تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 44

نام تاپيک: آیفون 4 یا 3gs

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

بچه ها این تاپیک بلکل مسخرست ، آخه اینم شد تاپیک، خوب معلومه ، مثل اینکه یه گوشی خیلی قدیمی نوکیا رو از یه گوشی جدید نوکیا مقایسه کرد از یه برند !

در ضمن صفحه نمایش ضد گلوله که واسش نذاشتن که ضد گلوله هم که باشه بالاخره روش خش میافته ! صفحه نمایش گوشیه دیگه !کسی که با این قیمت آیفون چاهار ! میخره که باهاش فوتبال بازی نمیکنه که ! از 500 طبقه که نمیندازدش پایین که !

در ضمن تا وقتیکه گوشیو نگرفتین دست اون زردی رو بیخیال بشد ، شاید مال دوربین یا چیزای دیگه ای باشه ، آخه اپل وقتیکه چیزی میده بیرون همه چیزشو چک میکنه ، ایران خودرو که نیست ، با آبروش هیچوقت بازی نمیکنه !

2. 2 کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

دوستان من چنتا فید رو دنبال میکنم ولی قسم میخورم یه بارم گیزمودو رو اد نکردم.
    در مورد آنتن هم میدونم چرا اینجوری میشه ولی جدا از همه ی مشکلها چرا اپل باید طوری طراحی کنه که نصف مردم لکه زرد ببینن؟چرا طوری طراحی کنه که وقتی دو طرف گوشی رو دست میگیری باید آنتنت بپره؟
    در مورد ایمیل هم شما استیو جابز روزی چند هزار نفر ایمیل بزنن بگن مشکل آنتن داریم جواب شوخی میدی؟هنگ و کرش و غیره هم نبوده چون اپل نسخه ی آزمایشی ios4 رو رو ارائه کرد تا همه تستش کنن نمیتونه نسخه ی آزمایشی گوشی رو هم بده که!در شمن یسری شایعه هست که هفته ی دیگه ios 4.0.1 میاد ولی فعلا" در حد شایعست.
    در مورد اون خط هم واقعیه و صاحب گوشی گفته در اثر استفاده ی عادی بوجود اومده.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بیا مشکل جدیدتر میخای؟چنتا از گوشی های iphone 4 جای + و - ولومهاش عوض شده!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا لطفا" دقت کنین.من نمیگم iphone 4 ارزش خرید نداره.میگم وقتی اپل میگه iphone 4 بیشترین درصد کاربران (حداقل تو آمریکا) رو داره یذره بیشتر دقت کنه خوب!
    اتفاقا گیزمودو وبلاگ بدی نیست .. ولی خب همه این وبلاگ نویس ها نظر شخصی دارند و موقع خوندن مطالبشون آدم باید حواسش باشه که نظر شخصی اون افراد در مطالبشون نهفته است.

در مورد لکه زرد، ایراد طراحی Apple نیست. صرفا چون فاصله بین تولید و عرضه این آیفون ها کم بوده (توی انبار خاک نخوردن!) باعث شده این قسمت های زرد رنگ خودشون رو از دست ندن. قضیه حل شده و الان فکر نمی کنم دیگه لکه زردی وجود داشته باشه!

Apple طوری طراحی نکرده که آنتن مشکل داشته باشه، صرفا چند تا اتفاق سخت افزاری و نرم افزاری (که هیچ کدوم هم خود به خود ایراد نبودن) در کنار هم قرار گرفتن که باعث شده این مشکل بوجود بیاد. فعلا که گفته میشه دلیلش Quadband Calibration هست که اگه این باشه به راحتی هر چه تمام تر با یک آپدیت نرم افزاری کاملا قابل حله

در مورد iOS 4.0.1 هم که اتفاقا خبر خوبیه اگه تایید بشه .. یعنی مشکل رو حل کردن.

ایمیل استیو جابز ، استیو جابز Customer Service اپل نیست که هر کسی مشکل داشت بهش ایمیل بزنه و منتظر پاسخ برای حل مشکلش باشه. ایمیل های قبلی استیو جابز درباره موضوعات مختلف رو ببینید همیشه کمی طنز توش داشته .. اگه استیو جابز میومد توی یک Press Conference و می گفت Hold Differently ، می شد ازش ایراد گرفت. چند تا ایمیل به چند تا وبلاگ نویس و خبرنگار که اصلا نشون دهنده چیزی نیست.

درباره بالا و پایین گذاشتن دکمه ها، شما اینو باور می کنی؟
    به نظر من یک عده دیدن بحث گیر دادن به آیفون داغ شده، گفتن بگذار ما هم یکم جو بدیم کی به کیه ..! باز کردن آیفون و عوض کردن اون دو تا دکمه برای کسی که وارد باشه بیشتر از 5 دقیقه طول نمی کشه. به علاوه حتی اگه تعدادی ای آیفون ها (که بدون شک تعدادشون خیلی خیلی کمه) واقعا این ایراد توشون وجود داشته باشه، آیا این مشکل حادیه؟ مشکل طراحیه؟ چیزیه که گوشی رو ببره توی هر Apple Store توی 2-3 دقیقه براش درست می کنن. گرچه من باز هم فکر میکنم این چیزیه که خود کاربرها درست کردن.

منم موافقم که می شد بیشتر دقت کنه تا این مشکل آنتن پیش نیاد .. فکر می کنم Apple قصد داشت حالا که طرح آیفون لو رفته بوده هر چه زودتر به بازار بفرسته که باعث شد یک سری بی دقتی و عجله صورت بگیره .. به هر حال دلیل اینکه چنین مشکلاتی (که توی همه گوشی ها هست، ولی توی بوق و کرانه نمی گذارنشون) اینقدر سر و صدا کرده اینه که هیچ ایراد فنی دیگه ای از گوشی نتونستن بگیرن و گیر دادن به این چیزهای جزئی! اگه آیفون یک ایراد داشت یا توی یک زمینه خاص بطور محسوس ضعیف تر از رقیب ها بود اینقدر اون ایراد رو توی سرش می زدن که کسی این چیزها به ذهنش هم خطور نمی کرد!

4. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بله درسته قرار هست که دوشنبه برای دانود گذاشته بشه.

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

بله درسته قرار هست که دوشنبه برای دانود گذاشته بشه.

آخر فروم باز Sharim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    A Stairway To Heaven

پيش فرض

انتخاب بین 3g و 4g به نظر من وابستگی کاملی به اختلاف قیمتشون داره ، درسته که شاید 4g مشکلاتی داشته باشه ولی 3g هم کامل نبوده و نیست . به هر حال روی نسخه جدید بیشتر کار شده و سعی بر این بوده که ایرادات قبلی رفع بشه . در طول این مدت هم تکنولوژِ پیشرفت کرده ، غیر از اینه : دی پس منطق حکم میکنه نسخه 4g انتخاب بهتری باشه .

همیشه پیشرو بودن ریسک داره . اگر میخاید پیشرو باشید ریسکش رو بپذیرید . وگرنه اجازه بدید تا دیگران پیشروی کنند و نتایجش رو اعلام کنند !!

7. 2 کاربر از Sharim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه tazphoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

استیو به همه جواب نمیده ولی شده به خیلیا جواب بده تمام اون عکسا هم از سایت ها ی رسمیه چه باور کنی چه نکنی
    نوکیا خیلی فرق میکنه با اپل نوکیا روزی 3 تا مدل جدید میزنه اما اپلی که حداقل سالی یه بار اینکارو میکنه...چرا؟
    دوستمون یجوری میگه ببر apple store درستش کنن اینگار چسبیده به خونشون ولی اینا یی رو که میگم منبعم یوتیوب نیست که من روزی 6 7 تا سایت رو دنبال میکنم که خودشون کلی کاربر دارن همه که دروغ نمیگن و همه هم با اپل دشمن نیستن.
    redmond pie
    TiPb
    Chronic dev blog
    Iphone dev blog
    و..

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

به نظر من که همون 4 بهتره در صورتی که 3 ها می گن 3جی اس بهتره با این که 4 رو تجربه نکردند!
    اپل هیچگاه پسرفت نداشته و همیشه رو به جلو حرکت کرده!
    همه به دلیل زیبایی 3 اونو می خواستند!
    همه اون قوس پشت 3 رو دوست داشتند در حالی که هیچ عکس واضحی از 4 نبود!تا این که دوستان 4 رو از نزدیک لمس و درک کردند!
    به هر دلیلی بخواهیم حساب کنیم 4 بهتره حتی از نظر زیبایی!
    پس .........

10. این کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

و اما مشکل آیفون 4(مشکل اصلی)که تنها مشکل آن است!
    آنتن دهی:این مشکل توسط گفته های بعضی از دوستان با اومدن پچی از طرف خود شرکت اپل رفع خواهد شد!
    که اپل صریحا این را اعلام کرده است!اما حرفی از پچ زده نشده است!
    اپل که یک شرکت رسمی است مجبور است برای رفع این مشکل یک ورژن کامل که به احتمال زیاد 4.1 نام دارد ارائه دهد!
    پس آیفون 4 دیگر هیچ مشکلی ندارد و به عنوان بهترین گوشی موبایل سراسر جهان شناخته شده است!
    چه برای کاربران و چه برای کارشناسان سختگیر!
    بای.

12. این کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

مشکل آنتن دهی که به گفته ی دوست عزیزمون به دلیل برخورد دو سیم آنتن با همند به زودی از شرکت رسمی اپل رفع خواهد شد!

استیو جابز آیفون 4 را به رییس جمهور روسیه مدمدف معرفی می کند!
    داستان از آنجا آغاز می شود که رییس جمهور روسیه طی سفری به کشور ایلات متحده آمریکا با استیو آشنا شده و او بهترین گوشی حال حاضر دنیا را به او معرفی می کند!
    در ابتدا استیو از قابلیت های این شاهکار می گوید!
    و بعد طرز گرفتن آن را به مدمدف می آموزد!
    اما مدمدف با گرفتن آیفون 4 به صورت نا صحیح متوجه آنتن دهی آن که به صفر رسیده است نمی شود!
    همان طور که در عکس ملاحظه می کنید دست مدمدف دقیقا بر روی جای معروف است!

14. این کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه tazphoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بگذریم کسی شنیده که iphone dev team تایید کرده سازنده ی spirit جیلبریک 4 رو ساخته (یازم spirit) و بعد از آپدیت احتمالی 4.0.1 یا 4.1 بیرون میده؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

سلام!
    آخه مجبورن!
    به نظر من تیم هکری نیستند که بیان پچ بدن بیرون چون یک شرکت رسمی و قابل اطمینانن باید یک ورژن رسمی ارائه بدن!
    یا این که یکی از هکر ها بیاد مشکل رو حل کنه و اپل از ادامه ی کار دست بکشه که بعیده چون اپل تا حالا هر چی قل داده عمل کرده!گفته می شه اپل برای رفع این مشکل مهندس ها و هکر های بزرگی رو جمع آوری کرده!
    بای!

17. این کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •