تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 35

نام تاپيک: صدای پاور Green GP430A

پروفشنال MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جایی به اسم ایران

پيش فرض

شما دوتا فن 8 یا 12 ببندین روی کیستون مشکلتون حل میشه.
    سرعت بالای فن پاور و صداش طبیعیه . هر چه قدر گرما بره بالا فن با دور بالایی میچرخه.

2. این کاربر از MCI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kourosh4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست من مشکلی نداره پاور من 535 گرین هست که یدونه فن 14 سانتی داره و تو لود صداش زیاده ......
    کیس منم فن نداره .......

4. این کاربر از kourosh4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

فکر نکنم گرمای کیس باعث ایجاد صدای فن پاور بشه . بیشتر بر میگرده به کیفیت فنی که استفاده شده

6. 2 کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

یه خورده توذهنمون تصورکنیم اگه روکیسمون فن نباشه چی میشه

هممون میدونیم که داخل کیسمون گرم میشه
    این گرما همینجوری میمونه و هی زیادمیشه
    بعدش فقط یه راه برای بیرون رفتن پیدامیکنه
    اونم فن پاوره
    پاورا هم یدونه سنسور حرارتی واسه تغیر دورفنشون دارن
    موقعیکه این گرمای کیسمون داخل پاور میشه این سنسوره تشخیص گرمامیده
    اونوقته که دستور زیاد شدن سرعت فن پاورو صادر میکنه
    آخرشم مامیمونیم و صدای زیاد فن پاورمون

واسه همینه که کیسای خوب اقلن یه فن عقبشون هست تاگرمای داخلشون روتخلیه کنن

8. 2 کاربر از seemps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

یک فن 8 یا 12 سانتی سایلنت، مصرفش حدودا چند واته؟

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

الان فصل گرماست و طبیعیه ولی اگر خیلی اذیتت میکنه و فکر میکنی مشکل از سنسورش هست ، با واحد تحقیق و توسعه گرین (مهندس عمرانی )تماس بگیر و بهش بگو ببین چی میگه .

---------- Post added at 02:27 AM ---------- Previous post was at 02:26 AM ----------

البته من فکر نمیکنم مشکل از فن پاورتون باشه .

---------- Post added at 02:31 AM ---------- Previous post was at 02:27 AM ----------

دوست من مشکلی نداره پاور من 535 گرین هست که یدونه فن 14 سانتی داره و تو لود صداش زیاده ......
    کیس منم فن نداره .......
    اگر پاورتون 535 هست و حدود 1 سال پیش خریدیدش احتمال خیلی زیاد مشکل خرابی سنسور داره و حتما تا گارانتیش تمام نشده پاور رو بفرستید شرکت تا براتون تعویض کنه (رایگان)
    من خودم 535 دارم و بیش از 1 سال ازش استفاده کردم و به خاطر خرابی سنسور دما خود شرکت گرین ابلاغ کرده که تمام کاربرانی که پاور 535 دارند و این مشکل رو داره میتونند پاورشون رو به شرکت ارسال کنند و یک پاور نو تحویل بگیرند.

11. 2 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohsen_1363's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    طبرستان

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من هم یه پاور گرین 535 دارم که صدای فنش کلافم کرده بود ، بعد 8 ماه اخرها شده بود متور هواپیما
    سیستمم همش روشنه رو دانلود
    شبکه میشد صداش تا 2 تا اتاق اون طرف تر میرفت ، تا اینکه ساعت 2 شب از سر در د دانلود بیخیال میشدم وخاموشش میکردم
    الان 2 ماه یه فن 12 معمولی بیرون گرفتم ، بستم ، ماه ، فکر کنم الان از این سری سایلنتی که گرین داده هم کم صدا تره
    هیچ صدایی از سیستم در نمیاد، مثل ساعت داره کار میکنه
    در ضمن
    کیسمم بجر پاور 2 تا فن 8 با یه فن 12 داره
    و یه نکته : پاور 535 فنش 2سیمه یعنی تغییر دور نداره ، سنسوری هم در کار نیست
    فقط فن های 3 سیم مثل cpu تغییر دور دارن

13. این کاربر از mohsen_1363 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

و یه نکته : پاور 535 فنش 2سیمه یعنی تغییر دور نداره ، سنسوری هم در کار نیست
    فقط فن های 3 سیم مثل cpu تغییر دور دارن

خیر دوست گرامی لطفا اطلاعات غلط نگذارید . پاور 535A سنسور و سیستم تغییر دور فن دارد.
    سیم سوم مربوط به ارسال اطلاعات دور میباشد(RPM فن) و نه تنظیم دور.
    سنسور با داغ شدن میزان جریان ورودی به فن را زیاد میکند تا با دور بیشتر بگردد و وقتی سنسور سرد میشود جریان رو کمتر میکند تا سرعت فن کم شود اگر فن سه سیم به پاور ببندیم(سیم به مادربورد وصل بشود ) ما تعداد دورهای گردش فن را نیز میتوانیم ببینیم (که در مورد فن پاور نیازی نیست)
    این نقل قولهای زیر از مهندس عمرانی از واحد تحقیق و توسعه گرین درمورد مشکلات سری اول پاور های 535A میباشد :
    دوست خوب من؛
    سلام،
    همانطور که در تصاویر ذیل ملاحظه می فرمایید، این پاور هم همانند سایر پاورهای گرین، دارای مدار کنترل کننده دور فن می باشد.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

متاسفانه اخیرا شکایت زیادی از صدای فن پاورهای GP485A , GP535A به ما گزارش شده است. پس از بررسی مشخص شد که یک دیود کنترل کننده ولتاژ در مدار تغذیه فن (روی برد اصلی) در برخی از این پاورها دچار شکستگی شده و موجب عدم کنترل دور فن گردیده است. ظاهرا این دیود بر اثر ضربات ناشی از حمل و نقل ، دچار آسیب می شود و با تعویض ان مشکل حل می گردد.

ضمن اینکه فن مورد استفاده در این مدل پاور مربوط به کمپانی بسیار معروف و معتبر adda می باشد که از کیفیت و طول عمر بسیار بالایی برخوردار است. لذا اگر دوستان عزیز دارنده این پاورها(در تهران یا شهرستان) با این مدل دو مدل پاور دچار مشکل صدای فن شدند، با ارسال رایگان آن (هزینه حمل بر عهده شرکت اینده سیما) برای بنده (پست یا تیپاکس)، نسبت به رفع این مشکل صدای فن اقدام فرمایند. سرویس دهی به این موضوع بسیار سریع و در همان لحظه صورت خواهد پذیرفت.

تهران، خیابان سمیه، بین قرنی و ویلا، جنب دادگاه شهید بهشتی، پلاک 157 تحویل گیرنده: عمرانی

ضمن اینکه طبق پیگیری های به عمل آمده، کمپانی سون تیم در حال تغییر این دیود برای سری جدید سفارشات گرین در رده 485 و 535 می باشد تا از احتمال تکرار این مشکل (با توجه به نوع حمل و نقل خاص جعبه پاورها در ایران عزیزمان) در آینده نزدیک جلوگیری به عمل آید.

اطلاعیه:

خوشبختانه با هماهنگی و همکاری شرکت سون تیم، در محموله جدید ارسالی پاورهای 535 و 485 این مشکل به طور کلی برطرف گردیده و دوستان عزیز در صورت تمایل می توانند این پاورهای سری جدید 535 و 485 را از تاریخ 20/2/88 از بازار تهیه فرمایند.
    ضمن اینکه تغییر به وجود آمده برروی این پاورها در شرایط لرزش و ضربه شدید نیز به خوبی جواب داده و کاملا تست شده اند.
    آدرس: تهران، خیابان سمیه، بین قرنی و ویلا، جنب دادگاه شهید بهشتی، پلاک 215 طبقه همکف واحد R&D تلفن 88911378 داخلی 144 یا 15

15. 3 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kourosh4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اگر پاورتون 535 هست و حدود 1 سال پیش خریدیدش احتمال خیلی زیاد مشکل خرابی سنسور داره و حتما تا گارانتیش تمام نشده پاور رو بفرستید شرکت تا براتون تعویض کنه (رایگان)
    من خودم 535 دارم و بیش از 1 سال ازش استفاده کردم و به خاطر خرابی سنسور دما خود شرکت گرین ابلاغ کرده که تمام کاربرانی که پاور 535 دارند و این مشکل رو داره میتونند پاورشون رو به شرکت ارسال کنند و یک پاور نو تحویل بگیرند.[/QUOTE]

نه دوست من پاور رو حدودا یه 8 ماهی میشه که خریدمش.....
    تو حالت معمولی اصلا مشکلی نداره و لی بعد از 1 ساعت بازی صداش یکم زیاد میشه که دلیلش هم سیستم هست که این پاور براش کمه و فشار زیادی بهش میاره ..............
    ممنون از کمکتون اما قصد تعویضش رو دارم و دیگه حوصله ی گارانتی بردن رو ندارم .............

17. این کاربر از kourosh4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

نه دوست من پاور رو حدودا یه 8 ماهی میشه که خریدمش.....
    تو حالت معمولی اصلا مشکلی نداره و لی بعد از 1 ساعت بازی صداش یکم زیاد میشه که دلیلش هم سیستم هست که این پاور براش کمه و فشار زیادی بهش میاره ..............
    ممنون از کمکتون اما قصد تعویضش رو دارم و دیگه حوصله ی گارانتی بردن رو ندارم .........
    فن این پاور توی لود سر و صدا زیاد داره علی الخصوص اگر محیط گرم باشه.
    شما پاور 535B بخر که تازه توسط گرین عرضه شده و مضاف بر اینکه Active هست ، فن بسیار خوب و کمصدایی داره.قیمتش هم حدود 75 تومن هست.

19. این کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •