تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 311 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 3108

نام تاپيک: FIFA 11 - نسخه Console

آخر فروم باز 4039's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض FIFA 11 - نسخه Console

عنوان : FIFA Soccer 11
    سازنده : EA Canada
    ناشر : EA Sports
    ژانر : ورزشی - Soccer
    ویژگیهای جانبی olby Digital Sound

درجه بندی سنی : Everyone

پلتفرم ها : Play Station 3, XBOX360, Wii, PSP (Play Station Portable), Nintendo DS, Play Station 2, PC, Mobile
    تاریخ انتشار : 28 سپتامبر برای آمریکای شمالی و 1 اکتبر برای اروپا و آسیا
    تاریخ انتشار دمو : 16 سپتامبر

اخباری کوتاه از برخی ویژگیهای موجود در این نسخه :

اولین اطلاعات و اخبار و تصاویر بازی از نسخه 11 بازی امروز توسط مجله Zoo منتشر شد .
    EA میگه امسال کارهایی روی نسخه 11 بازی انجام داده که برخی از این موارد عبارتند از : ارتقاء کیفی گرافیک بازی , قابل تنظیم و تغییر بودن بخش صوتی بازی , یک بهبود اساسی در بخش هوش مصنوعی بازیکنان و همینطور اضافه کردن ویژگی فردیت گرایی به بازی .
    گیمرها نسبت به سیستم پاسکاری پینگ پنگ مانند نسخه های قبل خیلی شاکی بودن به همین خاطر EA سیستم پاسکاری حرفه ای تری رو برای بازی طراحی کرده این بدین معنیه که شما لازمه به بازیکنی که در کنترل شماست فکر کنید بعنوان مثال نمیشه با بازیکنی مثل جان تری پاس توی عمق بسیار دقیق و مشکلی رو داد ( مشکل از جهت ارسال اون پاس در شرایطی سخت ) .
    این معنیش اینه که EA پاسهای فانتزی و غیر واقعی نسخه های قبلو از بازی حذف کرده . فیفا 11 همچنین این موارد رو به بازی اضافه میکنه : پاسهای چرخشی کات دار , چیپ درایون , ضربات سریع و پاسهای تودر با چرخش به عقب ( بک اسپین ) .
    هوش مصنوعی بازیکنان نیز گفته میشه خیلی پیشرفت کرده
    یکی از تغییرات مهم بازی که ZOO بهش اشاره میکنه مساله فردیت گرایی در بازیکنانه که معنیش اینه که بازیکنان بزرگ در این بازی رفتاری شبیه به رفتارشون در واقعیت انجام میدن . هر بازیکن وظایف دفاعی و هجومی مخصوصی داره مثلا وین رونی توپهایی که بازیکنان خط دفاعی بهم پاسکاری میکنند تعقیب میکنه و یا دنی آلوز وقتی به جلو حرکت میکنه با سرعت کمتری به خط دفاعی تیمش بر میگرده . همچنین اینکه بازیکنان با توجه به رفتار منحصر به فرد خودشون حرکات مختص خودشون رو در بازی انجام میدن مثلا کارلوس توز بیشتر از حرکات سریع و برق آسا استفاده میکنه اما در مقابل دروگبا بیشتر از قدرت بدنیش برای جاگذاشتن مدافعین استفاده میکنه .
    همچنین گفته میشه بخش گرافیک بازی هم دستخوش تغییرات بزرگی شده توی فیفا 10 ما فقط سه تیپ بدنی داشتیم اما در این نسخه ما 10 استیل و تیپ بدنی خواهیم داشت . علاوه بر این تیپ های 10 گانه استیل بدنی ویژه ای برای بعضی از بازیکنان از جمله پیتر کروچ خواهیم داشت .
    گیمرها توی این نسخه میتونن چنتهای مورد نظرشونو ضبط و برای اجرا در حین یک مسابقه توی بازی وارد کنند .

منبع :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بصورت خلاصه تغییراتی که تا این لحظه و در این کد تایید شده و قراره در نسخه جدید اعمال بشه شامل این موارد میشه :

بخش گیم پلی :

• تغییر در بخش سیستم پاسکاری
    توضیحات گری پترسن در رابطه با سیستم جدید پاسکاری ( Pro Passing ) :

کد:
    • اضافه کردن مقوله رفتارهای فردی و فردیت گرایی به بازی :
    ( در این ویدئو پترسن از کارگردانهای این بازی توضیحاتی در باره خصوصیات و قابلیتهای انفرادی و منحصر به فرد بازیکنان مختلف میده ) :

کد:

لینک مستقیم این ویدئو :

کد:

• بهبود و اصلاحاتی در اثرگذاری خصوصیات و تواناییهای مختلف بازیکنان در بازی
    • تیپها و استیلهای مختلف بازیکنان ( تعداد تیپهای بدنی توی سایتهای مختلف متفاوت عنوان شده اما من جایی ندیدم که کمتر از 7 تیپ عنوان شده باشه ) :
    • انیمیشنهای جدید
    • یک جا عنوان شده که خطای هند هم به بازی اضافه شده که البته میشه این گزینه رو در بازی غیر فعال کرد .
    • بهبود در ضربات کرنر
    • استفاده از سیستم ضربات پنالتی نسخه جام جهانی
    • سبکهای جدید در دویدن و حرکت با توپ ( بازیکنان بزرگی مثل مسی و رونالدو سبک راه رفتن و دویدن خاص خودشون دارند )
    بخش هایی که گیمر میتونه دستکاری و ویرایش کنه :

امکان ویرایش تور دروازه
    • امکان سیو و ذخیره کردن ریپلی ها روی هارد کنسول حتی در حالت آنلاین
    • قابل ویرایش بودن بخش صوتی بازی . شما میتونید چنت ها ( سرودها و همخوانیهای تماشاگران) و همینطور آهنگهای مورد علاقه خودتون رو به بازی اضافه کنید ( برای آغاز و پایان بازی )
    • جشن و خوشحالیهای اختصاصی ( مثل PES ) گفته میشه توی این نسخه 90 نوع خوشحال بعد از گل وجود داره .

• و موارد ریز و درشت دیگه :
      محتوای مخفی:  

نقل قول از Gamespot ( در مورد طبیعی تر شدن هیکل و استیل بازیکنان ) :

In general terms, players have been reshaped slightly to give them a moreathletic appearance with larger, more

rounded shoulders and more powerful-looking legs

نقل قول از Gamespot ( در مورد ویژگیهای سیستم پاس حرفه ای ) :
    Adding more depth to the passing game is the idea of "contextual error," a concept that EA previously introduced to the shots in FIFA. A myriad of factors will now contribute to the success or failure of an individual pass, including obvious things like player skill, as well as direction of the kick, nearby defensive pressure, degree of the kick, and the like.

نقل قول از Gamespot ( در مورد ضربات کرنر ) :
    Corner kicks have also received some attention. Producers told us that in last year's game, players in the box had an uncanny ability to predict where the ball would land once the ball was in the air; this year, players will follow the ball's trajectory in the air and will have to make judgment calls on where they think the ball will land. Players with better awareness will be able to judge the ball's trajectory more quickly and get in position to make a play.

نقل قول از Gamespot ( در مورد دروازه بانها ) :

when an opposing player takes a shot, the keeper will have to deal with his own body's weight when trying to get to the ball and make the stop. If he's moving in one direction and needs to change directions, his momentum might make it

more difficult for him to make the play

نقل قول از Gamespot ( بقیه چیزهایی که در این نسخه تغییر کرده ) :

In addition to the above, there's a myriad of smaller gameplay fixes that the team is working on for FIFA Soccer 11 for things like top spin shots, analog sprint, more accurate net shapes, handballs (which will be included in this year's game), defensive pressure, and much more.

ویدئوهایی از گیم پلی بازی :

کد:

تصویری از بازی :

اسکرین شاتهای بازی ( تصاویر بالا در ابعاد 1600*900 ) :

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:

کد:
    کد:

کد:

تصاویر در وضوح بسیار بالا (حجم 75 مگ ) :

کد:

دیدگاه و اظهار نظرات سایتهای مختلف بازی در رابطه با کد مقدماتی بازی :

سوویت تی وی :

محتوای مخفی:  
    در متن زیر دیدگاه Spike Champman از سوویت پچ تی وی رو میخونیم ایشون هم برای تست کد ابتدایی بازی به ونکوور دعوت شده بود . نکات ریز و جالبی در صحبتهاش وجود داره خوندش خالی از لطف نخواهد بود .

محتوای مخفی:  

سوال : به نظر شما تفاوت اصلی بین نسخه 10 و 11 بازی در چه موردیه ؟

بدون شک سیستم پاس تفاوت اصلی این دو نسخه به حساب میاد قدرت پاس ( در حالت UNDER HIT و OVER HIT ) سبک پاس دادن رو عوض میکنه حتی در تفکر شما در پاس دادن هم تاثیر گذاره . من فکر میکنم بهترین روش توضیح این مساله اینه که بگیم الان پاسها رضایت بخش تر و بنیادی تر شدن .

سیستم پاس بازی فیفا 10 شبیه گیتار هرو و راک باند آسونه آدم احساس میکنه هیچ چلنج و مبارزه ای در بازی برای شما وجود نداره . اون بازی به نظر میرسه که خیلی آسونه و همه کار رو هوش مصنوعی بازی برای شما انجام میده .

سوال : میشه وارد جزئیات بشید و بگید رفتارهای فردی در این نسخه چطوری در بازی تغییراتی ایجاد میکنه ؟

بسیار خب در ابتدا شما به جزئیات ظریف این مساله توجه کنید مثلا در زمانیکه توپ دست حریفه برباتوف فقط به سمت عقب قدم میزنه در حالیکه در این وضعیت رونی با حرکت رو به عقب بازیکنان حریفو تعقیب میکنه و به این شکل به کمک هافبکهای تیم میاد . به هر حال رفتارهای فردی بازیکنان عمق زیادی به بازی میده و تاثیر بسیار زیادی بر جزئیات ظریفی مثل این میذاره این مساله در سطوح مختلف بشکل مستقیم بر روی گیم پلی بازی تاثیر میذاره .

رفتارهای فردی جنبه های مختلف بازی هر بازیکن رو تحت تاثیر قرار میده که نه تنها شامل تواناییهای فردی بازیکنان میشه بلکه کیفیت کاری اونها رو در قالب کارهای تیمی مشخص میکنه . مثلا بازیکنی مثل فابرگاس این قابلیت رو داره که میتونه به پاسهاش کات و انحناء بده که این مساله سبب بالا رفتن احتمال به مقصد رسیدن اون توپ و پاس میشه یا یک مدافع مثل جان تری که یک تکلزن بزرگ به حساب میاد قادر خواهد بود که تکل زدن در موقعیت مناسب تر رو درک کنه و قادره که از راهی دورتر اقدام به تکزنی کنه و این یک برتری نسبت به یک مدافع معمولی تر ( در زمینه گرفتن توپ و تکلزنی ) به حساب میاد .

این دو مثال بالا بخش کوچکی از رفتارهای فردی رو ( Personality + ) در این بازی ارائه میده . رفتارهای فردی در این بازی بر جنبه های مختلف تاثیر گذاره مثل شوتزنی , دریبل و حرکت با توپ , تکلزنی و اقدام به گرفتن توپ از حریف , فریب , پاس دادن , دامنه حرکتی بازیکن در زمان دفاع و حمله , پرش دروازه بانها برای مهار توپ , کنترل توپ و خیلی موارد دیگه .

سوال : آیا شما مثالهایی از رفتارهای فردی بازیکنان در طول پلی تست دیدید ؟
    من نمونه هایی در زمینه پاس دیدم همچنین بازیکنانی مثل فابرگاس , مسی و رونالدو برجستگی خاصی در بازیشون دیده میشد تواناییهای اینها در کنترل توپ و دادن پاس تک ضرب از بازیکنانی مثل دیابی خیلی بهتر بود . من همچنین در چندین موقعیت دیدم که هوش مصنوعی کامپیوتر با مانورهای مهارتی سعی میکرد بر من غلبه کنه . من در این مورد با گری پترسن صحبت کردم و اون به من اطمینان داد که این کار در این زمینه هنوز کامل نشده و باید تنظیماتی روی دیتا بیس و پایگاه اطلاعاتی صورت بگیره .

من فکر میکنم علت اینکه من زیاد به رفتارهای فردی بازیکنان در بازی توجهی نداشتم این بود که من حسابی محو بازی شده بودم چون بازی خیلی متفاوت شده بود همچنین در این مرحله باگهای زیادی در بازی وجود داشت .

سوال : آیا رفتارهای فردی یک جنبه از مقوله بصری بازی به حساب میاد مثلا نوع و سبک حرکت آرشاوین نسبت به یک بازیکنی مثل کمپل ؟

بله کمپل سنگین با توپ کار میکنه همونطوریکه در بازی واقعی دیده میشه و در زمان حرکت با توپ یا تماس با توپ اونو مقدار زیادی از خودش فاصله میده . به بیان دیگر آرشاوین این توانایی رو داره که در زمان حرکت با توپ یا تماس با اون توپو به خودش نزدیک کنه که این مساله سبب میشه به این بازیکن توانایی بالایی در چرخشهای ظریف تر بده . توی مثال بالا شما به خوبی تفاوت در رفتار دو بازیکن مختلف رو میبینید این مساله یک احساس واقعی بودن رو به انسان القاء میکنه .

سوال : نظرتون در رابطه با سرعت بازی چیه ؟

من شخصا گیمری هستم که سرعت کم بازیو میپسندم . من دوست دارم توپو توی زمین به چرخش دربیارم و کم کم و آهسته تیم رو به جلو هدایت کنم .

توی این نسخه ترکیبی از سیستم پاس حرفه ای و برخی از ویژگیهای رفتارهای فردی بازیو برای افرادی مثل من کمی آرومتر و قابل اداره میکنه . توانایی جدید shielding ( اصطلاحا همون نگه داشتن توپ زیر یک پا و سد کردن بدن در مقابل حریف تا بازیکن حریف خودشو به توپ نزدیک نکنه ) توی این کدی که ما بازی میکردیم نبود اما قراره توی نسخه 11 بازی قرار داده بشه . بنابراین با قابلیتی که در این حرکت وجود داره انتظار میره بازی بسیار تاکتیکی تر و آرومتر بشه .

سوال : آیا سیستم جدید پاسکاری که به سیستم پاس حرفه ای مشهور شده کیفیت این بخش از بازیو بالا برده ؟ اگه جواب مثبته به چه نحو ؟

شخصا فکر میکنم سیستم پاس حرفه ای اصلی ترین عامل تغییر گیم پلی این نسخه از بازیه . جالبه این سیستم شما رو مجبور میکنه که در دادن هر پاسی از فکرتون استفاده کنید ( توی سیستم پاسکاری نسخه های قبل چشم بسته هم میشد پاسکاری کرد ) . با قابلیتهای موجود در سیستم under hit و over hit , کاهش دقت پاس و همینطور دخالت مهارت بازیکن در دقت پاس شما غالبا موقعیت بازیکنی که تصمیم به دادن پاس به اون بازیکن رو دارید رو باید ارزیابی کنید همینطور باید در جستجوی گزینه مناسب تر باشید و یا باید با توپ حرکت کنید بجای اینکه مثل سیستم قدیمی خیلی راحت پاس فقط دکمه پاس رو فشار بدید . این سیستم بازیو برای بعضی از گیمرها واقعا جذاب میکنه مثل من که با بازیکنان همفکر خودم مثل گلن کولی و دیوید ویت بازی میکردم .
    سوال : آیا شما توجه داشتید به تفاوت بین بازیکنان مثلا در این زمینه که اونها چطوری با توپ حرکت میکنن یا در مورد قابلیتهای بازیکنان مختلف در پاس دادن ؟

همونطوریکه من تا الان چند بار گفتم شما تفاوتهایی در تواناییهای بازیکنان میبینید و این کمک میکنه به دونستن اینکه بازیکنان مختلف دارای چه نقاط ضعف و قوتی هستن . اما من به هر حال میگم این تفاوتها بشکل محض سیاه و سفید نیستن این تفاوتها بشکل ظریفی در بازیکنان مختلف گنجانده شده به این شکل که مثلا رونالدو تنها مرد تیم نیست اما تفاوتها در این حد هست که شما حس میکنید که رونالدو یک بازیکن سطح بالا و جهانیه .

سوال : امسال شوتها چطوری هستن ؟ مثل فیفا 10 گلزدن از طریق شوت راحته ؟

من فکر میکنم finesse shot توی نسخه قبل یک ایراد بود . این مساله توسط ویپلر و دیوید ویتس مورد بحث قرار گرفت . امیدوارم این مورد درست تنظیم بشه و توی نسخه نهایی بهتر باشه . جدای از این مورد , احساس میشد شوتها مثل نسخه قبل هستن اما شوتهای راه به نظر سخت تر میرسید حداقل از نظر من که این دست آورد بزرگی تلقی میشه و من احساس میکنم شوتهای راه دور نسبت به نسخه قبل رضایتبخش تر هستن .

سوال : چاره ای برای کاهش چیپهای فراوانی که توی نسخه 10 زده میشد اندیشه شده ؟

الان دروازه بانها میتونن مسیر منحنی شکل چیپها رو بخونن که این سبب میشه بتونن محل فرود توپو تشخیص بدن . معنی این حرف اینه که الان میتونن چیپها رو درست تشخیص بدن و واکنش مناسبی نسبت به این نوع شوتها از خودشون نشون بدن . تغییر دیگه اینه که الان زدن چیپ برای گیمر سخت تر شده الان شما باید در زمان زدن چیپ تعادل بدنی بیشتری داشته باشید و باید دقیق تر قدرت چیپ رو تنظیم کنید تا دروازه بان مغلوب بشه .

سوال : به عقیده شما دروازه بانها بهتر شدن ؟ از چه جنبه یا جنبه هایی ؟

توی نسخه ای که ما بازی کردیم کار روی دروازه بانها کامل نشده بود حتی باگی هم مشاهده کردیم . بر اساس اونچه که من دیدم دروازه بانها هنوز همون حالت پرش ماشینی خودشونو دارن و باید بیشتر روشون کار بشه . توی چند صحنه من حرکاتی ازشون دیدم که خیلی تعجب کردم به هر حال ما یک کد کاملا مقدماتیو بازی میکردیم . دروازه بانها در تصمیم گیریهاشون هنوز خیلی قوی هستن و در تقابل با شوتهای چیپ بهتر عمل میکنن .

سوال : نظرتون درباره ویژگی جدید صوتی که قابل تنظیمه چیه ؟
    من این طرز تفکر و روشی رو که در مورد بخش صوتی میخوان اعمال کنن خیلی دوست دارم . من خوش شانس بودیم که چنتهای مورد نظرمون رو توی استودیو ضبط کردیم و اونا رو داخل بازی وارد کردیم و من باید بگم واقعا عالی بود . من فکر میکنم ایده اضافه کردن آهنگ در زمانیکه بازیکنان داران از توی تونل وارد زمین میشن هم خیلی جالبه . من خودم طرفدار تیم بریستول هستم و دوست دارم یکی از آهنگ های این تیمو توی بازی بشنوم زمانیکه بازیکنان این تیم از توی تونل اشتون گیت خارج میشن .

من درمورد این ایده دیوید ویتس خیلی خوشبینم در مورد این مورد بعدا بیشتر خواهید شنید .

سوال : شما باید از فردیت گرایی بسیار معروفی که در pes وجود داره آگاه باشید آیا شما فکر میکنید امسال فیفا با این ویژگیهای رفتارهای فردی ( Personality+ ) میتونه باعث جذب طرفدارن pes به سمت این بازی بشه ؟ ( بسیاری از طرفدارن pes بخاطر وجود ویژگی فردیت گرایی در اون بازی عاشق اون بازی هستن ) .

من فکر میکنم این یک سوال بسیار سختیه . من فکر میکنم وقتی شما نسبت به یک بازی تعصب دارید و اونو بر بقیه بازیها ارجحیت میدید این خیلی سخته که به راحتی به یک بازی دیگه سوویچ کنید . من شخصا pes رو تا سال 2007 بازی میکردم و احساس میکردم که فیفا توان رقابتو با اون بازی نداره اما وقتی سال 2008 فیفا رو بازی کردم متوجه شدم این دو بازی کاملا با هم متفاوت هستن . بعد از این من هر دو تا بازیو هر سال بازی میکنم و احساس میکنم هر کدوم از این دو بازی چیزهای متفاوتی دارن و هرچند که رفتارهای فردی در فیفا تحول بزرگی در فیفا محسوب میشه اما شباهتی به سبک بکار برده شده در فردیت گرایی pes نداره .
    من فکر میکنم این ویژگی جدید فیفا به بازی جذابیت زیادی خواهد داد و شبیه سازیو بازیو بیش از پیش به این بازی تزریق میکنه . من فکر میکنم طرفدارن سر سخت بازی عموما و اکثریت , بازی شبیه سازیو بیشتر از بازی آرکید دوست دارن .

سوال : نظر کلی شما بعد از پلی تستی که از این کد داشتید چیه ؟
    من شدیدا تحت تاثیر این نسخه قرار گرفتم چون انتظار این تغییرات بزرگو در گیم پلی بازی نداشتم . احساس کلی که این نسخه میده اینه که شما رو به تفکر وادار میکنه که چطوری بازی کنید من از شنیدن این خبر که قراره توی نسخه نهایی مهارت shielding به بازی اضافه بشه و اینکه بازی از جنبه های دیگه قراره دستخوش تغییر تحول بشه بسیار هیجان زده هستم .

سوال : آیا شما فکر میکنید مردم دوباره باید فیفا رو یاد بگیرن ؟

من فکر میکنم گیمرهایی که به سیستم پاس پینگ پنگی عادت کردن مشخصا باید رویکرد و سبک بازی خودشونو در رابطه با بازی عوض کنن چون سیستم جدید پاسکاری حسابی روی سبک بازی تاثیر گذاره . من فکر میکنم گیمرهای طرفدار فیفا باید چند ساعتی وقت بذارن تا خودشونو با سیستم و روش جدید بازی وفق بدن و باید زمان بیشتریو برای آشنایی با تمام جنبه های بازی اختصاص بدن .
    سوال : بر اساس تمام اونچه که شما از این بازی دیدید آیا شما نسبت به فیفا 11 دلگرم و مطمئن هستید ؟
    من نسبت به این نسخه خیلی دلگرم هستم . بعد از صحبتهایی که که با تیم توسعه بازی داشتیم علی الخصوص دیوید روتر و گری پترسن من تشخیص دادم ذوق و اشتیاقی که اونها نسبت به این نسخه دارن خیلی زیاده و اونهای چیزی بیشتر از این نمیخوان که طرفداران بازیو از این نسخه راضی و خشنود کنن .

سوال : شما فکر میکنن جامعه طرفدار بازی چه واکنشی نشون میدن ؟

من فکر میکنم ترکیب از نظرات رو داشته باشیم این بخاطر طبیعت جامعست .من خیلی دوست دارم گیمرها از فرط خوشحالی به بالا و پایین بپرن اما مثل تمام بازیها این روزها مردم همش از بازی شکایت میکنن .

من آرزو میکنم مردم از گیم پلی این بازی لذت ببرن همونطوریکه من لذت بردم اما من فکر میکنم فقط زمان پاسخ ما رو خواهد داد .
    منبع :

کد:

بررسی کد مقدماتی بازی توسط سایت یورو گیمر :

کد:

بررسی ویژگیهای جدید بازی به نقل از David Witts :

کد:
    Last edited by 4039; 28-09-2010 at 17:19.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

رزرو شده.......

3. 5 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

به امید خدا در این پست ترجمه مجله راهنمای این نسخه ( FIFA_11_Official_Game_Guide ) ارائه خواهد شد .

این راهنما شامل این قسمتها میشه :

- ویژگیهای جدید این نسخه
    - کنترلهای ابتدایی بازی
    - مهارتها و حرکات ( شامل مهارتهای تکنیکی , فریبها و سایر موارد مرتبط )
    - ضربات شروع مجدد
    - استراتژیها و تاکتیکها
    - روستر و ریتینگ باشگاههای مختلف در این بازی
    - مودهای بازی ( شامل VIRTUA PRO , MANAGER MODE , BE A PRO و احتمالا یک مود جدید )
    - افتخارات و مواردی که گیمر میتونه توی بازی بدست بیاره
    - و چند مورد دیگه
    Last edited by 4039; 18-06-2010 at 11:52.

5. 8 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خوب حسین جان خیلی کار خوب و به جایی انجام دادی امیدوارم بچه ها موقعیت و شرایط رو درک کنن و اینکه تاپیک به صورت ناقص افتتاح شده رو به سایر تاپیک ها تعمیم ندن همه می دونن که تاپیک های فوتبال خیلی پر اهمیت هستند و کمی با اون یکی تاپیک ها فرق دارند و اینکه مطالب زیادی وجود داره که حقیقتا نیازمند این هست که کاربری مثل خودت اون رو ایجاد و مدیریت کنه مسعود می تونه با پاک کردن دو پستی که محمد داده برای تو 3 پست متوالی ایجاد کنه اگه هم به پست های بیشتری نیاز داشتی می تونی با پست دادن حلش کنی.
    منتظر اخبار بازی هستیم حسین جان و همگی چشم انتظار شاهکار EA و البته خودت هم هستیم. امیدوارم این مسیر به خوبی طی بشه

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

راست میگی اینکار رو هم میشه کرد به هر حال ممنون از راهنماییت .
    حالا که این تاپیک ایجاد شد میشه تا فردا که اولین اخبار و تصاویر منتشر میشه بحث های مربوط به این بازیو همین جا پیگیری کنیم و مزاحم بچه توی تاپیک PES نشیم .
    این روزا شایعه شده که نسخه PC ممکنه برای شماره 11 بازی منتشر نشده از اونطرف توی یکی از ژورنالهای خارجی اشاره شده که امسال نسخه PC منتشر میشه و علاوه بر این قراره نسخه کامپیوتری بازی دچار تغییر و تحول اساسی بشه ( حتی گفته شده میخوان دقیقا همون نسخه کنسولی رو برای PC هم منتشر کنن ) .
    فردا همه چیز معلوم میشه اما انتشار نسخه PC تقریبا قطعیه این مطلبو من چند جا توی TWITTER سازندگان بازی خوندم اگه شد اصل نقل و قولها رو توی تاپیک میزارم .
    منم يه سري چيزا در مورد نسخه 2011 تو فروم فيفا خوندم اكه به احتمال زياد نسخه pc يه پورت از روي نسخه كنسولي خواهد بود!! حالا بايد صبر كرد و ديد چي ميشه
    در ضمن حسين جان در مورد رزو پست هم نگران نباش , مديرا ميتونن رزرو كنن برات و احتياجي به پاك كردن پست ها نيست

8. 11 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

امروز تصاویر و اخباری درمورد بازی از طریق مجله Zoo Magazine منتشر میشه همینطور فیس بک پرتغالی ea هم اخباری منتشر میکنه . متاسفانه ما که به مجله دسترسی نداریم ( مگه اینکه کسی اسکنش کنه ) فیس بک هم که فیل تره .
    اما من جسته و گریخته خبرایی از بازی پیدا کردم که میشه ازش نتیجه گرفت فیفا بالاخره به این نتیجه رسیده که فردیت گرایی رو به تقلید از pes وارد بازی کنه . مطالب پایین بخشی از اخباریه که از مجله Zoo نقل و قول شده ببنیند شما هم همین نتیجه گیری منو میکنید ؟ :

اخباری انحصاری از نسخه 11 بازی در 4 صفحه امروز در این مجله منتشر شد . به نظر میرسه zoo تحت تاثیر مساله سبک پاسکاری در این نسخه قرار گرفته . گفته میشه پاسکاری سخت تر شده و پاسکاری به سبک پینگ پنگی که راحت میشد با سرعت زیاد توپو بین بازیکنان رد و بدل کرد در این نسخه وجود نخواهد داشت . دیگه انتظار نداشته باشید که جان تری پاسهای توی عمق بی نقصی ارسال کنه . این مجله همچنین اشاره میکنه که سبک دویدن کریس رونالدو به بازی اضافه شده همینطور سبک راه رفتن برباتوف . همچنین اینکه رونی پاسهایی که بازیکنان حریف به هم میدن رو تعقیب میکنه ( همونطوریکه توی واقعیت دنبال توپهایی که مدافعین به هم پاس میدن میره ) . اینطور به نظر من میرسه که مساله فردیت گرایی بالاخره توی نسخه 11 بازی به این بازی اضافه میشه بنابراین امسال من دو تا فوتبال قشنگ رو میتونم بازی کنم ( ایشون تا الان بخاطر عدم وجود فدیت گرایی در بازی فیفا این بازیو بازی نمیکرده ) .
    همچنین شما میتونید آهنگی بعد از به ثمر رسیدن گل به بازی اضافه کنید همینطور قبل و بعد از بازی .
    منبع :

کد:
    Last edited by 4039; 08-06-2010 at 15:17.

10. 16 کاربر از 4039 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

اخباری انحصاری از نسخه 11 بازی در 4 صفحه امروز در این مجله منتشر شد . به نظر میرسه zoo تحت تاثیر مساله سبک پاسکاری در این نسخه قرار گرفته . گفته میشه پاسکاری سخت تر شده و پاسکاری به سبک پینگ پنگی که راحت میشد با سرعت زیاد توپو بین بازیکنان رد و بدل کرد در این نسخه وجود نخواهد داشت . دیگه انتظار نداشته باشید که جان تری پاسهای توی عمق بی نقصی ارسال کنه . این مجله همچنین اشاره میکنه که سبک دویدن کریس رونالدو به بازی اضافه شده همینطور سبک راه رفتن برباتوف . همچنین اینکه رونی پاسهایی که بازیکنان حریف به هم میدن رو تعقیب میکنه ( همونطوریکه توی واقعیت دنبال توپهایی که مدافعین به هم پاس میدن میره ) . اینطور به نظر من میرسه که مساله فردیت گرایی بالاخره توی نسخه 11 بازی به این بازی اضافه میشه بنابراین امسال من دو تا فوتبال قشنگ رو میتونم بازی کنم ( ایشون تا الان بخاطر عدم وجود فدیت گرایی در بازی فیفا این بازیو بازی نمیکرده ) .
    همچنین شما میتونید آهنگی بعد از به ثمر رسیدن گل به بازی اضافه کنید همینطور قبل و بعد از بازی
    100% همون قضيه فرديت گرايي رو داره ميگه كه خيلي موضوع جالبيه
    خيلي خوشحالم كه سيستم پاسكاري رو دارن بهبودش ميدن...خداي اون حالت قبلي خيلي ضايع بود... با خوب بود ميشد رو حالت دستي گذاشت وگرنه واقعا افتضاح بود..
    اين اضافه كردن آهنگ هم بايد جلب باشه... كلا EA هميشه نوآوري هاي خاص خودشو داره
    در ضمن اينكه بازي براي pc مياد شك نكنيد... چون سايت IGN تو ليست EA براي براي E3 اين بازي قرار داده به همره 1لتفورم هاي [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه قطعا اين بازي برا PC هم مياد.. كلا وقتي قرار شد FIFAWC 2010 براي PC نياد ميشد حدس زد كه نسخه PC يه تكون حسابي مي خواد بخوره

12. 14 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

فیس بک پرتغالی ea هم اخباری منتشر میکنه
    ادرس فیس بوک دارین

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    N36°17'45-E59°36'43

پيش فرض

بله بفرمایین :

کد:
    اگه شما به مطالب دسترسی پیدا کردی اگه زحمتی نیست یک جا بزار تا ترجمشو توی تاپیک بذاریم .

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

تنها چیزی قرار دادن این بوده که گفته شده تا بعد ظهر اولین عکس از بازی قرار میدیم به احتمال زیاد باید همین باشه این هم عکس

من کامل صفحه هر چند دقیقه میبینم به محض اینکه عکس گذاشتن سریع میزرام تو تایپینگ
    Last edited by Fusi0n; 08-06-2010 at 16:00.

16. 6 کاربر از Fusi0n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •