تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: برنامه‌های گرافیکی ( جایگزین )

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض برنامه‌های گرافیکی ( جایگزین )

سلام
    برای کاربرانیکه بصورت حرفه‌ای روی برنامه‌های تخصصی کار میکنن جایگزین کردن یک برنامه با یک برنامه دیگه در همان سطح و کارایی سخته و مسائلی مانند آشنا شدن با رویه عمومی کار با اون و هماهنگ سازی باعث ایجاد وقفه در پروسه زمانی خودش میشه
    بقیه مطالبم رو با مثال جور میرم دو برنامه Adobe photoshop و 3DMax برنامه‌های هستن که کارایی و عملکردشون برای کاربرانش ثابت شده ولی با چه قیمت و هزینه مجوزی ؟
    خب شما میتونید بگید که ما در ایران هستیم و قانون کپی رایت برای معنا نداره یا از این نوع ادله و . . . !
    حال من یک سوال دارم آیا شما حاضر هستید که از برنامه‌ی استفاده کنید که قانونی باشه و اونو کرک نکرده باشید از مجوزهای محدود کننده استفاده نکنه از مجوزی استفاده کنید که به شما آزادی کامل برای استفاده از یک برنامه‌رو میده و قدرت مانور شما رو برای هدایت یک پروژه بالا ببره لطفا به سوال من فکر کنید و صادقانه بجوابی که بخودتون میدید فکر کنید
    * * *
    GIMP GNU Image Manipulation Program
    برنامه Gimp شما رو میتونه ویرایش تصاویر و عکسهای شما مورد استفاده قرار بگیره و جایگزین مناسبی برای Adobe photoshop باشه
    این برنامه از Plug-in و فیلترهای قوی استفاده میکنه که شما رو در امر ویرایش تصاویر یاری میکنه برای تست هم که شده یک بار نصب کنید بعضی مواقع تفاوت مزه شیرینی داره
    وب سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دانلود گیمپ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بسته‌های RPM گیمپ برای زوزه از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیرید
    گیمپ برای دوستانیکه از ویندوز استفاده میکنن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    چند تا تصویر از محیط گیمپ

* * *
    Blender Blender is the open source, cross platform suite of tools for 3D creation
    برنامه blender برای ایجاد تصاویر سه بعدی یا 3D و انیمیشن سازی و رندر به شما کمک میکنه عنوان کردن این موضوع که در سال ۲۰۰۵ بیش از دو میلیون بار برنامه blender دانلود شده گویا قدرت و محبوبیت این برنامه‌ست آیا باز هم فکر میکنید نمی‌تونید جایگزینی برای 3DMax پیدا کنید
    وب سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دیدن تصاویر ایجاد توسط این برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بسته‌های RPM بلندر برای زوزه از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیرید
    بلندر برای دوستانیکه از ویندوز استفاده میکنن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و یک تصویر ایجاد شده توسط بلندر

ممنون میشم که از نظرات شما آگاهی پیدا کنم
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

inkscape
    برنامه کارل دراو که تو ویندوز هست که دیدید . این همون کارو تو لینوکس می کنه . و ویرایشگر svg
    است .و قادر هم هست که svg رو به png تبدیل کنه .
    اینم سایتش : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

و برنامه‌ی که جدیدا باهاش آشنا شدم و دارم روش کار میکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •