تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 83

نام تاپيک: نظر خواهی از کاربران گرامی برای گسترش و تکمیل انجمن موبایل

حـــــرفـه ای Mojtaba N87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد (Hometown : شیراز)

پيش فرض

آقا شما اول به ما بگین تا چه حد میتونین توسعه بدین بخش موبایل رو
    تا بتونیم با توجه به میزان گسترشی که میخواین بدین
    بچه ها پیشنهاد بدن
    فکر می کنم در حد 4 بخش در برنامه ، 4 بخش در بازی و یکی دو بخش در کلوپ!

بازم نظر نهایی با ادمین سایته

من پيشنهاد ميكنم يه قسمت مجزا و خيلي خوب براي ويندوز موبايل بزارين
    من بدم نمیاد سر برگ پاکت پی سی رو جدا کنیم ولی فکر نکنم امکانش باشه . باید با ادمین بررسی شه.

ولله ...
    ببينيد ...
    براي نصب برنامه و بازي يه سري مقدمات داره ...
    بزار اينجوري بگم ...
    توي اندرويد الان سه تا ورژن هست ..
    1.6 و 2.1 و 2.2 ...
    مشكلي كه هست اينه كه توي 1.6 و 2.1 نميشه مستقيما بازي و نرم افزارها رو ريخت روي مموري ... يعني مجبوري روي حافظه گوشي بريزي ...نميشه بعدا انتقال بدي ... توي 2.2 كه هنوز كامل نشده ميشه اين كار رو كرد ...
    حالا ... براي اينكه بريزي ميتوني از يه سري از برنامه ها مثل ap2sd استفاده كني ...براي اينم نياز به روت داري ...
    ميدونم اگه اطلاعات نداشته باشيد دارم گيجتون ميكنم با اين حرفا ...
    خب ...
    حالا خودتون بگيد وقتي يه بازي مياد با 15 مگ و اپديت اون نزديك به 100 مگ ...و در حالي كه حافظه داخلي گوشي مثلا ديزاير 300 مگ هست ... چي ميشه ؟؟؟دردسر و سوال پشت سوال ...
    بعد هم اينكه واسه ريختن برنامه ها و بازيا نياز به اموزش داريد ...
    واسه رامها نياز به اموزش داريد ...
    واسه اپديت ... واسه ....
    اينجوريه كه ميگم باز ميشه ...
    بهد هم اينو بگم كه چون ماركت و گوگل به ايرانيا بسته هست .. بازم مشكل پيش مياد ...
    چون بايد بازي و برنامه ها رو كامل بزاريد ..اگه ناقص باشن بايد طرف 10 مگ دانلود كنه ...بعد نصب مبكنه ميبينه تازه بايد بره 50 مگ با واي فاي يا ... دانلود كنه ...
    نياز به ادمي داريد كه وارد باشه ... و اينا رو بفهمه ...

ولي اينم بگم كه بايد باشه اين بخش ...فقط بايد خيلي بيشتر روش كار كنيد ...
    سوالي بود بازم ميگم ...
    خیلی خیلی ممنون. حتما در آینده ازت کمک می گیریم.

2. 4 کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

بخش Meego و Maemo رو که جدید هستند اضافه کنید خیلی خوب هست بسیار بخش خوبی هست ... تو یک روز اینقدر لذت بردم ازش ...
    بخشی واسشون قرار می گیره

اینجا الان تیم غیر مدیریتی هستش ؟ ! گفتن من به نمایندگی از مدیریت این کارهارو انجام میدم منم فکر کردم تیم مدیریت هستن وگرنه نمیگفتم ..

قبل از هر چیز این مهره حیاتی سروش رو از زندان ازاد کنید !! ما اعتراض داریم به حق نیاز داریم ... یا حسین یا حسین

حالا شما چرا جبهه میگری کی گفتم بیان همین الان قبلی هارو بردارن جدید بزارن ؟ ! اصلا منظور بنده این نبود گفتن تیم مدیریتی زیاد میشه گفتم اگر مشکلی داره قبلی ها که فعالیتشون کمتره ازشون تشکر و به عنوان همکار بازنشسته ازشون قدر دانی کنید ...

این هم جز ئی از گسترش و تکمیل انجمن موبایل هستش ... بالفرض که امدید به بهترین نحو تفکیک کردید کلوب هارو از هم ! چه فایده وقتی یک نفر از بیرون میاد نظرات متعصبانه و کل کل های بچه گانه بین کاربران رو ببینه !

مطمئن باش شخصیکه بار اول بیاد و این اوضاع رو ببینه ! دیگه اینجا نمیاد و فکرش مخدوش میشه تا انتها ! ... حالا شما بیاید به بهترین نحو کلوب هارو تفکیک کنید .. فکر کنم همه این اعمال برای راحتی کاربران و بازدیدکنندگان باشه .. اگر غیر از اینه قبول دارم نباید اینجا مطرح کنم ...

اینم بگم اصلا نه دوست دارم همکار بشم نه مدیر نه هیچی .. یه وقت فکری نکنید که این حرفارو میزنم مثلا میگم بیاین از بین ماها انتخاب کنید .. چون میدونم از این فکرا میکنید .. بنده به اندازه کافی مدیر شبکه های اجتماعی از قدیم بودم و هستم و اصلا هم دوست ندارم اینجا تو این مکان ها مدیر یا همکار باشم اگه ببینید تو همه فروم ها فعالیت دارم و همین کاربر هستم .. چون مدیریت و همکار بودن قبل از هر چیز دیگه ای مسئولیت داره و دردسر ! و یک کاربر خیلی برای اظهار نظر کردن ها و پست هاش دستش بازتره ... تمام این حرفها برای اینه که این فروم تبدیل به یک فروم حرفه ای بشه ... امیدوارم جور دیگه ای برداشت نشه ... شد هم دیگه ما گفتیم !

-------------------------------------------------------------------------

باهات موافقم ! ولی اندروید دیگه مثل قدیم نیست از اين به بعد ورژن های جدید هر یک سال میاد مثلا اندروید 2.5 به اين زودی ها نمیاد ...

یک بخش اندروید جدا باید باشه ... مثل پاکت پیسی ...

در این مورد نظر من اینه که الان تفکیک پذیری ها خوبه ! ... فقط یک بخش اندروید باید زیر پاکت پیسی باز بشه ...
    بادا هم دست کم نگیرید ! میتونه هم تو بخش سامسونگ باشه هم اینکه تو قسمت برنامه کاربردی ...

در ضمن اقا مجتبی اندروید هستش لینوکس هستش ...

اولا که سروش رو ما بن نکردیم! من فقط یک اخطار خفیف ( زرد) بهش داده بودم دیروز! تو انجمن جام جهانی بن 2 روزه شد.

در ثانی ، انتقاد های شما رو حتما مد نظر قرار می دیم

---
    می دونم آندروئید پایه لینوکسه ولی باید مستقل باشه چون با شتاب زیادی رشد داره . می شه هم بخشی تو برنامه و بازی ها ایجاد کرد برای سیستم عامل های دیگر...

======
    چقدر سیستم عامل می سازن این ها ! فکر ما رو نمی کنن

4. 3 کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

من چندتا درخواست داشتم
    1- سروشو آزاد کنید ... وقتی پستاشو میبینم روحم شاد میشه ... حیف نیست با این همه استعداد هی بنش میکنید آخه
    2- محمدرضا رو همکار کنید ... اینهمه استعداد تو زمینه موبایل داره ... اینهمه دلسوزانه اطلاعات رو در اختیار ما میزاره حیف نیست ؟
    3- تاحالا مدیرا طرفدار سونی و نوکیا بودن حالا یه مدیر از طرفدارای سامسونگ انتخاب کنید ... پیشنهاد من سروشه

فعلاً همینارو انجام بدین تا بقیشو بگم
    سلام جناب حسن موتوری
    1-ما زندانیش نکردیم!

2-محمدرضا نام کاربریش چیه؟

3-بذار فعلا سروش آزاد بشه : دی

سلام ، ممنون مجتبی جان بازم به شما ! و ممنون به خاطر تاپیک !

اگه بخش مائمو و آندروید راه اندازی بشه خودم میترکونمش !

و اینکه نمیخاید کاربریرو به عنوان ناظم انجمن موبایل انتخاب کنید ؟ ( این خیلی جای بحث داره ! )
    و بازم اینکه بعضی از مدیران تار عنکبوتی ( منظورم قدیمی و ! ) نمیخان خودشونو بازنشسته کنن ؟

من فقط نظرمو اعلام کردم ، لطفا" در مورد نظر اعلام شده توسط من جبهه نگیرید و بحث نکنید !
    رو کمک هات حساب می کنیم

سلام .

سروش چی شد ؟ تا ظهر که بودش بابا این پسر کارش درسته اینقدر سخت گیری نکنین

با نظرات Vallio کاملا موافقم و حرفهاش کاملا درسته .

مخلصیم .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من سروش رو قبول دارم تو اطلاعات . فقط یکمی تند می ره

البته این نظر خوبیه ولی مدیر محترم چنین چینش و ترتیبی برای آیفون بنده تصور میکنم چندان مناسب نیست چرا که کاربر را دچار سردرگمی کرده و او را از بحث های انجمن دور میسازد. از طرفی دیگر کاربر مجبور میشود برای پیدا کردن و طرح چند سوال در چندین تاپیک و انجمن گردش کند.

طبق نظریاتی که دوستان انجمن iPhone بر آن متفق القول هستند بهترین کار در این برهه زمانی (که روز بعد از روز تعداد استفاده کنندگان از آیفون و همچنین اپل من جمله : آیپد ، آیپاد و... رو به فزونی است) ایجاد یک انجمن اختصاصی برای محصولات اپل است که هر کاربر بتواند در انجمن مخصوص به دستگاه خود اعم از : مک بوک ، آیفون و... گردش کند و اطلاعات لازم را بدست آورد.

صد البته پیشنهاد جناب مجتبی N87 برای دستگاه های دیگر به نظرم بسیار میتواند مثمر ثمر واقع شود.

با تشکر
    پیام
    مرسی پیام جان.

والا محصولات اپل تو انجمن پخش شدن! یکی تو بخش صوتی تصویری یکی تو بخش لپ تاپ یکی تو بخش موبایل!

چاره ای نیست. نمیشه انجمن جدا واسه یه برند زد . اینجوری واسه سونی ، سامسونگ و غیره هم باید این کار رو کرد.

تو انجمن موبایل هم اگه بشه بصورت سربرگ با زیرمجموعه خودش جدا بشه خوبه! ولی باید محدودیت ها رو هم در نظر بگیریم.

در هر حال این انجمن واسه آیفون قطعا کافی نیست. حداقل باید بخش برنامه و بازی هاش باشه.

به نظرتون مشکلی پیش میاد اگه مثل گوشی های دیگه بخش برنامه و بازی مجزا داشته باشه؟ و تو بخش فعلی هم سوالات کلی و موارد دیگه بحث شه؟

6. 4 کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

در هر حال این انجمن واسه آیفون قطعا کافی نیست. حداقل باید بخش برنامه و بازی هاش باشه.

به نظرتون مشکلی پیش میاد اگه مثل گوشی های دیگه بخش برنامه و بازی مجزا داشته باشه؟ و تو بخش فعلی هم سوالات کلی و موارد دیگه بحث شه؟
    هرچند من در حدی نیستم که نظر بدم ولی اینی که شما میفرمائید بخش برنامه و بازی مجزا داشته باشید واقعا فکر درستیه اما منظور من این بود که خارج از خود انجمن نباشه و همونجا اگر بشه زیر مجموعه اضافه بشه (که البته در این مورد خودتون خبره هستید) در واقع دست آخر هدف اصلی من سردرگم نشدن کاربر است ، و شرایط طوری فراهم بشه که همه در یک جا و با نظم و ترتیب کنار هم قرار گیرند.

والا محصولات اپل تو انجمن پخش شدن! یکی تو بخش صوتی تصویری یکی تو بخش لپ تاپ یکی تو بخش موبایل!

چاره ای نیست. نمیشه انجمن جدا واسه یه برند زد . اینجوری واسه سونی ، سامسونگ و غیره هم باید این کار رو کرد.
    حرف شما درست ولی اگر کمی ریزتر نگاه کنیم میبینیم که مشکلات و سوالات کاربران در مورد محصولات اپل واقعا زیادتر از بقیه اس و همچنین اخبار و آموزشها و... هم واقعا یک مکان و بستر خوبی رو میطلبه که بتونیم کاربرا رو درست و بدون سردرگمی راهنمایی کنیم.
    در حال حاضر کاربران iPad و iPod و حتی برخی از macbook و iPhone دارها چندان تمایلی به استفاده از تاپیکها نشان نمیدهند چون مطمئنا دستگاه هایی با این فناوری بالا و پیشرفته و نیاز به آموزشهای مختلف و متعدد را نمیتوان مشکلات و سوالاتش را تماما در یک تاپیک خلاصه کرد و نیازمند یک بستر کامل و جامع است.
    البته من کاملا از محدودیتهای چنین فروم بزرگی مطلع هستم و سختی های کار هم تا حدودی واقفم ولی از طرفی نباید کاربران تشنه خدمت انجمنهای مختلف اپل که واقعا به راهنمایی کاربران علاقه نشون میدن دلسرد کرد. خیلی از فرومهای دیگر از نداشتن چنین افرادی رنج می برند درحالیکه ما خیلی از آنها را در میان خودمان داریم.

به هرحال بنده درخواست میکنم که این موضوع با دیگر مدیران و همکاران محترم در میان گذاشته و آنرا مورد تحلیل و بررسی قرار دهید و مراتب را اعلام فرمائید.

با تشکر
    پیام
    Last edited by payamf1; 21-06-2010 at 19:15.

8. 4 کاربر از payamf1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگر اسپم محسوب نمیشه ! dark life عزیز لطفا اینکه کی بشه کی نشه رو مطرح نکن .. گفتم که بنده دوست ندارم ... حالا شما بزار با این مسئله موافقت بشه که یک همکار از یک برند در هر بخش از کاربران فعال اون برند حضور داشته باشه و فقط هم قدرتش در بخش خودش باشه بعد در مورد اینکه کی باشه صحبت میکنیم تو بخش خودمون ...

مدیرانی مثل elfin ... alex و mojtaba با اینکه دیده نمیشن ولی حضور دارن مثلا همین مجید خیلی فعالیت داره اینجا ولی دیده نمیشه ...

صحبت سر اینه که یک همکار یا مدیر نباید تو همه بخش ها اختیار تام داشته باشه باید قدرتش محدود تر باشه و در بخش های مربوط به خودش فعالیت کنه .. اینجوری هم تمرکز بیشتر میشه و هم حرفه ای تر

یک همکار برای هر برند انتخاب بشه .. قدرتش رو هم تو بخش و برند خودش محدود بشه که فقط بتونه بخش خودش رو کنترل کنه ... یعنی جلوگیری از اسپم و این با نظر کاربران اون برند باشه...

مدیران هم راحت میشن و دردسرشون کمتر ...همین 3 مدیر که داریم میتونه کافی باشه ... فقط باید اشخاصی به عنوان همکار باشن که بتونن با قفل کردن و حذف پستها و در صورت نیاز گزارش به مدیران بالاتر از اسپم و کل کل و غیره در بخششون جلوگیری کنند ...

همکارانی مثل مجید که بدون تعصب فعالیت میکنند ...با اتفاق نظر بقیه یا رای گیری ..قدرتشون رو در بخش های مشاوره گوشی و نقد و بررسی معطوف کنند ... اینجوری هم همکار نیازی نیست هر روز سر بزنه و هم اینکه لازم نیست همه به همه جا سرک بکشن ...

.........................

اقا مجتبی برای بادا فکری نمیخوای بکنی؟ تو بخش سامسونگ ایجاد کنیم ؟

سوال دیگه بخش اندروید رو که درست کنید ؟ میشه مثل همین پاکت پیسی؟ یعنی گوشیهای اچ تی سی در کنار گوشیهای سامسونگ در بخش اندروید ؟

نظرت چیه که یک بخش جدا به عنوان برنامه کاربردی و بازی داشته باشیم !

به این صورت که در اون بخش 2 تاپیک مهم برای هر سیستم عامل ... .. اندروید .. ویندوز ... بادا ... سیمبین .. مک ...

یک تاپیک با عنوان بازی های این سیسستم عامل ..

و تاپیک دیگر برنامه کاربردی ...

تاپیک های مختلف با اسم های متفاوت رو هم کاربران میتونند خودشون ایجاد کنند ولی مهم نیستن ...

بخش های دیگرو هم از بازی و برنامه عاری کنید و منتقل کنید به همین بخش ... و همه بخش ها غیر از این بخش ... فقط مختص به معرفی و تبادل نظر در باره محصولات اون برندها باشه ...

10. 9 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

اگر اسپم محسوب نمیشه ! dark life عزیز لطفا اینکه کی بشه کی نشه رو مطرح نکن .. گفتم که بنده دوست ندارم ... حالا شما بزار با این مسئله موافقت بشه که یک همکار از یک برند در هر بخش از کاربران فعال اون برند حضور داشته باشه و فقط هم قدرتش در بخش خودش باشه بعد در مورد اینکه کی باشه صحبت میکنیم تو بخش خودمون ...

مدیرانی مثل elfin ... alex و mojtaba با اینکه دیده نمیشن ولی حضور دارن مثلا همین مجید خیلی فعالیت داره اینجا ولی دیده نمیشه ...

صحبت سر اینه که یک همکار یا مدیر نباید تو همه بخش ها اختیار تام داشته باشه باید قدرتش محدود تر باشه و در بخش های مربوط به خودش فعالیت کنه .. اینجوری هم تمرکز بیشتر میشه و هم حرفه ای تر

یک همکار برای هر برند انتخاب بشه .. قدرتش رو هم تو بخش و برند خودش محدود بشه که فقط بتونه بخش خودش رو کنترل کنه ... یعنی جلوگیری از اسپم و این با نظر کاربران اون برند باشه...

مدیران هم راحت میشن و دردسرشون کمتر ...همین 3 مدیر که داریم میتونه کافی باشه ... فقط باید اشخاصی به عنوان همکار باشن که بتونن با قفل کردن و حذف پستها و در صورت نیاز گزارش به مدیران بالاتر از اسپم و کل کل و غیره در بخششون جلوگیری کنند ...

همکارانی مثل مجید که بدون تعصب فعالیت میکنند ...با اتفاق نظر بقیه یا رای گیری ..قدرتشون رو در بخش های مشاوره گوشی و نقد و بررسی معطوف کنند ... اینجوری هم همکار نیازی نیست هر روز سر بزنه و هم اینکه لازم نیست همه به همه جا سرک بکشن ...

.........................

اقا مجتبی برای بادا فکری نمیخوای بکنی؟ تو بخش سامسونگ ایجاد کنیم ؟

سوال دیگه بخش اندروید رو که درست کنید ؟ میشه مثل همین پاکت پیسی؟ یعنی گوشیهای اچ تی سی در کنار گوشیهای سامسونگ در بخش اندروید ؟

نظرت چیه که یک بخش جدا به عنوان برنامه کاربردی و بازی داشته باشیم !

به این صورت که در اون بخش 2 تاپیک مهم برای هر سیستم عامل ... .. اندروید .. ویندوز ... بادا ... سیمبین .. مک ...

یک تاپیک با عنوان بازی های این سیسستم عامل ..

و تاپیک دیگر برنامه کاربردی ...

تاپیک های مختلف با اسم های متفاوت رو هم کاربران میتونند خودشون ایجاد کنند ولی مهم نیستن ...

بخش های دیگرو هم از بازی و برنامه عاری کنید و منتقل کنید به همین بخش ... و همه بخش ها غیر از این بخش ... فقط مختص به معرفی و تبادل نظر در باره محصولات اون برندها باشه ...
    نه عزیز . چرا اسپم محسوب شه . این تاپیک رو زدیم تا صحبت های شما عزیزان رو بشنویم...

والا الآن هم همکارا تقسیم کار دارن و تو همه بخش ها دسترسی ندارن...بحث مدیر و همکار می تونه بعدا بررسی شه . فعلا می خوام رو بخش ها تمرکز کنیم - با توجه به زمان محدود و ضروریت - مرسی

=======
    یکم در مورد بادا توضیح می دی؟ من در این مورد اطلاعاتم خیلی کمه! رو چه گوشی هایی هست؟
    احتمال داره یک بخش برنامه و بازی برای سیستم عامل هایی مثل بادا و مائمو بزاریم.
    =======
    اگه بخش آندروئید از ویندوز جدا شه به این صورته که کلوپ پاکت پی سی می شه 2 شاخه . یکیش گوشی های ویندوز دار از هر برند و دیگری گوشی های آندروئید دار از هر برند
    =======
    هدف من هم جدا شدن بخش برنامه و بازی به طور کامل از کلوپ هاست.

راحت ترین راه همونه که تو پست 2 گذاشتم . که تا اینجا اکثرا موافق بودن.

12. 3 کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه gomnam23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    esfehan

پيش فرض

اگه بخش آندروئید از ویندوز جدا شه به این صورته که کلوپ پاکت پی سی می شه 2 شاخه . یکیش گوشی های ویندوز دار از هر برند و دیگری گوشی های آندروئید دار از هر برند
    تکبیـــــــــــــــــر!!!!!

آقا زدی تو خال من هم کاملا موافقم. الان ما این مشکل رو با امنیا 2 داریم که با این که پاکت پی سی ولی تو بخش سامسونگه . هر چند بچه ها توش فعالن ولی به هر حال اگه بره تو بخش پاکت پی سی تخصصی تر میشه.

در ضمن یه پیشنهاد هم دارم که متوجه کاربرا هم میشه. الان رویه طوریه که زمانی که یه گوشی معرفی میشه توی همون تاپیک معرفی پرسش و پاسخ و برنامه و بازی همه اتفاقی میفته . به نظر من ما باید یه گوشی رو که معرفی کردیم اون تاپیک فقط واسه معرفی باشه و هیچ حرف دیگه ای توش زده نشه. مشکلی که الان داریم تو 20 صفحه اول هر تاپیک شونصد نفر پرسیدن این گوشی کی وارد میشه؟چنده؟...... و این جوری کسی که قصد خرید داره به سختی میتونه تمامی اطلاعات رو به صورت منسجم ببینه.

بعدشم اینکه من( حالا مگه کی هستی تو) با مدیریت جدا موافقم یه نوکیایی مدیر نوکیا . یه سامسونگی مدیر سامسونگ.....

یه پیشنهاد دیگه هم دارم که بعید می دونم دوستش داشته باشید اینه که به هر حال و در هر صورت کل کل پیش میاد و باید هم پیش بیاد پس خوبه یه جایی واسه این کار تعبیه بشه و بچه ها در یه محدوده تا یه خط قرمزی هر چقدر خواستن کل کل کنن..

فعلا همینا بود تا بعععععد ...................

14. 2 کاربر از gomnam23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

مخلصیم علی جان.

خب ببین، یعنی می گی بیایم بذاریم کلوپ ویندوز موبایل و کلوپ آندوئید؟

HTC خب هم ویندوز داره هم آندروئید (اشتباه نمی کنم؟ )

یه اشکالی که حالت اول داره اینه که شاید بعضی تازه کار ها ندودن گوشیشون ویندوزه یا آندروئید(چون دیدم میگم!)

----
    نظرتون چیه که کلوپ HTC رو جدا کنیم و تاپیک های گوشی های پاکت پی سی سامسونگ و موتورولا و غیره رو ببریم تو انجمن های سامسونگ و خودشون؟

بعد یه کلوپ باشه ، سایر پاکت پی سی ها؟
    سلام.

با احترام به نظر تمام دوستان من متوجه نمیشم که چرا باید HTC از دیگر برندهای ویندوز موبایل جدا بشه؟من فکر میکنم با این کار فقط حجم رو بالا میبریم چون برنامه ها و مسائل و مباحث ویندوز موبایل یا آندروید تقریبا" (و نه همشون) رو تمام یا بهتره بگم اکثر گوشیهای با سیستم عامل مشابه جواب میده و حالا شما مثلا" یک برنامه داری که روی همه برندها کار میکنه باید تو تمام تاپیکها و.........معرفی کنید.دوستانی که رو برندهای متفاوت مشکلات مشابه دارن اگر تو قسمت برند خودشون مشکلشون حل نشه شاید اصلا" قادر به حل مشکلشون نشن در حالی که مثلا" تو یه برند دیگه همین مشکل بوده و راه حلش هم مطرح شده باشه.و.......
    اما با این موافقم که ویندوز موبایل,آندروید و مک از هم سوا بشه چون سه تا مقوله کاملا" متفاوت هستن.

شما تو این مورد اطلاعاتت بهتر از ماست. حتما ...

تخصصی نمیکنیم . شاید هم کلوپش رو از ویندوز جدا نکنیم...

ولی بخش برنامه و بازی لازم داره . بالاخره رو به گسترشه...

نصب برنامه و بازیش مشکله؟ برنامه ها و بازی ها واسش زیاده؟ یه توضیحی میدی؟
    آندورید تخصصی هست اما من فکر نمیکنم دلیل خوبی باشه برای اینکه روش کار نکنیم.ویندوز موبایل هم تخصصی هست همونطور که مک و سیمبیان هم تخصصی هستن.برای اینکه بهتر بتونم منظورم رو برسونم خودم رو مثال میزنم من تا الان هیچ برنامه ای از سیمبیان رو نصب نکردم.بلد هم نیستم و شاید کلا" 20 ساعت با گوشیهای جاوا و سیمبیان کار نکرده باشم اما دلیل نمیشه تا آخر عمرم هم نتونم باهاشون کار کنم و نتونم ریزه کاریهاش رو یاد بگیرم.
    بنظر من تو این مورد باید ترس رو بزاریم کنار و بریم جلو اما در مورد فرمایشات دوستمون تیتانیوم باهاشون موافقم ,کار خیلی سختیه اما به هر حال باید از یه جا شروع بشه دیگه.
    در مورد اینکه رامهای آمده برای آندروید تو هر مدل خاص خیلی هست هم قبول,اما مگه تو ویندوز موبایل اینطوری نیست؟شما همین الان یه سر به XDA بزنید ببینید برای هر مدل گوشی چقدر رام مختلف وجود داره اما هر کسی با توجه به نیازش و توضیحات سازنده و ریویوی استفاده کننده ها بهترین رو که نیازش رو برطرف میکنه نصب میکنه.
    به هر حال امیدوارم هر اتفاقی میفته به سود و برای پیشرفت فروم موثر باشه.

16. 3 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

=======
    یکم در مورد بادا توضیح می دی؟ من در این مورد اطلاعاتم خیلی کمه! رو چه گوشی هایی هست؟
    احتمال داره یک بخش برنامه و بازی برای سیستم عامل هایی مثل بادا و مائمو بزاریم.

راحت ترین راه همونه که تو پست 2 گذاشتم . که تا اینجا اکثرا موافق بودن.

بقیه قسمت هارو جواب نمیدم یعنی اینکه موافقم . ولی یادتون نره !

بادا سیستم عامل اختصاصی سامسونگ هستش ! که هزینه بسیار بالایی روش شده .. بسیار گرافیکی هستش و گوشیهای خیلی خوبی رو هم متوجهش میکنه .. و برای همه برندها هم هست اگر اشتباه نکنم متن باز هستش که ال جی یکی از اونهاییست که بر پایه این سیستم عامل گوشی میده بیرون ..

از لحاظ سرعت و انعطاف پذیری بسیار خوبه ..

فروشگاه مخصوص ایران هم داره ... که تا کنون 900 برنامه و بازی در سایت اصلی انگلیسی برای دانلود موجوده ...

بازیهای با حجم 200 تا 300 مگابایت هم داره ...

گوشیش هم به تازگی وارد ایران شده که wave باشه ...
    Last edited by pulp_152; 21-06-2010 at 22:14.

18. 3 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

سلام
    منم نظرم رو این حرف که برای هر برند یا سیستم عامل یه مدیر از کاربرای فعال یا ... یا حتی یک کابر عادی که واقعا وارد باشه استفاده کنید خوبه که مدیریت بخش مربوطه رو چک کنه.
    به قول قدیمیا به ریش نیست به ریشست
    خیلی از افراد تو این انجمن هستند که واقعا تو یسری چیزا واردن ولی اینجا کاربر معمولین.
    مجتبی کاکو این فرهاد با یوزر johnypersion واقعا برای مدیریت آندروید و یا موتورولا وارده.البته تو خیلی از فروم های خوب هم مدیر و اینجا یک کاربره.هر کسیم که باهاش آشنایی داره به غیر از من 100 درصد تاییدش میکنه.مخ آندرویده

20. این کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •