تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 17 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 169

نام تاپيک: مشکل با مودم لینک سیس wag120n

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو رو خدا دعوا نکنید

این مشکل رو حل کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

نیکان اگه از مخابرات داری بهت بگم
    منم الان سه بار دیسکانکت شدم از مخابرات دارم. و تا دیروز سرعتم خوب بود
    احتمالا مشکل از مخابراته

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نیکان اگه از مخابرات داری بهت بگم
    منم الان سه بار دیسکانکت شدم از مخابرات دارم. و تا دیروز سرعتم خوب بود
    احتمالا مشکل از مخابراته

بله من هم از مخابرات دارم البته تا ماه پیش با داتک قرارداد داشتم و تازه 1 ماهه که از مخابرات می گیرم

البته چون یکی از فامیل هامون گرفت و دیدم بدک نیست من هم اومدم از مخابرات گرفتم(البته 256 دارم چون برادرم دانشجوی ارشد هست)

اما مشکل سر اینه که بعد از چند ساعت جوری به هم می ریزه که اصلا نمیشه وارد تنظیمات مودم شد و تا هارد ریستش نکنی مشکل حل نمیشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

آخه این مخابرات منطقه به منطقه یه دوره داره که عوض میشه
    یعنی من مشکلات دیسکانکتی مکرر رو داشتم
    و هفته بعدش خوب شد ولی مال یکی از بچه های اینجا خراب شد
    !!!
    هر هفته میره سراغ یکی
    واسه همین میگم
    منم امروز بعد از این همه مدت که خوب بود دچار مشکل شده و متاسفانه الان 4 بار هست که قطع میشه.
    ولی وارد تنظیمات مودم میتونم بشم
    چرا؟
    چون که ربطی به اینترنت نداره
    lan قسمتی از مودم هست که تا سیستم شما هست
    و WAN مربوط به اینرتنت هست
    اگر WAN قطع بشه ارتباط LAN حفظ میشه پس دیگه اینکه نمیتونی وارد تنظیمات مودم بشی علتش در جای دیگریست
    ولی اگر LAN مشکل داشته باشد اونوقت حرف شما صحیح هست و میشه گفت که مودم مشکل دارد.و نمیشود وارد تنظیمات شد چرا که سیستم مودم رو به درستی تشخیص نمیدهد.
    الان با این تفاسیر و گفته ها من نتیجه میگیرم اختلالی در داخل دتسگاهت هست که فقط با هارد ریست از بین میرود . و گارانتی هم که خوب کارش درست بوده مخصوصا با اون نظری که در مورد تایمر فرمودند !!!
    با تمامی گفته های اقای مهدی قهرمانی هم موافقم.

5. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آخه این مخابرات منطقه به منطقه یه دوره داره که عوض میشه
    یعنی من مشکلات دیسکانکتی مکرر رو داشتم
    و هفته بعدش خوب شد ولی مال یکی از بچه های اینجا خراب شد
    !!!
    هر هفته میره سراغ یکی
    واسه همین میگم
    منم امروز بعد از این همه مدت که خوب بود دچار مشکل شده و متاسفانه الان 4 بار هست که قطع میشه.
    ولی وارد تنظیمات مودم میتونم بشم
    چرا؟
    چون که ربطی به اینترنت نداره
    lan قسمتی از مودم هست که تا سیستم شما هست
    و WAN مربوط به اینرتنت هست
    اگر WAN قطع بشه ارتباط LAN حفظ میشه پس دیگه اینکه نمیتونی وارد تنظیمات مودم بشی علتش در جای دیگریست
    ولی اگر LAN مشکل داشته باشد اونوقت حرف شما صحیح هست و میشه گفت که مودم مشکل دارد.و نمیشود وارد تنظیمات شد چرا که سیستم مودم رو به درستی تشخیص نمیدهد.
    الان با این تفاسیر و گفته ها من نتیجه میگیرم اختلالی در داخل دتسگاهت هست که فقط با هارد ریست از بین میرود . و گارانتی هم که خوب کارش درست بوده مخصوصا با اون نظری که در مورد تایمر فرمودند !!!
    با تمامی گفته های اقای مهدی قهرمانی هم موافقم.

البته الان برای من ساعت 5:20 دقیقه اینترنتم قطع شد حالا شاید این یکی از مخابرات باشه چون با این قطعی تونستم وارد تنظیمات مودم بشم ولی دفعات قبل اصلا نمی تونستم وارد تنظیملت بشم

حالا موندم چه جوری این گارانتی رو قانع کنم که این مودم خرابه

حتی حاضرم عوضش کنن و مدل wag 54g2 بدن و حتی سر هم بدم ولی نمی دونم قبول کنن یا نه

شما راهی به نظرتون می رسه بتونم نشون بدم که مودم ایراد داره؟
    Last edited by nikaan; 23-06-2010 at 16:52.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

ببین نیکان جان
    شرکت شاتل با مودم دی لینک مشکل داره یعنی با هر مودمی که بگی کار میکنه به غیر از دی لینک
    ممکنه این مخابرات واقعا با لینکسیس مشکل داشته باشه ( البته دیگه منم دارم خرافاتی میشم !! )
    ولی به نظرم شما روی چندتا خط امتحان کن نتیجه رو بگیر . اگر همچنان مشکل داره که دیگه به کل مودم رو بفروش
    چون تازه هم خریدی احتمالا بتونی با نشون دادن فاکتور و کارت گارانتی مشتری رو قانع کنی که این مودم سالم هست
    ولی در کل این مدم با آپدیت کردن مشکلاتش باید رفع بشه .
    مودم من با فریم ویر قبلی مشکلی نداشت ولی چون منوهای داخلیش تو درتو و خسته کننده بود فریویرشو اپگرید کردم و الان احساس میکنم هم سریعتر شده هم یه خورده کنترلش ساده تر شده.
    شما هم به فکر اپدیت فلش داخلیش باش.
    و حتما هارد ریستش کن.

حالا در مورد این توضیحاتت اگر امروز توسنتی وارد بشی خوب که مشکل از سرویس مخابرات هست ولی برای دیروز که نمیتونستی وارد بشی برای من هم یه بار این اتفاق افتاد که صفحه 192.168.1.1 باز نمیشد ! ولی وقتی که ریست کردم همه چی درست شد.
    یا مثلا همین چندوقت پیش با وایرلس میخواستم به مودمم وصل بشم متاسفانه لپتاپ رو دیوونه کردم و اخرش هم وصل نشد و رفتم مودم رو ریست کردم تا کانکت شد !
    یه سری گیرهای الکی این وسط هست که نمیدونم بر اثقر چی بوجود میاد ولی به هرحال با ریست کردن همه چی درست میشه
    تنظیمات هم اصلا نباید دست بزنی همون تنظیماتی که در عکس دیده بودم درست هستش.
    ولی آپدیت رو هرچه سریعتر انجام بده ..
    میخوای خودم برم بهترین فریم ویرشو برات گیر بیارم ؟

راستی یه چیزی:
    من موندمبا وجود ایسوز چرا رفتی سراغ این ؟ البته منکر کیفیت لینکسیس نخواهم شد ولی با وجود ایسوز هیچ وقت سراغ لینکسیس نمیرم. چون ایسوز واقعا خوبه

این همه مدلهای خوشچل ایسوز توی بازار ریخته یه دونه G31 میگرفتی کارت راه میفتاد من خدم 604 دام و راضی هستم فقط سرویسم افتضاحه وگرنه قبلا که از فناوا داشتم یه ضرب رو دانلود بود و واقعا مودم کاریی هست. ای کاش برای دفعات بعد روی ایسوز وقت بزاری و فکر کنی چون واقعا مودم خوبیه.برعکس کارت گرافیک و مادربوردش که افتضاح شدند .
    به هرحال یه فکری به حال اپدیتش بکن
    خواستی کمکت میکنم.
    فعلا/

8. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آخه مشکل دقیقا 2 تاست:

1)قطعی های مکرر در صورتی که با مودم لینک سیس WAG54G2 و مودم پلنت 4400 توی 3 تا خونه (البته هر سه از مخابرات داشتن) این قطعی ها وجود نداشت ولی این یکی توی هر 3 تا خونه قطعی داد

2) هنگ کردن مودم بعد از قطعی(البته در فاصله زمانی چند ساعت) و مجبور شدن به ریست(تازه بعضی مواقع یکبار ریست هم جواب نمیده وباید چندبار ریست کنم)

یکی از دوستان توی همین تاپیک می گفت وقتی که SNR MARGIN و... رو نشون نمی ده یعنی کانکشن هنوز پایدار نیست

آیا درسته؟

خوب اگر اینجوری هست مشکل از چیه و چه جوری حل میشه؟

آیا حل شدنی هست یا مودم خرابه؟

برای خرید هم ابتدا می خواستم مدل WAG 54G2 رو بخرم چون دیده بودم که روی اینترنت مخابرات مشکلی نداره ولی اونموقع توی بازار پیدا نکردم البته همین مدل ایسوس هم بود ولی بخاطر اینکه این مودم لینک سیس از سری N بود و اینکه هی این مدل و هم مدل ایسوس هم قیمت بودند ، ترجیح دادم این یکی رو بخرم چون با هیچ کدومشون کار نکرده بودم وبرام فرقی نداشت

برای فریم ور هم اگه زحمتش رو بکشید ممنون میشم چون من آخرین ورژنش رو دارم و ورژن های قبلی رو پیدا نکردم
    Last edited by nikaan; 23-06-2010 at 17:47.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

(البته 256 دارم چون برادرم دانشجوی ارشد هست)
    الانه که یکی گیر بده مخابرات 128 بالاتر نمیده.

یکی از دوستان توی همین تاپیک می گفت وقتی که SNR MARGIN و... رو نشون نمی ده یعنی کانکشن هنوز پایدار نیست

آیا درسته؟

خوب اگر اینجوری هست مشکل از چیه و چه جوری حل میشه؟

من اینجوری نگفتم . گفتم این مودم وقتی سعی در کانکت شدن میکنه و چراغ اینترنت به جای سبز قرمز میشه خودش لینک رو ریست میکنه و چراغ DSL چشمک زن میشه تا چراغ Dsl ثابت بشه اون اطلاعات نوشته نمیشه.

تو رو خدا دعوا نکنید

این مشکل رو حل کنید

دعوا چیه؟ من هم اول هرکی این حرف رو میزد مسخرش میکردم میگفتم مگه میشه شرکت به این بزرگی همچین مورد کوچکی تو مودمش باشه ولی بعد که 150 دادم Wag160N گرفتم متوجه شدم راست میگن.

11. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اینجوری نگفتم . گفتم این مودم وقتی سعی در کانکت شدن میکنه و چراغ اینترنت به جای سبز قرمز میشه خودش لینک رو ریست میکنه و چراغ DSL چشمک زن میشه تا چراغ Dsl ثابت بشه اون اطلاعات نوشته نمیشه.

آخه او نموقع هم چراغ dsl ام ثابت بود و چراغ اینترنتم هم روشن بود

الان که اینو نوشتم اینترنتم کاملا وصله ولی باز در اون صفحه هیچ عددی رو نزده

حالا مشکل از چیه؟

در ضمن صفحه ی مورد نظر هر 8 الی 10 ثانیه refresh میشه

آیا عادی هست؟

مرسی

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الانه که یکی گیر بده مخابرات 128 بالاتر نمیده.

اگر خواستید تست می زارم

البته برادرم مخابرات کل استان تهران هم رفت که اونجا می گفت که مراکز مخابراتی سلیقه ای عمل می کنن(بخاطر 512 ولی آخرش هم 512 ندادن)
    ویرایش:

راستی الان که اینو نوشتم رفتم توی تنظیمات و دیدم که دوباره ip عوض شده از ساعت تقریبا 6 تا الان که حدود 8 هست یعنی تقریبا هر 2 ساعت یکبار قطعی میده ولی اینو یادم رفت بگم که همه ی قطعی ها باعث هنگ مودم نمی شن(در ضمن این قطعی ها که با تغییر ip معلوم میشه ، توی 2 تا مودم دیگه اصلا وجود نداشت)

من که نمی فهمم چرا بعضی مواقع هنگ می کنه و وصل نمیشه!
    Last edited by nikaan; 23-06-2010 at 19:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •