تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 97 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 961

نام تاپيک: ✔ بانک کارنامه کنکور سراسری [بحث ، مشاوره ، تخمین رتبه و...]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

[QUOTE=Mohammad Hosseyn;5022448]کارنامه تو این رنج که خیلی زیاده ...

ولی من اونایی که رشته شهر خوب قبول شدن رو میزارم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+ کارنامه های زیر :

**** { بچه ها تو رو خدا جواب بدين} يعني ميشه با رتبه 8337 صنايع تهران قبول شد؟ با رتبه حتي 19000 هم تو اين سايت ديدم واقعا عجيبه *******

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    زیر سایه خدا

پيش فرض

اتفاقا با این حساب اگه یکی ۱درسی رو منفی زده باشه بعد همون رو تو سال سوم ۱۳ گرفته باشه ثوابق تحصیلی انصافا چقدر درصدش رو میبره بالا
    اولا نمره 13 رو کسی تو امتحان نهایی بگیره نمیتونه ضعیف باشه حداقل جز متوسط ها هست
    دوما بر فرض مثال یکی نمره نهاییش بشه 20 (خیلی کم پیش میاد) اون فرد فقط 25 درصد از کل درصد و گرفته و نمره منفی حتی نمره منفی کم یا حتی مثبت کم 75 درصد نمره کلشو شامل میشه یعنی کنکور 3 نهایی 1 ضریب داره و نمره کتبی اونو به شدت تحت تاثیر میزاره (به صورت منفی)
    در کل اونایی که نمره کتبی پایینی دارن و کنکور رو خوب دادن به نفع اونا میشه

3. این کاربر از siam2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohandes e ekhraji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تو تهرانی که شده پایتخت بی معرفتی دنیای امروز

پيش فرض

اولا نمره 13 رو کسی تو امتحان نهایی بگیره نمیتونه ضعیف باشه حداقل جز متوسط ها هست
    دوما بر فرض مثال یکی نمره نهاییش بشه 20 (خیلی کم پیش میاد) اون فرد فقط 25 درصد از کل درصد و گرفته و نمره منفی حتی نمره منفی کم یا حتی مثبت کم 75 درصد نمره کلشو شامل میشه یعنی کنکور 3 نهایی 1 ضریب داره و نمره کتبی اونو به شدت تحت تاثیر میزاره (به صورت منفی)
    در کل اونایی که نمره کتبی پایینی دارن و کنکور رو خوب دادن به نفع اونا میشه
    نه شما منظورت چیز دیگه ای هست!تو میخوای خودتو دلداری بدی!ولی باید خدمت شما عرض کنم بنده دیپلم ۸۷ ریاضی هستم و نمره درس های حسابان و فیزیک و شیمی من ۱۳ شده و من پارسال بد کنکور دادم امسالم به جز زبان و دینی و عربی همرو شانسی زدم و احتملا - در بیاد!بعدشم چی داری میگی ضریب کنکور ۳ امتحان نهایی ۱!بله ۳تا ۲۵٪ میشه ۷۵٪ ولی شماداری با این حرفت خودتو دل داری میدی چون ۷۵٪نمره ازمون رو اگر -۵٪ بگیری و ۲۵٪ امتحان نهایی رو ۱۶٪ بگیری درصد کل میشه ۱۱٪!نکنه شما میگی منفی میشه بازم!؟خنده داره به قران

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    زیر سایه خدا

پيش فرض

نه شما منظورت چیز دیگه ای هست!تو میخوای خودتو دلداری بدی!ولی باید خدمت شما عرض کنم بنده دیپلم ۸۷ ریاضی هستم و نمره درس های حسابان و فیزیک و شیمی من ۱۳ شده و من پارسال بد کنکور دادم امسالم به جز زبان و دینی و عربی همرو شانسی زدم و احتملا - در بیاد!بعدشم چی داری میگی ضریب کنکور ۳ امتحان نهایی ۱!بله ۳تا ۲۵٪ میشه ۷۵٪ ولی شماداری با این حرفت خودتو دل داری میدی چون ۷۵٪نمره ازمون رو اگر -۵٪ بگیری و ۲۵٪ امتحان نهایی رو ۱۶٪ بگیری درصد کل میشه ۱۱٪!نکنه شما میگی منفی میشه بازم!؟خنده داره به قران
    ببین تو اشتباه حرف منو متوجه شدی
    من خودمو دلداری نمیدم
    ببین یه مثال میزنم بفهمی
    مثلا کسی نمره نهایی فیزیکش بد شده ولی تو کنکور فیزیک رو خوب جواب داده به نفع اون میشه مگه غیر از اینه؟
    تو کلی داری حساب میکنی ولی من منظورم اون دسته ای هست که نمرات نهایی اونا کمه ولی کنکور رو خوب دادن این تاثیر مثبت رو این دسته خوب تاثیر میزاره
    در کل هدف من از این موضوع این بود که تخمین رتبه عملا چرته و باید تا روز اعلام نتایج صبر کنیم چون وضع امسال خیلی با سال قبل فرق کرده بود
    شما گرفتی 13 تو فیزیک من گرفتم 10 یعنی شما 3 نمره از من جلوتری (15 درصد) از 25 درصد کل ولی اگه مثلا شما بزنی 5 درصد تو کنکور من بزنم 20 درصد از 75 درصد کل (15 درصد من جلوتر باشم) این فرقی نداره

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    زیر سایه خدا

پيش فرض

یکی تو نهایی گرفته 8 یعنی 40 درصد از 100 درصد ممکن اونم از 25 درصد ولی تو کنکور 50 درصد پاسخ داده و چون اگه نمره نهایی اون حساب بشه درصد کلش نسبت به ازمون میاد پایین نمره نهاییشو حساب نمیکنن و به نفع اون میشه
    کله حرف من اینه و مربوط به این جور ادما بود نه کله داوطلبان

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohandes e ekhraji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تو تهرانی که شده پایتخت بی معرفتی دنیای امروز

پيش فرض

ببین تو اشتباه حرف منو متوجه شدی
    من خودمو دلداری نمیدم
    ببین یه مثال میزنم بفهمی
    مثلا کسی نمره نهایی فیزیکش بد شده ولی تو کنکور فیزیک رو خوب جواب داده به نفع اون میشه مگه غیر از اینه؟
    تو کلی داری حساب میکنی ولی من منظورم اون دسته ای هست که نمرات نهایی اونا کمه ولی کنکور رو خوب دادن این تاثیر مثبت رو این دسته خوب تاثیر میزاره
    در کل هدف من از این موضوع این بود که تخمین رتبه عملا چرته و باید تا روز اعلام نتایج صبر کنیم چون وضع امسال خیلی با سال قبل فرق کرده بود
    شما گرفتی 13 تو فیزیک من گرفتم 10 یعنی شما 3 نمره از من جلوتری (15 درصد) از 25 درصد کل ولی اگه مثلا شما بزنی 5 درصد تو کنکور من بزنم 20 درصد از 75 درصد کل (15 درصد من جلوتر باشم) این فرقی نداره
    دوست من حرفای من و شما یکی است ولی شما از نگاه خودت که کنکور دادی بررسی میکنی من از نگاه خودم که به درصد نهایی نیاز دارم

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شما جفتتون دارید چرت می گید ! بابا درصدی نیست ! نمره ی نهایی به تراز تبدیل میشه ! بعد تراز هر درس توی کارنمه کنکور با ضریب 3 و در کارنامه ی کتبی با ضریب 1 میانگین گرفته میشه و تراز کل اون درس مشخص میشه . بعد هم از روی تراز کل رتبت رو در میارن ! همین .

حالا اینی که شما میگی اگه نمره ی کتبیت ترازش از تراز درس کنکور کمتر بشه محاسبش نمی کنند رو من تا به حال نشنیده بودم !!! یعنی شما میگی 25 درصد معدل فقط میتونه تاثیر مثبت بزاره ؟! یعنی تاثیر منفی نمتونه بزاره ؟ من در این مورد چیزی نشنیده بودم !

حالا از همه ی اینها بگذریم ! به نظر شما سطح سختی سوالات تجربی امسال نسبت به پارسال چطور بود ؟ امسال با درصدهای پارسال رتبه ی بهتر میاری یا بدتر ؟! البته میدونم که تعداد داوطلب ها کمتر شده ...

اتفاقا با این حساب اگه یکی ۱درسی رو منفی زده باشه بعد همون رو تو سال سوم ۱۳ گرفته باشه ثوابق تحصیلی انصافا چقدر درصدش رو میبره بالا
    از لحاظ تراز خیلی کم . ولی از لحاظ رتبه قابل توجه .
    Last edited by mehrdad_ati; 14-07-2011 at 13:13.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    زیر سایه خدا

پيش فرض

دوست من حرفای من و شما یکی است ولی شما از نگاه خودت که کنکور دادی بررسی میکنی من از نگاه خودم که به درصد نهایی نیاز دارم
    منم کنکور دادم ریاضی منطقه 2
    منم معدل کتبی کمه
    به هر حال ایشالا هر دو ما موفق بشیم من که فقط هدفم دانشگاه دولتی نه رشته خاص
    به هر حال امید به موفقیت همه
    در ضمن من تو بعضی سوال های کنکور امسال و جواب اونا که سنجش تو پاسخ نامه اولیه منتشر کرده شک دارم مخصوصا سوالات شیمی

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شما جفتتون دارید چرت می گید ! بابا درصدی نیست ! نمره ی نهایی به تراز تبدیل میشه ! بعد تراز هر درس توی کارنمه کنکور با ضریب 3 و در کارنامه ی کتبی با ضریب 1 میانگین گرفته میشه و تراز کل اون درس مشخص میشه . بعد هم از روی تراز کل رتبت رو در میارن ! همین .

حالا اینی که شما میگی اگه نمره ی کتبیت ترازش از تراز درس کنکور کمتر بشه محاسبش نمی کنند رو من تا به حال نشنیده بودم !!! یعنی شما میگی 25 درصد معدل فقط میتونه تاثیر مثبت بزاره ؟! یعنی تاثیر منفی نمتونه بزاره ؟ من در این مورد چیزی نشنیده بودم !

حالا از همه ی اینها بگذریم ! به نظر شما سطح سختی سوالات تجربی امسال نسبت به پارسال چطور بود ؟ امسال با درصدهای پارسال رتبه ی بهتر میاری یا بدتر ؟! البته میدونم که تعداد داوطلب ها کمتر شده ...

از لحاظ تراز خیلی کم . ولی از لحاظ رتبه قابل توجه .
    تو عمومی ها ادبیات چندتاش جدید بود امسال برای همه حتی تجربی ها
    توی اختصاصی هم که می دونید از 89 به اینور زیست سخت تر شده.امسال زیاد سوال غیر استاندارد و غلط داشتیم
    هم تو ازاد و هم تو سراسری
    با درصدهای پارسال رتبه بهتری میاری امسال سوال ها در کل مقداری بدتر شده بود(گفتم مقداری نه خیلی!)
    به تعداد داوطلب ها نمیشه گفت ولی درصد دخترها امسال خیـــــــــــــــــــــــ ــلی زیاد شده بود نسبت به پسرا 79 درصد دختر بودن!دختر ها هم اصولا تو تجربی درس خون تر هستن در حالت کلی .
    انقدرم سر نمرات امتحان نهایی خودتونو اذیت نکنید هنوز جزئیات چگونگی تاثیرشو نگفتن که!2 هفته دیگه جواب سراسری میاد معلوم میشه.
    به امید موفقیت همه در همه مراحل زندگی

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    زیر سایه خدا

پيش فرض

[QUOTE=mehrdad_ati;6262960]شما جفتتون دارید چرت می گید ! بابا درصدی نیست ! نمره ی نهایی به تراز تبدیل میشه ! بعد تراز هر درس توی کارنمه کنکور با ضریب 3 و در کارنامه ی کتبی با ضریب 1 میانگین گرفته میشه و تراز کل اون درس مشخص میشه . بعد هم از روی تراز کل رتبت رو در میارن ! همین .

بابا حرف من سر درصد نیست من فقط گفته رئیس سازمان سنجش رو گفتم که ایشون گفت اگه نمرات نهایی داوطلب تاثیر منفی رو میانگین کل داوطلب تاثیر بد بزاره حساب نمیشه
    کله حرف من این بود
    در ضمن من کنکور ریاضی دادم و متعقدم بر خلاف نظر بعضی از دوستان کنکور امسال نه تنها اسون نبود بلکه نوع سوالات که تقریبا برای اولین بار بود یکم غافلگیر کرد همه رو
    تو رشته ریاضی دروس فیزیک و ادبیات خیلی سخت تر از سال گذشته بود ریاضی اندازه سال پیش بود و شیمی و دینی کمی راحت از حد انتظار بود
    در ضمن واقعا سطح علمی شرکت کننده گان به نظر من هر سال نسبت به سال گذشته پایین میاد اینو از وضعیت کنکورهای ازمایشی سنجش فهمیدم
    و تو رشته ریاضی معتقدم با درصد های پارسال رتبه امسال بهتر هم میشه

12. این کاربر از siam2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •