تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 44

نام تاپيک: آیفون 4 یا 3gs

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

(نقل واژه به واژه از نارنجی)این چیزیه که اپل گفته دلیل بر درست بودنش نیست.

جو سازی چیه!
    طبق آماری که انگجت گرفته بیشتر از نصف کسایی که شرکت کردن لکه رو دیدن.هیچ اثباتی هم نیست که بره یا برای بقیه این مسئله بوجود بیاد.در مورد آنتن هم مشکل داره یعنی فقط گوشی رو باید از بالا و پایین بگیری تا آنتنت کم نشه یا به قول استیو جابز:شما گوشی رو درست نمیگیری!
    صفحشم از 3gs ضعیف تره TiPb تست کرده iphone 4 زودتر میشکنه.این علاوه بر باگ های حل نشده ی گوشیه.خیلی ها میگفتن 3gs زیاد خش برمیداره ولی طبق گفته ی اونایی که iphone 4 دارن اگه سری جدید بیشتر از قبلی خش نگیره کمتر هم نمیگیره.من خودم دوست دارم یدونه داشتم باشم ولی با مشکل ها ی فعلی فقط باید منتظر موند دید چی میشه.

بعد از 4 بار انداختن.

لکه ی زرد.

وقتی چنین چیزی Apple میگه مسلما دلیل بر صحیح بودنشه .. نمیشه Apple بگه دو روز دیگه صفحه هاتون درست میشه و بعد درست نشه. همونطور که مشخصه دیگه هم خبر جدیدی از صفحه زرد منتشر نشده که دلیلش مسلما رفع مشکل بوده .. به هر حال فقط دو سه روز صبر کردن این رو دقیقا مشخص می کنه.

مشکل آنتن تنها مشکل منطقیه که خب یا درست میشه یه جوری یا نمیشه .. اگه درست نشه بله باید گفت یک ایراد Design بوده . باز هم باید صبر کنیم ببینیم اخبار بعدی چیه. قضیه Hold Differently استیو جابز هم بیشتر شوخی بوده . مطمئنا همه توی Apple و AT&T و بقیه اپراتورها در حال کار هستن تا این مشکل رو برطرف کنن .. باید ببینیم چقدر طول می کشه تا برطرف بشه.

در مورد خش صفحه هم که اکثر مطالب درباره شکستن بوده و نه خش .. ولی خب باز هم باید همونطور که شما گفتید صبر کنیم مدتی بگذره و خود کاربرها کم کم نظراتشون رو بیان کنند. از روی چند تا ویویو و عکس نمیشه تصمیم گیری قطعی کرد. به هر حال مشکل خش گرفتن و شکستن مشکل حاد و مهمی نیست، مشکلیه که در هر نوع وسیله ای وجود داره و در آیفون 4 هم اگه بهتر از همه اسمارت فون ها نباشه، مسلما بدتر از همشون هم نیست و حتی با همین اوصاف هم کاملا در رده قابل قبول قرار می گیره. خوشبختانه Apple انتظارهای کاربرها رو بالا برده!

2. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه tazphoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من نمیگم الان نتیجه گیری کنیم که!من خودم معتقدم گوشی یعنی iphone بقیه حروم کردن پوله خودم iphone دادم HD2 گرفتم خیلی پشیمونم.در مورد شکستن هم خوب مطالب بیشتر در مورد همین بوده ولی وقتی اپل داد میزنه میگه بدون خش...!
    مشکل آنتن تنها مشکل منطقیه که خب یا درست میشه یه جوری یا نمیشه .. اگه درست نشه بله باید گفت یک ایراد Design بوده
    چجوری درست شه؟مگه این که اپل به طرز دیوانه واری تموم گوشی های iphone رو تعویض کنه و طراحی جدید برای iphone 4 بده!تازه فقط استیو جابز نیست که میگه Hold Diffrently!شما یه ایمیل به support اپل بزن بگو iphone 4 دارم وقتی میگیرم تو دستم آنتن میپره 100% این جوابو میگیری:
    Your'e holding it wrong!

به نظر شوخیه؟

4. این کاربر از tazphoenix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

(نقل واژه به واژه از نارنجی)این چیزیه که اپل گفته دلیل بر درست بودنش نیست.

خودمم ميدونستم / پس فكر كردي جمله رو خودم گفتم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

۴ نگیر.
    مشکل صفحه داره.

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

و اینک من وارد می شوم . جووووون ، بحث ، من خیلی دوست دارم

تصویر زیر اونطوری که یادمه مربوطه به اون زیر آبی رفتن گیزمودو هست

لکه زرد هم که دوستان گفتند رفع میشه

در مورد سایر مشکلات تا به دست همه نرسه ، امتحان نکنند ، هیچ نظری نمیشه داد

نمی دونم شما جو سازی بر علیه آیپد رو یادتونه یا نه ، تا حدی که آیپد رو با سنگ مقایسه می کردن و می گفتن قابلیت های سنگ بیشتره ولی خب شاهد بودید چه بود و چه شد ...

آیفون هم همینه ، چهار نفر میان یک چیزی پخش می کنم ، بقیه هم مثل همیشه بدون هیچ اطلاعات سریع گسترش میدن اونارو اصلا روش فکر نمی کنن

خیلی جالبه همه گیر دادن به شکستن آیفون ، گویا همه از صحبت های استیو برداشت غلط کردن ، استیو گفت مقاومه نه اینکه نشکن ، بنده به خاطر اثبات این قضیه هم شده حاضرم آیفون رو که گرفتم بندازم زمین ... گوشی رفیقم مثل ماله من i900 هست ، تو خیابون از دستش افتاد دو تا خط برداشت که محافظ رو عوض کرد درست شد ، والا اینطوری که این عکس ها میگن گویا ملت گوشی رو می برن میدن دست بسکتبالیست های بلند قد یک سطح خفن زبر هم میدن میگن بکوب زمین تازه آیفون باریکترین تلفن هوشمنده ، من که هیچ اعتمادی به این تصاویر ندارم ، بگیرم حتما تست می کنم !!!

بهترین راه اینه شما صبر کن بیاد دسته یوزر ها بررسی یوزر هارو ببینیم
    Last edited by SIMON137; 25-06-2010 at 23:38.

8. 2 کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من نمیگم الان نتیجه گیری کنیم که!من خودم معتقدم گوشی یعنی iphone بقیه حروم کردن پوله خودم iphone دادم HD2 گرفتم خیلی پشیمونم.در مورد شکستن هم خوب مطالب بیشتر در مورد همین بوده ولی وقتی اپل داد میزنه میگه بدون خش...!
    Apple داد نزد بدون خش !!
    Apple فقط گفت صفحه Scratch Resistant است، نه Scratch Proof . این دو با هم زمین تا آسمون تفاوت دارند. این عکس ها هم که مثلا Hair Scratch و ... رو من باور نمی کنم و کاملا فکر می کنم هدفشون تخریب است. تازه این عکسی که گذاشتید روش دستکاری هم شده تا خش بوجود اومده (به هر دلیلی، که گفته شده تار مو!) رو نشون بده وگرنه اصلا قابل دیدن نبوده!

چجوری درست شه؟مگه این که اپل به طرز دیوانه واری تموم گوشی های iphone رو تعویض کنه و طراحی جدید برای iphone 4 بده!تازه فقط استیو جابز نیست که میگه Hold Diffrently!شما یه ایمیل به support اپل بزن بگو iphone 4 دارم وقتی میگیرم تو دستم آنتن میپره 100% این جوابو میگیری:
    Your'e holding it wrong!

به نظر شوخیه؟
    براتون توضیح میدم چطوری درست میشه.. به هیچ وجه هم نیازی به تعویض تمام آیفون ها و طراحی جدید و ... نیست

مشکل آنتن اینه که وقتی دستتون رو روی اون قسمت می گیرید، چون بدن انسان تا حدی رسانای الکتریکی هست باعث میشه سیگنال های دو آنتن با هم تداخل کنند.

آنتن سمت چپ به GPS, Wi-Fi, Bluetooth متصله و آنتن سمت راست به سیستم مخابراتی که اتصالشون به هم توسط دست باعث این تداخل ها شده .. این تداخل کاملا وابسته است به فرکانس های Sampling و Scanning ماژول هایی که به آنتن ها متصل هستند. Apple با تغییر فرکانس ها، Period های Sampling، و این طور کارها می تونه رفتار این آنتن ها رو تا حد خیلی زیادی عوض کنه .. حتی می تونه با خارج کردن این ماژول ها موقع برقراری تماس و با استفاده از Proximity Sensor بطور کامل از مدار خارجشون کنه و در نهایت می تونه تاثیر این اشکال رو تا حد خیلی خیلی زیادی کم کنه.

خیلی کارهای دیگه هم می تونه انجام بده .. مسلما این نیست که چون این مشکل سخت افزاری به چشم میاد پس باید همه آیفون ها عوض بشن! اشکالات خیلی خیلی وحشتناک تر سخت افزاری با نرم افزار قابل پوشش هستن .. این که چیزی نیست دوست من.

در مورد قضیه Hold Differently ، من امروز سه بار با Expert های Apple صحبت کردم (البته دلیل صحبت اصلا این قضیه نبود) و در نهایت وقتی این قضیه رو ازشون پرسیدم خیلی راحت گفتن که اونها هم مثل خود ما خبرهایی شنیدن و از من Feedback خواستند که آیا چنین مشکلی رو داشتم یا نه و اگه داشتم در چه حد بوده و ... حالا چند نفر چند تا پیام دریافت کردن و مسلا استیو جابز یکی دو تا ایمیل به چند نفر داده که گفته درست بگیرید به نظر من بیشتر جنبه شوخی داشته به خصوص استیو جابز که اکثر مواقع موقع جواب دادن ایمیل این وبلاگ نویس ها و خبرنگارها با طنز پاسخ میده.

یک نکته جالب: چرا یک نفر از این افرادی که این همه ویدیو از این چیزها درست کردن نمی گن حتی یک مورد هنگ/کرش/قفل توی آیفون 4 تا حالا دیده نشده؟

10. 9 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان چرا بحثو میپیچونید؟ آیفون 4 در یک روز 1.5 میلیون دستگاه فروخت و یعنی الان این همه ملت دارن استفاده میکنن از این گوشی حالا شما 2 3 نفر گیر دادین به زردی صفحه و آنتن و ... در حالیکه حتی گوشیرو دستتون نگرفتین؟ چرا اینقدر شایعه پراکنی میکنید؟
    خدا رو شکر اینجا شده محل کپی اخبار گاز معده ای گیزمودو...

12. 3 کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه tazphoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوستان من چنتا فید رو دنبال میکنم ولی قسم میخورم یه بارم گیزمودو رو اد نکردم.
    در مورد آنتن هم میدونم چرا اینجوری میشه ولی جدا از همه ی مشکلها چرا اپل باید طوری طراحی کنه که نصف مردم لکه زرد ببینن؟چرا طوری طراحی کنه که وقتی دو طرف گوشی رو دست میگیری باید آنتنت بپره؟
    در مورد ایمیل هم شما استیو جابز روزی چند هزار نفر ایمیل بزنن بگن مشکل آنتن داریم جواب شوخی میدی؟هنگ و کرش و غیره هم نبوده چون اپل نسخه ی آزمایشی ios4 رو رو ارائه کرد تا همه تستش کنن نمیتونه نسخه ی آزمایشی گوشی رو هم بده که!در شمن یسری شایعه هست که هفته ی دیگه ios 4.0.1 میاد ولی فعلا" در حد شایعست.
    در مورد اون خط هم واقعیه و صاحب گوشی گفته در اثر استفاده ی عادی بوجود اومده.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بیا مشکل جدیدتر میخای؟چنتا از گوشی های iphone 4 جای + و - ولومهاش عوض شده!
    کد:

حالا لطفا" دقت کنین.من نمیگم iphone 4 ارزش خرید نداره.میگم وقتی اپل میگه iphone 4 بیشترین درصد کاربران (حداقل تو آمریکا) رو داره یذره بیشتر دقت کنه خوب!

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

دوستان من چنتا فید رو دنبال میکنم ولی قسم میخورم یه بارم گیزمودو رو اد نکردم.
    در مورد آنتن هم میدونم چرا اینجوری میشه ولی جدا از همه ی مشکلها چرا اپل باید طوری طراحی کنه که نصف مردم لکه زرد ببینن؟چرا طوری طراحی کنه که وقتی دو طرف گوشی رو دست میگیری باید آنتنت بپره؟
    در مورد ایمیل هم شما استیو جابز روزی چند هزار نفر ایمیل بزنن بگن مشکل آنتن داریم جواب شوخی میدی؟هنگ و کرش و غیره هم نبوده چون اپل نسخه ی آزمایشی ios4 رو رو ارائه کرد تا همه تستش کنن نمیتونه نسخه ی آزمایشی گوشی رو هم بده که!در شمن یسری شایعه هست که هفته ی دیگه ios 4.0.1 میاد ولی فعلا" در حد شایعست.
    در مورد اون خط هم واقعیه و صاحب گوشی گفته در اثر استفاده ی عادی بوجود اومده.
    کد:
    بیا مشکل جدیدتر میخای؟چنتا از گوشی های iphone 4 جای + و - ولومهاش عوض شده!
    کد:

حالا لطفا" دقت کنین.من نمیگم iphone 4 ارزش خرید نداره.میگم وقتی اپل میگه iphone 4 بیشترین درصد کاربران (حداقل تو آمریکا) رو داره یذره بیشتر دقت کنه خوب!
    لکه زرد : به گفته اپل که دو روز پس از استفاده از بین میره ، پس دلیلی برای بحث نداره ، چرا کسی نپرسید چطور 326 پیکسل رو در هر اینچ قرار دادید ولی همه نگران یک لکه هستند ؟ خب به دلیل مواد سازنده می تونه باشه ....

در مورد آنتن : شک نکن که استیو به صورت جدی پاسخ نداده ولی تا دلت بخواد راه کار داریم که مشکل آنتن رو از بین ببریم ، یکی از آسون ترین راه کار ها هم استفاده از بامپر هست یا شیلد محافظ صفحه و هزاران راه حل دیگه که تو اینترنت ریخته

در مورد خط : ایشون که صاحب گوشی باشن چند روزه که آیفون رو خریده و داره استفاده می کنه ؟ چجور استفاده ای می کنه ؟ چطور مثلا دوستانی مثلا جناب استریم تا به حال این مشکل رو نداشتن ، در اثر استفاده عادی یعنی اینکه شما شب می خوابی صبح پامیشی می بینی خط افتاده رو گوشی ...!!!

مشکل جدید : یک عکس کوچیک در یک سایت که من معتبر نمی دونمش ، حداقل چند عکس از یک سایت معتبر قرار میدادید . این هم از همون مواردی هست که بدون اعتبار سریع پخش میشه

این استیوی که من می بینم اونقدر به فکر سود و سهام و اینجور چیزا هست ، که به راحتی هر مشکلی رو رفع می کنه یا حداقل ماس مالیش می کنه

یادمه یکی از دوستان گفته بود ، شاید اون موقع که توی کنفرانس استیو دو گوشی رو کنار هم گذاشته بود به دلیل بد گرفتن گوشی در دفعه اول ، تونست با 3gs بره اینترنت ولی با 4 نتونست ، توجه شمارو به دیدن چند تصویر جلب می کنم.
    تصویر اول بالا سمت چپ ماله همون موقعی هست که دو تا گوشی رو گرفته بود و آیفون 4 پیج رو باز نکرد و سایر تصاویر برای زمانی هست که آیفون 4 پیج رو باز کرد ( دلیلش هم وای فای های زیاد مردم بود که روشن بود و سرعت رو گرفته بود که بعد از اینکه خاموش کردند مشکل حل شد ) به نحوه گرفتن گوشی در دو مورد دقت کنید :

کد:
    هر گوشی ممکنه هزاران مشکل داشته باشه ولی چون آیفون یک چیز تکه و رقیب زیاد داره ، خیلی ها به هر نحوی شده چه سالم چه ناسالم می خوان رقابت کنن باهاش ، ولی سایر گوشی ها هر مشکلی داشته باشه ، اصلا مانور نمیدن روش ، ولی آیفون کوچکترین مشکلی داشته باشه زمین و زمان رو می دوزن به هم

یکی هم محبت کنه به من بگه اون ایمیل که استیو داده رو چه ارگان رسمی تایید کرده ، یعنی طرف کی بوده که استیو بهش جواب داده ، عمرا به مردم عادی جواب بده ، می دونید در روز چندتا ایمیل براش میاد ، برای مدیر همچین شرکتی !!!! بعد میاد به ایمیل یوزر عادی جواب میده ؟
    Last edited by SIMON137; 26-06-2010 at 11:03.

15. این کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

یکی هم محبت کنه به من بگه اون ایمیل که استیو داده رو چه ارگان رسمی تایید کرده ، یعنی طرف کی بوده که استیو بهش جواب داده ، عمرا به مردم عادی جواب بده ، می دونید در روز چندتا ایمیل براش میاد ، برای مدیر همچین شرکتی !!!! بعد میاد به ایمیل یوزر عادی جواب میده ؟
    اينو موافقم . من چند ماه پيش يك ايميل براي استيو فرستادم ولي هنوز جواب نداده حالا چطور ميتونه جواب چندين ميليون نفر رو بده ؟؟؟ فقط چند روز صبر كنيد همه چي مشخص ميشه . گرچه كه الان ديگه كسي در مورد زرد شدن چيزي نميگه . بهتون قول ميدم همون طوري كه اپل گفته بود بعد از 48 ساعت درست ميشه .

در ضمن ما منبعي به اين مطمئني داريم ( استريم رو ميگم ) چرا بايد حرفهاي مزخرف گيزمودو رو قبول كنيم . وقتي از ورود خبرنگاران گيزمودو به كنفرانس جلوگيري شد براش عقده شده

17. این کاربر از mohsenfhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •