تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 42

نام تاپيک: کمک برای دور زدن روتر 10.10.34.34

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض کمک برای دور زدن روتر 10.10.34.34

سلام
    دوستان همونطور که میدونید سایت هایی که فیلتر میشن توسط روتر مخابرات به ای پی 10.10.34.34 هستش
    حالا سوال من اینه
    من چطور میتونم توی سیستم خود کاری کنم که وقتی اتوماتیک توی مرورگر مثلا یه سایتی باز میکنم که به این ای پی روت میشه اتوماتیک بره و از ای پی 127.0.0.1 و پورت 9666 که مال اولترا هست استفاده کنه ؟

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام
    دوستان همونطور که میدونید سایت هایی که فیلتر میشن توسط روتر مخابرات به ای پی 10.10.34.34 هستش
    حالا سوال من اینه
    من چطور میتونم توی سیستم خود کاری کنم که وقتی اتوماتیک توی مرورگر مثلا یه سایتی باز میکنم که به این ای پی روت میشه اتوماتیک بره و از ای پی 127.0.0.1 و پورت 9666 که مال اولترا هست استفاده کنه ؟
    سلام
    چنین کاری اصلا عملی نیست برادر دنبالش هم نباش
    من نمیدونم اون خط اول رو شما از کجا فهمیدی ولی زمانی که به نت وصل میشی این روتر ISP شماست که شما رو جابجا میکنه اینور اونور.
    شما رو که نه آیپی شما رو
    شما میخوای این ارتباط رو قطع کنی بعد بیای از یک برنامه ی فیل.تر شکن که مثل یک تونل هست استفاده کنی ؟
    شما از دو ابزار متفاوت یک عملکرد یکسان داری آخه ؟
    اگه قرار بود برنامه هایی نظیر اولترا و وی پی ان و فری گیت و ترافیک کمپرسور . .... الی ماشالا ی دیگه کار یک روتر رو بکنند که....

3. 3 کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

شاید با برنامه imacro و... تو فایرفاکس بشه همچین کاری کردش

5. این کاربر از meisam317 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    چنین کاری اصلا عملی نیست برادر دنبالش هم نباش
    من نمیدونم اون خط اول رو شما از کجا فهمیدی ولی زمانی که به نت وصل میشی این روتر ISP شماست که شما رو جابجا میکنه اینور اونور.
    شما رو که نه آیپی شما رو
    شما میخوای این ارتباط رو قطع کنی بعد بیای از یک برنامه ی فیل.تر شکن که مثل یک تونل هست استفاده کنی ؟
    شما از دو ابزار متفاوت یک عملکرد یکسان داری آخه ؟
    اگه قرار بود برنامه هایی نظیر اولترا و وی پی ان و فری گیت و ترافیک کمپرسور . .... الی ماشالا ی دیگه کار یک روتر رو بکنند که....
    سلام
    نه ببینید
    سیستم فیلترینگ بدین صورته که
    مثلا شما وقتی آدرس یک سایت فیلتر رو وارد میکنی این آدرس میره توی DNS و تبدیل به IP میشه اونجا در راه برگشت وارد روتر 10.10.34.34 مخابرات میشه و بلاک میشه و صفحه فیلترینگ به ما نشون داده میشه
    حالا من میخام توی سیستم خودم کاری کنم که وقتی آدرس سایت فیلتر رو میدم در راه برگشت وقتی 10.10.34.34 رو داشت اتوماتیک بره و از اولترا سورف استفاده کنم

فکر کنم با Local DNS Cache بتونم همچین کاری کنم
    یعنی به جای IP 10.10.34.34 داخل سیستم خودم ای پی 127.0.0.1:9666 رو بدم !!

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

شاید با برنامه imacro و... تو فایرفاکس بشه همچین کاری کردش
    من الان توی فایرفااکس با استفاده از افزونه Foxyproxy دارم همین کار میکنم
    و سایت های فیلتر رو بهش میدم و اتوماتیک برای اینجور سایت ها میره از 127.0.0.1 استفاده میکنه که مربوط به اولترا هستش
    توی دادن IP مشکل دارم
    اگر بتونم واسه ای پی 10.10.34.34 همچین کاری بکنم دیگه نیاز نیست آدرس سایت های فیلتر رو دستی بهش بدم
    اتوماتیک فییلترینگ برداشته میشه

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام
    نه ببینید
    سیستم فیلترینگ بدین صورته که
    مثلا شما وقتی آدرس یک سایت فیلتر رو وارد میکنی این آدرس میره توی DNS و تبدیل به IP میشه اونجا در راه برگشت وارد روتر 10.10.34.34 مخابرات میشه و بلاک میشه و صفحه فیلترینگ به ما نشون داده میشه
    حالا من میخام توی سیستم خودم کاری کنم که وقتی آدرس سایت فیلتر رو میدم در راه برگشت وقتی 10.10.34.34 رو داشت اتوماتیک بره و از اولترا سورف استفاده کنم

فکر کنم با Local DNS Cache بتونم همچین کاری کنم
    یعنی به جای IP 10.10.34.34 داخل سیستم خودم ای پی 127.0.0.1:9666 رو بدم !!
    سلام
    برادر من اونقدر از شبکه حالیم میشه که بدونم آدرس تبدیل به Ip میشه اینه
    خیر سرم میخوام مدرک سوئیچ و روتر لول سی سی ان ای رو از شرکت سیسکو بگیرم
    من دارم به شما میگم اینی که شما میخوای عملا امکان پذیر نیست
    چون این برنامه ها برای شما یک تونل باز میکنند نه اینکه بتونند کار خاصی بکنند
    این وارد روتر 10.10.34.34 مخابرات میشه یعنی چی ؟
    روتر ها چندین و چند اینترفیس دارند که روشون آیپی ست میشه من میخوام بدونم شما این رو از کجا در آوردی
    شما کاری رو که میخوای بکنی از من بشنو قابل انجام نیست ولی بازم برای اینکه مطمئن شی من برات سوال میکنم از استادمون ولی چنین چیزی که شما میگی با دانش من جور در نمیاد

8. این کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    برادر من اونقدر از شبکه حالیم میشه که بدونم آدرس تبدیل به Ip میشه اینه
    خیر سرم میخوام مدرک سوئیچ و روتر لول سی سی ان ای رو از شرکت سیسکو بگیرم
    من دارم به شما میگم اینی که شما میخوای عملا امکان پذیر نیست
    چون این برنامه ها برای شما یک تونل باز میکنند نه اینکه بتونند کار خاصی بکنند
    این وارد روتر 10.10.34.34 مخابرات میشه یعنی چی ؟
    روتر ها چندین و چند اینترفیس دارند که روشون آیپی ست میشه من میخوام بدونم شما این رو از کجا در آوردی
    شما کاری رو که میخوای بکنی از من بشنو قابل انجام نیست ولی بازم برای اینکه مطمئن شی من برات سوال میکنم از استادمون ولی چنین چیزی که شما میگی با دانش من جور در نمیاد
    سلام
    بنده خدمت شما جسارت نکردم
    شاید من نتونستم منظورم رو درست بیان کنم

ببینید به فرضا من میخام وارد سایت فیس بوک بشم
    برای من اگر بخام به صورت Direct Connection وصل بشم فیلتره
    مجبورم از اولترا به فرض استفاده کنم
    یعنی به وسیله یک تونل که اولترا بین سیستم من و سرور خودش درست میکنه وارد فیس بوک میشم
    حالا من میخام این کار رو واسه تمام سایت هایی که به ادرس 10.10.34.34 هدایت میشه انجام بدم
    یعنی به صورت Direct Connection به اینجور سایت ها وصل نشم و به وسیله اولترا وصل بشم که فیلتر نباشه
    این ای پی هم با Tracet بدست اوردم و پینگ کردن

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام
    بنده خدمت شما جسارت نکردم
    شاید من نتونستم منظورم رو درست بیان کنم

ببینید به فرضا من میخام وارد سایت فیس بوک بشم
    برای من اگر بخام به صورت Direct Connection وصل بشم فیلتره
    مجبورم از اولترا به فرض استفاده کنم
    یعنی به وسیله یک تونل که اولترا بین سیستم من و سرور خودش درست میکنه وارد فیس بوک میشم
    حالا من میخام این کار رو واسه تمام سایت هایی که به ادرس 10.10.34.34 هدایت میشه انجام بدم
    یعنی به صورت Direct Connection به اینجور سایت ها وصل نشم و به وسیله اولترا وصل بشم که فیلتر نباشه
    این ای پی هم با Tracet بدست اوردم و پینگ کردن
    سلام
    زمانی که شما میای کامند Tracert رو اجرا میکنی مسیری رو که تا سایت باید طی بشه رو بهت میده
    مثلا چند هاپ باید طی بشه و آیپی ها و .....
    ولی شما خیال کردی یک سایت رو Ping میکنی اون آیپی که به دست میده آیپی همون سایت هست ؟
    گاهی اوقات سرور اون سایت به هیچ وجه نمیذاره شما پینگ بکنی که همه ی اینها حساب شده هست
    من بازم نفهمیدم شما الان وارد مررورگر میشی میخوای وارد فیس... بشی درست آدرس رو تایپ میکنی این آدرس کلا از روتر مخابرات عبور نمیکنه که بخواد برگرده جوابش به شما چرا ؟ چون تعریف شده براش این آیپی ها اجازه ی خروج رو ندارند اگه برادر من اجازه ی خروج داشته باشه و بخوای بره و برگرده که بازگشتش هم شما میتونی ببینی که
    حالا اولترا میاد این وسط یک تونل میزنه شما رو رد میکنه که هم اجازه ی ورود داشته باشی هم خروج یعنی از طریق سرور و روتر اونها میری درست ؟
    حالا شما میخوای کاری کنی که آدرس رو که تایپ میکنی به جای اینکه از روتر مخابرات بخواد بره بیاد از اولترا یک راست بره ؟!
    آره من درست فهمیدم ؟! خوب شما الان اولترا رو اجرا میکنی مگه همین اتفاق نمیافته ؟! به هر حال برنامه باید اجرا بشه یا نه ؟
    من واقعا نمیفهمم منظور شما رو
    جدا از اون شما میتونی بگی به من چی رو دقیقا پینگ کردی و مورد رد یابی قرار دادی ؟
    من بازم فکر میکنم کار شما امکان پذیر نیست چون چیزی که شما میخوای منطقی و قابل اجرا نیست اینکه مثلا از یک تونل بیای کار یک روتر رو بکشی
    ولی بحث میکنیم خدا رو چی دیدین به نتیجه شاید رسیدیم .

11. 2 کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MaSoUd555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم با پیشی موافقم

نمیشه همچین کاری کرد

با اگر بشه سخته!!!

چون شما میخوای یه آدرس وارد کنی بعد آدرس برگشتی رو بخونی بعد اگه اون آیپی مخابرات بود بری از تونل اولترا کانکت شی!!!

بعدشم شما که سورس اولترا رو نداری چطوری میخوای این کارو انجام بدی؟؟؟و ببینی چطوری کانکت میشه!!!بعدشم این غیر ممکنه چون حتما ارتباط بین اولترا و سرورش کد شدست

همونطور هم که پیشیگفت ققققیلتر رو سنده نه رسیو

حالا چه کاریه همرو با اولترا باز کن خب!!!!!

جناب پیشی اگه جایی چیزی رو اشباه گفتم درست فرمایید

بحث جالبی بود خواستم یه ناخونکی انداخته باشم هر چند سواد ما در این حدا نیست

آخر فروم باز capitan black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

شما اگه dns رو توی سیستمتون عوض کنید به راحتی میتونید همهسایتها رو open ببینید..

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    زمانی که شما میای کامند Tracert رو اجرا میکنی مسیری رو که تا سایت باید طی بشه رو بهت میده
    مثلا چند هاپ باید طی بشه و آیپی ها و .....
    ولی شما خیال کردی یک سایت رو Ping میکنی اون آیپی که به دست میده آیپی همون سایت هست ؟
    گاهی اوقات سرور اون سایت به هیچ وجه نمیذاره شما پینگ بکنی که همه ی اینها حساب شده هست
    من بازم نفهمیدم شما الان وارد مررورگر میشی میخوای وارد فیس... بشی درست آدرس رو تایپ میکنی این آدرس کلا از روتر مخابرات عبور نمیکنه که بخواد برگرده جوابش به شما چرا ؟ چون تعریف شده براش این آیپی ها اجازه ی خروج رو ندارند اگه برادر من اجازه ی خروج داشته باشه و بخوای بره و برگرده که بازگشتش هم شما میتونی ببینی که
    حالا اولترا میاد این وسط یک تونل میزنه شما رو رد میکنه که هم اجازه ی ورود داشته باشی هم خروج یعنی از طریق سرور و روتر اونها میری درست ؟
    حالا شما میخوای کاری کنی که آدرس رو که تایپ میکنی به جای اینکه از روتر مخابرات بخواد بره بیاد از اولترا یک راست بره ؟!
    آره من درست فهمیدم ؟! خوب شما الان اولترا رو اجرا میکنی مگه همین اتفاق نمیافته ؟! به هر حال برنامه باید اجرا بشه یا نه ؟
    من واقعا نمیفهمم منظور شما رو
    جدا از اون شما میتونی بگی به من چی رو دقیقا پینگ کردی و مورد رد یابی قرار دادی ؟
    من بازم فکر میکنم کار شما امکان پذیر نیست چون چیزی که شما میخوای منطقی و قابل اجرا نیست اینکه مثلا از یک تونل بیای کار یک روتر رو بکشی
    ولی بحث میکنیم خدا رو چی دیدین به نتیجه شاید رسیدیم .
    منم با پیشی موافقم

نمیشه همچین کاری کرد

با اگر بشه سخته!!!

چون شما میخوای یه آدرس وارد کنی بعد آدرس برگشتی رو بخونی بعد اگه اون آیپی مخابرات بود بری از تونل اولترا کانکت شی!!!

بعدشم شما که سورس اولترا رو نداری چطوری میخوای این کارو انجام بدی؟؟؟و ببینی چطوری کانکت میشه!!!بعدشم این غیر ممکنه چون حتما ارتباط بین اولترا و سرورش کد شدست

همونطور هم که پیشیگفت ققققیلتر رو سنده نه رسیو

حالا چه کاریه همرو با اولترا باز کن خب!!!!!

جناب پیشی اگه جایی چیزی رو اشباه گفتم درست فرمایید

بحث جالبی بود خواستم یه ناخونکی انداخته باشم هر چند سواد ما در این حدا نیست
    سلام
    خیلی بد منظورم رو فهمیدید
    فرض بگیریم 10.10.34.34 ای پی روتر فیلترینگ .
    ببینید من الان دارم به صورت دستی سایت های فیلتر رو وارد میکنم به لیست ------ فایرفکس که برای اینجور سایت ها از اولترا استفاده کنم
    حالا چطور میتونم کاری کنم که به جای سایت های ای پی 10.10.34.34 رو بدم که کلا از شر فیلترینگ خلاص بشم
    میتونم ------ رو برای همه سایت ها ست کنم ولی اینطوری سرعت خیلی میاد پایین و به عبارتی همه سایت ها توسط اولترا باز میشه
    ولی اگر فقط روی 10.10.34.34 ست بشه دیگه فقط سایت های فیلتر از طریق اولترا باز میشه.

15. این کاربر از ardalan_zapata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •