تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 38

نام تاپيک: سوالاتی در مورد لنز چشمی

داره خودمونی میشه alan wake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    S|H

پيش فرض

ولی الان 2 ساله عینک میزنم و راحت بدون دردسر بدون اینکه مشکلی برای چشمم پیش بیاد..شب راحت در میارم و میزارم

رویه میز صبح از خواب پا میشم با دستما کاغذی تمیز میکنم و میزنم به صورتم و بسیار راحت و لذت بخش و بدون هیچ مشکلی
    خوب عینک برای بعضی ها خوشاینده و برای بعضی ها مثل من ناخوشایند و مثل حصار و دیواره !

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام من از لنز طبی نرم استفاده می کنم و برای شستشو از محلول bausch and lomb multiplus یا opti free express استفاده می کنم
    یکی از دوستام چند وقت پیش گفت که هر ماه 1 بار از قرص لنز برای شستشو استفاده کنم میخواستم طریقه استفاده از قرص لنز را برام توضیح بدید و اینکه چه عملکردی دارد
    ممنون

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

به نظرم لنز خوب نیست و باعث قوز قرنیه میشه.و این قوز قرنیه هم در آینده اگه بخوای لیزیک کنی مانع عمل میشه.

4. 2 کاربر از M A M M U T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام و خسته نباشید

پدر بنده یک عینک سازی داره 12 سال هست پدرم توی اینکار هست و با دکترها سر و کار داریم....شما اگر دقت کنی دکتر چشمی رو پیدا نمیکنی که از لنز استفاده کنه اگر هم باشه 1 یا 2تا هستند عینک بهتر هست ولی خب اگر قرینه نازک نباشه لیزیک هم خوبه

6. 2 کاربر از meha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به هر حال لنز هم کاربردهای خودشو داره.

مثلا برای خانومها یا آقایونی که بدشون میاد عینک بزنن و بیشتر به قیافه اهمیت میدن مثلا

برای عروسی رفتن تو اون شب خاص لنز میزنن یا کسایی که مثلا ورزشکار هستن یا هزاران انسانهای دیگه که عینک اذیتشون

میکنه مجبورن که لنز بزنن

8. این کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

بله درسته برای شب عروسی مشکلی نداره اونا هم لنز طبی نیستند لنز زیبایی هستند البته لنز طبی رنگی هم داریم ولی خب این شی سخت برای آدمهای عینکی میخواد به مدت زیادتری توی چشم باشه
      محتوای مخفی: نکته 

در ضمن یک نکته خنده دار که یکی از آشناهامون که صاحب شرکتی به نام ابطحی طب هست توی کار لنز و دستگاست....میگفت ما دیگه لنز نمیدیم آخه به یک مغازه لنز دادیم بعد یک مردی اومد داخل شرکت گفت میخوام صاحب شرکت رو بکشم کجاست؟!میگفت یک دکتر بود که میگفت شما اومدید به خانم من لنز رنگی سبز دادید منم دوست داشتم زنم چشمهای سبز داشته باشه یعنی دنبال یک زن میگشتم یک چشمهای سبز داشته باشه ولی شما به خاطر اینکارتون سرم کلاه گذاشتید!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

لنزهای سیبا ویژن هم مرغوب است و هم کم عارضه این لنز در مراکز اپتومتری قابل دریافت است .بااپتومتریست (کارشناس بینایی )خود مشورت کنید .

11. این کاربر از basiratahar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظرم لنز خوب نیست و باعث قوز قرنیه میشه.و این قوز قرنیه هم در آینده اگه بخوای لیزیک کنی مانع عمل میشه.
    شایعه سازی نکنید
    قوز قرنیه اخه چه ربطی به لنز داره؟؟
    در رابطه با عمل(لازیک یا..) هم بهتره به این سایت معتبر مراجعه کنید میبینید که کسانی که از کنتاکت لنز استفاده میکنند عمل بهتر روشون جواب میده از افراد عینکی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    از خوبی های لنز هم نمیشه گذشت دید با لنز 100 درصد هست در صورتی که با عینک نیست شیشه عینک خیلی زود خش میفته و در دراز مدت چشم را به فنا میده شیشه عینک بخار میگیره و... اما لنز اینطوری نیست
    رفیق من لنز میزد میومد فوتبال تحت هیچ شرایطی لنز از چشمش بیرون نمیومد در صورتی که با عینک نمیشه راه رفت دیگه فوتبال که..
    منم از عینک خسته شدم و تا 48 ساعت اینده از عینک به لنز کوچ میکنم

در آغاز فعالیت mahdi afshar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعآ کسی نیست که تجربه استفاده و یا سر رشته ای از لنزهای چشمی داشته باشه؟!
    سلام البته فک کنم یکم دیر شده
    یه نکته هست که در زمان خرید لنز باید یه اون توجه کنید
    قبل از تهیه لنز، مارک مورد نظر خودتون جستجو کرده و پس از یافتن سایت تولید کننده آن ، از ریز اطلاعات لنز در خواستی آگاه شوید.
    از جمله مواردی که حتماً باید به آن توجه کرد ضریب اکسیژن رسانی ( DK/t) است.
    این ضریب نشان دهنده مقدار اکسیژن رسانی لنز به سطح قرنیه می باشد و در صورت پایین بودن آن عوارض زیر را در پی خواهد داشت.
    1_خستگی زود هنگام چشم که عملاً مدت زمان مفید استفاده از لنز را در روز به چند ساعت محدود میکند.
    (امروزه محصولات معتبر مدت زمان استفاده مداوم 18 ساعت در روز را برای استفاده کنندگان فراهم میکنند)
    2_ قرمزی چشم که در صورت تکرر، پیامدهای منفی آن در دراز مدت بروز خواهد کرد.
    * تولید کنندگان ضعیف به علت پایین بودن ضریب اکسیژن رسانی (DK/t) محصولاتشان ، از قرار دادن این ضریب در سایت و کاتالوگ های خود اجتناب می کنند.
    برخی از محصولات پیشرو در این زمینه...
    Biofinity (cooper vision) DK/t: 160 (بالاترین ضریب اکسیژن رسانی در بین تمامی لنز ها)
    Avaira (cooper vision) DK/t: 125 ( ضد اشعه uv )
    Purevision (Bausch&lomb) DK/t: 112 ( استفاده از اپتیک کروی قدامی که باعث کاهش انحراف کروی می شود)
    cantactlens.persianblog.ir
    Last edited by mahdi afshar; 27-02-2011 at 19:55.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsan-inventor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    2 ساله بودم که تاب خورد زیر چشم راستم ! 3 شماره ضعیف شد ... یعنی تا حالاش من از عینک استفاده کردم که یکیش شماره صفره و اون یکی 2(چون فاصله شماره هازیاد میشه دکتر گفته باید شماره 2 بزنی و 3 اذیتت می کنه و سردرد میاره،سه هم زدم همون طور شد که دکتر گفت)
    خلاصه که چشم شماره 3 من 2 هستش...و خیلی مشکلات دارم.بعد از 2-3 ساعت مطالعه سر درد و ...
    اپتومترسیت گفت لنز بزنی خیلی بهتره برات و این مشکل کمتر بودن شماره عینک از چشم هم حله.
    من سفارش دادم و امروز گرفتم.از صبح تا حالا هرچی ور میرم که بره تو چشمم نمیشه !!! آخه شما چطوری لنزو تو چشم میذارین ؟ ممکنه دقیقا و مرحله به مرحله راهنمایی کنید؟
    بعد از کلی ور رفتن چندباری لنز رو زمین افتاد که با محلول چند قطره روش می ریختم نمی دونم تمیز میشه این جوری یا نه؟ الان یه مایع زرد رنگ از گوشه چشمم زده بیرون...کار دست خودم دادم؟! لنز رو هم آخر نشد جا بندازم...
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    راستی لنز من Biofinity (cooper vision)هستش.سه تا هم بهم داده گفته 4 ماه یه بار عوض کن.حالا که نتونستم جا بندازم پشیمون شدم میشه پس داد یا هر لنزی رو واسه چشم هر کس می سازن و قابل استفاده بقیه نیست؟
    Last edited by ehsan-inventor; 30-12-2010 at 16:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •