تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 22 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 211

نام تاپيک: راهنمای حل مشکل "Disk Write Protected" برای فلش silicon power Touch 810 و دیگر مارک ها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من فلشم سیلیکن پاور هستش و ارور رایت پرتکت میداد کاری که گفتین کردم و نوشت فرمت کرده ولی وقتی رفتم تو مای کامپیوتر فرمتش raw شده و هنوزم اروره رایت پروتکت میده و از تو استوریج هم فرمت نمیشه لطفا کمکم کنین

داره خودمونی میشه mehdi_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    HaminJa

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز

خیلی خوشحالم!!!

1 فلش 16 سیلیکون پاور touch 810داشتم انواع برنامه هارو روش تست کرده بودم ولی...
    سیستم فقط میشناخت نه حرکتی میزد نه نشونش میداد نه ...

با این برنامه به راحتی درست شد!!!
    براتون اپ کردم تقدیم به همه امیدوارم مشکلتون حل بشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پسوردش چیه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

لطفا كمك فوري
    فلش من هم همين پيغام رو ميده
    به منم همینو میگه:((((

داره خودمونی میشه M1450M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    یه فلش 4 گیگ سیلیکون پاور دارم که روی سیستم خودم وقتی میخوام چیزی روش کپی کنم پیغامی میده که میگه یا فلش پُره یا write protect شده . ولی روی یه سیستم دیگه امتحان کردم هم کپی شد هم فرمت . ممکنه مشکل از ویندوز باشه ؟؟

داره خودمونی میشه M1450M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

یه مشکل جدید
    درایور فلشم رو پاک کردم و دوباره نصب کردم . الان حجمش شده 2 مگ !!!

در آغاز فعالیت hamidrbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

خیلی ممنون داره فرمت میشه ولی خیلی طول کشید

داره خودمونی میشه programmer2fx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام بر همه دوستانی که با مشکل Disk Write Protected برای فلش دیسک ها سرو کله میزنن
    مشکل من این فلش بود: silicon power Touch 810

نمی دونم ویروس اینکارو کرده یا به صورت اتفاقی فلش نامبرده فقط خوندنی شده بود و به هیچ وجه فرمت نمی شد.
    اولین چیزی که به ذهنم رسید ریست کردن دستگاه بود ، به همین خاطر سریعا وارد سایت silicon-power.com شدم و نرمافزارهای سایت رو دانلود کردم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    داخل فایلهای دانلود شده این فایل رو پیدا کردم "PS2232 Formatter" خوشحال و پیروزمندانه اون رو اجرا کردم ، چشمتون روز بد نبینه ، این پیغام ظاهر شد :
    کد:
    اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که شاید فلش تقلبیه ، ولی یادم افتاد که با نرم افزارهایی که از سایت گرفتم معلوم بود که فلش تقلبی نیست، چرا نباید سایت silicon-power.com از محصولات جدیدش درست پشتیبانی کنه؟؟!!؟؟
    بعد شروع کردم انواع مختلف نرم افزار فرمت کننده فلش رو تست کردن ، ولی فایده نداشت! حتی نرم افزارهای مارک های دیگه فلش رو هم امتحان کردم دیگه کاملا نا امید شده بودم و تو ذهن خودم بررسی می کردم که حالا دفتر گارانتی این کجاست؟؟!!؟؟ یه دفعه چشم به نام فایل "PS2232 Formatter" افتاد ، تنها کلید من این فایل بود که نسخه جدیدترشو باید پیدا می کردم، بعد از بازی کردن با عبارت""PS2232" داخل سایت گوگل به نتایج جالبی رسیدم.
    مارک چیپی که برای فلش سیلیکون پاور استفاده می شد phison بود، داخل آدرس زیر چیپ هایی که این شرکت برای فلش ساخته بود رو می تونید ببنید.
    کد:
    خوب نام فایل "PS2232" بود ، اگه یه کمی باهوش باشید می تونید بفهمین که دو رقم قرمز رنگ مربوط به نوع چیپ فلش هست، فلش من باید چیپی غیر از چیپی که دو رقم سمت راستش 32 هست باشه، جستجوها در گوگل ادامه پیدا میکنه ....
    به خودم می یام می بینیم سر از یک سایت روسی در آوردم که به صورت حرفه ای به این موضوع برای مارک ها و مدل های مخلف پرداخته ، سرانجام فایل مورد نظرمو پیدا می کنم، xx یعنی اینکه همه چیپ های این سری رو ساپورت می کنه:
    کد:
    سریعا اونو امتحان می کنم و فلشی که تا چند دقیق پیش مثل کوه جلوم وایساده بود و فرمت نمی شد، براحتی هرچه تمام تر فرمت میشه و زحمات چند ساعته من رو بی نتیجه نمی ذاره .

اینم سایت روسی که شاید شاه کلید مشکلات خیلی از فلش ها باشه :
    کد:
    این مطالب رو اینجا نوشتم که دیگران هم از تجربیات من استفاده کنند و راهکار مبارزه با یک فلش Protected شده رو یاد بگیرند و هیچ وقت در مقابل یه فلش فسقلی کم نیارند ، موفق و پیروز باشید mohammadi4net
    آقا خیلی ممنون از پست خوبتون / ممنونم
    ولی یه سوال پیش اومد واسه من ، شما چطوری فهمیدین :
    1) چیپ مال Phison هست ؟
    2) از کجا فهمیدین چه مدلی از Phison هست ؟
    چون من اینجا با همین 22xx پیغام Preformat Not Support This IC را میده.

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دست درست خیلی مهربونی خدا برات بسازه .مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    ايلام

پيش فرض HP V220w

سلام دوستان من یک فلش اچ پی دارم مدل HP v220w که به هیچ صورتی فرمت نمیشه و ویروس نیوفولدر هم داره چکار باید کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام ببخشید من 6 فلش دارم میخواستم ببینم کسی راه حلی برای فرمت این فلش مموری ها داره؟

1- 2 عدد فلش مموری Transcend 4 GB تقلبی که چراقش قرمزه وقتی میزارم تو دستگاه میخونه ولی وارد میشم مینویسه Please Insert Disk
    2- یک عدد فلش مموری Transcend 4GB اصلی که حجمش شده 72 مگابایت وقتی میخوام فرمتش کنم پیغام Write Protected میده
    3- یک فلش مموری Sandisk Cruzer Blade 8GB وقتی میزاریش تو دستگاه حجمشو میخونه ولی قطع و وصل میکنه و پبغام Windows - Delayed Write Failed میاد و میره و فرمت نمیشه
    4- دو تا فلش مموری Transcend 2GB یکیش وقتی میزاری تو دستگاه چراغش برای یه لحظه روشن میشه و دستگاه اونو نمیخونه اون یکی دستگاه میخونه ولی حجمشو 0 مگابایت مینوسه و پیغام Write Protected میده

خواهش میکنم جواب منو بدین

باتشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •