تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: نصب Sony Ericsson Pc Suite در ویندوز 7

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

14 نصب Sony Ericsson Pc Suite در ویندوز 7

با عرض سلام.دوستان من هرچی خودم رو کشتم نمی تونم برنامه پی سی سویت K750 رو روی سون نصب کنم در حالی که در ویندوز ایکس پی به راحتی نصب میشه و فقط باید یه سری فایل های سیستمی رو کپی میکردم تا گوشی رو از طریق یو اس بی بشناسه.:atten:
    ولی تو سی دی خود گوشی که پی سی سویتش ورژن 2 هست هیچ جور نصب نمیشه.:dont:حتی از Compatibility و Ru As Admin و ... هم استفاده کرد م ولی بازم نشد.:Smile (31):ولی سون با نصب نسخه های جدیدتر مثل 5 هیچ مشکلی نداره.:mixed:حالا میخواستم بدونم برای گوشیهای قدمی چیکار باید کرد تا رو سون هم بشه از پی سی سویت اونا استفاده کدآخه من برا جی پی آر اس میخوام.:glass:ممنون میشم جواب بدین.:wow:

کاربر فعال انجمن موبایل adrenalin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

شما می وتنید از PC Suit ورژن جدید استفاده کنید هیچ مشکلی هم نداره من الان از نسخه 6.011.00 دارم رو سون استفاده می کنم تو خونه چنتا گوشی SEهست از جدید تا قدیم همه رو ساپورت می کنه
    برای دانلود به تایپیک زیر برید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 4 کاربر از adrenalin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

5 نمیشه بابا

شما می وتنید از PC Suit ورژن جدید استفاده کنید هیچ مشکلی هم نداره من الان از نسخه 6.011.00 دارم رو سون استفاده می کنم تو خونه چنتا گوشی SEهست از جدید تا قدیم همه رو ساپورت می کنه
    برای دانلود به تایپیک زیر برید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام داداش ممنونم از زحمتت ولی من ورژن 5 رو دارم هرچی خودم رو میکشم با یو اس بی هیچ جو گوشی رو نمشناسه.یه سری فایلها تو سی دی گوشی هست ب فرمت inf که باید روشون کلیک راست کنی و اینستال رو بزنی تا گوشی رو بشناسن اونا تو سون ارور میدن.
    پی سی سویت داخل خود سی دی حدود 50 مگ هست این فقط 18 مگه و تو توضیحاتش نوشته برا گوشیهای P8xx هست.
    راستی من ایکس هربار که با گوشیم به جی پی آر اس وصل میشم مثلا کانکشن دیال آپم قاطی میکنه و ارور 680 که خط تلفن قطع هست رو میده و باید یه بار مودم رو راینستال کنم تا درست شه.مشکل از کجاست؟؟؟
    Last edited by djjamal; 26-06-2010 at 17:43.

5. این کاربر از djjamal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

احیانا یکی نیست به من کمک کنه.بابا مردیم از بس منتظر موندیم و داد زدیم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من پی سی سوت k750 رو رو سون نصب کردم وهیچ مشکلی نداره.

البته من رفتم و از رو سایت سونی اریکسون دانلود کردم یعنی از رو cd نصب نکردم. چون گم شده بود.

به نظرم برو از روسایت دانلود کن و نصب کن و هیچ مشکلی نداره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام در ویندوز 7 نصب نشد لطفا راهنمایی کنید ارور زیر رو میده ممنون

داره خودمونی میشه komeyl67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من از سایت سونی اریکسون ماله خود w810 رو دانلود کردم ولی بازم تصب نشد. البته روی سون 32 بیتی اما روی سون 64 بیتی همونی که تو cd بود بدون هیچ مشکلی نصب شد.

آخر فروم باز maziarzar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران ....... ... ..... بهترین تیم دنیا: CHELSEA FC

پيش فرض

سلام داداش ممنونم از زحمتت ولی من ورژن 5 رو دارم هرچی خودم رو میکشم با یو اس بی هیچ جو گوشی رو نمشناسه.یه سری فایلها تو سی دی گوشی هست ب فرمت inf که باید روشون کلیک راست کنی و اینستال رو بزنی تا گوشی رو بشناسن اونا تو سون ارور میدن.
    پی سی سویت داخل خود سی دی حدود 50 مگ هست این فقط 18 مگه و تو توضیحاتش نوشته برا گوشیهای P8xx هست.
    راستی من ایکس هربار که با گوشیم به جی پی آر اس وصل میشم مثلا کانکشن دیال آپم قاطی میکنه و ارور 680 که خط تلفن قطع هست رو میده و باید یه بار مودم رو راینستال کنم تا درست شه.مشکل از کجاست؟؟؟
    بهتره بری بیرون یه سی دی نرم افزار این گوشی روبخری که پی سی یویت روهمداره مشکلت هم برطرف می شه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    من گوشی w810 دارم pc suite 6.011 رو هم دار ولی نصب میشه ولی گوشیم. شناسایی نمیکنه هر کاری میکنم نمیشه pc suite خوده گوشیم نصب نمیشه my phone explorer رو آخرین ورزنشو نصب کردم بازم نشد لطفا کمکم کنید

12. این کاربر از tanaz.67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •