تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 284 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2838

نام تاپيک: iPhone 4 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون چهار

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

امير جان ميشه لينكشو بدي ما هم استفاده كنيم ؟؟؟
    این خدمت شما :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حجم : 185 میگ

2. 3 کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

میشه از این تماس تصویری face time تو ایرانم استفاده کنیم ؟
    قاعدتا اگر کسی تو خونه نت داشته باشه یا تو دانشگاه بشه ، با اون سرعت های دانشگاه میشه استفاده کرد
    البته ساپورت مخابرات رو هم می خواد
    Last edited by SIMON137; 23-06-2010 at 16:02.

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash s.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    جدیدترین benchmarks نشان می دهد که iphone4 از 3gs سریعتر اما از ipad کند تر است.
    این مورد در حالی اتفاق می افتد که iphone4 & ipad هردو از processor A4 استفاده می کنند!!!

با تشکر

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

میشه از این تماس تصویری face time تو ایرانم استفاده کنیم ؟
    قاعدتا اگر کسی تو خونه نت داشته باشه یا تو دانشگاه بشه ، با اون سرعت های دانشگاه میشه استفاده کرد
    البته ساپورت مخابرات رو هم می خواد
    اتفاقا منم این سوال رو داشتم؟؟؟
    ولی منظورتون از support مخابرات چیه؟
    چون یادمه استیو گفت: اگر دو نفر iphone4 داشته باشند و در مکانی قرار بگیرند که آنجا wireless وجود داشه باشه بدون هیچ تنظیمی می تونند این کارو بکنند
    .
    باتشکر

5. 2 کاربر از arash s.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GiggleClub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

در مورد FaceTime:

باید دو طرف iPhone4 داشته باشند و همین طور این سرویس از 3G استفاده نمیکنه و باید هر دو گوشی به وایرلس وصل باشند.
    پس احتمالا تو ایران باید کار کنه!

درضمن سیستمش خیلی جالبه شما به طرف زنگ میزنی بعد که تماس وصل شد FaceTime رو میزنی تماس قطع میشه و ویدیو چت شروع میشه!
    یعنی یه ساعت صبحت تصویری میتونی بکنی و یه ریال هم نمی دی

خیلی باحاله نه؟

تنها عیبش اینه باید کل دوستان و فامیلان و آشنایان دست تو جیب کنند و iPhone4 بخرند

7. 4 کاربر از GiggleClub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

زيبايي سليقه ايه
    الان دقيقاً مشخص نشد منظورتون چيه. شما دارين سيستم عامل هارو مقايسه ميكنيد يا سخت افزار يا طراحي يا هر سه؟

به نظر من آيفون از نظر طراحي و سيستم عامل يه سر و گردن از گوشيهاي برندهاي ديگه بالاتره( در مورد طراحي از جنس مواد به كار رفته بگيرين تا نوآوري هايي همچون آنتنش). از نظر سخت افزاري هم من گوشيي نديدم كه در مجموع بهتر از آيفون باشه.شما ديدين؟
    هر چند به خاطر سيستم عامل فوق العاده اش، قدرت به مراتب بالاتري نسبت به رقيبانش(با سخت افزار مشابه) خواهد داشت
    سلام دوست عزیز.
    من با حرفاتون در مورد اینکه کیفیت ساخت آیفون به طور مطلق از سایر برندها بالاتره اصلا موافق نیستم و یکی از دلایلم هم به طور مثال کیفیت ساخت پایین iPhone 3G و iPhone 3GS هستش که بعد از مدتی قابش ترک بر میداره.
    در ضمن دوست من سخت افزارهای iPhone و iPad و iPod هم بیشترش ساخت شرکت سامسونگ میباشد از جمله CPU.
    به نظر من تنها مزیتی که من از آیفون دیدم فقط انعطاف پذیری سیستم عاملش هست و در مورد سخت افزار خیلی از گوشیهای دیگه ازش بالاتر میباشند.
    خواهش میکنم به صورت تک بعدی نگاه نکنید.
    با سپاس.

9. این کاربر از SevenHaft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    من با حرفاتون در مورد اینکه کیفیت ساخت آیفون به طور مطلق از سایر برندها بالاتره اصلا موافق نیستم و یکی از دلایلم هم به طور مثال کیفیت ساخت پایین iPhone 3G و iPhone 3GS هستش که بعد از مدتی قابش ترک بر میداره.
    در ضمن دوست من سخت افزارهای iPhone و iPad و iPod هم بیشترش ساخت شرکت سامسونگ میباشد از جمله CPU.
    به نظر من تنها مزیتی که من از آیفون دیدم فقط انعطاف پذیری سیستم عاملش هست و در مورد سخت افزار خیلی از گوشیهای دیگه ازش بالاتر میباشند.
    خواهش میکنم به صورت تک بعدی نگاه نکنید.
    با سپاس.
    میشه باز این بحث های چرت رو اینجا راه نندازید؟؟؟؟؟؟؟
    مردونه خودت تا حالا با چشمای خودت یه آیفون دیدی که قابش ترک برداشته باشه؟اونم بی دلیل.1 ساله که هی این حرف مفت رو میان از 4 تا وبلاگ برمیدارن هی هم میگن ول کن هم نیستن.
    ...من الان 11 ماهه تری جی اس دارم.2.3 بار هم از دستم افتاده روی آسفالت!!!ولی فقط خش برداشته!!!پس شما بحثت رو تموم کن.
    عشق سامسونگی؟بفرما کلوپ سامسونگ با نگاه تک بعدی و 2 بعدی حرف بزن.اینجا کلوپ آیفونه عزیز

11. 4 کاربر از saman65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

میشه باز این بحث های چرت رو اینجا راه نندازید؟؟؟؟؟؟؟
    مردونه خودت تا حالا با چشمای خودت یه آیفون دیدی که قابش ترک برداشته باشه؟اونم بی دلیل.1 ساله که هی این حرف مفت رو میان از 4 تا وبلاگ برمیدارن هی هم میگن ول کن هم نیستن.
    ...من الان 11 ماهه تری جی اس دارم.2.3 بار هم از دستم افتاده روی آسفالت!!!ولی فقط خش برداشته!!!پس شما بحثت رو تموم کن.
    عشق سامسونگی؟بفرما کلوپ سامسونگ با نگاه تک بعدی و 2 بعدی حرف بزن.اینجا کلوپ آیفونه عزیز
    دوست عزیز اول از اینکه نه اپل برای منه و نه سامسونگ...و هیچ سودی هم به من نمی رسونند تا من بیخودی ازشون طرفداری بکنم و اعصاب خودم رو با بحث با شما خورد بکنم ولی شما رو نمیدونم.
    شما از کجا میدونی که من آیفون ندارم و تا حالا ندیدم که اینطور با قاطعیت حرف میزنی؟؟؟
    تازه من به کنار...میتونی اگه برات زحمتی نیست یه نگاه به صفحات آخر کلوب 3GS بندازی اونوقت آمار ترک خوردن قاب آیفون دستت میاد...
    تازه من دروغ دارم میگم... بچه های این سایت دروغ دارن میگن... میتونی به کلوبهای خارجی یه نگاه بندازی تا ببینی که اونها هم حرف من رو میزنند... نکنه به نظر شما همه مردم دنیا دروغ گو هستند و شما یه نفر راست میگی؟؟؟
    تازه بر اساس آمار رسمی بیشترین میزان شکایت از اپل به خاطر ترک خوردن قاب 3G و 3GS هستش ، دیگه اینو که من نگفتم که بگی داری دروغ میگی.
    راستی شما که اینقدر از اپل خوشت میاد و از سامسونگ متنفری میدونستی که سخت افزار اپل ، بیشترش رو سامسونگ براش میسازه از جمله همین CPU های iPhone و iPod و iPad.
    در ضمن باز هم میگم که من نه طرفدار سامسونگ و نه اپل و نه هیچ برند دیگه ای نیستم و ازشون هیچ امتیازی نمیگیرم که بخوام بیخودی اعصاب خودم رو سر بحث کردن بخاطرشون خورد کنم چون واسه خودم خیلی بیشتر از این برند ها ارزش میزارم.
    با سپاس.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    سلام
    من داشتم در مورد آيفون 4 صحبت ميكردم.اگه توجه كنيد به سيستم جديد آنتنش هم اشاره كردم كه در آيفون هاي قديمي وجود نداره. شما اگه در مورد جنس مواد به كار رفته در آيفون 4 مثل طلق شيشه اي يا باند فلزي حاشيه گوشي جستجو بكنيد به كيفيت اين گوشي و طراحي خوبش بهتر پي ميبريد
    من هم چيزي نگفتم كه مخالف اين حرف باشه.ببينيد:
    از نظر سخت افزاري هم من گوشيي نديدم كه در مجموع بهتر از آيفون باشه.شما ديدين؟
    البته بايد بگم كه سخت افزار آيفون با داشتن ژيروسكوپ بهتر هم هست
    ميشه چند تا شو نام ببرين و اينكه بگين چرا بهترن؟

14. 5 کاربر از < A L I > بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

سلام
    جدیدترین benchmarks نشان می دهد که iphone4 از 3gs سریعتر اما از ipad کند تر است.
    این مورد در حالی اتفاق می افتد که iphone4 & ipad هردو از processor A4 استفاده می کنند!!!
    خوب مثل این که A4ــه iPhone 4 کمتر از 1ghz هستش
    ولی توی این ایفون ساخت خود اپل هستش
    ميشه چند تا شو نام ببرين و اينكه بگين چرا بهترن؟
    این دیگه جک سال بودش
    : دی
    بخوایم نام ببرم
    samsung galaxys
    samsung wave
    HTC EVO 4g
    و احتمال خیلی زیاد MOTO droid X

16. 2 کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash s.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان طرفدار هر چی به جز iphone لطفا این بحثای مسخرتون رو ببرید جای دیگه راه بندازید.
    و جو تاپیک رو با استدلال های بی منطق و گتره ای به هم نزنید.
    در ضمن اون گوشی هایی که شما نام بردید از هیچ لحاظی از iphone برتری ندارند.
    بلکه ضعیف تر می باشند.
    با تشکر

18. این کاربر از arash s.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •