تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: یک سوال حقوقی

آخر فروم باز قله بلند's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض یک سوال حقوقی

سلام.
    یک سوال حقوقی دارم.
    1-اگر در دانشگاهی، کسی از کارمندان به صورت غیر موجه، به پرونده دانشجویی که در بایگانی دانشگاه وجود دارد، بدون دلیل اداری، دسترسی پیدا کند و آدرس و شماره تلفن و دیگر مشخصات آن دانشجو را پیدا کرده و در اختیار فردی در خارج از آن دانشگاه(دانشجویی از دانشگاه دیگر) قرار دهد، حکمش چیست؟ یعنی نوع خلاف و ماده قانونی که برای این خلاف در نظر گرفته شده است چیست؟
    2-این دانشجو که توسط این کارمند به این مشخصات دسترسی پیدا کرده است، حکمش چگونه می باشد؟با تشکر

آخر فروم باز S@nti@go_s&k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم

خوب در این مبحث که شما سوال فرمودید علما اختلاف های زیادی داشتن

خوب ولی پدر اون کارمندو باید در اورد البته بستگی داره اگر اون کارمند زن بود خوب یه روز باید تو همون اتاق بایگانی گیرش انداخت و

شماره تلفنش را ازش میگیرید یا همانجا یا بعدا در مکانی دیگر به خدمتش برسید

و آن دانشجویی که در بیرون از دانشگاه عملیات را رهبری میکند احتمالا عضو گروه القاعده بوده

به سرعت زیاد باید شورای امنیت سازمان ملل رو با خبر کرد تا حکمی برایش ببرند واو را در زندان گوانتانامو زندانی کنن

بند 43 در کنار گروه طالبان

ولی کلا اینکارارو نکن پسر خوب خودت اینکارو کردی راستشو بگو قول میدم به هییییییچ کس نمیگم

به هییییییییچ کس

اسلام علیکم و رحمت الله

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام.ببخشید فکر نکنم جایی از سوالم رنگ و بوی شوخی داشته باشه. کاملاً جدی سوال کردم. من می پرسم حکم چنین فردی چیه، شما می پرسید کار خودته؟!!!! به نظر شما این کار، کار قشنگی هست که باعث افتخار باشه؟!!! مسلماً کسی که این کار رو انجام داده باید تنبیه کرد. حالا سوال من هم همینه که باید چه کار کرد.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

آها خوب از اول بگو

ببین حکمش که اگر دنبالشو بگیری میتونی اون کارمندرو از دانشگاه تعلیقش کنی

یعنی همون به شکر خوردن بندازیش

البته اگر بتونی ثابت کنی

اگر کاراگاه خصوصی خواستی بهم بگو خودم واست جور میکنم

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

سلام.
    یک سوال حقوقی دارم.
    1-اگر در دانشگاهی، کسی از کارمندان به صورت غیر موجه، به پرونده دانشجویی که در بایگانی دانشگاه وجود دارد، بدون دلیل اداری، دسترسی پیدا کند و آدرس و شماره تلفن و دیگر مشخصات آن دانشجو را پیدا کرده و در اختیار فردی در خارج از آن دانشگاه(دانشجویی از دانشگاه دیگر) قرار دهد، حکمش چیست؟ یعنی نوع خلاف و ماده قانونی که برای این خلاف در نظر گرفته شده است چیست؟
    2-این دانشجو که توسط این کارمند به این مشخصات دسترسی پیدا کرده است، حکمش چگونه می باشد؟با تشکر
    حکمش هیچی نیست ، جایزه هم بهش میدن.
    تو دانشگاه ما 3 سال پیش رئیس کمیته انضباطی به یه دختری تجاوز کرد ، که مورد اعتراض تعداد کثیری از دانشجویان قرار گرفت و بعد از حکم دادگاه نه تنها مجازات نشد بلکه مدال افتخار هم گرفت

---------- Post added at 12:39 AM ---------- Previous post was at 12:37 AM ----------

البته دانشجو به اشد مجازات محکوم خواهد شد (صحبتی که در بالا گفتم در خصوص مسئول بایگانی بود)

6. این کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Jan 2008

پيش فرض

پس با این حساب جناب قله بلند باید بیخیال ماجراشی چون بوداره یه وقت بهت تجاوز میشه

مملکت خر تو خره دیگه چه میشه کرد.

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

پس با این حساب جناب قله بلند باید بیخیال ماجراشی چون بوداره یه وقت بهت تجاوز میشه

جدی گفتما.

9. این کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام.
    یک سوال حقوقی دارم.
    دوست عزیز تند نرو ! ماده قانونی چیه دیگه

شما قسمت اصلی ماجرا رو یادت رفته ها ! اول این ماجرا باید اثبات بشه. که اثباتش هم بسیار سخته

بر فرض که این رو تونستید ثابت کنید اگر به حراست داخلی دانشگاه گزارش بدید خیلی سختگیری نمیشه حداکثر به قول دوستمون تعلیق یا مرخصی اجباری

ولی در مورد دادگاه دسترسی غیر مجاز به اطلاعات محرمانه چند ماهی برای کارمند آب خنک داره

در مورد دانشجو باید دید پول داده به کارمند؟
    بعد با این اطلاعات چیکار کرده؟

بر حسب این دو مورد جرمش خیلی ممکنه تفاوت کنه

آخر فروم باز pooria.rio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    آکانت جدید :Pooria-ir

پيش فرض

سلام عزیزان
    من یه مقاله ی حقوقی در خصوص قانون ارفاق آمیز میخوام
    تو تاپیک حقوقی درخواست دادم اما اونجا داره خاک میخوره
    خواستم ببینم ممکمه که کمکم کنی ؟
    فقط 2 تا نکته:
    حتی المقدور منبعش معتبر باشه
    دوم اینکه یه کم عجله اییه
    ممنون عزیز

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    اینجوری که شما گفتید، پس اصلاً نمی شه حقی رو ثابت کرد. من همون موقع که فهمیدم، زنگ زدم به بایگانی، ماجرا رو گفتم. رئیس بایگانی گفت که من اصلاً این کار رو نخواهم کرد و به بچه هایی که در بایگانی کار می کنند سفارش کردم که چنین کاری رو نکنن. ایشون گفتند که مادر این دانشجو زنگ زده و تقاضای آدرس و شماره تلفن جدید رو کرده(یعنی قبلاً کسی آدرس و شماره تلفن خونه من رو به اون خانم داده بوده. حالا چه جوری و تحت چه عنوانی نمی دونم) ولی بعد از کلی اصرار و خواهش نتونسته و تازه سر رئیس بایگانی هم داده زده که شما همکاری نمی کنید. به حراست هم زنگ زدم که اظهار بی اطلاعی می کردند. این خانم برای اینکه حرف نامربوط خودش رو بتونه به کرسی بنشونه، از شهرستان راه می افته می یاد دانشگاه من و از اونجا هم می یاد تهران تا بتونه به هر نحوی که شده حرف غیر قانونی خودش رو به کرسی بنشونه. توی دانشگاه محل تحصیل من هم ظاهراً اون فردی که این مشخصات رو دراختیار این خانم(مادر اون دانشجو) قرار داده بوده کلی دروغ از خودش ساخته بوده و این خانم رو پُر کرده بوده و همین امر باعث شده بود که این خانم، پسرش رو از هر جهت محق بدونه و بیشتر دنبال کار رو بگیره. وقتی این خبر رو شنیدم اولش به حالت کاملاً شوکه گوش می دادم و باورم نمی شد که همچین چیزی ممکن باشه اتفاق بیافته.
    با این اوصافی که شما تعریف کردید، حسابم رو باید بگذارم برای قیامت!!
    ولی اگر این فرد تنبیه نشه ممکنه همین اتفاق برای یه بخت برگشته دیگه هم اتفاق بیافته!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •