تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: درخواست آموزش iPhone از صفر

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض درخواست آموزش iPhone از صفر

من بعد از سیر کردن مدت زمانی در دنیای ppc، قصد دارم دنیای iPhone رو هم سیر کنم.منتها هیچ گونه تجربه ی عملی و علمی در موردش ندارم.
    مثلاً اینکه دقیقاً بعد از خرید نیاز به اعمال چه تغییراتی داره؟(قفلش شکسته بشه یا ...)
    مثلاً فرق جیلبریک با آنلاک کردن...
    کلاً اگه یه نفر پیدا بشه به صورت کامل و از ابتدا توضیح بده واقعاً ممنون میشم.

2. این کاربر از Diego بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash s.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من بعد از سیر کردن مدت زمانی در دنیای ppc، قصد دارم دنیای iPhone رو هم سیر کنم.منتها هیچ گونه تجربه ی عملی و علمی در موردش ندارم.
    مثلاً اینکه دقیقاً بعد از خرید نیاز به اعمال چه تغییراتی داره؟(قفلش شکسته بشه یا ...)
    سلام
    ببین دوست عزیز اگر هر کی سوال داشته باشه بخواد مثل شما یه تاپیک بزنه که دیگه سنگ رو سنگ بند نمی شه.
    این دفعه جواب می دم ولی بعد از این هر سوالی داشتی بیا تاپیک iphone4.

اگر شما بخوای به صورت قانونی عمل کنی ، مثل یه بچه ی خوب می ری یه آیفون آنلاک و سپس یه gift card آیتونز می خری و اینجوری هر چی بخوای خودت به صورت مستقیم از itunes می خری(پول می دی و سپس دانلود می کنی) و حالش و می ببری.
    حالا اگر بچه ی بدی باشی و بخوای خسیس بازی در بیاری :
    شما میری اولا یه آیفون لاک می خری که اونوقت باید بدی با یه نرم افزار آنلاک بشه که شما اگر بخوای از گوشیت در ایران استفاده کنی 100٪ مشکل انتن دهی خواهی داشت.
    بعد از اون باید توسط یک نرم افزارکه از اینترنت دانلود می کنی گوشیت رو جلبریک کنی تا بتونی توسط سدیا ، نرم افزار یا بازی های itunes رو به صورت کاملا رایگان و مفتی دانلود کنی ( در واقع بدزدی).
    شکستن قفل هم در آیفون بی معنی است دو تا کار می شه کرد که اونا رو توضیح دادم.
    نتیجه گیری اخلاقی: پسر خوبی باش و از روش اول استفاده کن و بخاطر هیچ و پوچ خودت و مدیون یه سری آدم که نمی شناسی نکن.(معلومه این جوری باید پول بیشتری خرج کنی ولی ارزشش رو داره)
    بازم سوال داشتی که می دونم 100٪ داری بیا تاپیک iphone4.
    با تشکر

4. 2 کاربر از arash s.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ممنون از یادآوری خوبتون
    راستش خودم هم تو فکر چنین تاپیکی بودم.
    من بعد از یه جمع آوری یه سری توضیحات میدم امیدوارم به دردتون بخوره.

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض اصطلاخات آیفون برای تازه کاران

برای آشنایی بیشتر اصطلاحات زیر رو نوشتم که امیدوارم بتونه جوابگوی سوالاتتان باشه.

اصطلاحات :

فریمور : آپدیتهای نرم افزاری که برای انواع آیپاد ، آیپد و آیفون معرفی شده و با برخی امکانات و مزایایی تازه و در عین حال افزایش امنیت برای دانلود گذاشته میشوند.
    البته باید توجه داشت که افرادی که قصد استفاده از نرم افزار کرک شده را دارند (مجانی) بهتر است توسط خود آیتونز آنرا دانلود نکنند.

آیتونز : برنامه رایگان اپل ، برای تبادل اطلاعات و همچنین ویرایش ، اضافه و یا حذف کردن فایلهای شما در دستگاههای iPod , iPad و iPhone
    بدون این برنامه شما دسترسی بسیار محدودی به فایلهای دستگاه خود دارید.

جیلبرک : اولین مرحله مورد نیاز برای استفاده از برنامه های کرک شده و مجانی که بعد از معرفی فریمور افرادی جیلبرک را بصورت برنامه های مختلف برای دانلود قرار میدهند.

سیدیا : بعد از جیلبرک برنامه ای به نام Cydia بر روی دستگاه شما نصب خواهد شد که با استفاده از اینترنت میتوانید تغییرات مختلفی را در ظاهر ، کارایی و برنامه های دستگاه اضافه کنید. فایلهای مختلفی مثل : تم و رینگتون و عکس و برنامه هایی مثل : اضافه کردن Delivery ، افزودن قابلیت جابجایی فایلها توسط بلوتوث و ... همه در سیدیا انجام می پذیرد.

لاک : شرکت اپل برای اینکه بتواند آیفون شما را تنها برروی سیم کارت خودتان فعال کند اصطلاحا آنرا لاک میکند. بطوریکه اگر به غیر از سیم کارت مختص به همان آیفون سیم کارت دیگری برروی آن قرار داده شود ، آنتن دهی آیفون قطع خواهد شد.

آنلاک : برای اینکه بتوان آیفون را مثل گوشیهای دیگر بر روی هر سیم کارتی اجرا کرد (بطوریکه آنتن داشته باشد) نیازمند آنلاک خواهیم بود. آنلاک دو نوع است :

آنلاک فکتوری : آیفون هایی که خود اپل آنرا آنلاک کرده و برای فرستادن به نقاطی از دنیا که اپراتور مدنظر اپل در آنجا قرار ندارد استفاده شده و براحتی اکتیو میشود.

آنلاک نرم افزار : آیفونهایی که با نرم افزارهای مختلف (که بصورت غیر رسمی ارائه میشوند) آنلاک شده اند و توسط افراد نیز چنین آنلاکی امکان پذیر است.

اکتیو : بعد از خرید آیفون و وقتی برای اولین بار آیفون را روشن میکنید. چیزی جز یک صفحه سیاه با علامت آیتوز و یک کابل USB و قسمت emergency call نمیبینید. و لازم است که شما آیفون را اکتیو کنید.

اکتیو کردن شامل وصل کردن آیفون از طریق کابل USB به برنامه آیتونز میشود که در صورتی که آنلاک فکتوری باشد گوشی شما اکتیو شده و قابلیت استفاده کامل از آن برایتان فراهم است اما در صورتی که لاک باشد آیتونز به شما خوهد گفت که سیم کارت مخصوص را قرار دهید و بنابراین آیفون شما در این حالت آکتیو نخواهد شد.

ممکنه در برخی از صفحات انجمن با اصطلاحات زیر نیز برخورد کنید که بهتر است اینجا را نیز مطالعه کنید :

پارت نامبر : عددی است که در آدرس settings/general/about/model قرار دارد و پارت نامبر نامیده میشود. همچنین پشت جعبه آیفون هم پارت نامبر با نوشته Part No نشان داده شده است.

هفته ساخت : عددهای چهارم و پنجم Serial No نشانگر هفته ساخت گوشی شما است. سریال نامبر در پشت جعبه نوشته شده است.

سال ساخت : عدد سوم Serial No نشانگر سال ساخت است. برای مثال عدد 0 نشانگر 2010 یا عدد 8 نشانگر 2008 است.

فرمت ipa : تمام برنامه ها و بازیهای آیفون و آیپاد تاچ با این فرمت هستند. البته فرمتهای مختلف دیگری نیز وحود دارد اما مهمترین فرمت همین ipa است.

DFU Mode : در برخی از مراحل جیلبرک از شما خواسته میشود که آیفون را به حالت DFU ببرید. چنین حالتی باید خیلی با دقت انجام شود چون ممکن است آیفون یا آیپاد شما را دچار مشکلات نرم افزاری زیادی کند. لازم به ذکر است که استفاده زیاد از این حالت آیفون و آیپاد تاچ شما را فرسوده خواهد کرد بنابراین در استفاده از آن خیلی دقت کنید و کمتر از آن استفاده کنید.

Recovery Mode : بهترین راه برای مواقع استثنا که آیفون یا آیپاد تاچ دچار مشکل نرم افزاری شده و روشن نمیشود یا به طور کامل دستگاه بالا تمیاید یا در جاهای معینی هنگ میکند و درکل امکان برقراری ارتباط مستقیم به آیتونز برای Restore کردن فراهم نیست بردن به ریکاوری باعث میشود گوشی در این مواقع توسط آیتونز شناخته شود که بتوان حداقل کارهای لازم برای رفع چنین مشکلاتی مثل ریختن دوباره فریمور انجام داد. البته در این حالت فایلها قابل دسترس نیست.

سعی کردم توضیحات لازم رو بدم اگر چیزی از قلم افتاده لطفا اعلام کنید.

مدیر محترم لطف کنند تاپیک را مرتب کرده و پست های اضافی را پاک کنند
    Last edited by payamf1; 20-11-2010 at 22:11.

7. 13 کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

[SIZE=2]سلام
    ببین دوست عزیز اگر هر کی سوال داشته باشه بخواد مثل شما یه تاپیک بزنه که دیگه سنگ رو سنگ بند نمی شه.
    این دفعه جواب می دم ولی بعد از این هر سوالی داشتی بیا تاپیک iphone4.
    چون سوالات من کاملاً پایه ای هستش،واسه همین تاپیک جدا گانه زدم.
    ممنون از یادآوری خوبتون
    راستش خودم هم تو فکر چنین تاپیکی بودم.
    من بعد از یه جمع آوری یه سری توضیحات میدم امیدوارم به دردتون بخوره.
    ممنون بابت توضیحاتتون.
    1_بعد از جیلبریک کردن،باید دنبال برنامه های کرک شده باشم؟یا هر برنامه ای روش نصب میشه؟
    2_برنامه های کرک شده اش،مثل برنامه های ppc راحت پیدا میشه؟

پس مراحل کار من باید اینطوری باشه؟:
    1_خرید یه آیفون آنلاک فکتوری (از کجا باید بفهمم دستگاهی که خریدم آنلاک فکتوری هستش؟)
    2_جیلبریک کردن
    درسته؟
    ممنون.

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

1- بله - بله
    2- بله حتی بیشتر از پاکت پیسی
    2- نظر خودته میتونی همینطوری هم بصورت قانونی استفاده کنی و جیلبرک نکنی

10. این کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

1- بله - بله
    2- بله حتی بیشتر از پاکت پیسی
    2- نظر خودته میتونی همینطوری هم بصورت قانونی استفاده کنی و جیلبرک نکنی
    اگه جیلبریک نکنم،برنامه هاش رو باید بخرم؟ از ایران اینکار امکان پذیره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    دوست من جلبریک نکن هم سرعت گوشی رو میاره پایین هم کار درستی نیست(یه جور دزدی است).
    بله باید بخرید.
    بله که امکان پذیره من خودم همین کار رو میکنم.
    اولا 25٪ برنامه های itunes رایگان است.50٪ زیر 2$ و 15٪ زیر 4$ و 10٪ باقیمانده که شامل movie& music است قیمتاش بالاتره.
    شما با استفاده از master card یا gift card در itunes یه حساب برا خودت باز می کنی.
    سپس توسط v*p*n (چون ایران تحریم است) sign میشی و به راحتی خرید می کنی.
    با تشکر
    Last edited by arash s.b; 28-06-2010 at 14:44.

13. 2 کاربر از arash s.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

اگر جیلبریک نکنید باید مستر کارت یا ایتونز گیفت کارت داشته باشین که بخرین برنامه و بازی ها رو

ولی به نظر من هم جیلبریک کنید تا راحت بازیها و برنامه ها حتی گرونهاش رو از همین سایت یا موبایلستان راحت دانلود کنید

ولی خرید از ایران با وی پی ان امکان پذیره
    مستر کارت رو هم میتونید از بانک پاسارگاد بگیرین

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

سلام
    دوست من جلبریک نکن هم سرعت گوشی رو میاره پایین هم کار درستی نیست(یه جور دزدی است).
    بله باید بخرید.
    بله که امکان پذیره من خودم همیت کار رو میکنم.
    اولا 25٪ برنامه های itunes رایگان است.50٪ زیر 2$ و 15٪ زیر 4$ و 10٪ باقیمانده که شامل movie& music است قیمتاش بالاتره.
    شما با استفاده از master card یا gift card در itunes یه حساب برا خودت باز می کنی.
    سپس توسط v*p*n (چون ایران تحریم است) sign میشی و به راحتی خرید می کنی.
    با تشکر
    پس شما هم دارید به at&t ضرر میزنید چون در اصل می بایست با اون سیم کارت ها به اپراتورتون وصل بشین
    هر وقت اپل اسم ایران رو آورد توی لیست کشورهاش من شخصا میرم از سایتش خرید می کنم

15. 2 کاربر از NINTENDO_DS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

اگر جیلبریک نکنید باید مستر کارت یا ایتونز گیفت کارت داشته باشین که بخرین برنامه و بازی ها رو

ولی به نظر من هم جیلبریک کنید تا راحت بازیها و برنامه ها حتی گرونهاش رو از همین سایت یا موبایلستان راحت دانلود کنید

ولی خرید از ایران با وی پی ان امکان پذیره
    مستر کارت رو هم میتونید از بانک پاسارگاد بگیرین

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

پس شما هم دارید به at&t ضرر میزنید چون در اصل می بایست با اون سیم کارت ها به اپراتورتون وصل بشین
    هر وقت اپل اسم ایران رو آورد توی لیست کشورهاش من شخصا میرم از سایتش خرید می کنم
    سلام
    مورد اول: چه ربطی داره اپل مگه برا at&t کار میکنه که فقط باید از اون سیم کارت استفاده کرد.
    اپل خودش یه سری گوشی آنلاک تولید می کنه به این معنا که هر جا وبا هر سیم کارتی دوست داری استفاده کن.
    مورد دوم:این اسمش توجیه و دور زدن قوانین بین الملی و از همه مهمتر خلاف شرع و انسانیت است.
    اون developer بدبخت چه گناهی کرده که شما داری برنامش رو رایگان استفاده می کنی.(با عرض معذرت، می دزدی)
    مثل این می مونکه من بگم سرانه ی متوسط درآمد هر انسان در جهان 1 میلیون تومان است. ولی چون من درآمدم از این کمتر است پس می رم بقیش رو از طریق دزدی کسب می کنم.
    شما باید راحت رو درست کنی تا به اون درامد برسی نه با دزدی.
    روابط بین المللتون رو درست کنید تا تحریم برداشته شه ، این دیگه به اپل چه ربطی داره؟؟؟
    در ضمن این یه نظر شخصی است.(اما واقعیت است دوست من)
    با تشکر

17. 2 کاربر از arash s.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •