تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 283 از 284 اولاول ... 183233273279280281282283284 آخرآخر
نمايش نتايج 2,821 به 2,830 از 2838

نام تاپيک: iPhone 4 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون چهار

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

جاهایی که عمدتا تو کار قطعات جانبی اپل هستن ممکنه داشته باشن ، بازار موبایل هم یه سر بزنید
    البته می تونید یه قطعه پلاستیکی درست کنید و تو فضای پشتی قرار بدید تا عقب تر نره بهش تکیه کنه
    ممنون. بازار موبایل هنوز نرفتم حالا باید برم...
    الان اتفاقا چندتا ورق پاسور گذاشتم پشتش درست وایستاده الان! ولی میخوام اگه بشه این آداپتورش رو پیدا کنم حتما.

2. این کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال LOVEFORLOVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام دوستان یک عدد آیفون 4 قراره بیاد دستم از اروپا بهش گفتم آنلاک فکتوری بفرسته البت خود طرف 4 داره میخاد هدیه بده احتمالا براش ارزون تر از این حرفا در اومده حالا کاری نداریم چون خودم از سیستم ایفون سر در نمیارم میخام گوشی به دستم رسید بفروشم یه آندرویدی بگیرم فک کنم 16 گیگ باشه
    با این تفاسیر گوشی 4 16 گیگ خشک چند بفروشم خوبه؟

به نظر شما این آیفون نگه دارم باش کار کنم شاید یکی از طرفدار های آیفون شدم چ.ن شنیدم درد سر داره برنامه هاش و سری 4 هم آپدیتی براش نمیاد درسته؟

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

سلام دوستان یک عدد آیفون 4 قراره بیاد دستم از اروپا بهش گفتم آنلاک فکتوری بفرسته البت خود طرف 4 داره میخاد هدیه بده احتمالا براش ارزون تر از این حرفا در اومده حالا کاری نداریم چون خودم از سیستم ایفون سر در نمیارم میخام گوشی به دستم رسید بفروشم یه آندرویدی بگیرم فک کنم 16 گیگ باشه
    با این تفاسیر گوشی 4 16 گیگ خشک چند بفروشم خوبه؟

به نظر شما این آیفون نگه دارم باش کار کنم شاید یکی از طرفدار های آیفون شدم چ.ن شنیدم درد سر داره برنامه هاش و سری 4 هم آپدیتی براش نمیاد درسته؟
    هر چیزی بخوای بری تو بحرش باهاش سر و کله بزنی دردسر داره ، یکم کار کنی همه چی دستت میاد می افتی رو دور

آیفونت سفید باشه بهتر فروش میره ، آپدیت هم همچنان براش میاد مثل بقیه سری ها فقط بعضی قابلیت ها درش دیده نمیشه که اونم تا حدی قابل حله

حداقل در بدترین شرایط 1.100 می تونی بفروشی ولی خب باید یکم تسریع کنی تا آیفون جدید نیومده دیگه هرچی گرونتر بدی بستگی به تلاش و زبون خودت داره

به دلیل سیاستای کلی اپل ترجیح میدم برای شروع کار با محصولات اپل به خصوص هریک از محصولات phone , pad , pod برای اولین بار از آخرین سری و محصول ارائه شده در اون دسته استفاده کنید

پروفشنال LOVEFORLOVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

نمیدونم حال واسه این مدل برنامه و آپدیت جدید هست ساپورت داره یا برم سراغ آیون؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

سلام

من گوشی م رو میخوام آپگرید کنم و میخوام جیلبریک بشه. تا ios چند رو میشه جیلبریک کرد ؟

امیدوارم این دفعه یکی جواب ما رو بده ثواب داره

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

سلام

من گوشی م رو میخوام آپگرید کنم و میخوام جیلبریک بشه. تا ios چند رو میشه جیلبریک کرد ؟
    امیدوارم این دفعه یکی جواب ما رو بده ثواب داره
    سلام

ورژن الان شما چیه؟
    iPhone4 به پایین (3GS, iPod Touch4) حواست باشه 4S نه هااا! رو میشه همیشه جیلبریک کرد بصورت «تترد» (Tethred) یعنی جیلبریک میشه ولی وقتیکه هر بار بخواید خاموش کنید باید موقع روشن کردن از یک نرم افزار برای اینکه بصورت جیلبریک شده بالا بیاد استفاده کنید در غیر اینصورت روشن میشه ولی بصورتی که مثل حالت معمولی اصلا جیلبریک نشده (در اصل جیلبریک هست فقط غیر فعال هست).

اگر هم کد SHSH مربوط به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ورژن 6.1.2 رو داشته باشی، میتونی بصورت پایدار جیلبریک کنی؛ در اصل ورژنی که قابل جیلبریک شدن هست همین ورژن 6.1.2 هست.
    برای اینکه مطمئن بشید کد SHSH رو دارید با استفاده از نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مسیر رو طی کنید : Extras->SHSH Blobs->Query بعد از اون برای شما از طریق اینترنت جستجو میکنه ببینه شما این کدها رو داری یا نه اگر از قبل گرفته باشی، بهت نشون میده که کدوم ورژنها رو داری. البته قبل از اینکار آیفون رو به کامپیوتر وصل کن تا خودکار بتونه شماره سریال گوشی رو شناسایی کنه در غیر اینصورت باید خودت دستی شماره سریال رو وارد کنی تا جستجو کنه.

خب بعد از اینکه مطمئن شدی کد SHSH مربوطه رو داری که دیگه کاری نداره با استفاده از آموزش های Downgrade کردن میتونی براحتی گوشی رو ببری به ورژن 6.1.2 اگر هم مشکلی بود همینجا بگو، دوستان کمک میکنن.
    Last edited by eAmin; 16-08-2013 at 13:42.

8. این کاربر از eAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون .

گوشی م iPhone 4 هست و بیچاره کلا تا حالا آپگرید نشده : )

ممکنه نسخه ی 6.1.2 رو تو سایت ها پیدا کرد یا حتما باید به آخرین ورژن آپگرید کنم و بعد داون گرید کنم ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون .

ممکنه نسخه ی 6.1.2 رو تو سایت ها پیدا کرد یا حتما باید به آخرین ورژن آپگرید کنم و بعد داون گرید کنم ؟
    شما میتونی تمامی ورژن ها حتی ورژن 1 رو هم از سایت اپل دانلود کنید، منتها باید بتونی یه راهی پیدا کنید که بشه Restore کرد.
    اول اون روشی رو که به شما گفتم رو انجام بدین اگر کد SHSH ورژن 6.1.2 رو پیدا کرد، اونوقت میتونید ورژن 6.1.2 رو دانلود کنین، و یک سفت افزار کاستوم بسازید که این کدها بهش الصاق شده باشه تا بتونید مستقیما بهش Restore کنید. اگر هم اون کد موجود نبود باید به ورژن 6.1.3 restore کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از eAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

ممنون از توضیحاتتون .

هیچ راحی نیست برای اپگرید به 6.1.2 مجبور هستید به 6.1.3 اپ کنید و دانگرید هم نمیتونید بکنید ! میتونید از 25pp یا Tongbu استفاده کنید بدون جیلبریک برنامه بریزید !

13. این کاربر از Mool Tee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

هیچ راحی نیست برای اپگرید به 6.1.2 مجبور هستید به 6.1.3 اپ کنید و دانگرید هم نمیتونید بکنید ! میتونید از 25pp یا Tongbu استفاده کنید بدون جیلبریک برنامه بریزید !
    iPhone4 رو میشه دانگرید کرد به شرط اینکه کد SHSH رو داشته باشید.
    مثلا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفته چطور از 6.1.3 به 6.1.2 دانگرید کنید، حالا ایشون اگر کد SHSH رو داشته باشن که میتونن بدون رفتن به ۶.۱.۳ مستقیما یک سفت افزار stich شده بسازن و به اون Restore کنن، در غیر اینصورت خیر و هیچ راهی نداره.

15. 2 کاربر از eAmin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •