تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 44

نام تاپيک: آیفون 4 یا 3gs

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

10 آیفون 4 یا 3gs

دوستان می تونند در این تاپیک نظرشون رو که بیشتر بین انتخاب آیفون 4 و 3gs هست رو بیان کنند!
    برای مثال خود من بین این دو مشکل داشتم!
    از شکل تری جی اس خوشم می آد ولی قابلیت آیفون 4 بیشتره!
    اما وفتی که درست و حسابی روی 4 رو دیدم از اون خوشم اومد!
    و دارم اونو می گیرم!
    با تشکر از دوستان!

2. این کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز yas_6969's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آماج

پيش فرض

با اومدن OS 4.0 همه چی از نظر من به اختلاف قیمت این دو گوشی تو ایران داره
    اگه خیلی اختلاف قیمت داشته باشن 3GS خیلی به صرفه تر میشه

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

همون 4 رو بگیر.
    جدیدتره و از همه مهمتر سرعت و صفحه قویتری داره...

5. این کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Earth

پيش فرض

شنیدین که میگن lcd آیفون 4 مشکل داره و لکه های زردرنگ روش بوجود میاد ؟
    Last edited by maz18; 25-06-2010 at 08:46.

اگه نباشه جاش خالی می مونه tazphoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

آره ولی چنتا راه حل واسش ارائه دادن ولی هیچکدوم بدرد نمیخوره جدا از اون اپل این همه منم منم می کرد کهبدنش خش بر نمیداره مث اینکه دروغ می گفت بازم بدنه خش برمیداره.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

آره ولی چنتا راه حل واسش ارائه دادن ولی هیچکدوم بدرد نمیخوره جدا از اون اپل این همه منم منم می کرد کهبدنش خش بر نمیداره مث اینکه دروغ می گفت بازم بدنه خش برمیداره.

دوست عزيز فعلا اينها در حد شايعه هست.... بزاريد كسي كه خريده بياد و يه ريويو كامل بده بعد نظر بديم..

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

شایعه چیه داداش من؟؟؟!!!
    شما اینترنت درست حسابی داری برو youtube سرچ کن Iphone 4 yellow spot display بعد خودت با چشات دیدی بیا اینجا بگو شایعست.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

شایعه چیه داداش من؟؟؟!!!
    شما اینترنت درست حسابی داری برو youtube سرچ کن Iphone 4 yellow spot display بعد خودت با چشات دیدی بیا اینجا بگو شایعست.
    مشکل لکه زرد تا 48 ساعت بعد از استفاده بطور اتوماتیک رفع میشه و برمی گرده به نوع ساخت این صفحات .. یکم به جای Youtube در اینترنت سرچ کنید تا اطلاعات مفید پیدا کنید نه ویدیو های غیر قابل اطمینان.. به علاوه اینکه Apple گفته هر کسی توی آیفونش این نقطه زرد رو دیده بهشون همون لحظه یک آیفون جدید میده .. نیاز به جوسازی نیست دوست عزیز!

در مورد صفحه، Apple گفته صفحه آیفون 4 مقاوم در برابر خش هست، معنیش این نیست که هیچ وقت روش خش نمیفته. شما روی الماس هم اگه بخوای می تونی خش بندازی! اون ویدیو هایی هم که توی یوتوب هست رو اگه با هر گوشی دیگه ای به جای آیفون 4 می کردند نتیجه اگه بدتر نمی شد هیچ وقت بهتر هم نمی شد. مقایسه ای نگاه کنید از نظر خش افتادن آیفون 4 نسبت به آیفون 3GS و بقیه گوشی ها صفحه مقاوم تری نسبت به خش داره .. ولی کماکان 5-6 بار اون هم رو به سمت شیشه (کاری که توی ویدیو ها می کنند) بندازیدش زمین هیچ گوشی ای دووم نمیاره نه فقط آیفون ! بله آیفون در مقابل میخ و پیچ و آچار هم مقاوم نیست!

11. 8 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

شایعه چیه داداش من؟؟؟!!!
    در برخی آیفون های جدید دیده شده و آن وجود نقاط زرد رنگ روی نمایشگر برخی آیفون ها است که در زاویه های خاصی بیشتر دیده می شود. انگجت برای این مشکل یک نظر سنجی به راه انداخت. از ۲۹ هزار نفری که آیفون جدید را دریافت کرده بودند و در این نظر سنجی شرکت کرده بودند ۱۶ هزار نفرشان این نقاط زرد رنگ را روی نمایشگر آیفون خودشان می دیدند. اما بعدا اپل اعلام کرد که این مشکل بعد از دو روز استفاده از آیفون رفع می شود و به دلیل ماده ای است که در ساخت نمایشگر استفاده شده. بنابراین نباید نگران آن باشید.

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

در برخی آیفون های جدید دیده شده و آن وجود نقاط زرد رنگ روی نمایشگر برخی آیفون ها است که در زاویه های خاصی بیشتر دیده می شود. انگجت برای این مشکل یک نظر سنجی به راه انداخت. از ۲۹ هزار نفری که آیفون جدید را دریافت کرده بودند و در این نظر سنجی شرکت کرده بودند ۱۶ هزار نفرشان این نقاط زرد رنگ را روی نمایشگر آیفون خودشان می دیدند. اما بعدا اپل اعلام کرد که این مشکل بعد از دو روز استفاده از آیفون رفع می شود و به دلیل ماده ای است که در ساخت نمایشگر استفاده شده. بنابراین نباید نگران آن باشید.
    (نقل واژه به واژه از نارنجی)این چیزیه که اپل گفته دلیل بر درست بودنش نیست.

مشکل لکه زرد تا 48 ساعت بعد از استفاده بطور اتوماتیک رفع میشه و برمی گرده به نوع ساخت این صفحات .. یکم به جای Youtube در اینترنت سرچ کنید تا اطلاعات مفید پیدا کنید نه ویدیو های غیر قابل اطمینان.. به علاوه اینکه Apple گفته هر کسی توی آیفونش این نقطه زرد رو دیده بهشون همون لحظه یک آیفون جدید میده .. نیاز به جوسازی نیست دوست عزیز!

در مورد صفحه، Apple گفته صفحه آیفون 4 مقاوم در برابر خش هست، معنیش این نیست که هیچ وقت روش خش نمیفته. شما روی الماس هم اگه بخوای می تونی خش بندازی! اون ویدیو هایی هم که توی یوتوب هست رو اگه با هر گوشی دیگه ای به جای آیفون 4 می کردند نتیجه اگه بدتر نمی شد هیچ وقت بهتر هم نمی شد. مقایسه ای نگاه کنید از نظر خش افتادن آیفون 4 نسبت به آیفون 3GS و بقیه گوشی ها صفحه مقاوم تری نسبت به خش داره .. ولی کماکان 5-6 بار اون هم رو به سمت شیشه (کاری که توی ویدیو ها می کنند) بندازیدش زمین هیچ گوشی ای دووم نمیاره نه فقط آیفون ! بله آیفون در مقابل میخ و پیچ و آچار هم مقاوم نیست!
    جو سازی چیه!
    طبق آماری که انگجت گرفته بیشتر از نصف کسایی که شرکت کردن لکه رو دیدن.هیچ اثباتی هم نیست که بره یا برای بقیه این مسئله بوجود بیاد.در مورد آنتن هم مشکل داره یعنی فقط گوشی رو باید از بالا و پایین بگیری تا آنتنت کم نشه یا به قول استیو جابز:شما گوشی رو درست نمیگیری!
    صفحشم از 3gs ضعیف تره TiPb تست کرده iphone 4 زودتر میشکنه.این علاوه بر باگ های حل نشده ی گوشیه.خیلی ها میگفتن 3gs زیاد خش برمیداره ولی طبق گفته ی اونایی که iphone 4 دارن اگه سری جدید بیشتر از قبلی خش نگیره کمتر هم نمیگیره.من خودم دوست دارم یدونه داشتم باشم ولی با مشکل ها ی فعلی فقط باید منتظر موند دید چی میشه.

بعد از 4 بار انداختن.

لکه ی زرد.

14. این کاربر از tazphoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •