تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 35

نام تاپيک: مشخص کردن یک محدوده برای لینک به یک صفحه در یک عکس (نقشه) !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض مشخص کردن یک محدوده برای لینک به یک صفحه در یک عکس (نقشه) !!

سلام دوستان
    میخوام رو یه نقشه وقتی در یه محدوده ازش کلیک میشه ، لینک بشه به یه صفحه !
    ممنون میشم راهنمایی کنین ، واقعیتش یه نقشه هست که باید وقتی رو یه شهر خاص کلیک میشه بره و یه سری اطلاعات ازش نشون بده ، تو یه صفحه دیگه ، شما پیشنهاد میدین چیکارش کنم ؟ فقط مثلا یه مربع در مکان اون شهر باشه که رو اون کلیک بشه یا میشه یه محدوده هم مشخص کرد و در هر دو حالت اگه مراحلش گفته بشه ممنون میشم ، اکشن اسکریپت کار نکردم تا حالا ، با کمک شما میخوام شروع کنم
    منتظرم و ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام

راهنمایی نمیکنین؟؟
    الفین جان کجائی شما ؟؟؟ منتظر راهنمایی و کمک شما هستم ، مثل قبل.
    سابقه نداشته اینقدر تاخیر داشته باشین در حضور تو سایت!
    بهتره شعری که تو امضاتون گذاشتین رو هم عوض کنین ! اینجا همه قدر شما و کسانیکه بی چشمداشت به بقیه کمک میکنن رو میدونن. و ازتون ممنونیم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    جلو مونیتور!

پيش فرض

دوست خوب ببخشيد من تاپيك شما رو نديدم احتمالا الفين هم نديده ...شما اول برای فریمی که نقشه تون اونجاست یک اکشن stop نسبت می دید
    كلا در اینجور مواقع ما از روش كليدهاي نامرئي استفاده مي كنيم ... نمي دونم طرز ساختشون رو بلديد يا نه اما يه تووضيح كلي خدمتتون مي دم كه اميدوارم مشكل حل شه
    براي ايجاد دكمه نامرئي شما يك سيمبل جديد با مد دكمه ايجاد مي كنيد حالا شما در قسمت up down over هیچ شکلی نمی کشید و فقط قسمت hit یک محدوده دایره یا مستطیل یا هر شکلی که می خواهید با کلیک کردن روی اون محدوده وارد لینک بشید رو ایجاد می کنید
    حالا به قسمت کتابخانه رفته و اونو به محل مورد نظرتوت درگ دراپ کرده و ابعاد رو تنظیم می کنید همونطور که می بینید یه منطقه شفاف آبی رنگ مشاهده می شه که در خود فیلم موقع پخش این دکمه دیده نمی شه
    لینک یا فریم مورد نظرتون رو به این دکمه مخفی نسبت میدید
    تمام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط silver
    دوست خوب ببخشيد من تاپيك شما رو نديدم احتمالا الفين هم نديده ...شما اول برای فریمی که نقشه تون اونجاست یک اکشن stop نسبت می دید
    كلا در اینجور مواقع ما از روش كليدهاي نامرئي استفاده مي كنيم ... نمي دونم طرز ساختشون رو بلديد يا نه اما يه تووضيح كلي خدمتتون مي دم كه اميدوارم مشكل حل شه
    براي ايجاد دكمه نامرئي شما يك سيمبل جديد با مد دكمه ايجاد مي كنيد حالا شما در قسمت up down over هیچ شکلی نمی کشید و فقط قسمت hit یک محدوده دایره یا مستطیل یا هر شکلی که می خواهید با کلیک کردن روی اون محدوده وارد لینک بشید رو ایجاد می کنید
    حالا به قسمت کتابخانه رفته و اونو به محل مورد نظرتوت درگ دراپ کرده و ابعاد رو تنظیم می کنید همونطور که می بینید یه منطقه شفاف آبی رنگ مشاهده می شه که در خود فیلم موقع پخش این دکمه دیده نمی شه
    لینک یا فریم مورد نظرتون رو به این دکمه مخفی نسبت میدید
    تمام
    سلام سیلور جان
    ممنونم از توجهتون
    من تا تعیین محلهای مورد نظر با symbol ها (دکمه نامرئی) پیش رفتم ! حالا میخوام به اون symbol یه url بدم ( یه لینک که بعد از کلیک در اون حوزه بره به آدرس اون لینک)
    من تا حالا اکشن اسکریپت کار نکردم ، رفتم تو قسمت global functions و بعد browser/network و بعد رو geturl دو بار کلیک کردم و تو اون پرانتز آدرسو past کردم ، موقع اجرا ارور میده !
    میشه لطفا راهنمایی کنید
    ممنونم ، خیلی زیاد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام
    یکی کمک کنه لطفا !
    من تاپیک مفید مرجع اکشن اسکریپت رو هم خوندم ، لازمه برای اون تاپیک هم از سیلور و هم از الفین تشکر کنم!
    توضیح الفین عزیز در این مورد :

براي باز كردم يك صفحه وب درون فلش استفاده ميشه!معمولا اين اكشن رو به باتن ها نسبت ميدن تا با كليك بر روي باتن ،صفحه مورد نظر باز بشه!
    آدرس در قسمت urlقرار ميگيره،windows كه از _Self,_blank,_parent,_top specifiesتشكيل شده نوع باز شدن صفحه جديد رو مشخص ميكنه و متد هم كه معمولا براي فرستادن اطلاعات به فايل php,asp,xmlو ... استفاده ميشه از post و get تشكيل شده!

ولی بازم مشکل دارم ، میشه به زبان ساده توضیح بدین
    میخوام وقتی رو یه محدوده که با یه symbol مشخص کردم (کلید نامرئی) کلیک میشه یه صفحه فرضا به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز بشه !
    دقیقا باید کجا چی رو وارد کنم؟
    تو رو خدا کمک کنین ، خیلی فوریه
    ممنونم

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    جلو مونیتور!

پيش فرض

دوست عزيز كاريكه مي كني اينه:
    شما يه كليك روي سمبل مي كني تا انتخاب بشه بعد مي ري اكشن ( بپا از حالت انتخاب خارج نكنيش ) بعد مي ري مسير زير: action>browser/networl>getUrlبعد در محل مشخص شده آدرس رو وارد می کنی طبق عکس:

حواستی یکی برات درست کنم ببینی که هیچ اروری نمی ده!

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    جلو مونیتور!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام
    شرمنده ، تو یه مورد ابتدایی دارم وقتتونو میگیرم !
    من از Flash MX 2004 استفاده میکنم ، من دقیقا اینو
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تو اکشن کپی کردم ولی بازم اجرا که میشه دو تا ارور میده و بعدش هم که رو لینک میرم ایکن موس تغییر میکنه ولی با کلیک هیچ اتفاقی نمیفته !
    ارورش:
    [CODEErrors: 1 Reported Errors: 1[/CODE]

من هر کدوم از سیمبلها رو تو یه لایه جدید گذاشتم ، ممکنه مشکل از اون باشه؟؟

بازم شرمنده ، ببخشید دیگه امیدمون پی سی ورده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نا گفته نمونه که سمبل مورد نظر هم از حالت انتخاب خارج نكردم ! يعني حواسم بود

ممنون از توجهتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام

باهاش سر و کله زدم حالا موقع اجرا ارور نمیده ولی وقتی به صورت html ، پابلیشش میکنم ، و اونو باز میکنم وقتی رو محدوده مورد نظر کلیک میکنم انگار آدرسی که گذاشتم رو بعد از آدرس پوشه ای که پروژه توش save شده میذاره و ارور میده که این آدرس صحیح نیست
    ارورش اینه:
    Cannot find ' file://E:\ foldername\www.yahoo.com' . Make sure the path or internet address is correct

:-? :-?
    این ارور رو چطوری برطرف کنم؟؟؟
    کمممممممممممممممممممممممک ، خیلی فوریه
    ممنونم

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •