تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 16 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 160

نام تاپيک: راهنمايي خرید و نصب لامپ زنون (XENON HID)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

علاوه بر اینکه پلیس گیر میده و ماشین شما رو می خوابونه اصلا کار اخلاقی و درستی نیست. چون چشم راننده های جلو واقعا از کاسه در میاد.
    خوب دوست عزیز من یه زنونی میخوام که چشم راننده های جلویی از کاسه در نیاد

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی unknown47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خوب دوست عزیز من یه زنونی میخوام که چشم راننده های جلویی از کاسه در نیاد
    دوست عزیز زنون تا اونجایی که من اطلاع دارم نورش زننده هست(البته ماشین های مدل بالا که رو خودشون زنون دارن به این شدت نیستند) ولی خب شما میتونین زنون رو روی مه شکن ها نصب کنی و واسه چراغ ها هم از لامپ های متفرقه که نور یخی دارن استفاده کنی(اسرام مارک خوبیه)
    البته میتونی هم واسه نور بالا زنون بندازی که دز مواقع لازم(کل کل) استفاده کنی ولی اصن اینکارو توصیه نمیکنم چون واقعا کار درستی نیس

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

زنون باید با کاسه مخصوص و لنط روی ماشین نصب بشه در غیر اینصورت به خاطر نوع نور زنون و فرکانسش و شکل کاسه هخاس معمولس با یک اغتشاش پخش میشه که موجب ازار راننده های دیگه میشه
    شما میتونید زنون با کلوین پایین بخرید و استفاده کنید که به جای نور سفید یخی نور متمایل به زرد داره
    شما میتونید برید و دنبال چراغ اسپرت برای ماشینتون بگردید که لنز داشته باشه و برای نور پایین و بالا هم روی اون نصب کنید . هزینه کلی این روش برای شما حدود 400 هزار تومن میشه ولی دیگه نه ترس پلیس دارید نه اینکه راننده های دیگه اذیت میشن و هم اینکه نور بهتری رو چراغهاتون خواهند داشت .
    Last edited by shadows_funeral; 04-06-2013 at 16:09.

4. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در هر حال هر طوری که شما زنون نصب کنید بعد از اینکه 2 سال از تولید خودروتون گذشت باید هر سال برید معاینه فنی بگیرید. اونجا نه تنها به ماشینتون معاینه فنی نمی دن بلکه پلیس هم بخاطر نداشتن معاینه فنی هم زنون ماشین شما رو می خوابونه. تا زنون رو باز کنید و جریمه رو پرداخت کنید.

6. 2 کاربر از shadows_funeral بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه sms11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من کاری به پلیس ندارم که ماشینو میخوابونه و همچنین کاری به ماشین های وارداتی که روشون زنون هست ندارم اما واقعا این لامپ نامردیه در حق راننده ای که از جلو میاد و واقعا راننده رو دچار کوری موقت میکنه و من موافقم که نباید استفاده بشه.همین لامپ معمولی هم گاهی اوقات دردسر ساز میشه وای به حال زنون.

8. این کاربر از sms11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

بچه ها به دور از موعظه و نصیحت ...

کسی یه مارک و برند خوب میشناسه با قیمت و اینکه اگه ترانسشو داشته باشیم میشه خوده لامپ و عوض کرد و قوی تر کرد ؟؟
    من رو ماشین (تیبا) یه جفت دارم رو نور بالا یا استوپ پایین ، بعد ولی احساس میکنم خیلی ضعیف هستن یا شدن ، نسبت به ماشین دوستم که فوق العاده قوی تره و موندگار تره
    ولی ماله من اگه 20-30 ثانیه استفاده نکنم خنک میشه و باز باید روشن بزارم تا پر کنه ... :(

کسی هست سر در بیاره از این داستانا..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    چند تا سوال داشتم خودرو هم پراید 131
    1- کلا برای استفاده هم نور بالا هم پایین باید 2 تا پک زنون گرفت یا یکیش کافیه؟ چون یه جا شنیدم یکی می گفت پایه h4 چراغ زنون 2 کنتاکت هم داره یعنی یه کیت برا هم بالا هم پایین درسته یا نه؟
    2-این لامپ های هالوژنی یخی مثلا osram cool blue hyper واتش مثل فابریکیا تو سایت اسرام 55 زده! (nominal 55 power 73) مثل چراغ فابریک! آیا نورش قوی تره یا فقط رنگش متفاوته؟ هزینه یه جفت با آفتامات چقدر میشه؟
    3-هزینه کاسه چراغ لنز دار چقدره iاگه بخوام زنون بذارم؟
    4-مگه غیر اینه که 5 ثانیه طول می کشه به نور max برسه و موقع روشن کردن اولش 20% نور میده؟ پس چرا بعضی ها میذارن رو نور بالا ؟! اگه اینجوری باشه یه ثانیه خاموش روشنش باید مثل لامپ هالوژن نور بده!!!
    ببخشید زیاد سوال پرسیدم
    Last edited by spz2007; 16-09-2013 at 21:44.

پروفشنال Alijo0on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران کثیفـــ

پيش فرض

سلام
    1- کلا برای استفاده هم نور بالا هم پایین باید 2 تا پک زنون گرفت یا یکیش کافیه؟ چون یه جا شنیدم یکی می گفت پایه h4 چراغ زنون 2 کنتاکت هم داره یعنی یه کیت برا هم بالا هم پایین درسته یا نه؟
    2-این لامپ های هالوژنی یخی مثلا osram cool blue hyper واتش مثل فابریکیا تو سایت اسرام 55 زده! (nominal 55 power 73) مثل چراغ فابریک! آیا نورش قوی تره یا فقط رنگش متفاوته؟ هزینه یه جفت با آفتامات چقدر میشه؟
    4-مگه غیر اینه که 5 ثانیه طول می کشه به نور max برسه و موقع روشن کردن اولش 20% نور میده؟ پس چرا بعضی ها میذارن رو نور بالا ؟! اگه اینجوری باشه یه ثانیه خاموش روشنش باید مثل لامپ هالوژن نور بده!!!
    ببخشید زیاد سوال پرسیدم
    انگار کسی نیس جوابگو باشه ... !

12. این کاربر از Alijo0on بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    ببخشید زیاد سوال پرسیدم
    دوستان کسی نیس؟ :|

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام
    ببخشید زیاد سوال پرسیدم
    1- باید موتور دار بگیری . تو ارزونیا 130 قیمتش بود الان دیگه ......
    2-نورش کمی قوی تره رنگ هم زیاد فرقی نداره مثل فابریکی هست یه کمی سفیدتر .
    3- نمیدونم باید بری بپرسی ولی فکر نکنم جنس خوب از 170 کمتر باشه
    4-اولش چشمک میزنه. بعد کم نور میشه و پر میکنه

15. این کاربر از alireza021_18 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •