تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: كدام سرويس بهتر است ؟

راي دهنده
53. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 2 مگ شاتل

25 47.17%
  • 1 مگ پارس آنلاين

28 52.83%
صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 58

نام تاپيک: نظر سنجي : 2 مگ شاتل يا 1 مگ پارس آنلاين

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خیر منظورم همین خط مسی ها هست اما تو mdf چینی بی کیفیت با ترمینالای 100 درصد بی کیفیتش قرار میگیره خط رو خراب میکنه ، اینکه فیبره نوری بهتر از مسی هست که شکی درش نیست . اتفاقا الان اگر زنگ بزنی شاتل پنالتی نمیزنه ، دقیقا برات اندازه میگیره و میگه که چقدر نویز داری ، ( در صورتی که با این زن جماعت های شاتل صحبت نکنی ، اقایونشون میتونن نویز خط رو بگیرن این مورد تست شده )
    بله نویز خط رو که بچه 2 ساله هم می تونه از داخل مودم ببینه مهم اینه که بگه نسبت به این نویز چند درصد از پهنای باندتون هدر میره. مثلا خط من 576 بسته شده ولی هیچ وقت نشده سرعت روی 64 برای 30 ثانیه ثابت بمونه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه NOjAN.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مملکت فیلتر شده !!!

پيش فرض

به خط ( فاصله ی شما تا مرکز ) ربط داره .

می شه منظورتو واضح تر بگی ؟؟ سرعت آپلود رو می گی یا اینکه سرویس من با سرورهای خارجی اونم شبا مشکل داره ؟؟؟ چون در هر دو صورت حرف شما اشتباهه ... چون پارس آنلاین تماس گرفتم گفتن ADSL2+ یعنی نا متقارن ...
    پس 1mb دانلود و 1mb آپلود بی معنیه ... اگرهم مشکل بنده با سرورهای خارجی رو می فرمایید که بازهم فرمایشتون غلطه !! اگرنه چرا روزا مشکلی وجود نداره ؟؟؟؟
    Last edited by NOjAN.A; 24-06-2010 at 15:29.

آخر فروم باز razmjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

می شه منظورتو واضح تر بگی ؟؟ سرعت آپلود رو می گی یا اینکه سرویس من با سرورهای خارجی اونم شبا مشکل داره ؟؟؟ چون در هر دو صورت حرف شما اشتباهه ... چون پارس آنلاین تماس گرفتم گفتن ADSL2+ یعنی نا متقارن ...
    پس 1mb دانلود و 1mb آپلود بی معنیه ... اگرهم مشکل بنده با سرورهای خارجی رو می فرمایید که بازهم فرمایشتون غلطه ؟؟ اگرنه چرا روزا مشکلی وجود نداره ؟؟؟؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این رو ببین .
    در adsl 2+ سرعت دانلود بیشتر از آپلود هست . العان من سرویس 512 دارم سرعت دانلودم 890 هست آپلودم 270 کیلوبیت . در ضمن سرعت شما به تعداد مشترکینی که تو اون مرکز مخابراتی از isp شما سرویس می گیرن بستگی داره . خوب مطمئنا شبا چون دانلود رایگانه تعداد مشترکان زیادی آنلاینن و سرعتتون پایین میاد .
    Last edited by razmjoo; 24-06-2010 at 15:32.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مملکت فیلتر شده !!!

پيش فرض

این رو ببین .
    در adsl 2+ سرعت دانلود بیشتر از آپلود هست . العان من سرویس 512 دارم سرعت دانلودم 890 هست آپلودم 270 کیلوبیت . در ضمن سرعت شما به تعداد مشترکینی که تو اون مرکز مخابراتی از isp شما سرویس می گیرن بستگی داره . خوب مطمئنا شبا چون دانلود رایگانه تعداد مشترکان زیادی آنلاینن و سرعتتون پایین میاد .

نوکرتم مگه فیلم هندیه ؟؟؟؟ با سرویس 512 , 890kb سرعت دانلود گرفتن یعنی چی ؟؟؟ یعنی اینکه شما داری به جای 512 از یه سرویس 8mbit استفاده می کنی یعنی اینکه ISP شما سرش شلوغ نیست و داره فعلا به شما حال می ده ..... بعدشم من عرض کردم سرعت دانلودم از سرورهای خارجی می یاد پایین و سرعت دانلودم از سرورهای ایرانی مثل تبیان رو 64 ثابته !!!! پس این نشون می ده که پهنای باند من دست نمی خوره ...

پس اون قضیه فاصله از مرکز مخابراتی و data loss هیچ ربطی به این موضوع نداره ...

راستی شما از کدوم شهری و از کدوم ISP سرویس می گیری ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

نوکرتم مگه فیلم هندیه ؟؟؟؟ با سرویس 512 , 890kb سرعت دانلود گرفتن یعنی چی ؟؟؟ یعنی اینکه شما داری به جای 512 از یه سرویس 8mbit استفاده می کنی یعنی اینکه ISP شما سرش شلوغ نیست و داره فعلا به شما حال می ده ..... بعدشم من عرض کردم سرعت دانلودم از سرورهای خارجی می یاد پایین و سرعت دانلودم از سرورهای ایرانی مثل تبیان رو 64 ثابته !!!! پس این نشون می ده که پهنای باند من دست نمی خوره ...

پس اون قضیه فاصله از مرکز مخابراتی و data loss هیچ ربطی به این موضوع نداره ...

راستی شما از کدوم شهری و از کدوم ISP سرویس می گیری ؟؟؟؟
    من گفتم 890 کیلو بیت ( یعنی حدود 120 کیلو بایت ) . من از ماکس تبریزم .

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مملکت فیلتر شده !!!

پيش فرض

من گفتم 890 کیلو بیت ( یعنی حدود 120 کیلو بایت ) . من از ماکس تبریزم .
    آها .... ولی در هر صورت داره خوب سرعتی به شما می ده . چون قاعدتا نباید بیشتر از 65kb بگیری ...

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

آها .... ولی در هر صورت داره خوب سرعتی به شما می ده . چون قاعدتا نباید بیشتر از 65kb بگیری ...
    چون سرویس محدوده سرعت رو زیاد می دن تا زود اعتبارمون تموم بشه و بریم بخریم .

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مملکت فیلتر شده !!!

پيش فرض

اینم حرفیه....

پروفشنال Exir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پشمک آباد

پيش فرض

من قبلا شاتل داشتم گرونتر از پارس انلاین بود ولی کیفیت سرویسش بالاتر بود.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    مملکت فیلتر شده !!!

پيش فرض

من قبلا شاتل داشتم گرونتر از پارس انلاین بود ولی کیفیت سرویسش بالاتر بود.

من هم قبلا مثل شما از شاتل سرویس داشتم و با شما موافق بودم .... ولی بعد از تغییر مکان منزلمون که شاتل گرفتم (سه چهار ماه بعد) واقعا پشیمونم ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •