تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 16 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 160

نام تاپيک: راهنمايي خرید و نصب لامپ زنون (XENON HID)

آخر فروم باز IRAN_KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

2

فرقي تو نور بالا و پايين نداره. گفتن ماشين رو مي خوابونن. معاينه فني هم نمي دن. معاينه فني هم نداشته باشي دم به ديقه جريمه اي!
    بهتره هر كي بسته باز كنه.
    اينطوري هم نيست كه نورش ملايم تر باشه. اتفاقا تو لامپ زنون يك سري فعل و انفعالات راديو اكتيو رخ ميده كه باعث كوري چند ثانيه اي چشم مي شه. من اين مطلبو يه روزي تو روزنامه همشهري يه مقاله كامل ازش خوندم. نوشته بود تازه اين مال لامپهاي زنون استاندارده كه قيمتشون بالاي 100 تومنه. وضعيت لامپهاي غير استاندارد خيلي بدتره.
    براي امتحان اين قضيه مي تونيد لامپ زنون ماشينتونو روشن كنيد بريد از روبرو و نزديك بهش نگاه كنيد. واقعا كاسه چشتون مي خواد از حدقه در بياد.
    آقا شما هم گیر دادی که لامپ ها رو باز کنن باز کن چرا بزار ملت حال کنن این جوون ها پس دلشون به چی خوش باشه ...بزار اسپورت باشن... شیشه دودی می کنی گیر می دن اگزوز اسپورت می کنی گیر می دن چراغ می زنی گیر می دن ول کن دیگه بابا

2. 2 کاربر از IRAN_KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه firstpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

تایید میشه. دیشب هم دوباره اخبار 20:30 گفت که خودروهایی که زنون دارن متوقف میشن

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا شما هم گیر دادی که لامپ ها رو باز کنن باز کن چرا بزار ملت حال کنن این جوون ها پس دلشون به چی خوش باشه ...بزار اسپورت باشن... شیشه دودی می کنی گیر می دن اگزوز اسپورت می کنی گیر می دن چراغ می زنی گیر می دن ول کن دیگه بابا
    به خدا من گیر ندادم. راهنمایی رانندگی گیر داده. من چی کاره باشم والا... خودم نزدیک 80 تومن بابت زنون ضرر کردم به علاوه یه قبض جریمه. خلاصه هر جور دوستان صلاح می دونن. میتونن برن با لامپ حال کنن بعدش مثل من جریمه می شن و ماشینشونو می خوابونن و باید اونموقع باز کنن یا الان برن قبل از جریمه شدن لامپهارو باز کنن. هر طور هر کسی راحته عمل کنه

5. 2 کاربر از shadows_funeral بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

من خودم کنار مه شکن های سمندم زنون انداختم + کیت فلشر ... خاموشه اغلب ولی وای به حال ماشینی که بره رو اعصابم ... پدر صاحاب راننده اش رو در میارم ، میدم پدر پدرسوخته اش رو در بیارن پدر سوخته !

یه بار یه عربی تو ساحلی فحش انداخت ، منم گرفتم پشت سرش فلشر زنون رو ... کوبید به جدول

برای مانور و حال گیری خوبه ولی روی مه شکن بندازی پلیس گیر نمیده
    Last edited by REGISTERED-USER; 20-11-2010 at 22:44.

7. 2 کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

شما مثل اینکه هیچ نمیدونی خوابوندن ماشین یعنی چی اینجا رو ببین خوبه واست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بنظر من راهنمایی رانندگی خیلیم کار خوبی میکنه بقول شما گیر میده
    لامپهای زنونی که دارن تو بازار نصب میکنن نه اینکه راننده هامونم خیلی بافرهنگن! حتی یکبار هم بجا استفاده نمیشه
    جز اینکه مثل این جناب آقای رجیسترد یوزر مردم آزاری
    من اگه کسی یه همچین نوری بتابونه به چشمم به خدای احد و واحد تا اون سر دنیا باشه تعقیبش میکنم و چنان میکوبم به ماشینش که یا خودم چپ کنم یا اون رو بندازم تو دره
    99 درصد ایرانیها را با زور و روشهای فیزیکی باید تربیت کرد!
    Last edited by Penryn; 20-11-2010 at 22:52.

9. این کاربر از Penryn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

جز اینکه مثل این جناب آقای رجیسترد یوزر مردم آزاری
    مردم آزار خودتی ... بیایید ببرید پدرش رو در بیارید

من خودم استفاده نمی کنم اغلب، ولی مردم آزار رو آزار میدم و آدمش میکنم ... بزارید روی مه شکن خوبه توی جاده خیلی خوبه

آقایPenryn انگار هنوز تو جاده برون شهری نروندی و ندیدی ماشین بیرون شهر همش نور بالا بره مسیر رو و باید تحملش کنی چیه ! اینو باید رفت پشت سرش با زنون فلاشر آدم کرد
    Last edited by REGISTERED-USER; 20-11-2010 at 23:35.

11. 4 کاربر از REGISTERED-USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

فقط در تایید حرف دستمون بسیار کار پسندیده ای می کنن که اینجور ماشین ها رو توقیف می کنند ، چش و جال ادم رو از حدقه در میاره

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من خودم کنار مه شکن های سمندم زنون انداختم + کیت فلشر ... خاموشه اغلب ولی وای به حال ماشینی که بره رو اعصابم ... پدر صاحاب راننده اش رو در میارم ، میدم پدر پدرسوخته اش رو در بیارن پدر سوخته !

یه بار یه عربی تو ساحلی فحش انداخت ، منم گرفتم پشت سرش فلشر زنون رو ... کوبید به جدول

برای مانور و حال گیری خوبه ولی روی مه شکن بندازی پلیس گیر نمیده
    خيلي حال كردم. براي منم يه همچين چيزي پيش اومد. دمت گرم.
    عاشق آواتورتم رفيق

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان نکنین این کارو . آدم پدر چشش در میاد . آخه این چه کاریه!!! اینا کوری موقت ایجاد میکنه.
    بعضیا اصلا مریضن بخدا. دیشب تو اتوبان من داشتم تو لاین لاکپشتا میامدم واسه خودم سرعتمم آنچنان کم نبود که بگم دارم یواش میرم . یه یارویی اومده بود پشتم اونهمه جا لاین وسط و سبقت رو گذاشته بود اد پشت سر ما همش چراغ میداد خاک برسر . چشام داشت در میومد
    دیدم از رو نمیره و مرض داره انگاری زدم رو ترمز یارو میخ شد دیگه نیامد طرفم ،وقتی آمد رد شد یه علامت قربان یو هم با انگشتم بهش نشون دادم
    اینو میگم شما که از این چیزا میبندین رو ماشینتون خودتونو یک بار بذارین جای طرف مقابلتون ببینین چی میکشه اون بنده خدا. مردم ازاری گناه داره ، نکنین.
    Last edited by Bobby Sands; 22-11-2010 at 16:24.

15. 3 کاربر از Bobby Sands بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mm00's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Gaming n mUsic WorldZ

پيش فرض

دوستان نکنین این کارو . آدم پدر چشش در میاد . آخه این چه کاریه!!! اینا کوری موقت ایجاد میکنه.
    بعضیا اصلا مریضن بخدا. دیشب تو اتوبان من داشتم تو لاین لاکپشتا میامدم واسه خودم سرعتمم آنچنان کم نبود که بگم دارم یواش میرم . یه یارویی اومده بود پشتم اونهمه جا لاین وسط و سبقت رو گذاشته بود اد پشت سر ما همش چراغ میداد خاک برسر . چشام داشت در میومد
    دیدم از رو نمیره و مرض داره انگاری زدم رو ترمز یارو میخ شد دیگه نیامد طرفم ،وقتی آمد رد شد یه علامت قربان یو هم با انگشتم بهش نشون دادم
    اینو میگم شما که از این چیزا میبندین رو ماشینتون خودتونو یک بار بذارین جای طرف مقابلتون ببینین چی میکشه اون بنده خدا. مردم ازاری گناه داره ، نکنین.
    البته ميگن كه از 15 ديگه هركي داشته باشه ميخوابونن بي برو برگشت ! (15 اذر)
    ولي به نظر من طرح خوبيه ولي براي كسايي كه زنون رو تو چراغ فابريك ميزارن
    شما كاسه هاي بي لنز رو ببين همه پرتاب نور زنون وحشتناك و غير اصولي دارن ...
    زنون اصلش بايد مثل ماشين هاي وارداتي تو عدسي باشه تا خطي پرتاب كنه .... ولي خوب ترو خشك باهم ميسوزن ! مثلا وقتي زنون توي كاسه پيكان يا پرايد يا 206 و كلا هر ماشين كه چراغ كاسه اي داره ميندازن طرف روبرو نميتونه مسلط باشه به جلوش... فقط چراغ عدسي! يا پروژكتور....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •