تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: چطور میتونم موهام رو پرپشت و تقویت کنم

پروفشنال Fxsignal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض چطور میتونم موهام رو پرپشت و تقویت کنم

سلام
    حدس میزنم موهای سرم نسبت به بقیه دوستام کم پشت تره اما شدتی نداره ! ریزش مو قبلا داشتم ولی الان بهبود پیدا کرده

دوستان عزیز چه دارو یا شامپوی موثری شما پیشنهاد میکنید ( قیمت اصلا مهم نیست ) که
    1- موهام رو تقویت کنه
    2- سبب بشه که موهام به همون نسبت قدیم پرپشت بشه و رویش مججد مو داشته باشم

با تشکر از همکاری و محبتتون

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

دوست عزیز :

موادی مثل تافت / ژل و و واکس به نظر من ربطی به ریزش مو نداره و باعث ضعیف شدن مو و ... نمی شود .
    اتو باعث شل شدن ریشه ی مو میشه به دلیل گرمای بالا..
    موادی مثل گلت برای صافی یا فر کردن مو اگر ماهرانه انجام شود ریزش و سوختن نداره..

ریزش مو می تونه ارثی باشه یا به دلیل مصرف بعضی از داروها باشه یا استرس و یا تغذیه و خواب نا مناسب و ورزش نکردن باشه ..

همه این موارد تاثیر دارد..

اگر ارثی هست شما فقط می تونی ریزش رو به تاخیر بندازی ..
    کلا من بهت روغن کنجد / روغن دانه انگور / تخم مرغ و مواد کلسیم دار پیشنهاد می کنم ..

سبوس گندم بسیار خوبه ..

ویتامین های A/E/B و پروتئین ها بسیار برای مو مفید هست..
    تیغ زدن مو هم می تونه کمک کنه..

داره خودمونی میشه alan wake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    S|H

پيش فرض

دوست عزیز :

موادی مثل تافت / ژل و و واکس به نظر من ربطی به ریزش مو نداره و باعث ضعیف شدن مو و ... نمی شود .
    خوب خیلی مسخره میشه اگه بگیم این مواردی که بالا گفتی مخصوصآ تافت, بی تاثیر هستند !

چون تافت بصورت اسپری فشرده سازی شده وقتی شما میخوای ازش استفاده کنی چون به صورت اسپری هست به نقاط مختلف و مخصوصآ به کف سر اصابت میکنه و ممکنه به مو اسیب بزنه.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

شما وقتی اسپری می زنی به روی می خوره به کف کلت نمی خوره که ؟!؟؟؟؟؟؟؟
    شاید مقداری هم به صورت پوست سر بخوره ولی اگر هر شب تمیز شسته شود مشکلی پیش نمیاد..

ماساژ دادن و شانه زدن مو باعث تحریک سلول و تسریع در رشد مو هم میشه ..

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اولا خودتون را با دیگران مقایسه نکنید . هر کسی ساختار خودش و ژنتیک خودشو داره .
    اگر ریزش مو تشدید شده و منجر به کاهش تراکم مو و طاسی شده است به پزشک مراجعه کنید .
    شامپو ها و تراشیدن سر تاثیری در رشد موها ندارند

به وضعیت ژنتیکی خود ( وضعیت موهای خانواده پدری و مادری ) هم توجه داشته باشید .
    همچنین سن نیز بسیار مهم است . با افزایش سن بتدریج رشد و تراکم موها کم می شود .

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

اولا خودتون را با دیگران مقایسه نکنید . هر کسی ساختار خودش و ژنتیک خودشو داره .
    اگر ریزش مو تشدید شده و منجر به کاهش تراکم مو و طاسی شده است به پزشک مراجعه کنید .
    شامپو ها و تراشیدن سر تاثیری در رشد موها ندارند

به وضعیت ژنتیکی خود ( وضعیت موهای خانواده پدری و مادری ) هم توجه داشته باشید .
    همچنین سن نیز بسیار مهم است . با افزایش سن بتدریج رشد و تراکم موها کم می شود .
    من یه دفعه با شامپوی صحت موم رو شستم : فر شد / وز کرد / پف کرد / خشک شد /

اما با شامپوی خارجی پن تن : صاف شد / لخت شد / نرم شد / تمیز شد و تنش مو رو از بین برد..

شامپوی خارجی به موی همه می سازه.. توی ایران شرکتی که شامپو تولید می کنه آیا واقعا به کیفیت کار توجه داره ؟ نه نداره.

تاثیر کمی هم توی ریزش داره نوع شامپو.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

از لحاظ ژنتیکی مشکلی ندارم ! و سابقه طاسی نداریم ! بیشتر به دلیل درسخوندن هست الان دقیقا 18 سال هست درس میخونم !
    بیشتر دوست دارم به همون پرپشتی سابق برسم ! سنم هم حدودا 25 سال هست !البته الان در وضعیت بحرانی نیست ولی میترسم در آینده تحت تاثیرش قرار بگیرم

آیا از این شامپو ها که ادعا میکنند موها رو پرپشت میکنه ادعا هست یا واقعیت و کدام بهتره !
    تیغ زدن آیا باعث پرپشتی مو میشه ؟

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

از لحاظ ژنتیکی مشکلی ندارم ! و سابقه طاسی نداریم ! بیشتر به دلیل درسخوندن هست الان دقیقا 18 سال هست درس میخونم !
    بیشتر دوست دارم به همون پرپشتی سابق برسم ! سنم هم حدودا 25 سال هست !البته الان در وضعیت بحرانی نیست ولی میترسم در آینده تحت تاثیرش قرار بگیرم

آیا از این شامپو ها که ادعا میکنند موها رو پرپشت میکنه ادعا هست یا واقعیت و کدام بهتره !
    تیغ زدن آیا باعث پرپشتی مو میشه ؟
    دوست عزیز همین درس خوندن که فرمودید می تونه از علل کاهش تراکم موهای شما باشه که کاریش نمیشه کرد
    در هر صورت در همه افرادتراکم موها با بیشتر شدن سن کمتر میشه و این یک امر طبیعیه و درمانی نداره
    قبلا هم عرض کردم شامپوها باعث تقویت و پر پشتی موها نمی شوند اینها همش تبلیغاته ولی شامپوی نامناسب می تونه باعث بیشتر شدن ریزش طبیعی موها بشه .
    به نظر بنده هر شامپو معمولی تر و ساده تر باشه بهتر حتی شامپو بچه . هر شامپویی که امتحان کرده اید و تا کنون به شما سازگار بوده از همان استفاده کنید .
    ترتشیدن مو تاثیری در افزایش تعداد موها ندارد

اما با شامپوی خارجی پن تن : صاف شد / لخت شد / نرم شد / تمیز شد و تنش مو رو از بین برد..

شامپوی خارجی به موی همه می سازه.. توی ایران شرکتی که شامپو تولید می کنه آیا واقعا به کیفیت کار توجه داره ؟ نه نداره.
    شامپو شاید در حالات موتاثیر داشته باشه ولی در افزایش رشد و تراکم مو بی تاثیره
    در مورد شامپو های خارجی هم باید توجه داشته باشید که در صد بسیار بالایی از آنها تقلبی می باشند و مانند دیگر اجناسی که اینجا به اسم خارجی به ما می فروشند در کشور هایی مثل چین و پاکستان و غیره تولید و بسته بندی می شوند و اعتباری به انها نیست
    یک نکته دیگر هم تفاوتهای نژادی و آب و هوایی در ملل مختلف می باشد که شاید باعث بشه بهترین شامپوی اروپایی اینجا تاثیر خوبی نداشته باشه .

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خیلی ممنونم ! پس برای تقویت موی سر باید چه اقداماتی انجام داد ؟

آخر فروم باز hessam_sz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تاثیر کمی هم توی ریزش داره نوع شامپو.
    اتفاقا تنها شامپويي كه ميتونه موهاي من را نرم و خوش حالت كنه شامپو حنا صحت هست واقعا ازش راضي ام از نظر حالت دادن به مو ولي هيچ تاثيري در ريزش مو نداره.ولي هد اند شولدرز به شرطي اصلش باشه واقعا از ريزش موهاي من جلوگيري ميكنه و انصافا هم خيلي موهارو نرم ميكنه.به هر حال هيچ شامپويي باعث رشد بيشتر مو نميشه و تنها ماده اي كه تا حالا رو موهاي من اثر كرده و ريزش موي من را تقريبا به صفر رسونده ماينوكسيديل هست كه 2% و 5% داره و بايد اول با 2% شروع كنيد بعد بريد سراغ 5% واقعا بهترين چيز هست.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •