تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: Shrek Forever After

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

11 Shrek Forever After

شناسنامه بازی

عنوان ویدیو گیم : Shrek Forever After
    ژانر : Action Adventure
    پلتفورم ها : DS, XBOX360, PS3, NINTENDO Wii , PC
    سازنده : XPEC Entertainment
    ناشر : Activision
    درجه سنی : Everyone

من کلا عادت به ایجاد تاپیک یک بازی بعد انتشارش ندارم. قبلا فقط تاپیک بازی Captain Tsubasa رو بعد ریلیز ایجاد کرده بودم ولی واقعا حیفم اومد که این بازی به گیم خور های ایرونی معرفی نشه برام عجیب هست که این بازی تاپیک نداره. شاید کسی این بازی رو نخریده باشه من خیلی اتفاقی هفته پیش توی ویترین مغازه این بازی رو دیدم و بی اختیار خریدم ولی به دلیل مشغله زیاد تازه امروز نصبش کردم. از همون لحظه نصب به دلم برات شد که این بازی یه اعجوبه خواهد بود. میشه گفت بازی شرک برای همیشه یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین بازی هایی باشه که به عمرم دیدم. باورم نمیشد که سازنده بازی تا این اندازه خلاقیت به خرج بده و یه چنین بازی رو با چنین خصوصیات انعطاف پذیری خلق کنه. من 2 ساعتی این بازی رو انجام دادم و خیلی سعی کردم تا یک نکته منفی توی بازی پیدا کنم بازی سراسر هیجان و جذابیت و پر از انیمیشن های غیر قابل پیش بینی و زیباست موزیک و انیمیشن های لایسنس شده حین بازی حس عجیبی رو توی گیمر ایجاد می کنه. همکاری کمپانی Dream Works Pictures در ساخت این بازی باعث شده که یک صدا گذاری بی نظیر از بازی شاهد باشیم گرافیک پویای بازی در نمای نزدیک واقعا زیبا به نظر می رسه. اما چیزی که باعث میشه همه خصوصیات و حرف و حدیث ها در مورد گرافیک رو فراموش کنید نوع پیشرفت داستان هست خیلی از ما ها بازی هایی مثل فاینال فانتازی یا بازی های نقش آفرینی و سبک ادونچر رو بازی کردیم. سازنده بازی از تمامی ویژگی های چنین بازی هایی استفاده کرده. در طول بازی با اتفاقاتی مواجه می شید که انتظار اون رو ندارید چیزهایی که یکی پس از دیگری کشف می کنید و وقتی با ادامه بازی ویژگی های جذابی در گیم می بینید باعث میشه هیجان و انگیزه شما برای ادامه بازی چندین و چند برابر بشه. به تعدادی از ویژگی های بازی اشاره می کنم تا به من حق بدید که این بازی رو مورد ستایش قرار بدم. شما در قالب شرک بازی رو شروع می کنید میتونید در حین بازی به هر کدوم از 4 کاراکتر بازی خودتون رو تغییر بدید. کاراکتر هایی که می تونید با اونها بازی کنید : شرک - فیونا - الاغ - گربه چکمه پوش. هر کدوم از این کاراکتر ها رو که بردارید می تونید از توانایی های ویژه اونها بهره ببرید. هر کدوم از این کاراکتر ها دارای 3 عملکرد متفاوت هستند: 1- کومبات 2- حرکت منحصر به فرد 3- توانایی ویژه. کومبات که نوع حمله کردن کاراکتر هست.

ویژگی های بازی

- امکان بازی با هر کدوم از چهار کاراکتر موجود در بازی
    - امکان بازی در سطح دو دنیای متفاوت : در برخی جاها یک آینه جادویی وجود داره که ما رو به هر کدوم از دنیا ها می بره
    - امکان بازی چند نفره تیمی : تا چهار نفر
    - امکان افزایش لول ها و قدرت ها با خریدن پک های تقویتی در داخل بازی
    - تفکیک لحظات کومبات در بازی و وجود محوطه های مخصوص فایتینگ در بازی
    - وجود آیکن های راهنما که بصورت تصویری آموزش می ده که باید چی کار کنیم
    - وجود بخش هایی که در حل معماها به ما کمک می کنه تا با پرداخت پول اون ها رو حل کنیم
    - وجود آیتم هایی از قبیل : قلب (Stamina) سکه طلا (پول) سنگ های نقره (امتیاز)
    - امکان پیدا کردن راز ها و رمز های مختلف در بازی

تیزر بازی

دانلود با فرمت flv
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اسکرین شات های بازی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منابع

tothegame

gamespot
    Last edited by Spaniuly; 25-06-2010 at 20:09.

2. 7 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

12 شرک

شرک شخصیت اصلی داستان و بازیست. موجود غول پیکری که بسیار قیافه بامزه ای دارد. شرک با ضربات مشت و لگد و پریدن و جودو زدن و ... دارای حرکات کومبات فوق العاده قوی در نبرد هایی هست که از هر طرف به شما هجوم میاد. حرکت های منحصر به فرد شرک عبارتند از هل دادن اجسام سنگین برداشتن اشیا از روی زمین و حمل آنها و توانایی منحصر به فردش نعره غول آساش هست. با خریدن و آپگرید توانایی توانایی مشت سنگین به توانایی های شرک اضافه می گردد. در کل شرک کاراکتر مطمئنی برای رفتن این ادونچر هست.
    Last edited by Spaniuly; 25-06-2010 at 19:40.

4. 4 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای xeNociDe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Isolated System

پيش فرض

خیلی خوبه...
    بعد از نسخه Super Slam دیگه شرک خوبی بیرون ندادن.
    به هر حال

تاريخ عضويت
    Jul 2007

12 فیونا

فیونا همسر و معشوقه شرک است که در ابتدای داستان توسط شرک از دست اژدهای صورتی نجات پیدا می کند. و حالا یاور و همراه شرک در نبردها شده از آنجایی که فیونا در کارهای رزمی و شمشیر زنی بسیار وارد است. در کومبات ها به خوبی می جنگد و پس از شرک بهترین کیس برای جنگیدن ها است. او لباس رزمی به تن داره و شمشیر زن ماهری هست سوت زدن توانایی منحصر به فردش هست و قدرت منفجر کردن دینامیت جزو حرکت ویژه فیونا محسوب میشه. در برخی قسمت ها که بشکه های چوبی حاوی نفت رو منفجر می کند این امکان را فراهم می آورد که سنگ و کلوخ هایی که موجب راه بندان شده را متلاشی می کند.
    Last edited by Spaniuly; 25-06-2010 at 19:55.

7. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

12 گربه چکمه پوش

گربه چکمه پوش با داشتن شمشیر اسپانیولی خودش واقعا در کومبات ها مهارت داره و توانایی ویژه اش گرفتن قیافه معصومانه هست و با حرکت ویژه خاص خودش می تونه از دیوار بالا به و اقدام به قطط طناب ها بکنه. این کاراکتر وفادار و شجاع برای اولین بار در شرک 2 ظاهر شد و بسیار حرکات جالبی دارد

9. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

12 الاغ

الاغ با حرکت سر حمله می کنه واقعا توی نبرد ها به درد نخور هست. در عوض ترانه خوندن با لحن کمدی خودش باعث شادی اطرافیان میشه و توسط توانایی ویژه خودش که جفتک انداختن هست می تونه قفل درها رو بشکنه و همچنین موقع کلک سواری می تونه با ضربه ای که به دیوار وارد می کنه کلک رو روی آب به حرکت در بیاره. این کاراکتر با مزه و کمدی در بازی گرچه زیاد حیاتی نیست ولی نبودنش هم ممکن نیست چون با جفتک هایی که میندازه می تونه منجنیق ها رو تغییر جهت بده در حرکت دادن کرجی و ... کمک کنه و شکستن قفل در ها خیلی پر اهمیت هست

11. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و تلویزیون Dark Shine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایــ مشهــد ـران

پيش فرض

من از این نوع سبک اصلا خوشم نمیاد این و هری پاتر!
    گرافیکش یه جوریه!

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من از این نوع سبک اصلا خوشم نمیاد این و هری پاتر!
    گرافیکش یه جوریه!
    این بازی انیمیشن هست نکنه انتظار داری توی بازی جای انیمیشن Movie شرک رو ببینی؟ گرافیکش هم برای یک بازی انمیشنی عالی هست. در ضمن مگه شما این بازی رو انجام دادی؟

کاربر فعال انجمن موسیقی و تلویزیون Dark Shine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایــ مشهــد ـران

پيش فرض

این بازی انیمیشن هست نکنه انتظار داری توی بازی جای انیمیشن Movie شرک رو ببینی؟ گرافیکش هم برای یک بازی انمیشنی عالی هست. در ضمن مگه شما این بازی رو انجام دادی؟
    البته درسته هنوز که بازی نکردی تصمیم بگیری ولی من برا نسخه های قبلیش گفتم

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

من اواخر بازی هستم
    خیلی خوشم اومد
    ترکیبی بودن بازی بین 4 تا شخصیت و گرافیک خیلی خوب
    اب عالی کار شده تو بازی
    تو شخصیت ها هم donkey از همه بهتر ساخته شده و گرافیک ملسی داره
    موقع درگیری soundtrack هایی از فیلم پخش میشه
    و هر مرحله به مرحله Cg movie هم نشون میده و هر چی جلوتر میری قابلیت های قوی تر باز میشه برای شخصیت ها
    در کل خیلی بازی خوبیه

16. 4 کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •