تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 19 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 183

نام تاپيک: تاپیک محصولات MVM ( مدیران خودرو )

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد 206 هم اینو بگم که گر چه کلاس 206(البته تیپ 5 یا 6 ) با ام وی ام قابل مقایسه نیست اما در تست تصادف نمره بسیار خوبی به دست اورد که حتی از ال90 فول بیشتر بود.
    در ضمن شما میتونی یه نسبت نیرو به وزن هم بگیری.206 ام(تیپ5-6) همچین ماشین بدی نست.
    منظورت از قابل مقایسه نیست چیه ام وی ام خیلی بهتره یا بدتر . ما که نفهمیدیم
    من نگفتم 206 تیپ بالاش ماشین بدیه خیلی هم خوبه
    موفق باشی

انسان ها .... بقیشو یادم رفت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

منظورم این بود که از لحاظ کلاس بندی نمیشه یه 206که تو کلاسه هاچ بکه رو با یه ام وی ام 530 که سدان خانوادگی مقایسه کرد.(از جمله مقایسات فنی یا ایمنی)
    کبوتر با کبوتر باز با باز
    (البته به علت تنوع کم تو ایران این کار حتما میشه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوستان با تعصب حرف نمیزنم.خودرو سازی یه مقوله علمی و تجربی هستش.و هر کشوری و کارخونه ای به سادگی نمیتونه بیاد وارد شه. به طور مثال.فرق ماشینای ژاپنی با کره ای.یا فرانسوی با المانی یا امریکایی. یه مثال میزنم. فرق یه تویوتا کمری با هیوندا سوناتا. یا اریون با ازرا- تفاوت قابل فهم برا عموم رو میتونم در اشاره به کیفیت خودرو های ذکر شده بعد از طی 50000 کیلومتر بگم.تفاوتهای فنی نیز به جای خود.
    اما در مورد ام وی ام. با یک مثال. ایا شما مقایسه تست تصادف دوو ماتیز با ام وی ام 110 و دیدین؟ دوو خودش ماشین امنی نیست.اما به مراتب از ام وی ام امن تره.مخصوصا تو نواحی گردن و ران پا!!!!.میدونین چرا؟چون فقط کپی رو بلدن.دیگه از چگونگی انتقال نیروی تصادف خبر ندارن.مباحث فنی و دینامیکی به جای خود!!!
    ایا تا به حال به جلوی صفحه کیلومتر شمار ام وی ام شاسی بلندا دقت کردین؟چقد شبیه ماتیزه؟
    در کل بگم این ماشینا شاید ظاهرا abs و ebd و airbag و اینا رو داشته باشن.اما اینا همش ظاهریه.باید به باطن توجه کرد.مثلا تست تصادف(که اونم باید توسط موسسات معتبر انجام شده باشه).عمر قطعات.کیفیت. و....
    در کل پیشنهاد من به جای این ماشینای بی کیفیت صفر خودرو هایی مثل زانتیا .مگان. ویا حتی ماکسیمای کار کرده (در حدود 20_21 زانتیا بهترین انتخاب با هزینه نگه داری پایین خواهد بود) میباشد.
    دوست عزیز خوحالم که نظرتون را با حوصله شرح دادین . ممنون . ولی باید بگم من هم اول مثل شما مخالف بودم ولی ما بودحه و انتخاب محدودی داریم این بود که به فکر تحقیق افتادم. در مورد mvm110 درست میگین ولی من فقط از mvm530 دفاع میکنم و نه از mvm110 و نه از mvm شاسی بلند . در مورد تست تصادف mvm530 واقعا عملکرد خوبی داره . در مورد برندهایی مثلتویوتا . ازارا و ... معلوم که خیلی بهترن خوب پولش هم خیلی بیشتره. در مورد زانتیا کارکرده من هم به اون فکر کردم ولی اگه تست تصادف زانتیا رو ببینی متوجه میشین که خیلی آسیب پذیره و عملکرد خوبی ندارد پس زانیای دست دوم ( مثل هر ماشین دست دو دیگه ) امکان سابقه تصادف از جلو رو داره و خیلی خوب میدونید که ماشین که از جلو و شاسی خیلی آسیب ببینه هرچقدر هم خوب تعمیر شده باشه بازهم خیلی جالب نیست .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

خواهش میکنم هومن جان.ولی یه نکته.این تست تصادف رو یه شرکت چینی انجام میده نه موسسه معتبر اروپایی euroncap
    در مورد زانتیا هم حق با شماست.البته یه حسنی که زانتیا داره کمک فنرهای بسیار عالی در حد اس کلاس ه.(یه جا خوندم که سیتروین که مخترع این نوع کمک بوده این کمک ها رو تحت لیسانس به رویز رویز میفروشه که توی ماشیناش از شبیه همین کمکا استفاده کنه)

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ای کاش خودرو های به اصطلاح ملی ما واقعا ایرانی بودن نه چینی
    ای کاش سمندی که با 5 میلیون جمع میکنن 15 میلیون به مردم نمی دادن
    ای کاش مگان 6 ایربگ رو 2 ایربگ و ریو 2 ایربگ رو بدون ایربگ نمیکردند
    ای کاش پراید 2 میلیونی رو 9 میلیون به مردم نمی دادن
    ای کاش ...

جای این بحث هایی که ایرانی بهتره یا چینی در ایران نیست چون دوستان سمندی که فرانسوی ها طراحی کردن المانی ها موتورش رو طراحی کردن و قطعاتشم چینی است رو به اسم خودروی ملی به مردم میدند
    خودروی جدیدشون دنا هم که بیرونشو تمامن از سوزوکی گرند ویتارا کپی کردن و داخلش هم از روی سوناتا
    Last edited by dash_mehdi; 04-03-2012 at 00:11.

6. 5 کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pishooo2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان گرامی میشه محبت کنید به جای این که همش حرف چینی یا ایرانی بودن ماشینا رو بزنین از کیفیت بگید از مشخصات فنی بگید کسانی که تست کردن بیان توضیح بدن خواهشا و این که دوستای گلم همچین میگن چینیه یادشون رفته ایران خودمون جنسایی که تولید میکنه دست کمی از چین نداره حالا شاید یکم بهتر باشه اما خیلی هم فرقی نداره
    و این که چین هم مثل ایران خودمون جنس خوب و بد داره

8. این کاربر از pishooo2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه pishooo2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بیست و هفت خودرو تولید داخل در دی ماه 1390 مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته اند . این ارزیابی مانند ماههای گذشته در 9 معیار "سیستم فنر بندی" ، "تعلیق و فرمان" ، سیستم موتور" ، "ترمز" ، "تجهیزات الکتریکی" ، "تزئینات داخلی و خارجی" ، "صداهای غیرعادی" ، "بدنه" ، "نفوذ آب" ، "رنگ" ارزیابی شده اند . در این بین خودورهایی که بین صفر تا 120 نمره منفی کسب کرده اند در دسته "خیلی خوب" قرار گرفته اند که در آن میان چهار خودرو چینی MVM530 ، MVMX33 ، mvm110 و Chery (ویانا) جزء گروه خیلی خوب دسته بندی شده اند . آن طور که در جدول رده بندی دی ماه آمده است خودرو MVM مدل 530 بهترین کیفیت را به خود اختصاص داده است . این خودرو در رده بندی بالاتر از سمند و پژو405 قرار گرفته است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض تجربه رانندگی با MVM 530

خوب من از دیروز تا امروز با این خودرو حدود 600 کیلومتر در شهر و خارج از شهر رانندگی کردم و تجربیاتم رو برای دوستان میگم.

خوب از همان ابتدا که وارد خودرو میشویم : کیفیت قطعات داخلی و داشپورد خوبه اما نسبت به قیمت 24 میلیونی کمی پایین تره اما در کل خوبه.

قدرت موتور بسیار عالیه.
    و من تونستم راحت یک زانتیا رو در اتوبان قم بگیرم.
    سرعت 170 کیلومتر در ساعت رو پر کردم اما این جور که به نظر می رسید راحت میشه 220 تا پر کرد.(البته با احتساب 20 - 30 کیلومتر خطای همیشگی کیلومتر شمار های خودرو ها)
    این خودرو سواری نرمی به ادم میده و می تونم بگم با خودروی پارس ELX یکیه اما شتاب پارس ای ال ایکس رو نداره.
    اما موتور این خودرو خیلی پرقدرته و به هیچ وجه در سربالایی ها با وجود 5 سرنشین کم نمیاره و افت قدرت نداره.
    مصرف سوخت خوبه و می تونم بگم نسبت به موتور 2000 سی سی 16 سوپاپه عالیه. میانگینی که من به دست اوردم حدود 8.2 لیتر بود. تو جاده که 6.5 میسوزونه.
    امکانات خودرو برای یک خودروی 24 میلیونی خیلی خوب هست و امکاناتی نظیر سانروف و یا موتور 2000 سی سی در خودروی در این رنج یافت نمیشه.
    یکی از ایراداتی که من از این خودرو بدست اوردم ایراد در کمک فنر هاست (مخصوصا عقب) اما در حدی نیست که لذت رانندگی با این خودرو را از بین ببره.
    فضای اتاق خودرو هم بسیار مطلوب و جاداره.
    ترمز ها عالی هستند و نسبت به سمند ال ایکس که مقایسه میکنم بهتراند.
    پایداری در پیچ ها هم خیلی خوبه.
    یکی از اصلی ترین رقیبان این خودرو سورن ELX و پارس ELX هست اما من تجربه رانندگی با سورن رو نداشتم و نمی تونم نظر بدم اما نسبت به سمند LX و پارس ELX این خودرو در نرمی/امکانات رفاهی/راحتی در رانندگی/طراحی داخلی و خارجی و قدرت موتور کاملا برتره.

در کل من از رانندگی با این خودرو لذت بردم و می تونم بگم اگر کسی فقط شتاب و سرعت براش مهم نیست (پارس ELX) این خودرو می تونه گزینه ی خیلی خوبی باشه.

11. 6 کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

در کل من فقط از ایناش خوشم نمیاد یکی جنس پلاستیکی داشبورد
    یکی ظاهر بیرونی بیشتر ماشینهای چینی (استیل) و یغور
    یکیم اینکه واقعا معلوم نیست بعد از 2 سال چه شکلی میشه
    دنده معمولی
    ولی اگه از روز اول مشکل نداشته باشه ماشین نرم و خوبیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض چری ویانا (A15)

اطلاعات چری ویانا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •