تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 97 اولاول ... 24248495051525354555662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 961

نام تاپيک: ✔ بانک کارنامه کنکور سراسری [بحث ، مشاوره ، تخمین رتبه و...]

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

یکی هم مال منو تخمین بزنه(با نرم افزار گزینه 2)
    ادبیات 58
    عربی 67
    دینی 70
    زبان 90
    ریاضی 23
    فیزیک 50
    شیمی 75
    منطقه 2 معدل 16
    رتبه شما در منطقه 2 (معدل رو حساب نمیکنه گزینه دو)

حدود نمره اکتسابی : 10070

حدود رتبه اکتسابی : 1300-1400

موفق باشید

2. این کاربر از Amirdb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    زیر سایه خدا

پيش فرض

رتبه ی شما در منطقه ی 2 زیرگروه 1 رشته ی تجربی بین 1500 و 2000 شود
    رتبه ی شما در منطقه ی 2 زیرگروه 2 رشته ی تجربی بین 1500 و 2000 شود
    رتبه ی شما در منطقه ی 2 زیرگروه 3 رشته ی تجربی بین 2500 و 3000 شود
    رتبه ی شما در منطقه ی 2 زیرگروه 4 رشته ی تجربی بین 1500 و 2000 شود
    رتبه ی شما در منطقه ی 2 زیرگروه 5 رشته ی تجربی بین 2000 و 2500 شود

از این دقیق تر هیچ جا پیدا نمیشه

قابل توجه این که رتبه های بالا بر اساس درصد های کنکور 90 هست تعجب نکنید .

کانون تو سایتش واسه بچه های خودش یه نرم افزار تخمین رتبه آنلاین گذاشته از یک هفته پیش تو یک هفته اول همه کانونی ها اومدن و درصد های امسالشون رو زدن و حالا بعد از یک هفته کانون داره طبق درصد های کنکور 90 تخمین رتبه میکنه !

البته خود من قبول ندارم چون اولا خیلی ها ممکنه درصد هاشونو اشتباه حساب کرده باشن و یا مثل خود من که تا به حال نزدیک ده بار درصد افراد مختلف رو زدم و اصلا معلوم نیست که درست باشه یا نه .

مثلا همین دوستمون که واسش تخمین رتبه زدم با توجه به درصد های کنکور 90 حدود 1800 تا 1900 منطقه 2 میشه در صورتی که با توجه به درصد های کنکور 89 ایشون رتبه بین 850 تا 1000 منطقه 2 میشن !

پیش بینی من این هست که رتبه ایشون بیشتر به 1000 نزدیکه تا به 2000 و همون تخمین بر حسب کنکور 89 دقیق تر هست .

یکی از نکات جالب کانون هم این هست که رتبه تمام زیر گروه ها رو جدا گانه بهتون میده و واقعا عالی هست .
    ببینید دوستان هر کسی که به هر نحوی تو کنکورهای ازمایشی شرکت میکنه چه تو کانون و گزینه دو و سنجش و ...جز داوطلبان زرنگ کنکور محسوب میشه
    پس کانون درصدا ها رو از بین دانش اموزان تقریبا قوی حساب کرده و احتمال زیاد از رتبه های 5000 به بالا نمیتونه دقیق باشه
    و مطمئن باشین درصد های داوطلبان 90 خیلی کمتر از سال 89 خواهد شد
    فیزیک و ادبیات ریاضی خیلی سخت بود
    و در کل تا روز اعلام نتایج دقیق نمیشه گفت
    تو ازمون جامع 3 سنجش تو خرداد که بیش از 80 درصد بچه هایی که تو کنکور جز خوب ها هستن شرکت میکنن که امسال تو رشته ریاضی نزدیک 75 هزار بود و منطقه 2 حدودا 33 هزار نفر پس به نظر من کله داوطلبانی که تو کنکور میتونستن جز دسته خوبا باشت تو منطقه 2 ریاضی حدود 40000 نفر میشه
    در کل کسی که تو ازمون سنجش مرحله 3 هر رتبه ای کسب کرده باشه نتیجه کنکورش 80 درصد همون خواهد بود

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

کلید نهایی سوالات کنکور 90 کی منتشر میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه milla.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

ببینید دوستان هر کسی که به هر نحوی تو کنکورهای ازمایشی شرکت میکنه چه تو کانون و گزینه دو و سنجش و ...جز داوطلبان زرنگ کنکور محسوب میشه
    پس کانون درصدا ها رو از بین دانش اموزان تقریبا قوی حساب کرده و احتمال زیاد از رتبه های 5000 به بالا نمیتونه دقیق باشه
    تو ازمون جامع 3 سنجش تو خرداد که بیش از 80 درصد بچه هایی که تو کنکور جز خوب ها هستن شرکت میکنن که امسال تو رشته ریاضی نزدیک 75 هزار بود و منطقه 2 حدودا 33 هزار نفر پس به نظر من کله داوطلبانی که تو کنکور میتونستن جز دسته خوبا باشت تو منطقه 2 ریاضی حدود 40000 نفر میشه
    در کل کسی که تو ازمون سنجش مرحله 3 هر رتبه ای کسب کرده باشه نتیجه کنکورش 80 درصد همون خواهد بود

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

توي جامع سنجش... 25 درصد تاثير رو هم دادن... اما حالا فقط تاثير مثبت شده... با تاثير معدل (با توجه به اينكه معدلم حدود 12 هست) جامع سنجش براي من 5900 زد... البته درصدام رو بدون تاثير ميزدم تو تخمين رتبه ميزد 2-3 هزار... از طرفي درصدايي كه تو كنكور زدم رو وقتي ميدم تخمين رتبه ميگه 4 تا 5 هزار.... ولي خب درصدام تقربا شبيه درصداي رتبه 3 هزار تو پارسال هست... (ادبيات 50.عربي 35.ديني 40.زبان 60.رياضي 27.فيزيك 50.شيمي 42) شما رتبه من رو چند پيشبيني مي كنيد؟؟؟؟زير 5 هزار؟؟؟؟؟؟؟؟

5. این کاربر از milla.online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

بعد از اعلام نتایج اولیه.کلید ازادم هفته دیگه تو انقلاب می فروشن.

7. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    زیر سایه خدا

پيش فرض

توي جامع سنجش... 25 درصد تاثير رو هم دادن... اما حالا فقط تاثير مثبت شده... با تاثير معدل (با توجه به اينكه معدلم حدود 12 هست) جامع سنجش براي من 5900 زد... البته درصدام رو بدون تاثير ميزدم تو تخمين رتبه ميزد 2-3 هزار... از طرفي درصدايي كه تو كنكور زدم رو وقتي ميدم تخمين رتبه ميگه 4 تا 5 هزار.... ولي خب درصدام تقربا شبيه درصداي رتبه 3 هزار تو پارسال هست... (ادبيات 50.عربي 35.ديني 40.زبان 60.رياضي 27.فيزيك 50.شيمي 42) شما رتبه من رو چند پيشبيني مي كنيد؟؟؟؟زير 5 هزار؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو سنجش 25 درصد معدل تاثیر دادن ولی نه نمره تراز شده و این خیلی فرق میکنه
    من میگم تو ازمون سنجش 3 تو خرداد مثلا خود من از بین 33 هزار نفر منطقه 2 ریاضی شدم 17 هزار
    حالا من میگم تو کنکور امسال که درصدام حتی از ازمون 3 سنجش هم بهتر شده میتونم زیر 20000 بیارم چون اعتقاد من اینه بیش از 80 درصد رقبای اصلی کنکور تو سنجش مرحله 3 شرکت میکنن
    یعنی تو کل بگم نتیجه کنکور امسال رو هر چقدر هم بخایی نمیتونی با سال گذشته تطبیق بدی و بهترین تطبیق ماله سنجش مرحله 3 میتونه باشه
    و باید منتظر اعلام نتایج خود سنجش باشیم

9. این کاربر از siam2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

تو سنجش 25 درصد معدل تاثیر دادن ولی نه نمره تراز شده و این خیلی فرق میکنه
    من میگم تو ازمون سنجش 3 تو خرداد مثلا خود من از بین 33 هزار نفر منطقه 2 ریاضی شدم 17 هزار
    حالا من میگم تو کنکور امسال که درصدام حتی از ازمون 3 سنجش هم بهتر شده میتونم زیر 20000 بیارم چون اعتقاد من اینه بیش از 80 درصد رقبای اصلی کنکور تو سنجش مرحله 3 شرکت میکنن
    یعنی تو کل بگم نتیجه کنکور امسال رو هر چقدر هم بخایی نمیتونی با سال گذشته تطبیق بدی و بهترین تطبیق ماله سنجش مرحله 3 میتونه باشه
    و باید منتظر اعلام نتایج خود سنجش باشیم
    منظورت از رتبه سنجش 3 رتبه بین داوطلبای اون آزمون تو منطقه 2 هست یا تخمین رتبه مطابق با 89 که گوشه کارنامه نوشته؟!؟!؟!

11. این کاربر از milla.online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    زیر سایه خدا

پيش فرض

[QUOTE=milla.online;6250889]منظورت از رتبه سنجش 3 رتبه بین داوطلبای اون آزمون تو منطقه 2 هست یا تخمین رتبه مطابق با 89 که گوشه کارنامه نوشته؟!؟!؟![/QUOTE
    منظورم بین شرکت کننده هاست نه مطابق 89 چون 89 نمیتونه معیار باشه

13. این کاربر از siam2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

تو رو خدا یکی به من جواب بده
    تو رو خدا واسه منم تخمین رتبه کنید.من دختر از منطقه 1 با معدل 18/44
    ادبیات 50
    عربی 40
    دینی 75
    زبان 88
    ریاضی 16
    فیزیک 49
    شیمی 60
    تو رو خدا زور
    تو رو خدا زود جواب بدین

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

رتبم تو سهمیه رو زده 5322
    امیدوارم بهتر از این بشم

پروفشنال Sorosh MAX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    طـــهران

پيش فرض

سلام بچه ها با این درصدا رتبه حدوده چنده ؟

ادبیات 73
    عربی 72
    دینی90
    زبان 61
    ریاضی 68
    فیزیک 70
    شیمی78

معدل 30/19 من خودم از یه مشاور پرسیدم گفت حدود 200-300

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •