تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: [آمـوزش] استـفاده‌ی بـهینه از USB Flash در Xbox360

حـــــرفـه ای p3yman_xl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Somewhere between the end of the line and the middle of nowhere

پيش فرض

شما خودتون انجام دادین؟ اگه اره برای انتقال فیلم چه جوری باید عمل کنیم؟
    فیلم رو نمیشه ریپ کرد روی هارد درایو یا USB فلش.. شما بهتر میدونید که به خاطر کپی رایت چنین چیزی امکان پذیر نیست..
    من با دو تا فلش هم امتحان کردم اما مثل اینکه نمیخونه مشمل از کجاس ؟؟؟ Configure هم کردم نشد !!!
    خوب 2 تا فلش رو جداگانه Configure کنید و هر وقت هر کدوم رو لازم داشتید همون رو به کنسول وصل کنید و استفاده کنید..
    یه سوال: اگه این تم ها رو به دستگاه انتقال بدم ولی وقتی بخوام لایو بشم اونا رو پاک کنم چی احتمال بن شدن هست؟
    خیــــر..

موفق باشید

2. این کاربر از p3yman_xl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

خوب 2 تا فلش رو جداگانه Configure کنید و هر وقت هر کدوم رو لازم داشتید همون رو به کنسول وصل کنید و استفاده کنید..
    موفق باشید
    خب من منظورم همون بود یعنی یه بار با اولی امتحان کردم نشد با دومی هم همین مشکل پیش اومد

دوتا رو که باهم نزدم !!!

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Leon-117's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on eath

پيش فرض

سلام.انتقال دادن نسخه تريال(Trial) بازي هاي آركيد هم مثل روش انتقال تم ها و ... هستش؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام.انتقال دادن نسخه تريال(Trial) بازي هاي آركيد هم مثل روش انتقال تم ها و ... هستش؟
    بله،شما وقتی بازی مورد نظر رو دانلود کردی فلدر 8 رقمی رو مثل روش صفحه ی اول به فلدر 0000000000000000 تزریق میکنی..

6. این کاربر از p3yman_xl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jericho-sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوستان من فلش silicon power دارم ولی xbox قبولش نمیکنه configure نمیشه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هیچ راهی نیست؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان من فلش silicon power دارم ولی xbox قبولش نمیکنه configure نمیشه

کد:
    هیچ راهی نیست؟
    مموری رو در ویندوز به FAT32 فرمت کردید ؟
    امتحان کنید باید جواب بده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    یه سایت بروز برای دانلود تم میخواستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه 1987msb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    در حال حاضر طهران

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان عزیز، بعد از مدت ها دوباره برگشتم، ولی شاید دوباره برم!
    چند تا تم براتون برای دان می گذارم، امیدوارم که ازش خوشتون بیاد:

Black Ops:
    کد:
    Fifa 11:
    کد:
    Mafia2:
    کد:
    Crisis 2:
    کد:

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

سلام دوستان راهی هست که تم رو بدون وصل شدن به لایو فعال کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

USB Flash و X360

سلام

نکته:: کاربران XBL توجه کنند که بنده هیچ گونه مسوولیتی را در قبال بن شدن آنها از شبکه قبول نمیکنم. کانتنت هایی که در زیر برای دانلود گذاشته شده اند مختص کابران پریمیوم است! بنابراین هیچ گونه الزامی برای این کار وجود ندارد.

بعد از عرضه آپدیت جدید این سوال در ذهن خیلی ها بوجود اومد که آیا امکان انتقال content به راحتی صورت خواهد پذیرفت؟ تا قبل از انتشار برنامه فوق العاده کاربردی Xtaf این کار تقریباً غیر ممکن بود، اما حالا به راحتی میتوان نیمی از محتویاتی که در گذشته امکان انتقال آنها وجود نداشت، به کنسول منتقل کرد.

حال این سوال مطرح میشود که چه چیزهایی را میتوان به کنسول منتقل کرد.

توجه: با کمک این آپدیت میتوان بازی های کامل و Demo ، بازی های آرکید Trial ، پروفایل ، فیلم ، کلیپ ، Theme ، Gamer Picture را انتقال داد.

آپدیت ماه آوریل 2010 - 9199

این آپدیت کنسول را قادر میسازد تا نهایت 2 فلش 16 گیگابایتی را ساپورت کرده و امکان ذخیره فایل را بر روی آن امکانپذیر میسازد. برای استفاده از این امکان، باید کنسول خود را به آخرین ورژن 9199 آپدیت کنید.

فرمت کردن فلش توسط کنسول و تبدیل آن به یک Memory Unit

بعد از آپدیت کردن کنسول، USB خود را به کنسول وصل کرده و دستگاه را روشن کنید. سپس به My Xbox و بعد به قسمت System Settings بروید. در اینجا انواع Storage Device ها را مشاهده میکنید؛ به USb Storage Device وارد شوید.

بعد از این کار 2 گزینه میبینید: Configure Now و Customize. بر روی Customize کلیک میکنیم. ( در این قسمت میتوانید مشخص کنید که چه مقدار از حافظه ی فلش شما به کنسول اختصاص داده شود. ) مثلاً اگر فلش شما 8 گیگابایتی است، 4 گیگ را به کنسول اختصاص داده و 4 گیگ را نیز میتوانید خالی بگذارید.

بعد از اتمام عملیات فلش را از کنسول خارج و برنامه ی Xtaf را نصب میکنید. برنامه را از اینجا دانلود کنید:

http://dwl.xbox-scene.com/xbox360pc/drivers/Xtaf_Release_Gui_.rar

(این برنامه خود دارای Auto Updater است؛ آخرین ورژن آن نیز 31 میباشد.)

انتقال Theme

برای انتقال تم ها به کنسول ، باید طبق روش زیر عمل کنید؛ ابتدا برنامه Xtaf را اجرا کرده که باید پنجره ی زیر را مشاهده کنید :

سپس USB Flash خود را به کامپیوتر وصل کرده و از منوی فایل File گزینه ی Open Drive را انتخاب میکنیم. بعد از انجام این کار برنامه فلش شما را شناسایی کرده و آن را نمایش میدهد :

همانطور که در تصویر مشخص است، فلش دارای 3 فلدر اصلی Root>Content>0000000000000000 است و محتویاتی که دانلود میشوند را در فلدر 0000000000000000 قرار خواهیم داد.

در این آموزش از تم زیبای بازی Mass Effect استفاده کرده ام؛ آن را از اینجا دانلود کنید: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که بعد از دانلود و Extract آن با فلدر 4D5307E8ID
    مواجه میشوید. این عدد 8 رقمی که با فرمت خاصی تنظیم شده است، کد مخصوص این تم در شبکه ی لایو است؛ واضح است که هر Contentیی در شبکه ی لایو کد 8 رقمی مخصوص به خود را دارد.

حال برای کپی کردن تم بر روی فلش فلدر 0000000000000000 را کلیک کرده هایلایت میکنیم و تم را به محل مورد نظر Drag & Drop میکنیم :

همانطور که میبینید تم در زیر شاخه ی مورد نظر قرار گرفت و کنار فلدر 0000000000000000 نیز یک علامت + ظاهر شد.
    اکنون فایل شما با موفقیت روی فلش کپی شده و آماده ی استفاده در کنسول است.

انتقال Gamer Picture

بله! این امکان هم جود دارد. ابتدا تصور میشد این امکان به هیچ عنوان وجود ندارد؛ اما به لطف برنامه ی فوق العاده کاربردی Xtaf این عمل هم قابل انجام خواهد بود.

نکته:: توصیه میکنم دوستانی که به لایو دسترسی دارند گیمرپیکچرها رو بخرند! امکان بن شدن در این روش وجود دارد.

برای این آموزش از گیمرپیکچرهای بازی فوق العده زیبای Red Dead Redemption استفاده کرده ام. ابتدا پک را از اینجا دانلود کنید:

کد:
    سپس برنامه ی Xtaf را اجرا کرده و از منوی File گزینه ی Open Drive را انتخاب میکنیم. (همانند تصویر بالا)

دوباره به فلدر 0000000000000000 رفته و آنرا هایلایت میکنیم. بعد از دانلود پک بالا باید فلدر 5454082B را ببینید. حال با عمل Drag & Drop فایل را به زیرشاخه ی 000000000000000 اضافه میکنیم :

میبینیم که فایل مورد نظر ما در کنار تم ME قرار گرفت.

بعد از اتمام کار از منوی File باید Close Drive را انتخاب کنید تا فلش بسته شود.

حال فلش خود را به کنسول وصل کرده و رنگ و لعابی جدید به پروفایل خسته و قدیمی خود بدهید!

سوال: آیا میتوانم Downloadable Content ها را به کنسول انتقال دهم؟
    جواب: این امکان به صورت کامل وجود ندارد (یا اصلاً وجود ندارد!)؛ فقط و فقط DLC تعداد محدودی از بازیها (مثل Fallout 3 و Batman ) به عبارت دیگر DLCهایی که DRM Free هستند را میتوان انتقال داد. ( پک هایی که برای آنها پولی پرداخت نشده، مجانی هستند. ) و همچنین DLCهایی که از خود بازی Extract شده اند ( مثل بازی Borderland. )

سوال: نحوه ی انتقال Game Demo به چه صورت است؟
    جواب: انتقال Game Demo ها هم ساده میباشد؛ همانطور که در ابتدا هم گفته شد هر فایلی دارای Id مخصوص خود است. بعد از دانلود دموی مورد نظر کافی است تا فلدری که دارای کد 8 رقمی است را به زیر شاخه ی 0000000000000000 اضافه کنید.

سوال: آیا میتوانم Avatar های جدید اضافه کنم؟
    جواب: خیر نمیشود، کنسول باید JTag شده باشد.

در ضمن، خواهشاً در مورد انتقال DLCها سوال نفرمایید؛ برای انتقال DLC های پولی و خریداری شده باید کنسول شما Jtag شده باشد. روش های مختلفی رو تست کردم و هیچگونه نتیجه ای حاصل نشد، این امکان فعلا به صورت بسیار محدود وجود دارد.

فعلاً برای آموزش همین ها که معمولاً پرطرفدار ترین هستند به ذهنم رسید؛ اگر سوالی دارید در همین تاپیک سوال کنید.

دوستان اگر لینک دانلودی از انواع Contentهای مجانی و DRM Free پیدا کردند استقبال میکنم و خوشحال میشم در این تاپیک قرار بدهدند.

موفق باشید

میگم میشه کدیا همون آی دی 8 رقمی گیمر پیکچر رو بگین چند هست اخه red dead لینکش خرابه کدی رو میخوام مثل 00030000 که مال تم است اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •