تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 74

نام تاپيک: سئوال در مورد انجمن ها

حـــــرفـه ای Saeed kmss-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Unknown

پيش فرض

سلام دوستان. دیدم که نام این تاپیک با سوالی که می خوام بپرسم همخونی داره به همین خاطر پست جدید نزدم. من چند ماهی می شه که به بخش گرافیک نرفته بودم. امروز رفتم که به گالری عکس سری بزنم ولی چنین گالری رو ندیدم. تازه در بخش گرافیک، جایی برای درخواست عکس ها بود که اونهم نبود. آیا این گالری حذف شده یا نامش تغییر کرده؟ می شه راهنمایی کنید
    سلام...

مشخصه که گالری عکس هم همراه چند انجمن دیگه موقتا برداشته شده!
    به هر حال، این انجمن فعلا نیست و طبیعتا تاپیک موجود در انجمن هم غیر قابل دسترسیه!

موفق باشید♥♥♥

اگه نباشه جاش خالی می مونه N.I.M.A _ P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام
    همین موضوع بالا ( راهنمایی دوستان به مسجد) نشون میده که بودن انجمن مذهبی خوبه یا بد. اینجا عمومیه و هر کس میتونه با هر شناسه کاربری بدون هویت توش فعالیت کنه. و نتیجتا با انواع عقاید هم توش مواجه میشیم. مذهب هم بخشی از اعتقادات درونی دوستانه و کوچکترین مطلبی خارج از عرف باعث ناراحتی میشه. مدیر ها باید بشینن صبح تا شب بن کنن کاربر های ضد دین رو احتمالا. ریسک هیتلرینگ سایت هم بالاتر میره.
    قبلا توی انجمن متفرقه ( که دیگه نیست) تاپیک های مذهبی ایجاد میشد و نتیجش کشت و کشتار بود.
    خلاصه اینکه جنبش نیست. نه در شما نه در ما و نه در آنها.
    خوب این مشکل میتونه با تایید شدن پستها قبل از نمایش توسط مدیر بخش حل بشه..که البته کار مدیر خیلی زیاد میشه ولی اگه تعداد مدیران رو افزایش بدیم ممکنه.

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

خوب این مشکل میتونه با تایید شدن پستها قبل از نمایش توسط مدیر بخش حل بشه..که البته کار مدیر خیلی زیاد میشه ولی اگه تعداد مدیران رو افزایش بدیم ممکنه.
    امیدوارم نظری که میدم باعث ناراحتی کسی نشه.
    نمیشه انجمن رو اختصاص داد به یه قشر خاص و بقیه رو مجبور به سکوت کرد. منتقدین مذهبی هم حق دارن مثل بقیه نظر بدن. اما نکته اینجاست که عموم نظرات منتقدین از طرف معتقدین توهین تلقی میشه و این توهین باب درگیری رو باز میکنه. منظورم از ظرفیت و نبودش اینه که ما تحملی برای مواجه با نظری خلاف نظر خودمون رو عموما نداریم.
    پس یا باید یه عده رو به سکوت وادار کرد (من از تعداد پست هایی که پاک کرده بودم قبال میدونم که کم نیستن) و این نا حقیه یا اینکه دور همچین انجمنی رو که باعث درگیری میشه توی فروم رو خط کشید.

یه تجربه بد دیگه هم داشته فروم. و اون اینکه کاربرانی که توی انجمن های دیگه (مثلا نرم افزار) به هم کمک میکردن بعد از درگیر شدن توی بحث های عقیدتی ( میشه حتی دعواهای ورزشی رو هم تو این لیست آورد. چون طرف داری از یک تیم بیشتر از اینکه مبتنی بر دلیل باشه میتنی بر احساسه ) توی دیگر انجمن ها با هم چپ میوفتادن و روح مثبت همکاری در انجمن تحت تاثیر احساسات از دست میرفت.
    اببته اینها فقط یک نظر بود از طرف من که کاره ای نیستم اینجا.

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کسی جواب ما را نمیده ؟
    من انقدر فعالیت کردم مشکلی نبود ولی الان می خوام نقل قول کنم پستی را بعد که ارسال میکنم میگه به اجازه مدیر نیاز داره !!!!!!!!!!!!!!!!! پست می تونم بزنم اما نقل قول نمیشه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

کسی جواب ما را نمیده ؟
    عجب!!!
    حالا توی کدوم انجمن یا تاپیک این جوری میشه؟
    چرا با مدیر یا همکار اون انجمن مطرحش نمیکنی؟

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

امیدوارم نظری که میدم باعث ناراحتی کسی نشه.
    نمیشه انجمن رو اختصاص داد به یه قشر خاص و بقیه رو مجبور به سکوت کرد. منتقدین مذهبی هم حق دارن مثل بقیه نظر بدن. اما نکته اینجاست که عموم نظرات منتقدین از طرف معتقدین توهین تلقی میشه و این توهین باب درگیری رو باز میکنه. منظورم از ظرفیت و نبودش اینه که ما تحملی برای مواجه با نظری خلاف نظر خودمون رو عموما نداریم.
    پس یا باید یه عده رو به سکوت وادار کرد (من از تعداد پست هایی که پاک کرده بودم قبال میدونم که کم نیستن) و این نا حقیه یا اینکه دور همچین انجمنی رو که باعث درگیری میشه توی فروم رو خط کشید.

یه تجربه بد دیگه هم داشته فروم. و اون اینکه کاربرانی که توی انجمن های دیگه (مثلا نرم افزار) به هم کمک میکردن بعد از درگیر شدن توی بحث های عقیدتی ( میشه حتی دعواهای ورزشی رو هم تو این لیست آورد. چون طرف داری از یک تیم بیشتر از اینکه مبتنی بر دلیل باشه میتنی بر احساسه ) توی دیگر انجمن ها با هم چپ میوفتادن و روح مثبت همکاری در انجمن تحت تاثیر احساسات از دست میرفت.
    اببته اینها فقط یک نظر بود از طرف من که کاره ای نیستم اینجا.
    حرفهایی که شما میزنید فقط صورت مسئله است.
    واون نسخه ای که برای مسئله پیچیدین کاملا موقتی ونامناسبه...
    مثل اینه که جراحتی رو که باید بخیه بخوره رو با چسب زخم بپوشونی!!!!
    خوب معلومه که جواب نمیده..
    حکایت انجمن های احساسی(مذهبی+ورزشی)ودرگیری ای اون وکشیده شدن درگیریها به انجمن های دیگه...
    چیزیه که قابل حل شدنه.!!
    مانیاز به فرهنگ سازی داریم.
    به همین سادگی...
    باید یادبگیریم که نظرات هم دیگه احترام بزاریم.
    باید یادبگیریم چگونه نقد کنیم.
    باید طریقه صحیح گفتگو وبه قولی کل کل کردن رویاد بگیریم.
    وهزاران باید دیگه...
    تاکی میخوایم با کشیدن خط قرمز احساسات خودمون رو اعدام کنیم؟
    تاکی میخواهیم از افکار وامیال خودمون فرار کنیم؟
    تاکی میخوایم خودکوبی کنیم؟
    تاکی میخوایم ماسک به صورتمون بزنیم؟
    تاکی میخوایم مشکلات رو زیرفرش قایم کنیم؟
    تاکی میخواهیم مسائل رو قاطی هم بکنیم؟
    تاکی میخواهیم بخاطر یه عده بزنیم یه عده دیگه رو به سکوت محکوم کنیم؟
    تاکی باین این مشکلات ادامه پیداکنن؟
    تاکی قراره که این وضعیت ادامه پیدا کنه؟
    .
    .
    عزیزان این مشکلی نیست که نشه حلش کرد...
    اگه همه بخواهیم وفرهنگسازی لازم صورت بگیره میبینید درعین این که انجمن ورزشی وانجمن مذهبی خواهیم داشت..بدون هیچ گونه مشکلی به فعالیتهای خودمون دربخشهای دیگه ودرکنارهمدیگه ادامه خواهیم داد....
    +
    این یک رویا نیست...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

حکایت انجمن های احساسی(مذهبی+ورزشی)ودرگیری �ای اون وکشیده شدن درگیریها به انجمن های دیگه...
    چیزیه که قابل حل شدنه.!!
    به همین سادگی...
    وهزاران باید دیگه...
    .
    .
    اگه همه بخواهیم وفرهنگسازی لازم صورت بگیره میبینید درعین این که انجمن ورزشی وانجمن مذهبی خواهیم داشت..بدون هیچ گونه مشکلی به فعالیتهای خودمون دربخشهای دیگه ودرکنارهمدیگه ادامه خواهیم داد....
    +
    این یک رویا نیست...
    با حرف شما کاملا موافق هستم
    اگه نتوانیم فرهنگ سازی کنیم تا اخر عمر باید همینطور باشیم
    بالاخره باید یه جایی برسیم که اینقدر شعور داشته باشیم روی نظرات و افکار خودمون بحث کنیم( البته بگم با منطق و مستدل نه همینطور چشم بسته و از سر بغض و کینه یا اینکه فلان جا بهمون بر خورده و بیایم عقده هامون رو خالی کنیم )

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عجب!!!
    حالا توی کدوم انجمن یا تاپیک این جوری میشه؟
    چرا با مدیر یا همکار اون انجمن مطرحش نمیکنی؟
    در انجمن اینترنت و شبکه > سرويس اينترنت پرسرعت

الان موضوع را با همکار اون بخش هم مطرح کردم
    Last edited by Mr.Pooya; 24-08-2010 at 14:28.

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

حکایت انجمن های احساسی(مذهبی+ورزشی)ودرگیری ای اون وکشیده شدن درگیریها به انجمن های دیگه...
    چیزیه که قابل حل شدنه.!!
    به همین سادگی...
    وهزاران باید دیگه...
    .
    .
    +
    این یک رویا نیست...
    با حرف شما کاملا موافق هستم
    اگه نتوانیم فرهنگ سازی کنیم تا اخر عمر باید همینطور باشیم
    بالاخره باید یه جایی برسیم که اینقدر شعور داشته باشیم روی نظرات و افکار خودمون بحث کنیم( البته بگم با منطق و مستدل نه همینطور چشم بسته و از سر بغض و کینه یا اینکه فلان جا بهمون بر خورده و بیایم عقده هامون رو خالی کنیم )
    ببخشید واقعا. این حرف ها کاملا درستن. اما فکر میکنم این حرف ها در اینجا فقط شعارن. بازم ببخشید، یه سری جمله قشنگ هست که ما حتی تعریف درست و کاملی ازش نداریم اما هر وقت جواب کم میاریم فوری اونا رو مطرح میکنیم. آزادی خواهی ، فرهنگ سازی، برابری، ... .

فرهنگ سازی احتیاجی به زور ادمین و مدیر نداره. خودمون میتونیم بسازیم. درسته؟
    اما کجا بود این ایده فرهنگ سازی توی انجمن متفرقه زمانی که میشد هر بحثی ر و انجام داد؟ نگید مدیر چه کنه. مدیر صرفا یه سری ابزار محدود سازی داره و بس. غیر از اون ابزار ها کسیه مثل من و شما. تا خودمون همت نکنیم هیچ اتفاقی نمیفته. اما اونجا و در اون رمان صرفا ماجرای تاپیک های بحث مذهبی سیاسی و مشابهش فقط به فحش و فحش کاری میرسیدو اخرش مدیری بود که راهی جز اخراح یه عده نداشت.

همین تاپیک یک نفر یه نظر داد. یکی مخالفت کرد و دو نفر گفتن توهین نکن.( که شرمنده، منم توهین ندیدم در پیشنهاد به مسجد رفتن) جنبه بحث نیست بعد شما از فرهنگ سازی حرف میزنید.

دقیقا و با احتساب همه جوانب (و مطلقا خارج از قصه تکراری آزمون و خطا) بفرمایین بدون اینکه از ابزار اخراج و ویرایش پست استفاده بشه و بدون اینکه انجمن با مشکل هیتلرینگ مواجه بشه، چطور میشه کسی مثل آرش بی‌خدا (نام مستعار فردی مشهور در مبارزه با دین) از یه طرف و کسی مثل حاج منصور عرضی از طرف دیگه بیان تو این انجمن و علیه و له دین و اعتقادات اینهمه آدم حرف بزنن، خودشون که همدیگر رو نکشتن، بقیه هم بدون اینکه فحش بدن و دولت هم بدون اینکه هیتلر کنه انجمن سر جاش باشه و با خوبی و خوشی به گفتمان مثبت و دوستانه ادامه بدن؟؟؟

کسی تاپیک های احزاب پی سی ورد رو یادشه؟ به نظر من فوق العاده ترین اتفاقی بود که توی روابط اجتماعی پی سی افتاده تا حالا. یه سری تاپیک زدن ، یه سری حزب اینترنتی راه افتاد و مقدمه اش هم عالی بود . اما رسما رفت اونجایی که نباید. آنچنان دو دستگی توی فروم به وجود اومد که دو طرف توی تاپیک های دیگه و انجمن های دیگه هم میوفتادن به جون هم. من دیوونه این تاپیک ها بودم و خودم هم کسی بودم که وقتی به بن بست خورد بستمشون. چون راهی نیود. چون ما جنبه مواجه شدن با کسی که ذهنیتی مخالف ما داره رو نداریم. دقیقا به همین دلیل مملکتمون این شکلیه، کاملا برازنده خودمون. (ببخشید باز هم اگه به کسی بر خورد)

یادآوری: اینجا یه انجمن کامپیوتریه. به بحث های حاشیه ای هم تا جایی که مشکلی براش ایجاد نکنه میپردازه.
    Last edited by Babak; 25-08-2010 at 00:04.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

همین تاپیک یک نفر یه نظر داد. یکی مخالفت کرد و دو نفر گفتن توهین نکن.( که شرمنده، منم توهین ندیدم در پیشنهاد به مسجد رفتن) جنبه بحث نیست بعد شما از فرهنگ سازی حرف میزنید.
    من نگفتم که ایشون توهین میکنه من فقط از ایشون به به خاطر احترام نظر بنده تشکر کردم به نظر من ایشون حرف منو بد تعبیر کرد کاش ایشون می تونست .......

راست می گید واقعا ما جنبه و تحمل حرف رو نداریم
    Last edited by marvel_malayer; 25-08-2010 at 14:21.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •