تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 22 اولاول ... 1016171819202122 آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 219

نام تاپيک: درخواست و اعلام قیمت انواع پخش کننده های تصویری و سینمای خانگی، فقط در این تاپیک

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام به همگي
    راهنمايي مي‌خواستم براي انتخاب يك دستگاه سينماي خانگي يا پخش كننده صوتي/تصويري
    من خيلي حرفه اي نيستم و در جريان آخرين مدلهاي بازار هم نيستم، اما نيازهام رو ميگم، دوستان راهنمايي بفرمايند:
    1- استفاده من هم گوش كردن به موسيقي است و هم پخش فيلم، بنابرين كيفيت هر دو خوب باشد.
    2- صداي بلند موسيقي نميخواهم، صداي صاف و شفاف ميخواهم
    3- قيمت زير يك ميليون
    4- بيشتر فرمتها را پخش كند، اعم از divx و mkv و زيرنويس فارسي . خيلي كه فيلم HD گيرمون نمياد، بيشتر فيلمها دانلودي هستند ولي خوب بهرحال HD هم گاهي ميبينم
    5- جا زياد نگيرد
    6- پورتها و رابط‌هاي مناسب داشته باشد و البته ورود يHDMI براي خواندن از روي لپ تاپ. در مورد بقيه پورتهاي موردنياز چيزي نميدونم، راهنمايي بفرماييد.
    7- كلا اجزاي اين سينماي خانگي ها چي هست (گفتم كه وارد نيستم!) پليرشون جدا هست؟ يعني ميشه پلير رو جدا گرفت و آيا لازمه يا پيشنهاد ميشه كه چنين كاري كنيم؟
    8- بلوري پلير استفاده دارد واقعا؟ الان فيلم بلوري از كجا بياريم؟ آيا بلوري آينده اي دارد؟

فعلا اين موارد به ذهنم ميرسه، اگر دوستان راهنمايي بفرمايند ممكنه سوالات ديگه اي ايجاد شه برام كه بار ميپرسم.

خيلي ممنون
    سینمایی که بلوری پخش کنه و فرمت ها رو ساپورت کنه گرون میشه شما که تو اون تاپیک گفتی میخوای تی وی بخری بهترین کار اینه که یک تی وی خوب بخری و میتونی ازش به عنوان پلیر استفاده کنی یک هارد اکسترنال بخر بزن به usb تی وی و تمام . سینما رو هم ارزون بخر ازش به عنوان پخش کننده صدا استفاده کن خودمم همین کار کردم. عشق فیلم و موزیک و گیمم . یعنی عالیه این سیستمی که بت گفتم
    موفق باشید.

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان یه سوال
    من میخوام یه tv بگیرم و یه سیستم صوتی هم میخوام
    چیزی هستش که به بلوری وصل نشه خودش جدا باشه ؟ فقط برای صدا از ----- و ps3 بگیره یه چیزه خوب که قیمتشم مناسب باشه یا حتما نیاز به بلوری هستش؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سینمایی که بلوری پخش کنه و فرمت ها رو ساپورت کنه گرون میشه شما که تو اون تاپیک گفتی میخوای تی وی بخری بهترین کار اینه که یک تی وی خوب بخری و میتونی ازش به عنوان پلیر استفاده کنی یک هارد اکسترنال بخر بزن به usb تی وی و تمام . سینما رو هم ارزون بخر ازش به عنوان پخش کننده صدا استفاده کن خودمم همین کار کردم. عشق فیلم و موزیک و گیمم . یعنی عالیه این سیستمی که بت گفتم
    موفق باشید.
    راستش من هم بیشتر سینما رو برای خروجی صدا میخوام ولی این tvها هم که همه فرمتها رو پخش نمیکنند و همینطور زیرنویس فارسی رو، آدم باید چکار کنه؟ و همینطور پخش CD و DVD هم هست، بالاخره پلیر لازم میشه.
    میشه شما خودتون سیستمی رو که خریدید، بگید چیه؟
    ممنون از راهنماییتون
    Last edited by darya_st; 13-03-2014 at 17:53.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان دیگه راهنمایی نمیکنند؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

قيمت اين دستگاه رو ميخواستم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و HiMedia Q3ⅡSmart TV Box رو بجز فروشگاه hdmedia از جاي ديگه ميشه تهيه كرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام به همگي
    راهنمايي مي‌خواستم براي انتخاب يك دستگاه سينماي خانگي يا پخش كننده صوتي/تصويري
    من خيلي حرفه اي نيستم و در جريان آخرين مدلهاي بازار هم نيستم، اما نيازهام رو ميگم، دوستان راهنمايي بفرمايند:
    1- استفاده من هم گوش كردن به موسيقي است و هم پخش فيلم، بنابرين كيفيت هر دو خوب باشد.
    2- صداي بلند موسيقي نميخواهم، صداي صاف و شفاف ميخواهم
    3- قيمت زير يك ميليون
    4- بيشتر فرمتها را پخش كند، اعم از divx و mkv و زيرنويس فارسي . خيلي كه فيلم HD گيرمون نمياد، بيشتر فيلمها دانلودي هستند ولي خوب بهرحال HD هم گاهي ميبينم
    5- جا زياد نگيرد
    6- پورتها و رابط‌هاي مناسب داشته باشد و البته ورود يHDMI براي خواندن از روي لپ تاپ. در مورد بقيه پورتهاي موردنياز چيزي نميدونم، راهنمايي بفرماييد.
    7- كلا اجزاي اين سينماي خانگي ها چي هست (گفتم كه وارد نيستم!) پليرشون جدا هست؟ يعني ميشه پلير رو جدا گرفت و آيا لازمه يا پيشنهاد ميشه كه چنين كاري كنيم؟
    8- بلوري پلير استفاده دارد واقعا؟ الان فيلم بلوري از كجا بياريم؟ آيا بلوري آينده اي دارد؟

فعلا اين موارد به ذهنم ميرسه، اگر دوستان راهنمايي بفرمايند ممكنه سوالات ديگه اي ايجاد شه برام كه بار ميپرسم.

خيلي ممنون
    راستش من هم بیشتر سینما رو برای خروجی صدا میخوام ولی این tvها هم که همه فرمتها رو پخش نمیکنند و همینطور زیرنویس فارسی رو، آدم باید چکار کنه؟ و همینطور پخش CD و DVD هم هست، بالاخره پلیر لازم میشه.
    میشه شما خودتون سیستمی رو که خریدید، بگید چیه؟
    ممنون از راهنماییتون
    راستش دو سه روز دیگه میخوام برم برای خرید، همچنان منتظر راهنمایی هستم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من tv رو گرفتم و الان دنبال یک سیستم صوتی/تصویری هستم. خیلی هم نمیخوام هزینه کنم. چی بگیرم؟ پلیر با بلندگوی جدا؟ بلندگوی جدا اصلا چیزی هست؟
    تفاوت مدلهای مختلف سینماهای خانگی توی چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    سرزمین خشک

پيش فرض

سلام
    دوستان این سینما خانگیای سامسونگ وارد بازار ایران شدن؟
    اکه شدن قیمتشون چنده؟

HT-F9750W
    HT-F6550W
    HT-F5550K

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    سرزمین خشک

پيش فرض

خب قیمت مدل اول رو فهمیدم 6.110 تومن قیمتشه حالا چرا انقدر گرون موندم
    Last edited by Roy Jackson; 10-04-2014 at 20:38.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام
    قیمت سینما خانگی پایونییر با مشخصات زیر می خواستم:
    VSX-523
    RS-77
    RS3SW
    BDP-160K

مشکل اصلیم اینه که من مشهد هستم و هنوز جای مشخصی برای خرید پیدا نکردم.
    اگه دوستان جایی رو در مشهد سراغ دارن ممنون می شم اطلاع بدن

اگه مدل بهتری در همین رنج قیمت (تا 2500) هم سراغ دارید علاقه مند هستم بدونم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •