تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: كدام سرويس بهتر است ؟

راي دهنده
53. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 2 مگ شاتل

25 47.17%
  • 1 مگ پارس آنلاين

28 52.83%
صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 58

نام تاپيک: نظر سنجي : 2 مگ شاتل يا 1 مگ پارس آنلاين

داره خودمونی میشه ali9095's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض نظر سنجي : 2 مگ شاتل يا 1 مگ پارس آنلاين

سلام دوستان

شركت شاتل و پارس آنلاين ظاهرا نسبت به ديگر سرويس دهنده ها كيفيت و پشتيباني مناسب تري دارند .

بالا ترين سرعت ارائه شده در سرويس هاي حجمي اين دو سرويس دهنده :

2 مگ شاتل - (2048kbps down- 256kbps up)
    شبانه 1 تا 7 صبح (تا آخر تابستان قطعي است)
    قيمت 1 ماهه 23900 تومان
    3 ماه با 5+1 گيگ 53900 تومان

قيمت 1 گيگ ترافيك اضافه 5150 تومان
    -----------------------------------------------------------
    1 مگ پارس آنلاين - (1024kbps down )
    شبانه 1 تا 6 صبح
    قيمت يك ماهه ندارد
    قيمت 3 ماهه با 4+2 گيگ ترافيك 59698 تومان

قيمت 512 مگ ترافيك اضافه 3500 تومان
    قيمت 1 گيگ ترافيك اضافه 6000 تومان

لطفا در نظر سنجي شركت فرماييد يا اگر سرويس بهتري در اين رنج سراغ داريb
    Last edited by ali9095; 25-06-2010 at 23:32.

2. این کاربر از ali9095 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Hi5

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

شاتل تعریفی نداره همه میگن خیلیا ازش ناراضی هستن

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

یک نظرسنجی کلی در مورد شاتل تو امضائ من هست می تونید به اون مراجعه کنید.

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان لطف كنيد نظرات خودتون رو در مورد اين دو سرويس بدهيد . و يك مقايسه منطقي داشته باشيد. و از رد كردن بدون دليل خوداري فرماييد.

متشكرم

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

شاتل نگیر.دهن مشترکاشو سرویس میکنه بعد چند گیگ ترافیک رایگان در سال رایگان میده که به فکر خودش خرمون کنه.نداگستر بهتره

اگه نباشه جاش خالی می مونه NOjAN.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مملکت فیلتر شده !!!

پيش فرض

با سلام .. دوست عزیز شما اطمینان دارید که سرعت upload پارس آنلاین 1mb هستش ؟ ؟؟
    چون خیلی عجیب به نظر می یاد ... من شخصا می خواستم از شاتل سرویس 2mb بگیرم گفتن باید خطتون رو چک کنیم . چک کردن گفتن خطتون 2mb رو جواب نمی ده و 1mb رو 80% جواب می ده . ولی پارس آنلاین تماس گرفتم گفتن به خط ربطی نداره. الان هم 512 شاتل دارم و ناراضیم . چون واقعا کم فروشی می کنه
    چیزی که در مورد سرویسش عجیبه (عجیب شده) اینه که با سرورهای ایرانی مثل TEBYAN.NET هیچ مشکلی نداره ولی شب ها از سرورهای کشورهای دیگه نمی شه سرعت مطلوبی دریافت کرد . و دیگه اینکه پینگ سرویس فوق العاده بالاست .... اون هم البته باز در مورد خارج کشور . PING سایتهای ایرانی بسیار خوبه .... ولی همون طور که می دونید بهترین سایتهای دانلود و سرگرمی از سرورهای خارجی هستن . مثلا همین P30World خودمون سرورش تو کاناداست . ولی یکی از دوستان که سرویس 512 پارس آنلاین داره از پینگش راضیه . چیز جالبی هم که در مورد پارس آنلاین هست اینه که سرعت هارو باز می زاره بعد share می کنه . مثلا همین سرویس 512 رو تا 2mb آزاد می زاره بعد با ضریب share یک به چهار share می کنه . یعنی سرعت شما حداقلش اون چیزیه که قرارداد بستین . و این خیلی عالیه . فکرشو بکنین که سرویس 1mb رو هم باز بزاره . حالا اگر این چیزی که شما گفتین در مورد 1mb پارس آنلاین صحت داشته باشه من می رم سراغ پارس آنلاین . چون من سرویس 1mb متقارن توی تعرفه های سایتشون ندیدم ...

8. این کاربر از NOjAN.A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مملکت فیلتر شده !!!

پيش فرض

بله بله مثل اینکه 1mb داره پارس آنلاین . ولی سرعت upload رو ذکر نکرده . مثل اینکه به کرج هم سرویس می ده .. آخ جووون .
    اگر upload هم 1mb باشه خوراک گیمرهاست ....
    Last edited by NOjAN.A; 24-06-2010 at 13:44.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بیشتر افرادی که دارن این حرف رو میزنن با هیچ کدوم از این سرویس ها کار نکردن.... چون شاتل به غیر از کرج هیچ جا 2مگ نمیده ... این از شاتل
    پارس انلاین به نظرم بهتر از شاتل نمیتونه باشه ، چون خط اصلی اینترنت به دست مخابرات و زیرساخته و به هیچ عنوان سرویس پارس یا شاتل با هم تفاوت نمی کنن ... تنها پشتیبانی ، ساپورت مهمه که به نظر من شاتل یک سرو گردن از پارس انلاین بالاتره ... صبانت هم جالب نیست ، من با سرویس 1 مگش کار کردم ، اول اینکه باید 3 ماه 3 ماه شارژ کنی ، بعدشم دفتر فروش درست حسابی که ما تو کرج نتوسنتیم پیدا کنیم ، یکی که کافی نته ، یکی دیگه دم در دکه زده
    من با این شرکت ها کار کردم و خوب و بدشو برات میگم ، تصمیم اخر هم باخودته

صبانت :
    سرویس 2 مگ 17 تومانیش 2 گیگ میباشد که بعد از اتمام 2 گیگ نمیتوانید شارژ مجدد کنید و پول کامل یک سرویس رو باید پرداخت کنید اگر هم پرداخت نکنید خیلی فوری خط رو جمع می کنند، سرعت شبانه هم افتضاح پایینه، پشتیبانی هم عملا نداره ... مرکز مخابراتیش هم محدوده ، ولی سرویس 1 مگ همه جا میدن ، سرویس 1 مگ رو دقیقا 120 کیلو ماکسیمم و میانگین 90 میگرفتم ، 2 مگ هم 220 ماکس و میانگین 160

پارس : با پارس انلاین فقط سرویس 512 در محل کار داشتم که شدیدا ناراضی بودیم و خط رو جمع کردیم ...

و اما شاتل :
    در حال حاضر منزل ، محل کار 2 مگ دارم ، سرعت باز کردن صفحه ها معمولی و در حد 512 ، اما سرعت دانلود فیکس 235 کیلوبایت ، میانگین هم 230 میگیرم ... ، البته پشتیبانی هم عالی میباشد ، تنها مشکل سرویس 2 مگ شاتل شبانه ان است که این هم راه حل داره ، شما اگر فایلت رو یه هاست ایرانی یا vps تو ایران باشه شبانه روزانه نداره و با ماکسیمم سرعت میگیره ، در شب باید بیخیال رپید و کلا سایت های خارجی بشی . الان من هم دسترسی به vps ایرانی دارم ، لینکارو اونجا جمع می کنم و شب با 230 کیلوبایت دانلودشون می کنم . درضمن با تعرفه جدید گیگ اضافه 100 درصد شاتل پیشنهاد میشه ... اگر بتونید سرویس 2 مگ 1 ساله + 100 گیگ حجم خریداری کنید کاملا به سودتونه

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

با سلام .. دوست عزیز شما اطمینان دارید که سرعت upload پارس آنلاین 1mb هستش ؟ ؟؟
    چون خیلی عجیب به نظر می یاد ... من شخصا می خواستم از شاتل سرویس 2mb بگیرم گفتن باید خطتون رو چک کنیم . چک کردن گفتن خطتون 2mb رو جواب نمی ده و 1mb رو 80% جواب می ده . ولی پارس آنلاین تماس گرفتم گفتن به خط ربطی نداره. الان هم 512 شاتل دارم و ناراضیم . چون واقعا کم فروشی می کنه
    چیزی که در مورد سرویسش عجیبه (عجیب شده) اینه که با سرورهای ایرانی مثل TEBYAN.NET هیچ مشکلی نداره ولی شب ها از سرورهای کشورهای دیگه نمی شه سرعت مطلوبی دریافت کرد . و دیگه اینکه پینگ سرویس فوق العاده بالاست .... اون هم البته باز در مورد خارج کشور . PING سایتهای ایرانی بسیار خوبه .... ولی همون طور که می دونید بهترین سایتهای دانلود و سرگرمی از سرورهای خارجی هستن . مثلا همین P30World خودمون سرورش تو کاناداست . ولی یکی از دوستان که سرویس 512 پارس آنلاین داره از پینگش راضیه . چیز جالبی هم که در مورد پارس آنلاین هست اینه که سرعت هارو باز می زاره بعد share می کنه . مثلا همین سرویس 512 رو تا 2mb آزاد می زاره بعد با ضریب share یک به چهار share می کنه . یعنی سرعت شما حداقلش اون چیزیه که قرارداد بستین . و این خیلی عالیه . فکرشو بکنین که سرویس 1mb رو هم باز بزاره . حالا اگر این چیزی که شما گفتین در مورد 1mb پارس آنلاین صحت داشته باشه من می رم سراغ پارس آنلاین . چون من سرویس 1mb متقارن توی تعرفه های سایتشون ندیدم ...
    اینکه خط رو 2 مگ به خط تلفن بستگی داره درسته ، کلا خط های جدید نمیتونن سرعت بالاتر از 1.3 مگ بدن ، اما خط های قدیمی مشکلی ندارن و راحت 2 مگ رو میده

11. این کاربر از soheilsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مملکت فیلتر شده !!!

پيش فرض

بیشتر افرادی که دارن این حرف رو میزنن با هیچ کدوم از این سرویس ها کار نکردن.... چون شاتل به غیر از کرج هیچ جا 2مگ نمیده ... این از شاتل
    پارس : با پارس انلاین فقط سرویس 512 در محل کار داشتم که شدیدا ناراضی بودیم و خط رو جمع کردیم ...

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

اینکه خط رو 2 مگ به خط تلفن بستگی داره درسته ، کلا خط های جدید نمیتونن سرعت بالاتر از 1.3 مگ بدن ، اما خط های قدیمی مشکلی ندارن و راحت 2 مگ رو میده

من هم کرج هستم برای همین گفتم که خطمو چک کنن ... راستی برای چی از پارس آنلاین ناراضی بودی ؟؟؟
    دوستای من الان پارس آنلاین دارن و راضین ... همون جور که گفتم سرعت ها رو باز می زاره ... و حداقل شبا که سرعتش به سرعت اصلی می رسه (پایین می یاد) مجبور نیستی فقط از سرورهای ایرانی دانلود بگیری ...
    راستی اگر منظورت V*P*N بود که هیچی ولی اگر منظورت VPS بود یه توضیحی در موردش بده . ممنون

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بله بله مثل اینکه 1mb داره پارس آنلاین . ولی سرعت upload رو ذکر نکرده . مثل اینکه به کرج هم سرویس می ده .. آخ جووون .
    اگر upload هم 1mb باشه خوراک گیمرهاست ....
    در مورد سرعت آپلود اطمينان ندارم .
    وقتي كه سرعت آپلود رو ذكر نمي كنند و مثلا ميگن 1024kbps يعني دانلود و آپلود انقدر هست
    اگر نه ميگن 1024 / 256 مثل شاتل

سرويس 2 مگ در حال حاضر در خيلي از شهر ها ارائه ميشه از جمله شيراز

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •