تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 10 اولاول ... 5678910 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 93

نام تاپيک: بررسی میزان SAR پرفروش‌ترین‌های بازار موبایل بویژه نوکیا ( کم ضرر ترین گوشی ها)

پروفشنال vista7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ذهنم...

پيش فرض

دوستان

Head : 0.49 W/kg
    Body-worn : 0.51 W/kg

با هم چه فرقی دارند؟
    سار اصلی کدومه؟

(توضیح: گفتم اگه بخوام گوشی عوض کنم ، b7722 سامسونگ برای من خوبه و دیدم که تو بخش سارش اینا رو نوشته ، حالا فرقشون چیه؟ میزان سارش خوب هست؟)

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض سلام

دوستان

با هم چه فرقی دارند؟
    سار اصلی کدومه؟

(توضیح: گفتم اگه بخوام گوشی عوض کنم ، b7722 سامسونگ برای من خوبه و دیدم که تو بخش سارش اینا رو نوشته ، حالا فرقشون چیه؟ میزان سارش خوب هست؟)
    عزیز چنین ساری این گوشی نداره که
    GT-B7722
    This phone meets European Union (EU) requirements concerning exposure to radio waves. Your mobile phone is a radio transmitter and receiver. It is designed and manufactured so as not to exceed the limits for exposure to radio-frequency (RF) energy, as recommended by the EU Council. These limits are part of comprehensive guidelines and establish permitted levels of RF energy for the general population. The guidelines were developed by independent scientific organizations through the periodic and thorough evaluation of scientific studies. The limits include a substantial safety margin designed to ensure the safety of all persons, regardless of age and health.
    The exposure standard for mobile phones employs a unit of measurement known as SAR (Specific Absorption Rate). The SAR limit recommended by the EU Council is 2.0 W/kg.*
    The highest SAR value for this model phone was 0.705 W/kg.
    SAR tests are conducted using standard operating positions with the phone transmitting at its highest certified power level in all tested frequency bands. Although the SAR is determined at the highest certified power level, the actual SAR level of the phone while operating can be well below the maximum value. This is because the phone is designed to operate at multiple power levels so as to use only the power required to reach the network. In general, the closer you are to a base station, the lower the power output of the phone.
    Before a new model phone is available for sale to the public, compliance with the European R&TTE Directive must be shown. This directive includes as one of its essential requirements the protection of the health and safety of the user and any other person.

در کل سارش زیر 2 هست عالیه

3. این کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

دانشگاه منچستر: رابطه‌ای میان استفاده از تلفن همراه و سرطان مغز وجود ندارد

30/11/1389
    گروهی دیگر از مطالعات صورت گرفته درخصوص تعیین رابطه میان استفاده از تلفن همراه و سرطان مغز نشان داد که رابطه‌ای میان این دو وجود ندارد.
    به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، مطالعات انجام شده از سوی دانشمندان دانشگاه منچستر که نتایج آن در مجله بیوالکترومگنتیک منتشر شد، نشان داد که طی ۹ سال بررسی روی زنان و مردان مختلف هیچ تغییر مهمی در مغز آنان هنگام استفاده از تلفن همراه رخ نداد.
    دکتر فرانک دی ووچ –رهبر این گروه مطالعات پزشکی- گفت: تاکنون یافته‌های متناقضی درباره تاثیر فرکانس‌های رادیویی گوشی‌های تلفن همراه روی مغز انسان‌ها به دست آمده است اما یافته‌های ما حاکی از آن است که رابطه‌ای میان این دو وجود ندارد زیرا شواهدی مبنی بر افزایش احتمال ابتلا به سرطان مغز با استفاده از گوشی تلفن همراه وجود ندارد.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

دوستان سار موبایل و امواج مضر گوشی فقط با مکالمه روی انسان اثر داره یا حتی با بازی کردن با گوشی هم عوارض داره ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

دوستان سار موبایل و امواج مضر گوشی فقط با مکالمه روی انسان اثر داره یا حتی با بازی کردن با گوشی هم عوارض داره ؟
    خیر اخوی! گوشی موبایل یک دستگاه فرستنده و گیرنده امواج رادیویی هستش! حتی زمانی که گوشی در غیر حال مکالمس سینال هایی بین BTS ها و گوشی موبایل در حال رد و بدله که بر حسب برند گوشی این مدت زمان و حتی فاصله بین هر سیگنال متغییره.
    در ضمن ممکنه در حال دریافت پیامک یا ارسال نیز باشی یا گشت و گذار اینترنتی که همگی تشعشعات امواج الکترو مغناطیسی و ایجاد شار مغناطیسی در اطراف بوبین آنتن و خود آنتن موبایل رو داره! پس کلا با گوشی ور نری بهتره!
    در ضمن شدی یکه تاز میزارن سار ! این مکتب رو من راه اندازی کردم تو هم پیروش بودی دیگه!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

دوستان

با هم چه فرقی دارند؟
    سار اصلی کدومه؟

هد منظور میزان نفوذ امواج در مغز و اطراف سر هستش و دومی میزان نفوذ امواج در بدن بر حسب وات بر کیلوگرم در هر 10 گرم بافت بدن در عرض 6 ثانیه هستش

سعی کن گوشی که میزان این عدد به اپسیلون میل کنه رو بگیری! اپسیلون کوچکترین عدد حقیقی مثبته! هرچه سار کمتر ضرر هم کمتر گوشی هم ضعیفتر!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

10

اولا RM گوشی غیر قابل تغییره فقط پروداکت کد گوشی تغییر می کنه! درثانی میزان سار و اندازه اون بستگی به سخت افزار و نرم افزار گوشی داره بخصوص سخت افزار و ربطی به چیزی دیگه نداره
    اگه با تعویض یه عدد میزان ضرر گوشی کم یا بیشتر بشه که این میشه النگ دولنگ بازی
    ببخشید جسارته ولی من 5800 ام رو که RM-356 هست وقتی فلش میزدم
    عوض کردم شده RM-355

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

9

سلام به همگی...
    برای فهمیدن میزان SAR گوشیتون برین به

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تشکر یادتون نره...
    Mer30

Nokia 5800d (Type RM-356)

CERTIFICATION INFORMATION (SAR)

THIS MOBILE DEVICE MEETS GUIDELINES FOR EXPOSURE TO RADIO WAVES.

Your mobile device is a radio transmitter and receiver. It is designed not to exceed the limits for exposure to radio waves recommended by international guidelines. These guidelines were developed by the independent scientific organization ICNIRP and include safety margins designed to assure the protection of all persons, regardless of age and health.

The exposure guidelines for mobile devices employ a unit of measurement known as the Specific Absorption Rate or SAR. The SAR limit stated in the ICNIRP guidelines is 2.0 watts/kilogram (W/kg) averaged over ten grams of tissue. Tests for SAR are conducted using standard operating positions with the device transmitting at its highest certified power level in all tested frequency bands. The actual SAR level of an operating device can be below the maximum value because the device is designed to use only the power required to reach the network. That amount changes depending on a number of factors such as how close you are to a network base station. The highest SAR value under the ICNIRP guidelines for use of the device at the ear is 1.01 W/kg.

Use of device accessories and enhancements may result in different SAR values. SAR values may vary depending on national reporting and testing requirements and the network band. Additional SAR information may be provided under product information atwww.nokia.com

Nokia 5800d (Type RM-428)

CERTIFICATION INFORMATION (SAR)

THIS MOBILE DEVICE MEETS GUIDELINES FOR EXPOSURE TO RADIO WAVES.

Your mobile device is a radio transmitter and receiver. It is designed not to exceed the limits for exposure to radio waves recommended by international guidelines. These guidelines were developed by the independent scientific organization ICNIRP and include safety margins designed to assure the protection of all persons, regardless of age and health.

The exposure guidelines for mobile devices employ a unit of measurement known as the Specific Absorption Rate or SAR. The SAR limit stated in the ICNIRP guidelines is 2.0 watts/kilogram (W/kg) averaged over ten grams of tissue. Tests for SAR are conducted using standard operating positions with the device transmitting at its highest certified power level in all tested frequency bands. The actual SAR level of an operating device can be below the maximum value because the device is designed to use only the power required to reach the network. That amount changes depending on a number of factors such as how close you are to a network base station. The highest SAR value under the ICNIRP guidelines for use of the device at the ear is 0.99 W/kg.

Use of device accessories and enhancements may result in different SAR values. SAR values may vary depending on national reporting and testing requirements and the network band. Additional SAR information may be provided under product information at
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    .

سید حسن سید موسوی در گفتگو با مهر، با تاکید بر اینکه برای کاهش پرتوگیری، افراد هنگام خرید گوشی، میزان SAR (نرخ جذب ویژه) مستند شده آن را از فروشنده درخواست کنند، اظهار داشت: میزان SAR گوشی حتما باید کمتر از دو وات بر کیلوگرم در مدت ۶ ثانیه باشد و این مقدار هرچه کمتر باشد آسیب های احتمالی کمتر خواهد بود.

داره خودمونی میشه rasoly65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

با این وضع من مردم که
    گوشیم n900 هس تو ۲۴ ساعته وب گردی توش میکنم

به نظرتون بفروشم گوشیمو

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

12 سلام

با این وضع من مردم که
    گوشیم n900 هس تو ۲۴ ساعته وب گردی توش میکنم

به نظرتون بفروشم گوشیمو

بیشتر ضرر واسه خانم های باردار و کودکان هست و اگه خون ریزی بینی یا سردرد زیاد داری بفروش چون یک دلیلش گوشی هست خودم ایکس 6 داشتم سارش بالا بود روی دوستم اثر نداشت ولی من باش کار میکردم سر درد می گرفتم یک ماهه فروختمش 70 تومان ارزان تر

12. این کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •