تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 92

نام تاپيک: دیسکهای بلوری

اگه نباشه جاش خالی می مونه monipa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اساتید اهل فن لطفا بیشتر از بلوری بگین
    بورس خرید و فروشش تهران کجاست
    حضوری
    اینترنتی نه

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام .

من این فیلم ها رو نخریدم . ولی دانلود زیاد میکنم .

مثلا فیلم ارباب حلقه ها 1 رو با حجم 13 گیگ رو دانلود کردم ( 1080p ) و وقتی روی TV دیدم تصویر عالی داشت ، بعد رفتم همین فیلم رو با حجم 40 گیگ دانلود کردم . فرق زیادی نداشت . فقط صدا خیلی عالی شده بود و از نظر پیکسل یه ذره بهتر شده بود .

در کل به نظر من فرق خاصی بین این 2 تا نبود . حتی بعضی از نسخه های 720p که به Esir مشهور هستن کیفیتشون از 1080p بهتر هستش . یا مثلا بازیهای جام جهانی ، خیلی از شبکه ها بودن که بازیها رو 1080P پخش میکردن ولی یه شبکه ( HD Suies ) بازیها رو 720p پخش میکرد که واقعا کیفیتش از 1080p ها بالاتر بود .

در کل اگه تلویزیونهای زیر 46 اینج دارین حتما 720p بخرید چون زیر 46 اینچ به نظر من پیکسلهای 1080p قابل دیدن نیست حتی اگه تلویزیون F HD داشته باشین .

مخلصیم .
    Last edited by S A M S U N G; 07-08-2010 at 10:52.

3. این کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بورس دیسک های بلوری توی پاساژ مهستان هست.
    قیمتش بالا هست.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بورس دیسک های بلوری توی پاساژ مهستان هست.
    قیمتش بالا هست.
    ادرسش کجاست؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حقیقتش من تا به حال نخریدم ولی شنیدم بورسش تو پاساژ مهستان هست. (( تهران ))

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

پاساژ مهستان پایین تر از میدون انقلاب هستش ولی به نظرم اونجا بورس سی دی های مذهبی هستش.

8. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

پاساژ مهستان پایین تر از میدون انقلاب هستش ولی به نظرم اونجا بورس سی دی های مذهبی هستش.
    دوستمون راست میگه پاساژ مهستان cdهای مذهبی می فروشند نه hd

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حقیقتش من از یه فیلم فروش شنیدم خودم هم تا به حال نرفتم.

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

فیلم های بلوری میگن توی مجتمع پایتخت گیر میاد کسی اطلاعی داره؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

مزایا و كاربردهای دیسک‌های بلوری دیگر بر همگان روشن است: ویدئوهای دی‌وی‌دی کمتر از 350هزار پیکسل وضوح دارند، در حالی که ویدئوهای 1080p بیش از دومیلیون پیکسل وضوح تصویر دارند.
    اگر به‌تازگی یک تلویزیون HD تهیه کرده‌اید، بهتر است کم‌کم به سراغ یک پخش‌کننده بلوری بروید. اکنون زمان مناسبی برای این‌کار است، پخش‌کننده‌های بلوری به‌بلوغ کامل رسیده‌اند و می‌توانند از فناوری‌های دیگری چون وای‌فای و پخش هم‌زمان ویدئو نیز پشتیبانی کنند. امروزه با قیمت حدود 200دلار، می‌توان یک پخش‌کننده خوب تهیه کرد. البته هنوز گزینه‌های زیادی وجود دارد که هنگام خرید باید به ‌آنها دقت کرد.
    اطلاعات پایه
    اگر تلویزیونی با کیفیت 1080p دارید، باید تمایل بیشتری برای خرید یک پخش‌کننده بلوری داشته باشید. شاید پیشنهاد این مساله در سال گذشته خیلی منطقی نبود، چرا که پخش‌کننده‌ها گران بودند و تلویزیون‌های HD هم قیمت بالایی داشتند. اما امروزه تلویزیون‌های HD تنها تلویزیون‌های موجود در بازار هستند و واضح است که بلوری به‌جای دی‌وی‌دی قرار خواهد گرفت. هر چقدر هم که قیمت یک پخش‌کننده دی‌وی‌دی ارزان باشد،‌ خرید آن عجیب به‌‌نظر می‌رسد، چرا که تمام پخش‌کننده‌های بلوری قادر هستند دی‌وی‌دی‌ها را بخوانند و با پردازنده داخلی خود، مجددا با کیفیت بهتری پردازش کنند. یعنی خرید بلوری حتی برای نمایش دی‌وی‌دی‌ها هم مفیدتر است.
    دو قابلیت موجود در دیسک‌های بلوری امروزه بسیار مورد توجه واقع می‌شوند و از جذابیت خاصی برخوردارند: نمایش جایزه و دیسک بلوری زنده.
    نمایش جایزه (Bonus View) قابلیت تصویر در تصویر است و هنگامی فعال می‌شود که پخش‌کننده شما از دکودر صدا و تصویر دیگری نیز برخوردار باشد. (تقریبا تمام دستگاه‌هایی که در دو سال اخیر تولید شده‌اند، از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند.) دیسک‌های بلوری‌زنده نیز از محتوای قابل دانلود یا محتوای وب پشتیبانی می‌کنند.
    برخی از پخش‌کننده‌ها نشان BD-Live Ready‌ دارند. هنگام خرید این دستگاه‌ها به‌‌یاد داشته باشید که این پخش‌کننده‌ها از حافظه داخلی برای پشتیبانی از این قابلیت برخوردار نیستند، اما می‌توان از یک حافظه جانبی همچون USB دیسک‌ها برای فعال‌سازی چنین قابلیتی استفاده کرد. اگر به‌‌نظرتان از این قابلیت زیاد استفاده می‌کنید، باید پخش‌کننده‌ای تهیه کنید که دارای حافظه داخلی است. پخش‌کننده‌های سامسونگ BD-C6500 و سونی BDP-S570 از این نوع پخش‌کننده‌ها هستند.
    اتصالات
    تمام پخش‌کننده‌های بلوری از کابل HDMI استفاده می‌کنند و می‌توانند از طریق همین یک کابل، صدا و تصویر را منتقل کنند. پورت HDMI می‌تواند از وضوح تصویر بلوری، به‌علاوه انواع فرمت‌های صوتی (از جمله Dolby TrueHD و DTS-HD) پشتیبانی کند. فقط چند شرکت سازنده، کابل HDMI را داخل بسته می‌گذارند، بنابراین ممکن است بعد از خرید بلوری و بازگشت به ‌خانه، با نبود کابل مواجه شوید. بیشتر فیلم‌های بلوری با فرمت 1080p24 ذخیره می‌شوند و بیشتر پخش‌کننده‌ها برای این‌که جلوه سینمایی خلق کنند، از این فرمت پشتیبانی می‌کنند. همچنین پخش DVDها در دستگاه‌های بلوری تا کیفیت 480p بیشتر انجام نمی‌شود و به دلیل مشکلات تجاری مجوز دی‌وی‌دی‌ها، بالا بردن کیفیت بیشتر از این ممکن نیست. تقریبا تمام پخش‌کننده‌های بلوری یک پورت اترنت دارند تا به شبکه متصل شوند. بسیاری از شبکه‌های وای‌فای نیز پشتیبانی می‌کنند، بنابراین می‌توان از طریق یک کابل شبکه که به اینترنت متصل است،‌ از قابلیت‌های بلوری زنده و به‌روزرسانی لخت‌افزارهای هر دستگاه نیز بهره‌مند شد.
    قابلیت‌های وب
    تمام پخش‌کننده‌هایی که در جدول مشاهده می‌کنید، از اینترنت برای دسترسی به محتوای تصویری و صوتی استفاده می‌کنند. می‌توان با کمک همین بلوری‌ها و در حالی که به مبل پذیرایی خود تکیه زده‌اید، پیکاسا، نت‌فلیکس، Vudu،Pandora و Slacker را به‌طور کامل چک کنید. برخی از سازندگان همچون سامسونگ و ویزیو، از ویجت‌هایی پشتیبانی می‌کنند که اخبار، آب و هوا و دسترسی به سایت‌هایی چون فیس‌بوک و تویتر را از طریق تلویزیون فراهم می‌کنند.
    و در نهایت، بهتر است به سونی پلی‌استیشن3 اشاره کرد که علاوه بر قابلیت‌هایی که یک پخش‌کننده بلوری‌ دارد، می‌توان با آن بازی هم کرد.

13. 2 کاربر از monipa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •