تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: درخواست آموزش iPhone از صفر

آخر فروم باز NINTENDO_DS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

سلام
    مورد اول: چه ربطی داره اپل مگه برا at&t کار میکنه که فقط باید از اون سیم کارت استفاده کرد.
    اپل خودش یه سری گوشی آنلاک تولید می کنه به این معنا که هر جا وبا هر سیم کارتی دوست داری استفاده کن.
    مورد دوم:این اسمش توجیه و دور زدن قوانین بین الملی و از همه مهمتر خلاف شرع و انسانیت است.
    اون developer بدبخت چه گناهی کرده که شما داری برنامش رو رایگان استفاده می کنی.(با عرض معذرت، می دزدی)
    مثل این می مونکه من بگم سرانه ی متوسط درآمد هر انسان در جهان 1 میلیون تومان است. ولی چون من درآمدم از این کمتر است پس می رم بقیش رو از طریق دزدی کسب می کنم.
    شما باید راحت رو درست کنی تا به اون درامد برسی نه با دزدی.
    روابط بین المللتون رو درست کنید تا تحریم برداشته شه ، این دیگه به اپل چه ربطی داره؟؟؟
    در ضمن این یه نظر شخصی است.(اما واقعیت است دوست من)
    با تشکر

حرف شما کاملا درسته ولی به شرطی که همه رعایت کنن
    منم روابط بین المللمو درست کنم 79 میلیون نفر دیگه فقط تو تهران چی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash s.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

حرف شما کاملا درسته ولی به شرطی که همه رعایت کنن
    منم روابط بین المللمو درست کنم 79 میلیون نفر دیگه فقط تو تهران چی؟
    بعد از مرگ هر کس رو تو قبر خودش می گذارند.
    خدا هر کس رو بخاطر اعمال خودش مجازات می کنه.
    این جوابت هم توجیه است.
    به واقعیت فکر کن دوست من.

3. این کاربر از arash s.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

آخه وقتی برای یه گوشی باید دو برابر قیمت جهانیش رو توی ایران پرداخت کنیم پس یجورایی زور داره که بخوایم برای خرید برنامه هاش هم پول بدیم.
    وقتی شرکت اپل نمی تونه قیمت رو توی کشورهای دیگه کنترل کنه پس چرا باید برنامه هاش رو بخریم؟درسته که این وسط دلالها دارند پول به جیب میزنند ولی این از کوتاهی و عدم کنترل شرکت اپل هستش که یک نمایندگی درست و حسابی برای فروش آیفون نداره.
    الان توی بازار موبایل دو تا نمایندگی از شرکت اپل وجود داره،حالا برو اونجا ببین چه قیمت هایی بهت میدن،هم خود محصولات و هم از همه بدتر لوازم جانبی،صد رحمت به همون پایتخت گرون فروش.
    به نظرت چقدر باید پول یه شارژر فابریک بدیم؟چقدر باید پول یه نصفه قاب پشت رو بدیم؟چقدر باید پول یه هنذفری فابریک بدیم؟من یه نوع قاب کریستالی قیمت کردم برای آیفون،می دونید چند بهم قیمت دادن؟50 هزار تومن.در صورتی که پول قاب فابریک یه گوشی جدید و مطرح از یه برند دیگه توی بازار بزور به 30 هزار تومن میرسه.حالا پول قاب فابریک آیفون 170 هزار تومنه توی ایران.
    حالا شما بگید این انصافه؟وقتی من دارم همه چیز رو دوبله سوبله پرداخت می کنم و شرکت اپل هم توی این زمینه هیچ کمکی بمن نمی تونه بکنه چرا باید من بابت برنامه هاش پول بریزم توی جیبش؟(این به اون در)
    من نمیخوام کارم رو توجیه کنم و بگم که اگه گوشیم رو جیل کردم کار درستی کردم ولی شخصا واسم زور داره که بخوام اینطوری پول خرج کنم.

5. 2 کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

آخه وقتی برای یه گوشی باید دو برابر قیمت جهانیش رو توی ایران پرداخت کنیم پس یجورایی زور داره که بخوایم برای خرید برنامه هاش هم پول بدیم.
    وقتی شرکت اپل نمی تونه قیمت رو توی کشورهای دیگه کنترل کنه پس چرا باید برنامه هاش رو بخریم؟درسته که این وسط دلالها دارند پول به جیب میزنند ولی این از کوتاهی و عدم کنترل شرکت اپل هستش که یک نمایندگی درست و حسابی برای فروش آیفون نداره.
    الان توی بازار موبایل دو تا نمایندگی از شرکت اپل وجود داره،حالا برو اونجا ببین چه قیمت هایی بهت میدن،هم خود محصولات و هم از همه بدتر لوازم جانبی،صد رحمت به همون پایتخت گرون فروش.
    به نظرت چقدر باید پول یه شارژر فابریک بدیم؟چقدر باید پول یه نصفه قاب پشت رو بدیم؟چقدر باید پول یه هنذفری فابریک بدیم؟من یه نوع قاب کریستالی قیمت کردم برای آیفون،می دونید چند بهم قیمت دادن؟50 هزار تومن.در صورتی که پول قاب فابریک یه گوشی جدید و مطرح از یه برند دیگه توی بازار بزور به 30 هزار تومن میرسه.حالا پول قاب فابریک آیفون 170 هزار تومنه توی ایران.
    حالا شما بگید این انصافه؟وقتی من دارم همه چیز رو دوبله سوبله پرداخت می کنم و شرکت اپل هم توی این زمینه هیچ کمکی بمن نمی تونه بکنه چرا باید من بابت برنامه هاش پول بریزم توی جیبش؟(این به اون در)
    من نمیخوام کارم رو توجیه کنم و بگم که اگه گوشیم رو جیل کردم کار درستی کردم ولی شخصا واسم زور داره که بخوام اینطوری پول خرج کنم.
    اون قاب کریستالیه که بهت گفتن با اون معمولیها فرق داره ها قیمت جهانیش البته 35 یورو هست

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

شما در کشوری زندگی می کنی که تحریم است، پس شرکت اپل کاری نمیتونه برای شما بکنه.
    در ضمن اینا چه ربطی به اون developer بدبخت داره که با یه امیدی این برنامرو نوشته و برای فروش گذاشته.
    شما با جلبریک کردن به اون developer خیانت می کنید، نه شرکت اپل.
    بعد ،خرید آیفون که زوری نیست شما فکر می کنی سرت کلاه می گذارند خب نخر.

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

در ضمن اینا چه ربطی به اون developer بدبخت داره که با یه امیدی این برنامرو نوشته و برای فروش گذاشته.
    دوست عزیز شما یه مقداری زود از کوره در میری نه؟
    بی خیال اینجا انجمن است و هرکسی نظرات خودشو داره take it easy

9. 2 کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

خب اگه ما تحریم هستیم و کسی نمیتونه کاری برای ما بکنه مجبوریم راه حلی پیدا کنیم.درسته؟ما هم این راه حل رو پیدا کردیم.
    شاید کمتر از 5% از افرادی که آیفون دارند و توی ایران هستن از این گوشی بصورت قانونی استفاده می کنند.
    اگر برای گوشی آیفون جیل نمیومد و استفاده ازش رو انقدر راحت نمی کرد مطمئن باشید که اصلا توی ایران نه محبوب می شد و نه معروف.
    اون آقای developer هم که برنامه رو می نویسه و برای فروش میگذاره اصلا نباید به فکر کسب در آمد از ایران باشه.چون به قول شما ایران به کلی تحریم هستش و ما اصلا به صورت معمولی از آیتونز هم نمی تونیم چیزی دانلود کنیم و بایر بریم سراغ فیتیله شکن یعنی به عبارتی بازم باید یجورایی سر شرکت اپل رو کلاه بگذاریم.
    اگر شرکت اپل دوست داشت که ما ایرانی ها از آیفون استفاده کنیم اصلا انقدر مانع جلوی پای ما قرار نمیداد.
    ولی ماها پررو تر از این حرفاییم.
    دوست عزیز همونطوری هم که دوستمون پیمان گفت عقاید مختلفه.بهرحال نظر شما هم محترمه.این هم نظر شخصی من بود.

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    سرزمین مادری

پيش فرض

البته گناه گردن ما نیست ها تقصیر روس ها و چینی هاست که اپل رو -- می کنن

در ثانی اگر اینطور باشه ما نباید از ایکس باکس 360 هم استفاده کنیم درسته؟ و همینطور شما اگر به بازی علاقه داری یا برنامه های کامپیوتری باید بری اصلشو با قیمت 45 دلار به بالا بخری این کار رو می کنی؟

12. این کاربر از NINTENDO_DS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

خب اگه ما تحریم هستیم و کسی نمیتونه کاری برای ما بکنه مجبوریم راه حلی پیدا کنیم.درسته؟ما هم این راه حل رو پیدا کردیم.
    شاید کمتر از 5% از افرادی که آیفون دارند و توی ایران هستن از این گوشی بصورت قانونی استفاده می کنند.
    اگر برای گوشی آیفون جیل نمیومد و استفاده ازش رو انقدر راحت نمی کرد مطمئن باشید که اصلا توی ایران نه محبوب می شد و نه معروف.
    اون آقای developer هم که برنامه رو می نویسه و برای فروش میگذاره اصلا نباید به فکر کسب در آمد از ایران باشه.چون به قول شما ایران به کلی تحریم هستش و ما اصلا به صورت معمولی از آیتونز هم نمی تونیم چیزی دانلود کنیم و بایر بریم سراغ فیتیله شکن یعنی به عبارتی بازم باید یجورایی سر شرکت اپل رو کلاه بگذاریم.
    اگر شرکت اپل دوست داشت که ما ایرانی ها از آیفون استفاده کنیم اصلا انقدر مانع جلوی پای ما قرار نمیداد.
    ولی ماها پررو تر از این حرفاییم.
    دوست عزیز همونطوری هم که دوستمون پیمان گفت عقاید مختلفه.بهرحال نظر شما هم محترمه.این هم نظر شخصی من بود.
    بنده به احترام دوستمون آقای payamf1 این بحث رو ادامه نمی دم.

14. 2 کاربر از arash s.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

rayan - nintendo و arash لطف کنین بزارین تاپیک روال خودشو بره میتونین توی گروهها بحثتون رو ادامه بدین

16. این کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •