تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 19 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 183

نام تاپيک: تاپیک محصولات MVM ( مدیران خودرو )

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

چینیا همین جوری الکی یه عددی رو رو ماشین میچسبونن! 139 اسب بخار کجا بود!فوقش اینم 110 اسب بخاره!
    در ضمن elx خیلی تو دستم بوده شتاب و سرعتش تو ماشینای زیر 20 تومن حرف نداره! mvm ماشینه تنبل و شتابش هم ضعیفه (زیاد به اعداد و ارقام ماشینای چینی توجه نکن خودت بهتر میدونی که چینیا همین جوری یه عددی رو میچسبونند.)

درسته قبول دارم اما به هرچی باشه انصافا ترمز های خوبی داره تو ترمز هم من ماشینی زیر 20 تومن ندیدم که قدرت ترمز گیری 206 و elx رو داشته باشه!
    ببینید دوست عزیز کلا مقایسه تو رنج قیمتی 20 تومن و تو ایرانه من نمیگم که محصولات ایرانخودرو خوبه و تعصب نمیکشم اما به ماشین چینی هم پول نمیدم! این نظر منه هرکس نظر خودش رو داره من به نظر شما هم احترام میزارم. مثلا در مورد قیافه پرشیا که عامل فروش بالای ان در طی این سال ها بوده و هنوز هم خیلی محبوبه! انصافا قیافه ی جذابی داره با اینکه شما میگید قدیمیه اما زیر 20 تومن با از لحاز قیافه حرف اول رو میزنه! خب تو ایران یا باید پول زیاد داشته باشی و یه ماشین درست حسابی سوار بشی و به ماشین ایرانی اصلا فکر نکنی! یا باید یه محصول ایرانی را به زور قبول کنی!
    اگه تا اینجا بد گفتم بگو بد گفتی؟!
    دوست عزیز الکی چیه؟‍! درست چینیه ولی دیگه اسباب بازی که نیست؛ موتور 2000 و 16 سوپاپ همین حدودا میشه قدرتش موتورهای ماشین‌های دیگه هم مشابه نگاه کنی زانتیا 2000، مگان 2000، آوانته 2000 و... تقریباً همه قدرتاشون همینه.
    بعد شما یجور از این ماشین حرف میزنی که انگار روندیش بله MVM110 ماشین ضعیفیه شکی نیست کسی اداعایی هم براش نکرده چون موتورش 0.8 لیتره! و شتاب 0-100 هم 17 ثانیه هست! که البته همین باعث شده کم‌مصرف‌ترین ماشین بازار باشه. ولی ایم ماشین موتورش خیلی قویتره.

2. 3 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

کی میگه این خودرو قیمتش 19 میلیونه!؟
    الان مجله خودرو امروز جلوی رومه ( شماره 38 تیر 89 )
    صفحه 86 قیمت روز انواع خودرو رو زده
    چری A 15 تیپ 1 ------------ قدرت 87 اسب بخار ------- حجم موتور 1600 سی سی ----- گیربکس 5 دنده دستی ----- قیمت 12.8 میلیون تومان
    چری A 15 تیپ 1 دوگانه ----- قدرت 87 اسب بخار ------- حجم موتور 1600 سی سی ----- گیربکس 5 دنده دستی ----- قیمت 13.6 میلیون تومان
    چری A 15 تیپ 2 ( ویانا ) ----- قدرت 110 اسب بخار ----- حجم موتور 1500 سی سی ----- گیربکس 5 دنده دستی ----- قیمت 13.5 میلیون تومان

مگه چری A15 همون MVM 530 نیست؟
    چری ربطی به ام وی ام530 نداره!این یه چیز دیگست اونم چیز دیگری!
    ویانا تیپ 2 واقعا کولاکه نسبت به قیمتش امکانات خوبی داره
    Last edited by irinn65; 01-07-2010 at 03:05.

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوست عزیز الکی چیه؟‍! درست چینیه ولی دیگه اسباب بازی که نیست؛
    این برمیگرده به اطلاعات شما!
    کارخانه های بزرگ فورد که تو یه برنامه تست کردن فورد موستانگ که به گفته ی کارخانه 445 اسب تولید میکنه میبرن رو دستگاه (اسمش یادم رفت...) که قدرت واقعی ماشینا رو نشون میده! رو اون دیدن که 419 اسب بخاره!
    پس از چینی که میگه مثلا 139 اسب انتظار 110 اسب هم نداشته باشید!
    مثلا میگن مصرف ترکیبی لیفان 5.5 لیتره !!!!
    این امکان نداره! حتی به قول مجله ی ماشین هم باید تکنولوژِی اون از تویوتا یاریس هم بیشتر باشه!
    مثلا چین به یه ماشین 4 ستاره ایمنی میده اگه از euro ncap تست بشه یدونه رو به ذور میده!
    حالا اگه شما میگید این ماشین خوبه و گفته های من دروغه من قبول دارم به هر حال شما استاد بنده ای و بیشتر از ما میدونید

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

این برمیگرده به اطلاعات شما!
    کارخانه های بزرگ فورد که تو یه برنامه تست کردن فورد موستانگ که به گفته ی کارخانه 445 اسب تولید میکنه میبرن رو دستگاه (اسمش یادم رفت...) که قدرت واقعی ماشینا رو نشون میده! رو اون دیدن که 419 اسب بخاره!
    پس از چینی که میگه مثلا 139 اسب انتظار 110 اسب هم نداشته باشید!
    مثلا میگن مصرف ترکیبی لیفان 5.5 لیتره !!!!
    این امکان نداره! حتی به قول مجله ی ماشین هم باید تکنولوژِی اون از تویوتا یاریس هم بیشتر باشه!
    مثلا چین به یه ماشین 4 ستاره ایمنی میده اگه از euro ncap تست بشه یدونه رو به ذور میده!
    حالا اگه شما میگید این ماشین خوبه و گفته های من دروغه من قبول دارم به هر حال شما استاد بنده ای و بیشتر از ما میدونید
    به نظر من با ماشینهای مونتاژ ایران توی یک سطح کیفی قرار داره . چون ماشینهای مونتاژ ایران هم خیلی افتضاحه.

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

فرشاد جان ما دو نوع اندازه گیری توان داریم
    اون دستگاه که میگی داینو هستش و دانوها نیروی وارد بر روی چرخ متحرک رو اندازه میگیرن نه توان خالص موتور .
    این اتلاف توان 24 اسب بخاری به نظرم خیلی معقول هستش
    شرمنده عزیز شاریط تست تصادف فرق میکنه؟
    سرعتهای یکسان وزن موانع اندازه موانع یکسان باشه دیگه چی؟
    میدونم استانداردهای پایه هر کشور و هر سازمان فرق میکنه ولی نه دیگه اینقدر که تست تصادف هم فرق کنه .

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

چری ربطی به ام وی ام530 نداره!این یه چیز دیگست اونم چیز دیگری!
    ویانا تیپ 2 واقعا کولاکه نسبت به قیمتش امکانات خوبی داره
    نه جانم
    اولاً که محصولات تحت نام mvm ساخته ی کارخونه ی chery میباشند
    دوماً این جناب آقای mvm 520 , 530 همون چری A5 میباشه که مجموعاً اسمهای اصلی و مستعار مختلفی بسته به بازار داره :
    Chery Alia
    Chery Elara
    Chery Fora
    Speranza Chery A516
    MVM 520/530
    Vortex Estina
    شرکت مدیران خودرو زیرمجموعه ی کرمان خودرو اومده یه همچین تغییر نامی داده.لابد خیال کرده شیر تو شیره بذار با عوض کردن اسم چند میلیونی بیشتر به جیب بزنه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چهارماً در پاسخ به اون آقایی که بحث ایمنی رو پیش کشید عرض کنم C NCAP طبق معمول یک تقلید چینی هستش از موسسه ی ارزیابی ایمنی اروپایی خودروها یعنی Euro NCAP و هیچ نمیشه واسه ادعاهاش تره خرد کرد.حتی 1 مورد از محصولات تحت نام چری یا mvm در euroncap.com آزمایش نشده که خودش خیلی معنی ها داره...
    عکس ها ی بیشتر و آزمون تصادف در صفحه ی زیر موجوده
    کد:

8. 2 کاربر از Penryn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

نه جانم
    اولاً که محصولات تحت نام mvm ساخته ی کارخونه ی chery میباشند
    دوماً این جناب آقای mvm 520 , 530 همون چری A5 میباشه که مجموعاً اسمهای اصلی و مستعار مختلفی بسته به بازار داره :
    Chery Alia
    Chery Elara
    Chery Fora
    Speranza Chery A516
    MVM 520/530
    Vortex Estina
    شرکت مدیران خودرو زیرمجموعه ی کرمان خودرو اومده یه همچین تغییر نامی داده.لابد خیال کرده شیر تو شیره بذار با عوض کردن اسم چند میلیونی بیشتر به جیب بزنه
    کد:
    چهارماً در پاسخ به اون آقایی که بحث ایمنی رو پیش کشید عرض کنم C NCAP طبق معمول یک تقلید چینی هستش از موسسه ی ارزیابی ایمنی اروپایی خودروها یعنی Euro NCAP و هیچ نمیشه واسه ادعاهاش تره خرد کرد.حتی 1 مورد از محصولات تحت نام چری یا mvm در euroncap.com آزمایش نشده که خودش خیلی معنی ها داره...
    عکس ها ی بیشتر و آزمون تصادف در صفحه ی زیر موجوده
    کد:
    میدونم اما دوستمون چری ویانارو گفته بود همون ام وی ام 530هستش که من گفتم این کجا و ان کجا!البته ویانا نسبت به قیمتش فوق العادست چون خودروی دیگه با این قیمت نیست با این امکانات!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من مجله دنیای خودرو رو همیشه دنبال می کنم و قبولش دارم. خصوصا تیم تست ماشین هاش که تیم کاملا حرف ای هست و انواع و اقسام ماشین رو تست کردن از ماشین های لوکس لامبورگینی گرفته تا پراید و 405. تو آرشیوa تست mvm530رو خوندم. چند تا از نکاتی که این تیم اشاره کردن طراحی داخلی و ظاهری زیبا. سیستم تعلیق خوب. راحتی رانندگی و کم مصرف بودنش هست یعنی تو تمام خودروهای 2لیتری بازار ایران با مصرف جاده ای 6.1 از مگان و مزدا 3 هم پایین تره.
    از نظر مشخصات فنی اون رو با مگان و زانتیا مقایسه کرده و قوی تر از ELX و ورنا1600 معرفی کرده. شتاب 0 تا 100 اون 12 ثانیه ثبت شده .کلی هم از ضریب دنده های کوتاه. کولر قوی و جاداری ماشین تعریف کرده.

تازه اگه اهل خوندن مجله های ماشین باشین تو خیلی هاشون مثل خودرو امروز و چهار چرخ از این ماشین تعریف کردن خصوا سیستم تعلیق و راحتی رانندگی و تجهیزات کامل . مشخصات فنی خوب و مصرف کم این خودرو.

من که میگم با این مشخصات به قیمتش می ارزه خصوصا در رقابت با هم قیمت هاش مثل سمن و پارس. که همین ها هم کلی از قطعاتش از چین وارد میشه. اما MVM530 رو حداقل می دونیم از کارخونه چری میاد که بزرگترین کمپانی خودرو سازی چین هستش.

11. 4 کاربر از arash_34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من مجله دنیای خودرو رو همیشه دنبال می کنم و قبولش دارم. خصوصا تیم تست ماشین هاش که تیم کاملا حرف ای هست و انواع و اقسام ماشین رو تست کردن
    من که نمیتونم جواب شما رو بدم! اگه الان پوریا اینجا بود خیلی بهتر از من جواب شما رو میداد!
    حالا بعید هم نیست که شما یکی از ناشران این هفته نامه باشید! اما من به نظر من چرت ترین نشریه داخل ایران همین دنیای خودرو هستش!
    کدوم تست کاملا حرفه ای رو میگید؟! عمرا به پای مجله ماشین برسه!
    چند تا از نکاتی که این تیم اشاره کردن طراحی داخلی و ظاهری زیبا. سیستم تعلیق خوب. راحتی رانندگی و کم مصرف بودنش هست یعنی تو تمام خودروهای 2لیتری بازار ایران با مصرف جاده ای 6.1 از مگان و مزدا 3 هم پایین تره.
    از نظر مشخصات فنی اون رو با مگان و زانتیا مقایسه کرده و قوی تر از ELX و ورنا1600 معرفی کرده. شتاب 0 تا 100 اون 12 ثانیه ثبت شده .کلی هم از ضریب دنده های کوتاه. کولر قوی و جاداری ماشین تعریف کرده.

تازه اگه اهل خوندن مجله های ماشین باشین تو خیلی هاشون مثل خودرو امروز و چهار چرخ از این ماشین تعریف کردن خصوا سیستم تعلیق و راحتی رانندگی و تجهیزات کامل . مشخصات فنی خوب و مصرف کم این خودرو.

من که میگم با این مشخصات به قیمتش می ارزه خصوصا در رقابت با هم قیمت هاش مثل سمن و پارس. که همین ها هم کلی از قطعاتش از چین وارد میشه. اما MVM530 رو حداقل می دونیم از کارخونه چری میاد که بزرگترین کمپانی خودرو سازی چین هستش.
    اما اینا قبول دارم چون من خودم از هر لحاز تستش کردم!
    اون که مصرفشه هر کی باور کنه که مصرف این ماشین 6 .1 لیتره یعنی سرش کلاه رفته!
    در ضمن قدرت موتورش خوبه اما تو شتاب گیری خیلی کنده!
    اما در بقیه جهات مثلا نرم بودن و راحتی و بخصوص جاداری عالیه!
    بزرگترین ایرادی که اصلا نمیشه ازش گذشت کیفیت ساخت پایین اون هستش! من به جرات میتونم اونو تو این مساله با پراید مقایسه کنم!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مگانبهتره یا MVM530

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •