تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 156 از 156 اولاول ... 56106146152153154155156
نمايش نتايج 1,551 به 1,557 از 1557

نام تاپيک: سوتی ها و اشتباهات گزارشگران و کارشناسان

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

كامنت به يادماني فردوسي‌پور: تعطيل كردن كار راحتي است!
    هفته دیگه در خبرورزشی :
    برنامه 90 به دلیل تغییر دکور (!!!) به مدت 3 ماه تآخیر خورد lol

2. 13 کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

قابل توجه فردوسی پور!

به دستور دولت، اسپانيا تعطيل شد

گستره جشن‌هاي خياباني پس از قهرماني اسپانيا در جام جهاني دولت اين كشور را وادار به اعلام تعطيل رسمي كرد و فردا نيز احتمالا تعطيل خواهد بود.

به گزارش فارس و به نقل از خبرگزاري فرانسه، خوسه لوئيس رودريگس ساپاته‌رو نخست وزير اسپانيا ضمن احترام به مردم و تبريك مجدد به خاطر قهرماني در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي امروز را تعطيل رسمي اعلام كرد.

اين احتمال وجود دارد در صورت تداوم برنامه‌هاي گردشگري و البته شلوغي فرودگاه‌ها به خاطر بازگشت با تاخير بيش از 18 هزار هوادار اسپانيايي از آفريقاي جنوبي فردا نيز تعطيل اعلام شود.

4. 9 کاربر از farzad02 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

قابل توجه فردوسی پور!

به دستور دولت، اسپانيا تعطيل شد

گستره جشن‌هاي خياباني پس از قهرماني اسپانيا در جام جهاني دولت اين كشور را وادار به اعلام تعطيل رسمي كرد و فردا نيز احتمالا تعطيل خواهد بود.

به گزارش فارس و به نقل از خبرگزاري فرانسه، خوسه لوئيس رودريگس ساپاته‌رو نخست وزير اسپانيا ضمن احترام به مردم و تبريك مجدد به خاطر قهرماني در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي امروز را تعطيل رسمي اعلام كرد.

اين احتمال وجود دارد در صورت تداوم برنامه‌هاي گردشگري و البته شلوغي فرودگاه‌ها به خاطر بازگشت با تاخير بيش از 18 هزار هوادار اسپانيايي از آفريقاي جنوبي فردا نيز تعطيل اعلام شود.
    باز حد اقل یه دلیلی بوده...نه بهانه های واهی! ایران اگه قهرمان جام جهانی بشه فکر کنم کل سال کشور تعطیله!

آخر فروم باز MohandesMCD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    in the world of MAGNETS & MIRACLES

پيش فرض

قابل توجه فردوسی پور!
    آقا شما برو همون عکسهای قشنگت رو بزار به اینجا کاری نداشته باش
    صفحه قبل هم خبر تعطیلی رو شنیدیم.

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

باز حد اقل یه دلیلی بوده...نه بهانه های واهی! ایران اگه قهرمان جام جهانی بشه فکر کنم کل سال کشور تعطیله!
    دلیلش که مشخصه.اکثر مناطق کشور دماشون بالای 40 درجه هست و پایین هم نیومده برای حدود 1 هفته
    اگر همینطوری پیش بره قطعی چند ساعته برق در روز خواهیم داشت.تعطیلی ادارات دولتی کلی در مصارف صرف جویی کرده.اگر دنبال دلیل بودی اینم دلیل.اگر دنبال چیز دیگه ای هستی من نمی تونم کمکی بکنم

البته در مقایسه این دلیل با دلیل اسپانیایی ها که فقط به مناسبت شادی بوده فکر کنم اهمیتش مشخص هست

8. 12 کاربر از farzad02 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دلیلش که مشخصه.اکثر مناطق کشور دماشون بالای 40 درجه هست و پایین هم نیومده برای حدود 1 هفته
    اگر همینطوری پیش بره قطعی چند ساعته برق در روز خواهیم داشت.تعطیلی ادارات دولتی کلی در مصارف صرف جویی کرده.اگر دنبال دلیل بودی اینم دلیل.اگر دنبال چیز دیگه ای هستی من نمی تونم کمکی بکنم

البته در مقایسه این دلیل با دلیل اسپانیایی ها که فقط به مناسبت شادی بوده فکر کنم اهمیتش مشخص هست
    عزیزم سعی کن همیشه از منابع مختلف استفاده کنی نه یک منبع بخصوص...دمای هوا در روزهای تعطیل شده نسبت به روزهای قبل کاهش داشته.
    در ضمن اگه اینطوریه جنوب کشور باید 4 ماه در سال تعطیل باشه.

در مورد اسپانیا گفتی...باید بگم که مطمئنا اونها چیزی به اسم بین التعطیلتین!!! ندارن ...1 بار در تاریخ کشورشون قهرمان جام جهانی شدن و 1 روز رو تعطیل کردن...مطمئنا قیاس شما جایگاه نداره.

اینکه یکشنبه تعطیله و ما شنبه رو هم الکی تعطیل کنیم(که کم اتفاق نیفتاده) با اینکه 1 بار در تاریخ کشور 1 تعطیلی به مناسبت همچین افتخار بزرگی صورت بگیره قابل مقایسه هست؟

دقت کنید که بحث من فقط روی منطق قضیه هست نه اون مسائلی که شما برداشت کردید..خودتون انصاف بدید.

حـــــرفـه ای Saeed kmss-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Unknown

پيش فرض

سلام...

و پایان این تاپیک....

موفق باشید♥♥♥

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •