تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 58

نام تاپيک: سامان طهماسبی رسما به تیم ملی کشتی آذربایجان پیوست! / کسی به فکر قهرمانان نیست؟

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

عزیزم تو که خیلی ادعای مدیریتت میشه چون مدیریت یه همچین شخصیتی رو داری نقد میکنی بسم اله برو تو مدیریت کن ببینم چه گلی به سر میزنی
    99.5 درصد کسانیکه انتقاد میکنن هیچی بارشون نیست و خودشون نمیتونن اتاق خودشون رو درست مدیریت کنن!!!

بیبن دوست عزیز من نه ادعا شو دارم نه چیزه دیگه ای رو.. فقط چیزی رو که می بینم با عقل و شعور

خودم نقد می کنم.. باید قبول کرد محبویت آقای حسین رضازاده الان نسبت به سالهایی که ایشون

مدال کسب می کرد کم شده.. دلیلشم این بود که ایشون در راس کار مدیریت تیم ملی بودن که

اُون اتقاق ها افتاد.. البته نمیشه به آقای رضا زاده هم خرده گرفت ورزش ما کلا جو گیره ؛ چون خوب

وزنه میزده حالا می تونه مربی خوبی هم بشه ؛ بیاد مدیریت کنه.. براتون مثالی می زنم

چند سال پیش تیم استقلال فقط بخاطر این که لیست بازیکنان خودش رو به موقع و آن تایم ارسال نکرده بود

برای مسابقات از مسابقات جا موند و حذف شد..! دوست من ضعف مدیریتی تو کل کشور بیداد می کنه..

باید یاد گرفت بعضی از افراد همه جا و در هر پستی جواب نمیدن..

اگه نباشه جاش خالی می مونه f-secure's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

شما فکر کردی مدیران کشور از خارج اومدن یا از آسمون افتادن پایین؟؟ همین بابای تو بابای من و خود من و تو هستیم!! وقتی سمتی نداریم فقط غرغر میکنیم و هزار ادعا داریم همینکه نوبت خودمون شد الفاتحه
    میدونی چرا؟؟ چون فرق انتقاد و تخریب بین ما روشن نیستش.تخریب میکنیم بعدش واسه توجیه میگیم ای بابا منکه فقط یه انتقاد کوچولو کردم!!
    کجای دنیا اینقدر شخصیتهاشون را تخریب میکنند؟؟ برو اون گندکاری تک تک اعضای تیم انگلیس رو ببین.برو زد و بندهایی که تو مسابقاتشون میشه و بوی گندش همه ی دنیا رو گرفته ببین و....
    اگه تو ایران بود که بیچاره ها از بس سرکوفت البته به اسم انتقاد!! شنیده بودن 40 بار سکته زده بودن از بی آبرویی

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

در تایید حرفای من که ایشون دیگه زیاد محبوب نیستن..! بیشتر دوستان نظر به تایید حرفای من دارن..

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و اینم در جواب حرفتون که میگین من انتقاد کورکورانه می کنم.. می تونین نظر من رو بخونین که...

کد:

دوست من ؛ بعضی از جاها نباید رفت.. بعضی از چیزا رو نباید دید.. بعضی از چیز ها رو نباید گفت.. بعضی از چیزا رو نباید شنید..!

شبتون بخیر.. م ی ل ا د ....
    Last edited by mmiladd; 01-07-2010 at 22:25.

آخر فروم باز MAXXX's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

شما فکر کردی مدیران کشور از خارج اومدن یا از آسمون افتادن پایین؟؟ همین بابای تو بابای من و خود من و تو هستیم!! وقتی سمتی نداریم فقط غرغر میکنیم و هزار ادعا داریم همینکه نوبت خودمون شد الفاتحه
    میدونی چرا؟؟ چون فرق انتقاد و تخریب بین ما روشن نیستش.تخریب میکنیم بعدش واسه توجیه میگیم ای بابا منکه فقط یه انتقاد کوچولو کردم!!
    کجای دنیا اینقدر شخصیتهاشون را تخریب میکنند؟؟ برو اون گندکاری تک تک اعضای تیم انگلیس رو ببین.برو زد و بندهایی که تو مسابقاتشون میشه و بوی گندش همه ی دنیا رو گرفته ببین و....
    اگه تو ایران بود که بیچاره ها از بس سرکوفت البته به اسم انتقاد!! شنیده بودن 40 بار سکته زده بودن از بی آبرویی
    من نمیدونم شما چه اصراری برای توجیه کارای ایشون داری
    تو از کجا میدونی ما یا هرکسی دیگه که اعتراض میکنه خودش بلد نیست مدیریت کنه ؟
    این آقا افتخار کسب کرده تا آخر عمرش هم همه به یادشون میمونه ولی دلیل نمیشه وقتی در زمان مدیریتش اون اتفاقا افتاده جوابگو نباشه مطمئن باش هرکی دیگه بود تاحالا برکنارش کرده بودن

من ادعای مدیریتم نمیشه ولی وقتی تو یه مجموعه اتفاقی پیش میاد مدیر باید جوابگو باشه
    همونطوری که برای تشخیص ویرانه بودن یه ساختمون لازم نیست حتما مهندس عمران باشی
    اگه قرار باشه هرکی اعتراض کرد بهش بگن تو اینکاره نیستی انتقاد نکن که مملکت میگنده
    اگه میخای درست دفاع کن با شعار دادن و انگ زدن به بقیه بیشتر طرفو خراب میکنی

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Iran

4

من نمیدونم شما چه اصراری برای توجیه کارای ایشون داری
    تو از کجا میدونی ما یا هرکسی دیگه که اعتراض میکنه خودش بلد نیست مدیریت کنه ؟
    این آقا افتخار کسب کرده تا آخر عمرش هم همه به یادشون میمونه ولی دلیل نمیشه وقتی در زمان مدیریتش اون اتفاقا افتاده جوابگو نباشه مطمئن باش هرکی دیگه بود تاحالا برکنارش کرده بودن

من ادعای مدیریتم نمیشه ولی وقتی تو یه مجموعه اتفاقی پیش میاد مدیر باید جوابگو باشه
    همونطوری که برای تشخیص ویرانه بودن یه ساختمون لازم نیست حتما مهندس عمران باشی
    اگه قرار باشه هرکی اعتراض کرد بهش بگن تو اینکاره نیستی انتقاد نکن که مملکت میگنده
    اگه میخای درست دفاع کن با شعار دادن و انگ زدن به بقیه بیشتر طرفو خراب میکنی
    عزیزم شما دوزاریت کجه یا الکی میخوای یه گیری داده باشی؟؟ نگاه کن درست ببین قبلش چی نوشتم بعد برو منبر واسه من
    فرق انتقاد و تخریب بین ما روشن نیستش.تخریب میکنیم بعدش واسه توجیه میگیم ای بابا منکه فقط یه انتقاد کوچولو کردم!!

آخر فروم باز MAXXX's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

نمیدونم
    شما احتمالا اعتماد به نفست خیلی پایینه شایدم واقعا از هیچی سردر نمیاری
    ولی قرار نیست فکر کنی همه مثل خودتونن
    من فرق انتقاد وتخریب رو خیلی خوب میدونم

شما هم نگا کن یاد بگی :ر
    وقتی تو یه مجموعه اتفاقی پیش میاد مدیر باید جوابگو باشه ایشون سرپرست بوده 3-4 نفر دوپینگی شدن
    این احتی انتقاد هم نیست ! فقط درخواست جوابه

اگه میخاستم تخریب کنم اون همه حرفایی که علی حسینی وچندین وزنه بردار دیگه راجبش گفته بازگو میکردم !
    کد:

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

نمیدونم
    شما احتمالا اعتماد به نفست خیلی پایینه شایدم واقعا از هیچی سردر نمیاری
    ولی قرار نیست فکر کنی همه مثل خودتونن
    من فرق انتقاد وتخریب رو خیلی خوب میدونم

شما هم نگا کن یاد بگی :ر
    وقتی تو یه مجموعه اتفاقی پیش میاد مدیر باید جوابگو باشه ایشون سرپرست بوده 3-4 نفر دوپینگی شدن
    این احتی انتقاد هم نیست ! فقط درخواست جوابه

اگه میخاستم تخریب کنم اون همه حرفایی که علی حسینی وچندین وزنه بردار دیگه راجبش گفته بازگو میکردم !
    نخیر عزیزم من اعتماد بنفسم 40 برابرت نباشه 4 برابر مطمئن باش هستش
    بخاطر همونه که دنبال تخریب کسی نیستم
    از نظر روانشناسی هم اثبات شده کسایی که هی غر و نق میکنن و دنبال نقطه ضعف و تخریب هستن اعتماد بنفس ضعیفی دارن.حالا دیگه خودت تشخیص بده کی در چه وضعیتیته
    خوش باشی با عقایدت عزیزم
    Last edited by f-secure; 02-07-2010 at 22:06.

پروفشنال teza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بابا اینجا مدیر نداره نمیدونم چرا جدیدا اینجا موضوع تاپیک ربطی با بحث های داخلش نداره
    در ضمن این یارو کشتی گیره هم برگشت ایران گفت اصلا قصد نداشتم پناهنده بشم
    متن خبرش هست ولی شبی حال ندارم بذارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه masud-000000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض تغيير مليت کشتی گیر ایرانی /سامان طهماسبی رسما به تیم ملی کشتی آذربایجان پیوست

سامان طهماسبی رسما به تیم ملی کشتی آذربایجان پیوست
    همشهری آنلاین:
    سامان طهماسبی با دوبنده‌ تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان در مسابقات جهانی مسکو به میدان می‌رود.

سامان طهماسبی، فرنگی‌کار وزن 84 کیلوگرم ایران و دارنده‌ دو مدال برنز جهان و طلای آسیا که در المپیک هم نماینده ایران بود، به دلیل مشکلات مالی و عدم توجه لازم به وی، دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان را در مسابقات جهانی مسکو خواهد پوشید تا یک کشتی‌گیر ایرانی رقیب ایرانی‌ها شود.
    فدراسیون جهان کشتی رسما حضور طهماسبی در تیم ملی آذربایجان را تایید کرد و بر این اساس وی جانشین "شالوا گادابادزه" در لیست نهایی شده است. طهماسبی روز دوشنبه به روی باسکول وزن‌کشی می‌رود.
    به گزارش ایسنا، آذربایجانی‌ها برای کشتی‌گیرانی که صاحب مدال جهانی شوند از 100 تا 200 هزار دلار پاداش در نظر گرفته و حقوق ماهیانه قهرمانانشان نیز حدود 4 هزار دلار است. این شرایط مالی باعث شده تا بسیاری از کشتی‌گیران روسی هم برای آذربایجان کشتی بگیرند.
    کد:
    ----------

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سامان طهماسبی رسما به تیم ملی کشتی آذربایجان پیوست
    همشهری آنلاین:
    سامان طهماسبی با دوبنده‌ تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان در مسابقات جهانی مسکو به میدان می‌رود.

سامان طهماسبی، فرنگی‌کار وزن 84 کیلوگرم ایران و دارنده‌ دو مدال برنز جهان و طلای آسیا که در المپیک هم نماینده ایران بود، به دلیل مشکلات مالی و عدم توجه لازم به وی، دوبنده تیم ملی کشتی فرنگی آذربایجان را در مسابقات جهانی مسکو خواهد پوشید تا یک کشتی‌گیر ایرانی رقیب ایرانی‌ها شود.
    فدراسیون جهان کشتی رسما حضور طهماسبی در تیم ملی آذربایجان را تایید کرد و بر این اساس وی جانشین "شالوا گادابادزه" در لیست نهایی شده است. طهماسبی روز دوشنبه به روی باسکول وزن‌کشی می‌رود.
    به گزارش ایسنا، آذربایجانی‌ها برای کشتی‌گیرانی که صاحب مدال جهانی شوند از 100 تا 200 هزار دلار پاداش در نظر گرفته و حقوق ماهیانه قهرمانانشان نیز حدود 4 هزار دلار است. این شرایط مالی باعث شده تا بسیاری از کشتی‌گیران روسی هم برای آذربایجان کشتی بگیرند.
    کد:
    ----------
    ای خدا تاکی باید جزای بی تدبیری مسئولان رو ما و ورزشکارا بدیم...
    سامان یکی از کشتی گیرای خوب ایران بود....
    البته شاید حرکتش یه نوع اعتراض بوده به شرایط بد کشتی در ایران.مطمئنا ایشون کشورش رو خیلی بیشتر از کشور های دیگه دوست داره.
    امیدوارم موفق باشه.(البته قبلش امیدوار بودم تو ایران موفق باشه اما شرایطش رو باید درک کنیم.تو ایران کشتی گرفتن با این حقوق کم و هزاران مشکلات خیلی سخته)
    Last edited by M A M M U T; 06-09-2010 at 13:28.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •