تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: سوال درباره فاینال کات پرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض سوال درباره فاینال کات پرو

سلام من می خواهم بدانم آیا راهی وجود دارد که فاینال کات پرو روی ویندوز نصب شود مثلا با نرم افزار های شبیه ساز یک سیستم عامل مانند نرم افزار vittualbox می توان کاری کرد که نرم افزار روی ویندوز نصب شود .
    و من دنبال آموزش فاینال کات پرو هستم یا کسی که بتواند آنرا به من آموزش دهد.
    اگر پی دی اف برای آموزش آن دارید لطفا لینک دانلودش را برایم قرار دهید یا اگر آموزش چندرسانه ای آن به زبان اصلی یا ترجمه شده به فارسی موجود است مرا راهنمایی کنید.یا اگراستادی یا آموزشگاهی را درتهران سراغ دارید لطفا به من آدرس دهید.
    Last edited by معصومه123; 06-06-2010 at 17:29.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ma4nafar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من خودم در ایران زندگی نمی کنم اما تا جایی که میدونم برنامه های شرکن apple در ایران طرفدار نداره .
    به هرحال شما لازم نیست که این برنامه را تبدیل کنی چون نسخه ویندوز این برنامه موجود هست . و اون avid نام داره .

برنامه بسیار سنگینیه که یک کامپیوتر خوب میخواد . اما فیلمهای زیادی با این برنامه در هالیوود میکس و مونتاژ شده مثل
    slumdog millionaire و یا iron man 2 .

آخر فروم باز Mr Andersson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود;

بعله.. اما بسختی و بدون تضمین. شما باید دنبال نسخه های مختلف از Mac ا 32 بیتی باشید که رو سیستمتون نصب بشه و در ضمن سخت افزار شما هم با اون مشکلی نداشته باشه اونوقته که میتونید فاینال کات رو روش نصب کنید.
    چون نسخه ویندوز این برنامه موجود هست
    در مورد AVID و Final Cut هم ربطشو نگرفتم؟

.......

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام اوید لیکویید که نرم افزاری جدا از فاینال کات است و خودش نرم افزاری مستقل است درسته یا نه؟
    من کامپیوترم قوی است و روی آن ویستای 64 بیتی نصب است آیا می توانم فاینال کات را رویش نصب کنم البته با استفاده از نرم افزار virtualbox که شنیده ام سیستم عامل مجازی ایجاد می کند.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

درود;

در مورد AVID و Final Cut هم ربطشو نگرفتم؟

.......
    تمام کارهایی که برنامه Final Cut بر روی سیستم apple انجام میده را شرکت ویندوز بر روی برنامه avide اجرا کرده . میشه اینطور گفت که avid مشابه برنامه Final Cut در سیستم ویندوزه . ولی درکل ایندو به هم هیچ ربطی ندارند . فقط اگر کسی بخواد از Final Cut روی سیستم ویندوز استفاده کنه بهتره از avid استفاده کنه . قیمت این برنامه هم کم نیست حدودا 800 دلار البته با سخت افزارش چیزی حدود 2000 دلار . و یک چیزه دیگه اینکه این برنامه روی apple هم کار میده و در هالیوود فیلمهای زیادی را باهاش کار کردند مثلا فیلم avatar را برای صدا و افکتش از این برنامه استفاده کردند . بهتره یک سری به وبسایتش بزنید تا اطلاعات بیشتری بگیرید . هر چند به نظر من که از این برنامه چندبار استفاده کردم برنامه سنگین و حجم داریه .
    Last edited by ma4nafar; 08-06-2010 at 13:03.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود;

من کامپیوترم قوی است و روی آن ویستای 64 بیتی نصب است آیا می توانم فاینال کات را رویش نصب کنم البته با استفاده از نرم افزار virtualbox که شنیده ام سیستم عامل مجازی ایجاد می کند.
    ربطی به نصب ویستا نداره.. تست کنید و اگر به مشکل برخوردید اینجا پست بدید..
    بهتره یک سری به وبسایتش بزنید تا اطلاعات بیشتری بگیرید .
    چشم داداش... شما فقط ما رو نزن فکر کنم بدونم AVID چیه.. این آواتار که میبینی زیردست اوید در اومده!!!

.......

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

چشم داداش... شما فقط ما رو نزن فکر کنم بدونم AVID چیه.. این آواتار که میبینی زیردست اوید در اومده!!!

.......
    نه داداش من این حرفها چیه ؟
    من این حرف را به مهربانی زدم نه با سخن تند

من نخواستم خدای نکرده بگم شما نمیدونید . فقط خواستم جای سوالی برای دوستمون باقی نمونه . همین

به هرحال اگر شما از این حرف رنجیدید ببخشید من منظوری نداشتم .

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود;

شما لطف داری نه ناراحت نشدم داشتم شوخی میکردم.

......

اگه نباشه جاش خالی می مونه M Like Mother's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام من می خواهم بدانم آیا راهی وجود دارد که فاینال کات پرو روی ویندوز نصب شود مثلا با نرم افزار های شبیه ساز یک سیستم عامل مانند نرم افزار vittualbox می توان کاری کرد که نرم افزار روی ویندوز نصب شود .
    و من دنبال آموزش فاینال کات پرو هستم یا کسی که بتواند آنرا به من آموزش دهد.
    اگر پی دی اف برای آموزش آن دارید لطفا لینک دانلودش را برایم قرار دهید یا اگر آموزش چندرسانه ای آن به زبان اصلی یا ترجمه شده به فارسی موجود است مرا راهنمایی کنید.یا اگراستادی یا آموزشگاهی را درتهران سراغ دارید لطفا به من آدرس دهید.

حالا چرا فاینال کات پرو بر روی pc ؟!!
    خیلی عجیبه آدم یا مک میگیره یا میاد تو نرم افزارهای pc که خوب هم توشون زیاده.

یه روزی اگه فرصت کنم باید یه منبر حسابی برای mac و pc برم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من تا حالا با فاینال کات کار نکردم ولی از امروز باید این کار رو انجام بدم
    آیا در فاینال کات پلاگینی شبیه vitacens وجود داره یا نه؟ و یا می شه پلاگینهای معروف رو روی آن نصب کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •