تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 42

نام تاپيک: کمک برای دور زدن روتر 10.10.34.34

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

البته با این که تاپیک زیر خاکی بوده و اومده بالا ولی یه نکته بگم که NoScript می‌تونه تشخیص بده اینا رو! یعنی موقعی که سایتی توسط اون سرور میخواد ریدایرکت بشه به صفحه‌ی کذایی (یعنی دقیقا موقعی که درخواست فرستاده شده و بسته شده)، noscript به صورت اتوماتیک درخواستش رو میبنده و اجازه نمیده که این رو ریدایرکت کنه. (تا این جاش که خب فقط با نصب کردن NoScript و یه سری تنظیمات ساده قابل حل هست!)
    پس طبعا میشه برای noscript هم یه چیزی تعریف کرد که هر موقع این سرور خواست جایی رو ریدایرکت کنه، برو فلان کار رو بکن! فکر نمی‌کنم کاره سختی باشه
    خوب این دقیقا همون چیزیه که لازم دارم
    ممنون از شما امتحان میکنم حتما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

13

سلام
    دوستان همونطور که میدونید سایت هایی که فیلتر میشن توسط روتر مخابرات به ای پی 10.10.34.34 هستش
    حالا سوال من اینه
    من چطور میتونم توی سیستم خود کاری کنم که وقتی اتوماتیک توی مرورگر مثلا یه سایتی باز میکنم که به این ای پی روت میشه اتوماتیک بره و از ای پی 127.0.0.1 و پورت 9666 که مال اولترا هست استفاده کنه ؟
    hi
    اول از همه بحث در مورد نحوه دور زدن این سامانه طبق قانون جرائم رایانه ای جرم محسوب و موجب بلوک شدن سایت یا پیگرد قانونی میشود!

اما جواب به سوال:
    سایت هایی که فیل تر میشن اصلا ربطی به مخابرات نداره! تنها وضیفه مخابرات انتقال پهنای باند از طریق فیبرنوری و نصب تجهیزات DSLAM تو مراکزMDF مخابرات.
    شرکت زیرساخت(از زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعاته) که تنها تهیه کننده پهنای باند اینترنت تو ایرانه و اعمال فیل ترینگ رو با نظارت وزارت فرهگ و ارشاد اسلامی و آیین داد رسی انجام میده.
    10.10.34.34 آی پی روتر نیست!
    10.10.34.34 فیک آی پی هست و شما رو به سرور 10.10.34.1 Forward میکنه.
    10.10.34.1 آی پی سرور با کرنل unix و سیستم آپاچی 2.1 که نرم افزار اصلی فیل ترینگ روش نصب هست.

این سامانه دسترسی به سایت رو بلوک نمیکنه! فقط از سیستم Forwarding استفاده میکنه و تنها تاثیرش رو پورت 80 هست.
    برای مثال وقتی وارد سایت فیسبوک میشوید درخواست شما برای سرور فیسبوک به ای پی 69.63.189.16 ارسال میشه (از طرق پورت 80) ولی پاسخش شما رو به آی پی 10.10.34.34 و 10.10.34.34 شما رو به 10.10.34.1 حدایت میکنه!

شما به سرور فیسبوک کانکت میشید ولی پاسخ اشتباه دریافت میکنید(فیسبوک رو پینگ کن تا متوجه شوی)
    اگه شما بتونید از طریق هر پورت به جز 80 به یک سایت فیل تر شده کانکت بشید(مثل بورت OpenSSL 443) خیلی راحت میتونید از اون سایت استفاده کنید.

عزیز من 127.0.0.1 آی پی سرور نیست! آی پی محلی و دائم سیستم خودته!!! آدرسش هم هست localhost و ورژن ipv6 هست ::1

نحوه کار نرم افزار اولترا به این صورته:

اول از همه یک لیست بلند و بالا از سرور های مختلف داره که همه اون ها رو پینگ میکنه و به بهنرینش کانکت میشه بعدش Local Host ویندوز رو از طریق پورت 9666 به پورت 8080 سرور مورد نظر به صورت Bridge کانکت میکنه!

نتیجه گیری:
    با ترفند یا دست خالی نمیشه سامانه رو دور زد
    از سرور مرکزی میشه آی پی رو کامل مسدود کرد(مثل اکثر پر.و.ک.س.ی سرور ها)ولی به دلیل مخفی بودن آدرس های اولترا نمیتونن جلوش رو بگیرند!!!

WINS & DNS هیچ ربطی به این سامانه نداره چون به صورت مستقیم این کار رو دارن انجام میدن.

لطفا کسی بعد از من این تاپیک رو ادامه نده!
    Last edited by peymanshams; 08-08-2011 at 10:09.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

البته توهین نباشه ولی حرفهای همتون درست بود . هم اونایی که فکر می کنن باتغییر DNS میشه فیلترینگ رو دور زد هم اونایی که میگن نمیشه . ولی خوب راهکار داره .
    Last edited by liberty_ir; 17-04-2012 at 23:10.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

hi
    اول از همه بحث در مورد نحوه دور زدن این سامانه طبق قانون جرائم رایانه ای جرم محسوب و موجب بلوک شدن سایت یا پیگرد قانونی میشود!

اما جواب به سوال:
    سایت هایی که فیل تر میشن اصلا ربطی به مخابرات نداره! تنها وضیفه مخابرات انتقال پهنای باند از طریق فیبرنوری و نصب تجهیزات DSLAM تو مراکزMDF مخابرات.
    شرکت زیرساخت(از زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعاته) که تنها تهیه کننده پهنای باند اینترنت تو ایرانه و اعمال فیل ترینگ رو با نظارت وزارت فرهگ و ارشاد اسلامی و آیین داد رسی انجام میده.
    10.10.34.34 آی پی روتر نیست!
    10.10.34.34 فیک آی پی هست و شما رو به سرور 10.10.34.1 Forward میکنه.
    10.10.34.1 آی پی سرور با کرنل unix و سیستم آپاچی 2.1 که نرم افزار اصلی فیل ترینگ روش نصب هست.

این سامانه دسترسی به سایت رو بلوک نمیکنه! فقط از سیستم Forwarding استفاده میکنه و تنها تاثیرش رو پورت 80 هست.
    برای مثال وقتی وارد سایت فیسبوک میشوید درخواست شما برای سرور فیسبوک به ای پی 69.63.189.16 ارسال میشه (از طرق پورت 80) ولی پاسخش شما رو به آی پی 10.10.34.34 و 10.10.34.34 شما رو به 10.10.34.1 حدایت میکنه!

شما به سرور فیسبوک کانکت میشید ولی پاسخ اشتباه دریافت میکنید(فیسبوک رو پینگ کن تا متوجه شوی)
    اگه شما بتونید از طریق هر پورت به جز 80 به یک سایت فیل تر شده کانکت بشید(مثل بورت OpenSSL 443) خیلی راحت میتونید از اون سایت استفاده کنید.

عزیز من 127.0.0.1 آی پی سرور نیست! آی پی محلی و دائم سیستم خودته!!! آدرسش هم هست localhost و ورژن ipv6 هست ::1

نحوه کار نرم افزار اولترا به این صورته:

اول از همه یک لیست بلند و بالا از سرور های مختلف داره که همه اون ها رو پینگ میکنه و به بهنرینش کانکت میشه بعدش Local Host ویندوز رو از طریق پورت 9666 به پورت 8080 سرور مورد نظر به صورت Bridge کانکت میکنه!

نتیجه گیری:
    با ترفند یا دست خالی نمیشه سامانه رو دور زد
    از سرور مرکزی میشه آی پی رو کامل مسدود کرد(مثل اکثر پر.و.ک.س.ی سرور ها)ولی به دلیل مخفی بودن آدرس های اولترا نمیتونن جلوش رو بگیرند!!!

WINS & DNS هیچ ربطی به این سامانه نداره چون به صورت مستقیم این کار رو دارن انجام میدن.

لطفا کسی بعد از من این تاپیک رو ادامه نده!
    درووووووود
    آقا جون هرکسی که دوست دارین بگین چطوری میشه این مشکل هدایت شدن اتوماتیک به 10.10.34.34 رو حل کرد.مردم به خدا.لااقل بگین چطوری dns رو به dns گوگل تبدیل میکنند.بابا جون من کمکم کنید.شدیدا نیازمند کمکتونم در این مورد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من فقط تجربه ام رو بگم شایــد بدرد بخوره
    من همیشه از یه سرور آلمان استفاده میکردم تا اینکه یه مدت دیدم فقط سایت فیس بوک نمیاد بعد با nslookup دیدم رو 10.10.34.34 گیر میکنه و جواب نمیاد
    بعد دقیقا با عوض کردن DNS server از حالت لوکال هاست به 8.8.8.8 درست شد

برای اینکارم کافیه برید به اینجا /etc/resolv.conf و آی پی لوکال رو عوض کنید
    این دستورم مستقیم میارتش :
    sudo nano /etc/resolv.conf
    Last edited by 2274075; 09-04-2013 at 01:59. دليل: سوتی دادم :دی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

باسلام خدمت اساتید فکر کنم برای این مشکل کافیه آدرسی را که میخواهید وارد شوید قبلش گزینه https:// را اضافه کنید و زمانی که این پیغام را میده این کار یادتون نره البته کسایی که از موزیلا استفاده میکنن باید داخل تب tools وبعد option و در پنجره باز شده تب advanced و Encryption را انتخاب کنید و تیک گزینه tls 1.0 رابردارید همین. مثال : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امتحانش مجانیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

با سلام،
    دوستی که اولین بار این تایپیک رو با سوال خودش شروع کرد، همه نوع جواب دریافت کرد بغیر از جوابی که به سوال مربوط بشه.
    توضیحات کلی: با DNS نمیشه از فیل-تر-ینگ عبور کرد اما بهتره که DNS رو عوض کنید.

جواب سوال اصلی:
    دوست عزیز شما برای عبور دادن سایتهای فیل-تر شده که به 10.10.34.34 فوروارد میشه از هر نوع پراکسی نیاز به موارد زیر دارین:
    1. یه هاست PHP که در خارج کشور باشه
    2. نیاز به دانش برنامه نویسی PHP داری.
    3. نیاز به دانش تولید افزونه برای کروم یا فایرفاکس داری.

- باید یه افزونه ست کردن پر-ا-کسی درست کنی که با اسکریپت PHP در ارتباط باشه،
    کار اسکریپتت باید چک کردن تمامی سایت هایی باشه که افزونه بهش میفرسته
    و فقط باید یه شرط در اسکریپت خودت قرار بدی که اگه سایت به 10.10.34.34 فوروارد نشد کانکشن دایرکت باشه و اگه فوروارد شد آدرس ریفرر که همون آدرس سایت فیلتر شده هستش رو به افزونه بده تا از پر-ا-کسی ردش کنه.

و چون اسکریپت PHP بروی سرور اجرا میشه چک کردن سایت ها با سرعت سرور انجام میشه، یعنی تاخیری در باز شدن سایتها بوجود نمیاد.

- پایان -
    .MSasanMH, Win & Web, Programmer & Developer

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان یه سوال دارم
    Last edited by amir852; 02-10-2015 at 11:26.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
    میخواستم بپرسم آیا میشه تنظیماتی توی هاست سایت یه کاری کرد که فیلتر رو رد کنه؟یا کدی هست که بشه از طریق هاست سایت یه کاری کرد که فیلتر نیاره؟
    چون دیدم برخی از گروه های طراحی همچین کاری میکنن و
    فیلتر رو روی هاست المانی رفع میکنند
    با تشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

اقا ما نفهمیدیم میشه بیشتر توضیح بدید ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •