تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: دوربین عکاسی SX210 کانن ، خوب یا بد ؟ ( مقایسه دوربینهای خانگی کانن با دوربینهای پاناسونیک )

داره خودمونی میشه ok118's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان

من احتیاج به راهنمایی فوری برای انتخاب یکی از این سه دوربین دارم

-) PowerShot A3100
    -) PowerShot A3000
    -) IXUS 95

لطفا به این سه دوربین رتبه اول تا سوم بدهید
    لطفا به مگاپیکسل و زوم اپتیکال و قیمت اهمیت ندهید چون در بین این سه دوربین و در این موارد اختلاف محسوسی وجود ندارد

آنچه که برای من مهم است = سطح کیفیت عکس و واقعی بودن رنگها وشارپ بودن تصاویر و هر مورد دیگری که در بهتر شدن عکس موثر است

با مطالعه مشخصات فنی این دوربین ها متوجه شدم که :

1) IXUS 95 از پردازش گرDIGIC 4 و PowerShot A3100-3000 ازپردازش گر DIGIC3 استفاده میکنند که نمیدانم این اختلاف چقدر موثر است

2) IXUS 95 دارای سه سطح کیفیت عکس یعنی Super-Fine, Fine, Normal می باشد اما PowerShot A3100-3000 فقط دارای دوسطح کیفی, Fine, Normal میباشد و توانایی عکاسی با کیفیت Super-Fine را ندارد اگر اشتباه میکنم لطفا بگید

3) IXUS 95 دارای تنظیمات دستی مثل تنظیم دستی سرعت شاتر است اما PowerShot A3100-3000 فاقد این امکانات هستند لطفا بگید این مساله چقدر مهم است و کنترل دستی شاتر چقدر کاربردی است و برای ثبت چه جور عکس هایی لازم است

می دونم که پاسخ به این همه سوال حوصله میخواد اما لطفا من رو راهنمایی کنید آخه من باید روز شنبه حتما دوربین بخرم چون یکشنبه مسافرم
    قول میدم چند تا از عکس هایی رو که در سفر میگیرم در تاپیک مربوطه قرار بدم
    با تشکر

داره خودمونی میشه sh-a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من این دوربین رو خریدم میخواستم بدونم حالت panorama رو برای گرفتن عکس های عریض یا همون ترکیب چند عکس رو داره یا نه

سونی مدل HX5 این خصوصیت رو داره موبایل N86 من هم داره اگر ممکنه جواب دقیق بدین چون اگر نداشته باشه میخوام برم sony hx5 بگیرم

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

من این دوربین رو خریدم میخواستم بدونم حالت panorama رو برای گرفتن عکس های عریض یا همون ترکیب چند عکس رو داره یا نه

سونی مدل HX5 این خصوصیت رو داره موبایل N86 من هم داره اگر ممکنه جواب دقیق بدین چون اگر نداشته باشه میخوام برم sony hx5 بگیرم
    فکر نمیکنم داشته باشه! تو ریویو ها هم ندیدم!
    شما میتونید چند عکس از صحنه بگیرید و بعد با برنامه autopano به همدیگه بچسبونید که کاملا اتومات و به خوبی این کارو انجام میده.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

چرا سونی قیمت بالاتری داره ولی 10 مگاپیکسل هست در عوض کانون 14 مگاپیکسل با این حساب چرا قیمت سونی بیشتره

خیلی ها میگن عکسهای سونی رنگهاش طبیعی تر شفاف تره

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

چرا سونی قیمت بالاتری داره ولی 10 مگاپیکسل هست در عوض کانون 14 مگاپیکسل با این حساب چرا قیمت سونی بیشتره

خیلی ها میگن عکسهای سونی رنگهاش طبیعی تر شفاف تره
    کیفیت هیچ ربطی به مگاپیکسل نداره!
    سونی بیشتر پول اسمشو میگیره.

بین این دو دوربین هم HX5 امکانات بیشتری داره . یکیش همین پانورما که فقط لازمه دوربین از راست به چپ حرکت بدی و خودش پانرما درست میکنه اونم در 3ثانیه!
    HX5 فیلم برداری فول اچ دی هم داره!

6. این کاربر از AliSub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vvc

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

خوشبختانه امروز رفتم و canon sx210 رو پس دادم و sony hx5v گرفتم . توی مغازه از یک فاصله و در یک حالت با هر دو دوربین از فروشننده عکس گرفتم همکارم هم باهام بود اصلا کیفیت عکس به این سونی نمی رسید . فروشنده تعجب کرده بود میگفت این سونی خیلی کیفیت داره احتمالا لنزش قویه گفت لنز سری G داره . اون SX210 رو گرفته بودم خیلی تو ذوقم خورده بود فلشش اصلا جای مناسبی نداشت کیفیتش هم اصلا راضی کننده نبود . توی فیلم برداری که سونی حرف اول رو میزنه خوشحالم که عکس برداریش هم معرکه بود

من آکبند خریدم 375 البته شهرستانها و تهران خیلی گرونتر از بندرعباس هست

8. این کاربر از sh-a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vvc

داره خودمونی میشه bamzi64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

1

اصلا تایید نمیشه
    پاناسونیک یکی دو تا کار خوب مثل FZ35 و LX3داره ولی اینا استثناء هستند کنون یک کلاس بالاتر محسوب میشه.یادت باشه برندهایی مانند پاناسونیک خودشان لنز تولید نمیکنند در نتیجه قیمت دوربین شان بسیار بالاتر در میاید.برای همین هم ممکنه امکانات جانبی ظاهر فریبی به دوربین هایشلن اضافه کنند.پاناسونیک در این زمینه از رقبای هم کلاس خودش مثل سونی در زمینه ی عکاسی خیلی جلوتره ولی از کنون یک کلاس پایین تر محسوب میشه(همینطور از الیمپیوس) اما بندرت یک کار بهتری ممکنه ارایه بده مثل fz35 ولی این یک درجه نسبت به کارهای معمول پانا بالاتره.
    بنظرت کیفیت عکس های کنون پایین تره !!!!مثل کدومشون؟!!!!!!!بیشتر دقت کن
    ----------------------
    من با نظر شما کاملا موافقم اما نظر شما در مورد برند پنتاک چیه؟من تو مشورت با کسی که اینکاره بود ازش شنیدم بیشتر تاکیدشم روی فیلمبرداریش بود...؟؟؟
    1 سوال دیگه اینکه:بنظر شما با دوربین دیجیتال بهتر میشه فیلمبردای کرد یا با هندی کم یا با دوربینهای سازمانی صدا و سیما یعنی اون گندها؟،بخاطر لرزش دست میگم
    ممنون میشم جواب بدین

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •