تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 35

نام تاپيک: صدای پاور Green GP430A

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض صدای پاور Green GP430A

سلام
    من این پاور Green GP430A رو به تازگی گرفتم.
    وقتی که کمی دمای سیستم بالا میره، صداش یه مقدار زیاد میشه! یعنی صداش در مقایسه با یه پاور درپیتی که قبلا داشتم (GLT ATX600) خیلی بیشتره. آیا این طبیعیه؟
    سرعت فن پاورهای گرین متناسب با دما تغییر می کنه؟
    همچنین یک صدای سوت خیلی زیری داره، مثل صدای فرکانس 18 کیلوهرتزی که شاید توی گوشیهای موبایل زیاد دیدین.

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

ببر گارانتي اگر گارانتي داره . اگر نداره يك فن بلبرينگي خوب بگير فنشو عوض كن . البته احتمال داره چند تا از خازنهاش هم دارن پر پر ميشن

3. این کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

گارانتی که داره، ولی هنوز مطمئن نیستم غیر طبیعی باشه.
    صداش در حالت عادی خیلی محسوس نیست، اما موقع کارای نیمه سنگین یا بازی که دمای سیستم از 42-43 بالاتر میره خودشو نشون میده.
    لطفا این سوال رو جواب بدین که آیا سرعت فن پاورهای گرین متناسب با دما تغییر می کنه؟
    صدای سوت هم که میگم خیلی زیره، مثل اون صدایی که میگن فقط افراد زیر 20 سال میشنون!
    در ضمن وقتی سیستم خاموشه، خود پاور یک صدای نویز بسیار ضعیف(مثل نویز مهتابی) داره که البته فقط از فاصله خیلی نزدیک شنیده میشه.

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

گارانتی که داره، ولی هنوز مطمئن نیستم غیر طبیعی باشه.
    صداش در حالت عادی خیلی محسوس نیست، اما موقع کارای نیمه سنگین یا بازی که دمای سیستم از 42-43 بالاتر میره خودشو نشون میده.
    لطفا این سوال رو جواب بدین که آیا سرعت فن پاورهای گرین متناسب با دما تغییر می کنه؟
    صدای سوت هم که میگم خیلی زیره، مثل اون صدایی که میگن فقط افراد زیر 20 سال میشنون!
    در ضمن وقتی سیستم خاموشه، خود پاور یک صدای نویز بسیار ضعیف(مثل نویز مهتابی) داره که البته فقط از فاصله خیلی نزدیک شنیده میشه.
    بله وقتی دمای پاور بالا بره سرعت فنشم زیاد میشه البته فقط مدلای زیر 535B صداشون یکم زیاد میشه
    اون صدای ریز رو منم دارم ( یه صدایی هست مثل: ویزززززززززززز خیلی ریز درسته؟ ) پاور منم گرین هست که اینم مسئله ای نیست

6. این کاربر از TREASURES بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

سلام
    من این پاور Green GP430A رو به تازگی گرفتم.
    وقتی که کمی دمای سیستم بالا میره، صداش یه مقدار زیاد میشه! یعنی صداش در مقایسه با یه پاور درپیتی که قبلا داشتم (GLT ATX600) خیلی بیشتره. آیا این طبیعیه؟
    سرعت فن پاورهای گرین متناسب با دما تغییر می کنه؟
    زیاد مهم نیست بخاطر دمای زیاد هست دما که بره بالا برای تهویه سرعت فن هم زیاد میشه و مقداری ایجاد صدا میکنه

8. این کاربر از sasan816 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اینطور که متوجه شدم صدای زیاد پاور به خاطر این هست که کیس من تهویه خوبی نداره و دمای پاور زیادی بالا میره.(روی خود کیس هیچی فن ندارم)
    نصب فن جداگانه زیر خود پاور میتونه تاثیر زیادی داشته باشه؟ البته اگر صدای خود فن زیاد نباشه!

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

دوست من صدا هاي غير طبيعي پاور رو دست كم نگير . پاور رو حتما ببريد گارانتي .

11. این کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اینطور که متوجه شدم صدای زیاد پاور به خاطر این هست که کیس من تهویه خوبی نداره و دمای پاور زیادی بالا میره.(روی خود کیس هیچی فن ندارم)
    نصب فن جداگانه زیر خود پاور میتونه تاثیر زیادی داشته باشه؟ البته اگر صدای خود فن زیاد نباشه!
    نظری نیست؟

آخر فروم باز Farshid72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بله می تونه تاثیر خوبی داشته باشه.
    حالا یه تست کن ببین چی می شه.

14. این کاربر از Farshid72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اگه کیستون هیچ فنی نداشته باشه اونقت همه گرمای کیستون می خواداز راه فن پاورتون خارج شه و اونوقت پاور خیلی گرم می شه ومجبوره که فنش با دور بالا بچرخه

16. این کاربر از seemps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •