تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 42

نام تاپيک: کمک برای دور زدن روتر 10.10.34.34

آخر فروم باز capitan black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

سلام
    فیلترینگ روی DNS اعمال نمیشه !!
    شما از هر DNS استفاده کنی بازم سایت ها برات فیلتر هستن

بله حق با شماست اگر DNS گوگل رو بدیم به ISP که کلا عوض کنه میشه پشت سر بزاری اونارو
    ولی برای ما هرچقدر هم که DNS رو توی سیتسم عوض کنیم کارساز نیست

من اگه از یه dns دیگه استفاده میکنم برام بازه همه سایتها..تست کردم..یه سر به سایت opendns بزن شاید مفید بود..

سلام
    روی سخنم با شما نیست و معمولا من رک هم حرف میزنم
    الکی روی هوا حرف نزنیم
    4.2.2.2 و یا 4.2.2.4 DNS های جهانی یا مشهور هستند
    من تعریف دی ان اس رو برای شما نوشتم دیگه
    Domain Name System کارش فقط و فقط ترجمه کردن هست
    یعنی شما میگی برای فیل.ترینگ استفاده میشه ؟ اوکی به معلومات ما اضافه کن مدرک بیار
    دو تا سایت خارجی بیار
    من برای اینکه واقعا دوستان از شبهه در بیان یک سرچی کردم گفتم شاید شما راستی میگی
    گوگل سرچ کنید
    DNS Function
    تا عملکردش برای شما مشخص شه

بله اما کارش همینه اما گویا سیستم فیلترینگ هم روش انجا میشه...شما تست کن متوجه میشی..حقیقتش وقت ندارم فعلا ددر اولین فرصت کاملا توضیح میدم..تست کنید ضرر نداره که. !

2. 2 کاربر از capitan black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

من اگه از یه dns دیگه استفاده میکنم برام بازه همه سایتها..تست کردم..یه سر به سایت opendns بزن شاید مفید بود..

بله اما کارش همینه اما گویا سیستم فیلترینگ هم روش انجا میشه...شما تست کن متوجه میشی..حقیقتش وقت ندارم فعلا ددر اولین فرصت کاملا توضیح میدم..تست کنید ضرر نداره که. !
    من الان خودم همش از OpenDNS استفاده میکنم ولی سایت ها فیلتره
    مگر شما DNS رو توی کانکشنتون وارد نمیکنید ؟

آخر فروم باز capitan black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

من الان خودم همش از OpenDNS استفاده میکنم ولی سایت ها فیلتره
    مگر شما DNS رو توی کانکشنتون وارد نمیکنید ؟

بله همونجا...عجیبه فیلتره..

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

سلام دوباره
    من اول صحبتم یک چیز بگم من توی بحث ها فقط در 2 حالت شرکت میکنم
    1 ) در مورد موضوع مورد بحث آگاهی دارم به صورت جامع و باز هم چیز دوست دارم یاد بگیرم
    2 ) آگاهی دارم ولی نه جامع و یادگیرنده سعی میکنم باشم و سوال کننده
    چیزهایی که تا به حال گفتم برای توهین به کسی یا علم کسی رو دست کم گرفتن نبوده و نخواهد هم بود
    چنین اجازه ای رو به خودمم نمیدم
    خوب.
    در مورد صحبت شما برای بار آخر میگم و اگه کج بحثی شه من دیگه ادامه نمیدم
    فیلت.رینگ یک مبحث گسترده هست و به انواع مختلف میشه ست شه از روی آیپی بگیر شما تا اینترفیس های روتر و حتی مودم ای دی اس ال ! تا دادن اسم و کلمه تعریف کردن و ....
    DNS برای بار آخر میگم ما دو نوع شبکه داریم شبکه های وروک گروپ که اونجا برای تبدیل اسم به IP از سرویس WINS استفاده میشه و یا DNS ولی اکثرا از سرویس اول
    تبدیل اسم به آیپی توی شبکه های دومین دار توسط خیلی موارد صورت میگیره
    دو 3 نوع رو من میگم
    استفاده از DNS Server
    استفاده از DNS Cache
    استفاده از Forwarded DNS
    استفاده از DNS های جهانی
    دوست عزیزی اشاره کرد به کلمه ی " DNS گوگل " !!!! از کی تا به حال یک سایت یا سرور میتونه برای خودش DNS داشته باشه ؟ اون DNS به آدرس 2.4.2.4 جزو DNS های جهانی ست و این بحث خیلی گسترده هست که خود این DNS ها چی هست
    در جواب شما که گفته بودی " مثل " اینکه روی اینم ست میشه ببین عزیز کار این DNS رو ما گفتیم ولی اینکه شما میتونی یک DNS دیگه ست کنی و فیل.تر رو دور بزنی نه همیشه ! همونطوری که دیدیم دوست دیگمون نتونست ! یا خود شما همه ی سایت ها رو نمیتونی باز کنه برای این هست که این DNS جدیدی که شما میدی ممکن توانایی این رو داشته باشه که به قول افراد آگاه به شبکه آیپی اون سایت رو resolve کنه یعنی در خودش حل کنه در نتیجه شما سایت رو باز میبینی و این زمانی هست که ISP شما میاد فیلت.رینگ رو روی این مورد ست میکنه ولی راه قطعی نیست چون این اصلا کارش یک چیز دیگست !
    اصلا من چرا اینقدر دارم بحث رو میپیچونم ؟ هرکی شبکه رو کار کرده باشه ممکنه شنیده باشه که DNS یعنی 118 شبکه ! یعنی اسم بده Ip بگیر
    حالا شما میخوای از این 118 که کلید در خونه یارو هم بهت بده ؟!
    نتیجه : DNS عوض کردن راه حل قطعی برای رد کردن فی.لتر نیست ولی ممکن برای افراد خاصی و سایت های خاصی که همه چیز به ISP بستگی داره جواب پذیر باشه
    آفرین
    دقیقا من دنبال همچین چیزی هستم که بکنم
    حال با افزونه نشد برنامه ای چیزی بتونه این کارو انجام بده خیلی عالی میشه
    من جواب شما رو ندادم چون میخواستم بیشتر تحقیق کنم
    باز هم میگم فیل.تر روندی یک طرفه هست این چیزی که شما از خودت حالا به هر طریقی بهش به نتیجه رسیدی یعنی روتر .... فلان چنین چیزی رو ما توی شبکه ندارم
    دستور هایی نظیر Tracert دستورهایی هستند که شما متوجه شی برای رسیدن به یک مقصد چه مسیرهایی باید طی شه
    هیچ جای جهان یک روتر رو به دنبالش اسم یک IP رو نمیارند که بگن این اسم روتر هست ! و هیچ جای جهان سیستم فیل.ترینگ اینطوری که شما تصور داری اعمال نمیشه
    من اکیدا دوباره حرفم رو تاکید میکنم این روند فیل.تر یک طرفه هست ! یعنی درخواست شما به روتر میرسه ولی رد نمیشه اگه سایت مورد نظر فیل.تر باشه ! من نمیدونم اون تصوری که شما داشتی که میره و برگشتش فلان از کجا اومده
    برای همین به همون حرف روز اولم رجوع میکنم کاری که شما میخوای بکنی طبق این چیزی که داری میگی امکان پذیر نیست
    پ.ن : من حرف های الانم رو از کلاس میام و فرتی اومدم پای سیستم شام نخورده میگم چون سوال های شما امروز توی کلاس CCNA که من داشتم مطرح شده و استاد من هم اونقدر حالیش میشه بنده خدا که بعد از 8 سال شبکه کردن و چندتا مدرک شبکه ی شرکت سیسکو رو داشتن این جواب هایی که من به شما دادم رو تصدیق کنه
    من چون حرف هایی که قبل زدم دیدم دوستان باز شبهه دارند توی خود منم شبهه پیش اومد که نکنه واقعا من اشتباه میکنم برای همین پرسیدم که خیال خودم و شما هم جمع شه
    ایشالا کمک دوستان باشیم و بحث ها هم همه دوستانه
    من برم شام بخورم حالا

6. 3 کاربر از piishii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ahmadzaq's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

یه سوال عجیب...... این IP روتری که شما میگین ماله مخابراته هسته رو، whois زدین؟؟؟ ماله IANA هست که...؟؟؟ یعنی چی.... یعنی میدن به یکی دیگه واسشون این کارو میکنه؟

در آغاز فعالیت sahba1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقای اردلان به نظرم FoxyProxy این کاری را که می خواهید انجام میده ولی پولیه!
    یک نگاه به این لینک بندازید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن از طریق قسمت AutoAdd هم میشه یک کارهایی کرد که اضافه کردن الگوها ساده و سریع بشه.

در آغاز فعالیت Test 1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ببخشید زیر خاکی کشیدم بیرون

الان سایت ما با چیز بد ان که وارد می شی همین آی پی کذایی را نشون می ده ، یعنی برای خارجی ها هم فیلتر شده ، چاره چیست
    جالبه نه

داره خودمونی میشه ehsanerica's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    zahedan

پيش فرض

سلام بر دوستان یک سوال داشتم
    IP روتر یا سوئیچ با چه عددی شروع می شود و دلیل اینکه با این اعداد شروع می شود چی هست؟
    اگه توضیحات کاملی بدید یا لینکی معرفی کنید ممنون می شوم.
    Last edited by ehsanerica; 07-05-2011 at 22:01.

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

اووووووووووووو
    چه کاریه ؟
    یه دفعه از چیز پی ان استفاده کنید که هم سرعتش خوبه و امنیت بالایی هم داره...

آخر فروم باز bersam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    .: نصف ورلد :.

پيش فرض

البته با این که تاپیک زیر خاکی بوده و اومده بالا ولی یه نکته بگم که NoScript می‌تونه تشخیص بده اینا رو! یعنی موقعی که سایتی توسط اون سرور میخواد ریدایرکت بشه به صفحه‌ی کذایی (یعنی دقیقا موقعی که درخواست فرستاده شده و بسته شده)، noscript به صورت اتوماتیک درخواستش رو میبنده و اجازه نمیده که این رو ریدایرکت کنه. (تا این جاش که خب فقط با نصب کردن NoScript و یه سری تنظیمات ساده قابل حل هست!)
    پس طبعا میشه برای noscript هم یه چیزی تعریف کرد که هر موقع این سرور خواست جایی رو ریدایرکت کنه، برو فلان کار رو بکن! فکر نمی‌کنم کاره سختی باشه

13. این کاربر از bersam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •