تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: كدام سرويس بهتر است ؟

راي دهنده
53. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 2 مگ شاتل

25 47.17%
  • 1 مگ پارس آنلاين

28 52.83%
صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 58 از 58

نام تاپيک: نظر سنجي : 2 مگ شاتل يا 1 مگ پارس آنلاين

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من مشترک هر 2 بودم.توصیه میکنم از خرید شاتل بیای بیرون.سرعت دانلود پارس قابل مقایسه با شاتل نیست.من 515 شاتل داشتم 60 دان میکرد الان 128 پارس دارم 180 دان میکنه ولی آپلودو نمیدونم.موفق باشی

2. 3 کاربر از rasoul3300 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان

در مورد شاتل باید بگم که افتضاحه ... دائم قطع میشه بعدش بهونه میارن که خطتون نویزش بالست یا از سر خط تا مودم افت سیگنال داری ... متاسفانه می خوان یه جوری بپیچونن این سرویس اکو هم که شبا مجانی میدن واسه بازار گرمیه ... من خودم 1مگ شاتل دارم و اصلا راضی نیستم ... بدترین سرویس دهنده که تا حالا داشتم ... توصیه می کنم اصلا طرف شاتل نرین ... پارس آنلاین هم یه مدت افتضاح بود ولی مثل اینکه جدیدآ خوب شده ... تو یه شرکت اینترنتی چک کردمش خیلی خوب شده بود تو 12 ساعت یک دونه تایم اوت نداشت ... ولی شاتل شبا تایم اوتش میره به فضا از اسمشم معلومه شاتل ... خلاصه اینکه از شاتل افتضاح تر خودشه فکر کنم شبا خودشونم دانلود می زارن به کلاینت ها چیزی نمیرسه

بنده به عنوان یک کاربر حرفه ای و بدون غرض نظرمو دادم ... با تشکر

4. این کاربر از admaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

پس با این وض همه واسه وب با ایین اینترنتای ذغالی باشند و دانلودشم از اینترنت افلاین بگیرن .
    بلخره وضعیه که به این سادگی ها تغییر نمیکند.
    به امید روزی که اینترنت...نه مثل اینکه هیچ امیدی وجود نداره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

من هم با بقیه کاربران موافقم البته به دلایل بدتر . سرویس 2 مگ دارم که سرعتش 270 کیلو بایته . عالیه . اما این شاتله گازوئیل سوزه من 2 شب با این سرعت دانلود کردم بعد در جا سرعت شد 5 ایمیل دادم گفتم این چه وضعی هستش؟ بعد خودشونزنگ زدن . یه خانومی هم بودن که فرمودند : ترافیک شب ها بالاست و به این دلیل سرعت ها افت میکنه . . خانوم فکر میکنه ما گاگولیم . بعد از صحبت کردن ایشون متوجه شدن که ما گاگول نیستیم و در ادامه فرمودند : بله به علت اینکه شما از یک سرویس share استفاده میکنین (منظور شاتله نه سایت های شیر) حقوق بقیه کاربرا هم باید رعایت بشه و سیستم دسترسی شما رو محدود کرده . گفتم مگه اسمش دانلود رایگان نیست؟ . ایشون فرمودند :شما از کاربران پر مصرف هستین و سزعت شما از 2 مگ به 64 کیلو بیت (5k) محدود شده . که صحبت مال 20 روز پیشه . الان که 20 روز میگذره سرعتم رسید دوباره به 270 . ختم کلام :به هیچ وجه سمت شاتل نرین چون حالی بی حاله . 1 روز خوبه (بنزین سوز) 21 روز 5 افتضاح (ذغالی) . اینم مصداقش یک عکس کم حجم

7. این کاربر از navid101 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

به این لینک کم حجم یه نگاه بندازین بعد برین سرویس 128 256 512 و 1 مگ از شاتل بگیرین مال من که 2 مگه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال LOVEFORLOVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

این سرویس شاتل 128 اکو هست که ساعت 10:27 دقیقه شب گرفتم پینگم اکثرا 2 رقمیه

فقط شبا مشکل دانلود با لینک های مستقیم دارم راه حلی وجود داره فقط از مدیا فایر خو ب دانلود میکنه

روزانه 250
    شبانه رایگان 50--60
    البته بستگی به مناطق حتی خط هم داره یکیاز دوستام 512 داره دانلودش 60 --70 تا بالا نمیره سرویسشم 512 آفیسه

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

تاپیک زیر خاکی رو با هم دیگه کشیدید بیرون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

روز بعدی هم همینطور هستش سرعت ساعت 1:25 دقیقه هست 7 . کلا شاتل به این صورته که تا ساعت 12:59 دقیقه سرعت 2 مگابایتش حدود 250 کیلوبایت ثانیه میگیره . اما 1 دقیقه بعد سرعت 5 میشه . کل سرعتا رو لیمیت میکنن تا روزانه از ترافیک خودت دانلود کنی بعدشم که تموم کردی توی سایت قابلیت پرداخت انلانم گذاشتن که پول این ملت جهان سومی رو بچاپن و جیب مردم رو خالی کنن . رسما این کار اسمش دزدیه . این ماه میرم دنبال یکی دیگه . شوتل مفتش گرونه .نخرین دوستان . حتی نزدیک دفتر شاتلم نشین از ما گفتن

12. این کاربر از navid101 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •