تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: pes 2010 را چگونه آنلاین بازی کنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

12 pes 2010 را چگونه آنلاین بازی کنم؟

من نمیدونم چخه جوری آنلاین بازی کنم این پی اس 2010 رو . البته میشه از xfire استفاده کرد ولی من که نمی فهمم چه جوری باکسی انلاین بازی کنم تو این ایکس فایر آخه اصلا ن هیچ کسی نیست که من ببینمش.

پروفشنال Andaron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوستان من هم این سوال را دارم آیا نمیسه دو نفر پرورا آنلاین بازی کنند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirakhavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

توروخدا یکی بگه ... منم تو کفم ... میحوااااااااااااااااااااا ااااااااام انلاین بازی کنم

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بابا یعنی هیچکس نیست جواب بده ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران-بندر

پيش فرض

اول این نرم افزار را دانلود کنید تا از روی آن بتوانید با این آموزش بازی را به صورت شبکه بازی کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خب وقتی دانلود و از حالت فشرده خارج کردید فایل pro-evo.pl_connector_v1.1.exe رو اجرا کنید.
    توجه کنید که شما باید patch کونامی ورژن 1.2 و همچنین کرک بازی ورژن 1.2 رو نصب کرده باشید که لینکش در سمت چپ صفحه ی بازشده هستش. البته من بدون این ها امتحان نکردم . اگه کسی امتحان کرد و شد در قسمت نظرات اعلام کنه (ابتدا کرک رو کپی و بعد پچ را نصب کنید و توجه داشته باشید که اگه کیت سرور دارید اون رو دوباره نصب کنید .موقع نصب پچ کونامی توجه کنید که چند دقیقه طول می کشه تا دکمه ی نصب رو بزنید.پس اگه یه وقت داشت هنگ می کرد چند دقیقه صبر کنید. بگذریم)
    بعد از اون:
    شما باید نرم افزار Hamachi رو دانلود کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این نرم افزار کم حجم رو نصب کنید.
    بعد از نصب،شما باید certyficate رو نصب کنید که با کلیک بر روی install certyficates می توانید نحوه ی نصب اون رو هم به صورت تصویری ببینید.(فایل pes09.crt در همین پنجره که بازشده موجوده).بعد از اینکه certificate رو add (نصب)کردید بر روی "Run Connector" کلیک کنید.با کلیک برروی اون یک پنجره ی سفید باز می شه.

نکته مهم:بعد از نصب Hamachi و کانکت به اینترنت بر روی آیکون آن در کنار ساعت راست کلیک کنید و power on رو بزنید تا یک اکانت براتون ساخته و یک آی پی بهتون داده بشه.چند ثانیه منتظر بمونید تا یک آی پی بالای پنجره ی Hamachi به همراه اسمتون ببینید.در پایین فرض رو بر درست شدن اکانت و کانکت بودن به اینترنت می ذاریم

کارهایی که شما (HOST) باید انجام بدید:

1- بعد از کلیک برروی "Run Connector" در پنجره ی سفید شماره 1 و کلید enter رو بزنید.
    2- اون آی پی رو که Hamachi بهتون داده رو دقیقا وارد کنید. و کلید enter رو بزنید.
    3- وقتی که please start pes2009.exe رو دیدید بازی رو اجرا کنید و network رو بزنید، license رو قبول و log on کنید(در این قسمت باید باید یک اکانت درست کنید.یک یوزرنیم و پسوورد دلخواه وارد کنید تا اکانتتون درست شه)
    4- "login" رو بزنید.بعد از اینکه login شدید به سالن انتظار (نوشته Lobby) بروید.برای رفتن به lobby از قسمت منو در سمت چپ "Create a Match room" گزینه Ranking Match رو به Friendly Match تغییر دهید و ENTER رو بزنید و روم را ایجاد کنید. حالا روی گزینه Ready اینتر بزنید و منتظر شخص مقابل باشید.
    عملیاتی که شخص مقابل شما باید انجام بده... PES Connector رو اجرا می کنه و توی پنجره باز شده:

1- در "Run Connector" عدد 2 رو تایپ و enter رو می زنه
    2-آی پی هاست یعنی شما رو وارد می کنه و کلید enter رو می زنه
    3- آی پی خودش رو از روی Hamachi وارد می کنه و enter رو می زنه
    ۴-بازی رو اجرا میکنه و به بخش Network میره و همه یوزر پسورد ها را Accept می کنه (کونامی آیدی و گیم ایدی و ... رو به دلخواه وارد می کنه)
    ۵-لاگین می شه و از منو سمت چپ به سالن انتظار میره و این گزینه رو انتخاب میکنه : Search for a match Room بعد گزینه friendly Match رو انتخاب و اینتر میزنه حالا می تونید بازی کنید.
    حالا پاسخ به یه سوال:
    سوال: فرض می کنم من این راه ها رو دقیق رفتم.خوب من می خوام با شما آنلاین بازی کنم.از کجا باید بدونم آی پی شما چیه؟
    پاسخ: هاماچی مثل یه کلاینت عمل می کنه هرکسی که وارد میشه یه شناسه داره مثلا من با شناسه rohollah وارد می شم چراغ سبز رنگ روشن میشه برای شما و شما روی هاماچی خودتون اسم من رو با چراغ روشن می بینید جلوی اسم من آی پی ادرسم موجود هست و شما از اینجا می تونید تشخیص بدید هر شخص آنلاین چه آی پی داره.
    این آموزش خیلی کامل هستش.امیدوارم با مطالعه ی دقیق اون بتونید بازی رو شبکه بازی کنید

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اينا كه براي 2009 مگه نيست؟!!!

بعد از نصب certificate ميگه This certificate has expired or is not yet valid.

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اره درسته ایشون اشتباه میکنن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه malaki_mall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    آرامگاه(منزل)

پيش فرض

ها آنلاینه بیخیال.

راهی بید که وشد 2010 یا 2009 ره تحت شبکه وزد؟ ها ایه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - یزد

پيش فرض

منم میخوام pes10 رو آنلاین بازی کنم ...
    اول رفتم سایت konami عضو شدم
    بعد رفتم تو قسمت online خود بازی game ID و pass رو که زدم گفت که your version of pro evolution soccer 2010 is incompatible بعد یه صفحه اینترنت رو باز کرد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و باید pes2010patch رو دانلود میکردم ...
    دانلود که کردم وقتی خواستم نصب کنم این ارور رو داد ...

حالا چی کار کنم ...؟
    لطفا یکی جواب بده ..
    Last edited by farid_frd; 12-07-2010 at 13:17.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - یزد

پيش فرض

تو این انجمن کسی نیست جواب ما رو بده .....

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •