تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 85 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 846

نام تاپيک: تاپیک تیم ملی برزیل

حـــــرفـه ای Mojtaba N87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد (Hometown : شیراز)

پيش فرض

برزیل به کار تیمیش معروفه و روح فوتبالش که تو هیچ تیمی ندیدم...

اگه هیچ بازیکن فوق ستاره ای هم نداشت باز هم طرفدار این تیم بودم.فوتبال رو با عشق بازی می کنن

2. این کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال beckham7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    786

پيش فرض

اگه هیچ بازیکن فوق ستاره ای هم نداشت باز هم طرفدار این تیم بودم.فوتبال رو با عشق بازی می کنن
    همه از برزیل فوتبال کامل و باطروات میخان اصلا اسم برزیل با فوتبال زیبا و با طروات اجین شده
    اما حالا که فوتبال برزیل هم داره به سمت ماشینی شدن میره واسه نرفتن به این سمت تیم بازیکن خلاق میخاد که طروات به بازی بده و فوتبال رو لذت بخش کنه خصوصا اگه این بازیکنای خلاق تو خط میانی و حمله باشن
    فوتبال تو کل دنیا به این سمت داره میره اول گل نخور بعد گل بزن این بازیکنای فوق ستاره بودن که بازی برزیل طروات میدادن الان بازیکن خلاق( منظورم همون فوق ستارهاست) داریم اما خلاقیتشون اونقدر بالا نیست که به چشم بیاد
    بیاد بیارید زمانی که این فوق ستارهها امثال رونالدو تو تیم بودن چقدر فوتبال رو باطروات بازی میکردن من که واقعا دلم تنگ شده برای او زمان
    البته الان هر از چند گاهی بازی برزیل همون سبک و سیاق قدیم رو میگیره
    در کل خرده نمیشه گرفت فوتبال داره عوض میشه اصلا یجورای دارن سر فوتبال با طروات رو میبرن

4. این کاربر از beckham7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

همه از برزیل فوتبال کامل و باطروات میخان اصلا اسم برزیل با فوتبال زیبا و با طروات اجین شده
    اما حالا که فوتبال برزیل هم داره به سمت ماشینی شدن میره واسه نرفتن به این سمت تیم بازیکن خلاق میخاد که طروات به بازی بده و فوتبال رو لذت بخش کنه خصوصا اگه این بازیکنای خلاق تو خط میانی و حمله باشن
    فوتبال تو کل دنیا به این سمت داره میره اول گل نخور بعد گل بزن این بازیکنای فوق ستاره بودن که بازی برزیل طروات میدادن الان بازیکن خلاق( منظورم همون فوق ستارهاست) داریم اما خلاقیتشون اونقدر بالا نیست که به چشم بیاد
    بیاد بیارید زمانی که این فوق ستارهها امثال رونالدو تو تیم بودن چقدر فوتبال رو باطروات بازی میکردن من که واقعا دلم تنگ شده برای او زمان
    البته الان هر از چند گاهی بازی برزیل همون سبک و سیاق قدیم رو میگیره
    در کل خرده نمیشه گرفت فوتبال داره عوض میشه اصلا یجورای دارن سر فوتبال با طروات رو میبرن
    دقیقا با همه صحبت هات موافقم...

فوتبال الآن فقط دنبال نتیجس!

با اینکه خودم طرفدار رئال مادریدم ولی به نظرم الآن تنهای تیمی که فوتبال بازی می کرد بارسلونا بود...

باز وضع تیم های ملی بهتره! فک می کنم جام جذابی باشه

6. این کاربر از Mojtaba N87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه petr-cech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

برزيل تنها تيم از پيش قهرمان

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    786

پيش فرض

کارشناسی رونالدو از بازی برزیل- تانزانیا در توئیتر

اسطوره گلزنی سالهای نه چندان قبل برزیل قول داده است که در جام جهانی از طریق توئیتر پا به توپ شود.

سایت گل- رونالدو، مهاجم افسانه ای تیم ملی برزیل از اینکه دونگا او را به ترکیب تیمش فرانخواند به شدت ناراحت است ولی در صحبتهایی اعلام کرده که تمام دنیا می داند که او از طریق اینترنت به حمایت از سلسائو خواهد پرداخت.

ستاره باشگاه کورینتیانس که تجربه بازی در بارسلونا و اینتر را نیز در کارنامه ورزشی اش می بیند، 97 بازی ملی و 62 گل ملی را در کارنامه اش ثبت کرده و در پایان دیدار دوستانه دوشنبه شب تیم ملی برزیل مقابل تانزانیاکه با پیروزی 1-5 زردپوشان همراه بود، از طریق توئیتر به کارشناسی این بازی پرداخت.
    از نظر رونالدو، کلیدی ترین بازیکن این مسابقه روبینیو بود.
    برترین بازیکن دنیا در تمجید از فوروارد سانتوس که اولین گل مسابقه را به ثمر رساند، نوشت:« روبینیو یک دیو است!» البته این تمجیدهای او، نصیب کاکا نیز شد.
    رونالدو در مورد کاکانوشت:« از اینکه می بینم، دوستم کاکا بار دیگر گلزنی کرد،بسیار خوشحالم.»

---------- Post added at 10:54 AM ---------- Previous post was at 10:52 AM ----------

کاش یکی مثل رونالدو همیشه تو تیم ملی باشه

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:54 AM ----------

دونگا: صمیمیت و انگیزه فراوان؛ شباهت برزیل ما با برزیل 1994

تیم ملی برزیل یکی از اولین تیمهایی بود که وارد آفریقای جنوبی شده است.

2010/5/27 17:55:00

دونگا: صمیمیت و انگیزه فراوان؛ شباهت برزیل ما با برزیل 1994

سایت گل- کارلوس دونگا سرمربی تیم ملی برزیل که امروزهمراه با شاگردانش به آفریقای جنوبی رسید، در کنفرانسی خبری شرکت کرد و اوضاع و شرایط سلسائو را مورد بررسی قرار داد.
    در اینجا می توانید بخشی از صحبتهای دونگا را مطالعه نمائید:
    ورود به آفریقای جنوبی
    ما با ورود به آفریقای جنوبی با همان شرایطی که در جام کنفدراسیونها شاهد آن بودیم مواجه شدیم.ما انگیزه های زیادی داریم تا بتوانیم کار بزرگی انجام داده و قهرمان جام جهانی شویم.

اشتیاق برای بازی
    در لحظات اولیه حضور در اینجا، بازیکنان از رسیدن و حضور در آفریقای جنوبی بسیار خوشحال هستند ولی فکر می کنم که هر چه به آغاز رقابتها نزدیکتر می شویم، هیجان، اشتیاق و استرس در رختکن تیم بیشتر و بیشتر می شود ولی در حال حاضر همه از اینکه اینجا هستند بسیار خوشحالند.

آنالیز سلسائو
    در ابتدا که سرمربی تیم ملی برزیل شدم، تعدادی از بازیکنان از حضور در ترکیب تیم ملی کشور سرباز می زدند ولی امروزه همه می خواهند در اردوی تیم باشند و همراه با این گروه به بازی بپردازند.

رابطه با سران رسانه ها
    اولویت اول من موفقیت تیم ملی است و آنچه در اطراف تیم می گذرد در اولویت دوم قرار دارد.قطعا این هم بخشی از وظایف من است. دراولین روزهای اردوی تمرینی، می بایست تستهای فیزیکی را برگزار می کردیم و از همین رو از ورود خبرنگاران ممانعت کردم و از همین بابت هم مورد انتقاد قرار گرفتم. پس از آن و در روز بعد،ما دربها را به روی خبرنگاران و هواداران بازکردیم و خاطرات جام جهانی 2006 برای افراد زنده شد. فکر می کنم می بایست بالانس و تعادل را بیابیم.

مدعیان قهرمانی
    در کنار تیمهای برزیل، اسپانیا و انگلیس، تیمهای دیگری هستند که می بایست آنها را جزو دیگر مدعیان قهرمانی به حساب آورد. ایتالیا یکی از این تیمهاست که همه در مورد آنها صحبت می کنند ولی تعیین کننده ترین نکته، شیوه عملکرد تیم در زمین مسابقه است. ما می بایست نهایت تلاشمان را به کار گرفته و خواسته مان را به حقیقت تبدیل نمائیم.

سسار، مایکون و لوسیو، قهرمانان چمپیونز
    بسیار مهم است که سه بازیکن تیم ما جزو قهرمانان چمپیونز لیگ بودند. این به آنها و به علاوه به ما انگیزه و روحیه فراوانی می دهد.

آدریانو در راه رم
    کیفیت آدریانو، امری غیرقابل انکار است. این به منزله انگیزه جدیدی برای اوست وبسیار هم خوب است.

مقایسه برزیل 2010 با برزیل 1994
    فکر می کنم که جوی که در جام جهانی 1994 حاکم بود هرگز تکرار نخواهد شد. در آن زمان سیل انتقادات دیده می شد.24 سال بود که برزیل به قهرمانی نرسیده بود و میزان فشار برروی تیم غیر قابل باور بود ولی با توجه به رابطه خوب بین بازیکنان و لذت حضور در ترکیب تیم ملی برزیل، جو مشابهی با برزیل 1994 در اردوی تیم حاکم است.

کاکا در مسیر بازیابی
    کاکا همچنان به تلاش ادامه می دهد و از همان زمان که به برزیل رسید، کاملا با سخت کوشی تلاش می کرد. گاهی وقتها، زمانی که بازیکن با تراپسیت و بدنساز است،این به معنای مصدوم بودن او نیست؛ چرا که در گاهی مواقع بازیکن تنها به بازیابی قدرت عضلات و رسیدن به اوج آمادگی نیاز دارد.کیفیت جسمانی کاکا روز به روز افزایش می یابد و به خوبی می بینیم که او قطعا شرایط حضور دراولین دیدار تیم را خواهد داشت.
    Last edited by beckham7; 08-06-2010 at 10:00.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    786

پيش فرض

در ضمن دیشب با نتیجه 5-1 تانزانیا رو با دو گل از روبینیو و دوگل از رامیرز و یک گل کاکا شکست دادیم
    میگم تیم قطعی بود انوقت از بازی تدارکاتی ایران خرده میگیرن!

آخر فروم باز shahabprince's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من اطمینان دارم که برزیل تو جام جهانی قهرمان میشه
    به امید قهرمانی

اگه نباشه جاش خالی می مونه مانی 22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیلی دور از تو ...

پيش فرض

میگم تیم قطعی بود انوقت از بازی تدارکاتی ایران خرده میگیرن!
    منظورت قحطی که نیست؟!

آقا اگر فرانسه قهرمان نشد، من طرفدار برزیلم...
    امسال واقعا قویه...

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    786

پيش فرض

منظورت قحطی که نیست؟!
    همون اشتباه شد

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت

پيش فرض

می گم من با مقایسه آواتور و امضات هنگ می کنم . جریان چیه ؟ : دی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •