تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 22 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 211

نام تاپيک: راهنمای حل مشکل "Disk Write Protected" برای فلش silicon power Touch 810 و دیگر مارک ها

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

HP USB Disk Storage Format Tools
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مدل فلش منم silicon power ultima II f هستش وصل میکردم به فندک ماشین پیغام fs error میداد ولی به کامپیوترم میزدم درست بود با روش شما فرمت کردم شاید درست بشه ظرفیتش از 2 گیگ شد 982 کیلوبایت

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadi4net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مدل فلش منم silicon power ultima II f هستش وصل میکردم به فندک ماشین پیغام fs error میداد ولی به کامپیوترم میزدم درست بود با روش شما فرمت کردم شاید درست بشه ظرفیتش از 2 گیگ شد 982 کیلوبایت
    این برنامه که من معرفی کردم برای مشکل "Disk Write Protected" بوده نه مشکل شما!
    دوباره فرمت کردین ؟ این برنامه رو دانلود کنید(2 مگ):
    کد:
    بعد GetInfo.exe رو اجرا کنید قسمت بالا جلوی drive نام درایوی که ویندوز برا اون فلش شناخته وارد کنید ، مثلا L ، بعد یه عکس بگیرین و اینجا قرار بدین.
    Last edited by mohammadi4net; 04-12-2010 at 15:07.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام من فلشم رو وقتی اجرا میکنم میگه is not accessible
    سلیکون پاور هم هست چه باید بکنم مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام بر همه دوستانی که با مشکل Disk Write Protected برای فلش دیسک ها سرو کله میزنن
    مشکل من این فلش بود: silicon power Touch 810

نمی دونم ویروس اینکارو کرده یا به صورت اتفاقی فلش نامبرده فقط خوندنی شده بود و به هیچ وجه فرمت نمی شد.
    اولین چیزی که به ذهنم رسید ریست کردن دستگاه بود ، به همین خاطر سریعا وارد سایت silicon-power.com شدم و نرمافزارهای سایت رو دانلود کردم.
    کد:
    داخل فایلهای دانلود شده این فایل رو پیدا کردم "PS2232 Formatter" خوشحال و پیروزمندانه اون رو اجرا کردم ، چشمتون روز بد نبینه ، این پیغام ظاهر شد :
    کد:
    اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که شاید فلش تقلبیه ، ولی یادم افتاد که با نرم افزارهایی که از سایت گرفتم معلوم بود که فلش تقلبی نیست، چرا نباید سایت silicon-power.com از محصولات جدیدش درست پشتیبانی کنه؟؟!!؟؟
    بعد شروع کردم انواع مختلف نرم افزار فرمت کننده فلش رو تست کردن ، ولی فایده نداشت! حتی نرم افزارهای مارک های دیگه فلش رو هم امتحان کردم دیگه کاملا نا امید شده بودم و تو ذهن خودم بررسی می کردم که حالا دفتر گارانتی این کجاست؟؟!!؟؟ یه دفعه چشم به نام فایل "PS2232 Formatter" افتاد ، تنها کلید من این فایل بود که نسخه جدیدترشو باید پیدا می کردم، بعد از بازی کردن با عبارت""PS2232" داخل سایت گوگل به نتایج جالبی رسیدم.
    مارک چیپی که برای فلش سیلیکون پاور استفاده می شد phison بود، داخل آدرس زیر چیپ هایی که این شرکت برای فلش ساخته بود رو می تونید ببنید.
    کد:
    خوب نام فایل "PS2232" بود ، اگه یه کمی باهوش باشید می تونید بفهمین که دو رقم قرمز رنگ مربوط به نوع چیپ فلش هست، فلش من باید چیپی غیر از چیپی که دو رقم سمت راستش 32 هست باشه، جستجوها در گوگل ادامه پیدا میکنه ....
    به خودم می یام می بینیم سر از یک سایت روسی در آوردم که به صورت حرفه ای به این موضوع برای مارک ها و مدل های مخلف پرداخته ، سرانجام فایل مورد نظرمو پیدا می کنم، xx یعنی اینکه همه چیپ های این سری رو ساپورت می کنه:
    کد:
    سریعا اونو امتحان می کنم و فلشی که تا چند دقیق پیش مثل کوه جلوم وایساده بود و فرمت نمی شد، براحتی هرچه تمام تر فرمت میشه و زحمات چند ساعته من رو بی نتیجه نمی ذاره .

اینم سایت روسی که شاید شاه کلید مشکلات خیلی از فلش ها باشه :
    کد:
    این مطالب رو اینجا نوشتم که دیگران هم از تجربیات من استفاده کنند و راهکار مبارزه با یک فلش Protected شده رو یاد بگیرند و هیچ وقت در مقابل یه فلش فسقلی کم نیارند ، موفق و پیروز باشید mohammadi4net

مثل آب خوردن درستش کرد-خیلی ممنونم گل پسر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مرسی داش دمت گرم

داره خودمونی میشه yell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

درود !
    بچه ها دم همتون گرم ! من یه PQI دارم که مشکلاتی براش پیشی اومده بود با این روش درستش کردم .
    مرسی از همه ...

پروفشنال ashkan1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

با عرض سلام
    من یه فلش 4 گیگابایتtranscend مدل JetFlashV30 دارم که ارور the disk is write protected میده
    چطور میتونم با استفاده ازین روشی که فرمودین این مشکل رو حل کنم؟راستش ازین سایت روسی چیزی سر در نیاوردم و نتونستم نرم افزار مربوط به فلش خودمو ازین سایت دانلود کنم
    لطفا منو راهنمایی کنید...
    درست شد؟
    چکارش کردی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام بر همه
    رئیس این فایلی که دادی برای فرمت کردم تو پست اول رو دان کردم فرمت کرد مثل شیر ولی 8 گیگ مارو کرد 2 گیگ FAT!!!!!!!!
    مدل چیپ رو از کجا بیارم که نرم افزار خودشو پیدا کنم.
    مال من هم write protect بود؟؟چه کنم؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadi4net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام بر همه
    رئیس این فایلی که دادی برای فرمت کردم تو پست اول رو دان کردم فرمت کرد مثل شیر ولی 8 گیگ مارو کرد 2 گیگ FAT!!!!!!!!
    مدل چیپ رو از کجا بیارم که نرم افزار خودشو پیدا کنم.
    مال من هم write protect بود؟؟چه کنم؟؟؟؟؟
    مشكل خاصي نيست چون با fat16 فرمت شده 2 گيگ بيشتر نميشناسه، يكبار فرمتش كن با فايل سيستم fat32 حل ميشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •