خوبی ها بدی ها رو در جامعه گسترش میده!!...

و در اخر ........ برای بار هزاارم ! آقایون ِ رفقا ...یه مشت پلاگین ملاگین و افکت به من بدین... یعنی که چی... اینجا اصلا هیشکی به فکر مردم نیست... یعنی که چی... زت زیاد
یا رب در ِ خلق تکیه گاهم نکنی!
درود