تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 35 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 349

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

برای سیو به اکانت اینترنتی ویندوز لایو نیاز داره و برای رجیستر کردن به سریال نامبر! کسی سریال نامبر داره؟ نمیشه به صورت آفلاین سیو کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام ، ببخشید دوباره مزاهم شدم
    مشکل قبلی من حل شد
    من کرکش رو گیر آوردم و هنوز آپدیت نکردم
    1-بعد از نصب پج باید دوباره از eflc.IV.FileUnlocker استفاده کنم تا بتونم فایلهای بازیو ادیت کنم........درسته؟
    2-آیا با وجود ورژن جدید هر یک از برنامه های گفته شده در پست قبلی من (Asi Loader EFLC و....) باز هم ممکن است مدها و سیو ها اجرا نشوند (یعنی : آیا به خود فایل مد و سیو هم بستگی دارد؟)
    Last edited by EAGLEBOOY; 31-05-2011 at 21:19.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

موقع لود بازی ( وقتی لوگوهای راک استار رد میشن) صفحه سیاه میشه و همون طور می مونه! مشکل چیه؟ فکر کنم کرک مشکل داشته باشه. لینک های کرک پست یک هم خرابه میشه لینک سالم بدید؟
    مرسی

آخر فروم باز iCe m@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

موقع لود بازی ( وقتی لوگوهای راک استار رد میشن) صفحه سیاه میشه و همون طور می مونه! مشکل چیه؟ فکر کنم کرک مشکل داشته باشه. لینک های کرک پست یک هم خرابه میشه لینک سالم بدید؟
    مرسی

شما تنظیمات گرافیکی رو بیار پایین به احتمال زیاد مشکلت حل میشه

5. این کاربر از iCe m@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

14

شما تنظیمات گرافیکی رو بیار پایین به احتمال زیاد مشکلت حل میشه
    برای بار اول که نصب کردم بازی رو مشکلی نداشتم و رفتن داخل بازی اما روز بعدش نمیومد بالا! دوباره بازی رو نصب کردم درست شد و حالا دوباره بالا نمیادا!!!
    الان متوجه شدم وقتی به اینترنت وصل میشم تا قسمت منو که باید یکی از دو اپیزود رو انتخاب کنی بالا میاد اما بعد از اون دیگه جلوتر نمیره و صفحه مشکی میشه!!!!!
    در ضمن ویندوز لایو هم دارم و یه اکانت هم ساختم که سریال نامبر می خواست که نداشتم!

داره خودمونی میشه cjdj's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان من وقتی این بازی رو اجرا میکنم این ارور رو میده نمیدونم چیکار کنم دوبار هم کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم و هم چنین هم رو ویندوز 7 وهم روی XPنصب کردم اما باز هم همین ارور رو میده

داره خودمونی میشه cjdj's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان یه راهنمایی بکنید

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    من gta 5 را نصب کردم ولی موس کار نمی کنه مشکل چیه؟

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

برای بار اول که نصب کردم بازی رو مشکلی نداشتم و رفتن داخل بازی اما روز بعدش نمیومد بالا! دوباره بازی رو نصب کردم درست شد و حالا دوباره بالا نمیادا!!!
    الان متوجه شدم وقتی به اینترنت وصل میشم تا قسمت منو که باید یکی از دو اپیزود رو انتخاب کنی بالا میاد اما بعد از اون دیگه جلوتر نمیره و صفحه مشکی میشه!!!!!
    در ضمن ویندوز لایو هم دارم و یه اکانت هم ساختم که سریال نامبر می خواست که نداشتم!
    یکی از علتهاش اینه که بازی میخواد به اینترنت وصل بشه یا اکانت اشتراک اینترنتتو باید موقتا پاک کنی تا بازی هر بار نخواد به اینترنت وصل بشه یا موقعی که صحفه سیاه اومد تسک منیجرو اجرا کن و برو درخواست اتصال به اینترنت رو کنسل کن تا وارد بازی بشی

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

سلام
    من gta 5 را نصب کردم ولی موس کار نمی کنه مشکل چیه؟
    ما چهار تا جی تی ای بیشتر نداریم منظور شما کدوم ورژنه؟ شای اشکال از موسته یه بار سیستم رو ریست کن ببین درست میشه یا نه توی تنظیمات بازی هم برو ببین چیزی راجع به موس داره یا نه من درست یادم نیست

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

Last edited by FOURTH RETURN; 04-06-2011 at 23:23.

پروفشنال kurosh08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Ramsar

پيش فرض

سلام به همگی دوستان
    من بازی GTA : Episodes From Liberty City رو دارم ولی تا حالا هیچ پچی رو نصب نکردم. یه مقداری بازی گیر داره.
    میخواستم اگه میشه لینک دانلود جدیدترین پچ رسمی بازی و کرکش رو بذارین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •