تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 57 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 568

نام تاپيک: کلوپ Sony VAIO F Series

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadi4net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ممنون؛

غیر کارت گرافیک دیگه کدوم قطعات نیاز به آپدیت داره؟؟
    منظورتون از آخرین ورژن یعنی همینی که داخل سایت سونی هست رو بگیرم و در لپ تاپ SETUP کنم؟؟
    فعلا هیچ کدوم واجب نیست، بله همین طوره

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مقایسه سطحی Sony F115 و ASUS N61Jq
    پست سوم صفحه اول این تایپک ویرایش شد.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام .

مرسی از مقایسه این 2 مدل .

چند نکته هستش که بایستی ذکر بشه .

1. در کل کیفیت تصویر فقط و فقط به رزولوشن صفحه بستگی نداره . شما میگید Full HD ولی وقتی شما یه فیلم 720P رو میخواین نگاه کنین چه نیازی به رزولوشن 1080P دارین ؟ اگر هم فقط 1080p نگاه میکنین که اون بحثش جداست . و در کل فرقی بین 720p و 1080p در اینچ پایین نیست .
    و شما بایستی فکر بازیها هم باشید با گرافیک نسبتا پایینی که سری F دارن ، فکر نمیکنم بشه F HD رو روش پیاده کرد .

2. رم اضافی ! درسته عالیه ولی چندتا برنامه رو همزمان میخواین باز کنین که نیاز به همچین رمی باشه ؟ سرعت هم فکر نمیکنم فرقی بین 4 و 6 باشه .

3. ظاهر / یه چیز کاملا سلیقه ائی هستش و نمیشه گفت کدوم زیباتر هستش . شاید از نظر من زشت و از نظر شما زیبا باشه .

4. پشتیبانی وسایل . نیازی به توضیح نیست . فقط ساپورت کمپانی ها رو در ایران یه مرور کنین !

در کل بنده همیشه این اعتقاد رو داشتم و دارم که سونی اصلا چیز شاقی نیست که مردم ما تا اسم وایو میاد میگن بهترینه . و همیشه این کمپانی پول اضافه رو اسمش میخوره .

مخلصیم .

4. 2 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه F_C_B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

آقایون میزان گرمای این لپ تاپ چقدره؟ بیشتر ازHPهست؟ چقدر/>

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سلام ممنون از مقایسه این دو مدل ولی کاملا تعصبی بود /

1- در سته این دو مدل هردو CPU کاملا یکسانی دارند اما ایسوس از چیپست جدیدتری نسبت به 115 استفاده میکنه

2- درسته رم 6 گیگ بهتره اما زیاد به کار ادم نمیاد مگه میخواید چیکار کنید که به رم 6 گیگ احتیاج دارید ؟در ضمن مارک رم لپ تاپ ایسوس Kingston اما از سونی فکر کنم hynex ( همچین چیزی ) هست که این بازم برتری سخت افزاری را نشون میده .

3- لپ تاپ ایسوس از مولتی تاچ پد استفاده میکنه که حداکثر میتونی روش با 3 انگشت کار کنی که قابلیت تنظیم هم داره که سونی تاچ پدش معمولیه .

4- الان که هنوز بلو ری تو بازار زیاد نیومده همه به فکر داشتن بلو ری هستند اما Usb 3.0 که ایسوس زده تا دو سال دیگه قابل استفاده نیست ؟ ( اینم شد مقایسه داداش ) مهم داشتن تکنولوژی روز هست که ایسوس داره استفاده میکنه.

5- ظاهر هم همونجور که دوست خوبم گفتن کاملا سلیقه ای هست هردو قیافه خوبی دارند و از همدیگه به هیچ عنوان سر نیستند .

6- مردم همیشه برای خرید به امکانات و هزینه توجه میکنند ایا به نظر شما می ارزه ایسوس را با این امکانات ول کرد و سونی را 200 هزار تومان گرونتر گرفت با قابلیت های پائین تر ؟

7- از نظر گرافیک که دیگه هیچ حرفی نمیمونه گرافیک ایسوس چه در حرف چه روی کاغذ چه در مقایسه از سونی سرتره و توی رتبه بندی 17 رتبه از گرافیک سونی بالاتره بازی های روز را راحت اجرا میکنه و هیچ مشکلی نداره بازی nfs shif که گرافیکی نداره شما برو با لپ تاپت ببین Crysis را میتونی روی High اجرا کنی ؟ در مورد دایرکت ایکس هم که حرفی برای گفتن نیست .

8- وقتی اسم لپ تاپ میاد ادم به فکر یک کامپیوتر قدرتمند ، قابل حمل و کم صدا می افته . صدا برای بعضی از افراد که قصد خرید لپ تاپ را دارند یک گزینه مهم هست که لپ تاپ کم صدا باشه اینجور که شما تو مقایسه گفتی سونی سر و صدا میده که گرما را کنترل کنه درسته ؟ خب حالا ایسوس چی ؟ با صدای خیلی کمتر گرما را کنترل میکنه اینم یکی از محاسن ایسوس هست .

9- سونی پول برند را میگیره اما پشتیبانی درستی در قبال کالاهاش نداره درسته که گارانتی معتبری داره اما به عهد هاشون وفا نمی کنند سونی یکسال و ایسوس دو سال گارانتی داره .

10- میشه به غیر از صفحه نمایش لپ تاپ سونی یک قطعه دیگر را مثال بزنید که سونی برای لپ تاپ هاش خودش میسازه ؟ اما در مقابل ایسوس مادربورد و کارت گرافیک های لپ تاپ هاش را خودش میسازه که این کار باعث کاهش قیمت و همچنین تکنولوژی پیشرفته تر و از همه مهم تر خرابی کمتر میشه . توی رتبه بندی کمترین خرابی لپ تاپ ها ایسوس در صدر اما سونی در رتبه 5 - 6 به سر میبره که این بازم کیفیت ایسوس را ثابت میکنه .

در کل مقایسه شما کاملا شخصی بود بعضی از امکانات سونی مثل بک لایت و ... خوبه قبول اما نمیشه مطلب های کلی را بیخیال شد و به مسائل جزئی روی اورد .

با تشکر از همه ی دوستان

داره خودمونی میشه F_C_B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

آقایون لطفا بگید گرمای تولیدی سونی بیشتره یا اسوس؟ کدوم بیشتر داغ میشن؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام .

مرسی از مقایسه این 2 مدل .
    چند نکته هستش که بایستی ذکر بشه .

1. در کل کیفیت تصویر فقط و فقط به رزولوشن صفحه بستگی نداره . شما میگید Full HD ولی وقتی شما یه فیلم 720P رو میخواین نگاه کنین چه نیازی به رزولوشن 1080P دارین ؟ اگر هم فقط 1080p نگاه میکنین که اون بحثش جداست . و در کل فرقی بین 720p و 1080p در اینچ پایین نیست .
    شاید اگه یه فیلم 1080 با f115 نگاه کنید نظرتون عوض بشه ، اگرهم f115 رو با کابل Hdmi به تلوزیون های 32" و 40 " فول اچ دی وصل کنید که دیگه 100 درصد نظرتون عوض میشه

و شما بایستی فکر بازیها هم باشید با گرافیک نسبتا پایینی که سری F دارن ، فکر نمیکنم بشه F HD رو روش پیاده کرد .

با کارت گرافیک هیچ لبتابی نمیشه فول اچ دی بازی کرد چه برسه به f115 ، گرافیک f115 خیلی پایین نیست سری f از دوتا گرافیک 330 و 310 استفاده می کنه ، شاید لفظ نسبتا پایین برای 310 مناسب باشه ولی در مورد گرافیک 330 حدود 10 ال 15 درصد از گرافیک 5730 ایسوس ضعیفتره

2. رم اضافی ! درسته عالیه ولی چندتا برنامه رو همزمان میخواین باز کنین که نیاز به همچین رمی باشه ؟ سرعت هم فکر نمیکنم فرقی بین 4 و 6 باشه .

باهاتون موافقم ولی برای من که از نرم افزار VMware Workstation استفاده می کنم خیلی مفیده

3. ظاهر / یه چیز کاملا سلیقه ائی هستش و نمیشه گفت کدوم زیباتر هستش . شاید از نظر من زشت و از نظر شما زیبا باشه .

درسته سلیقه ایه ولی معمولا پژو پارس از آردی به چشم خیلی از مردم قشنگتره.

4. پشتیبانی وسایل . نیازی به توضیح نیست . فقط ساپورت کمپانی ها رو در ایران یه مرور کنین !

متاسفانه یکی از ضعف های سونی در ایران همین گارانتی و پشتیبانیه، من احترام زیادی برای شرکت سازگار گارانتی کننده ایسوس قایل هستم.

در کل بنده همیشه این اعتقاد رو داشتم و دارم که سونی اصلا چیز شاقی نیست که مردم ما تا اسم وایو میاد میگن بهترینه . و همیشه این کمپانی پول اضافه رو اسمش میخوره .
    من قبلا همین عقیده رو داشتم که سونی پول اضافه اسمشو می گیره ولی واقعا این طور نیست
    این پول اضافه وقتی که ما توانایی پرداختشو داشته باشیم کاملا منطقیه.

مخلصیم .
    ما بیشتر

9. 2 کاربر از mohammadi4net بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام ممنون از مقایسه این دو مدل ولی کاملا تعصبی بود /
    باید ببنیم دوستان دیگه نظرشون چیه ولی شما هم این پستت رو خیلی داغ و تعصبی زدی

1- در سته این دو مدل هردو CPU کاملا یکسانی دارند اما ایسوس از چیپست جدیدتری نسبت به 115 استفاده میکنه
    اگه اینجا رو نگاه کنید می بینید چیپست جدید hm55 بعضی قابلیت هاش کمتره و بعضی بیشتر ولی قیمت دوتاشون یکیه !
    کد:
    2- درسته رم 6 گیگ بهتره اما زیاد به کار ادم نمیاد مگه میخواید چیکار کنید که به رم 6 گیگ احتیاج دارید ؟در ضمن مارک رم لپ تاپ ایسوس Kingston اما از سونی فکر کنم hynex ( همچین چیزی ) هست که این بازم برتری سخت افزاری را نشون میده .

رم 4 گیگ f115 مارکش سامسونگه امیدوارم نخوای بگی Kingston از سامسونگ بهتره

3- لپ تاپ ایسوس از مولتی تاچ پد استفاده میکنه که حداکثر میتونی روش با 3 انگشت کار کنی که قابلیت تنظیم هم داره که سونی تاچ پدش معمولیه .
    کد:
    4- الان که هنوز بلو ری تو بازار زیاد نیومده همه به فکر داشتن بلو ری هستند اما Usb 3.0 که ایسوس زده تا دو سال دیگه قابل استفاده نیست ؟ ( اینم شد مقایسه داداش ) مهم داشتن تکنولوژی روز هست که ایسوس داره استفاده میکنه.
    ایسوس بجز گرافیک یه برتری دیگه ای هم نسبت به سونی داره اونم داشتن USB3 هست که به نظرم من تا 2 سال آینده هیچ نیازی به این پورت پرسرعت نداریم. یکی از کاربردهای پورت های پرسرعت فلش و هارد اکسترناله که اگه واقعا ما نیاز به درایو اضافی پرسرعت داشته باشیم می تونیم از پورت eSATA استفاده کنیم . البته برای دستگاه های کپچر و ... هم می تونیم از پورت 1394 استفاده کنیم . حالا به نظرتون بازهم نیاز به Usb3 احساس میشه؟ البته سوء تفاهم نباشه این پورت بودنش خوبه ولی همه چیز نیست.
    5- ظاهر هم همونجور که دوست خوبم گفتن کاملا سلیقه ای هست هردو قیافه خوبی دارند و از همدیگه به هیچ عنوان سر نیستند .

اگه شما اینجوری فکر می کنید به روی چشم قبول

6- مردم همیشه برای خرید به امکانات و هزینه توجه میکنند ایا به نظر شما می ارزه ایسوس را با این امکانات ول کرد و سونی را 200 هزار تومان گرونتر گرفت با قابلیت های پائین تر ؟
    قابلیت های پائین تر ! کم لطفی می کنید

7- از نظر گرافیک که دیگه هیچ حرفی نمیمونه گرافیک ایسوس چه در حرف چه روی کاغذ چه در مقایسه از سونی سرتره و توی رتبه بندی 17 رتبه از گرافیک سونی بالاتره بازی های روز را راحت اجرا میکنه و هیچ مشکلی نداره بازی nfs shif که گرافیکی نداره شما برو با لپ تاپت ببین Crysis را میتونی روی High اجرا کنی ؟ در مورد دایرکت ایکس هم که حرفی برای گفتن نیست .
    من خودم این موضوع رو تایید کردم

8- وقتی اسم لپ تاپ میاد ادم به فکر یک کامپیوتر قدرتمند ، قابل حمل و کم صدا می افته . صدا برای بعضی از افراد که قصد خرید لپ تاپ را دارند یک گزینه مهم هست که لپ تاپ کم صدا باشه اینجور که شما تو مقایسه گفتی سونی سر و صدا میده که گرما را کنترل کنه درسته ؟ خب حالا ایسوس چی ؟ با صدای خیلی کمتر گرما را کنترل میکنه اینم یکی از محاسن ایسوس هست .

اختلاف خیلی فاحش نیست.

9- سونی پول برند را میگیره اما پشتیبانی درستی در قبال کالاهاش نداره درسته که گارانتی معتبری داره اما به عهد هاشون وفا نمی کنند سونی یکسال و ایسوس دو سال گارانتی داره .

اینجا حق با شماست

10- میشه به غیر از صفحه نمایش لپ تاپ سونی یک قطعه دیگر را مثال بزنید که سونی برای لپ تاپ هاش خودش میسازه ؟ اما در مقابل ایسوس مادربورد و کارت گرافیک های لپ تاپ هاش را خودش میسازه که این کار باعث کاهش قیمت و همچنین تکنولوژی پیشرفته تر و از همه مهم تر خرابی کمتر میشه . توی رتبه بندی کمترین خرابی لپ تاپ ها ایسوس در صدر اما سونی در رتبه 5 - 6 به سر میبره که این بازم کیفیت ایسوس را ثابت میکنه .

ایسوس تازه کاره به زمان نیاز داره تا خودشو نشون بده ، شاید در دراز مدت این حرف شما هم ثابت بشه ولی من شخصا ریسک نکردم و یک مارک خوش نام رو خریدم.

در کل مقایسه شما کاملا شخصی بود بعضی از امکانات سونی مثل بک لایت و ... خوبه قبول اما نمیشه مطلب های کلی را بیخیال شد و به مسائل جزئی روی اورد .

برداشت شما قابل احترامه

با تشکر از همه ی دوستان
    ممنون که نظرتونو دادین

11. 6 کاربر از mohammadi4net بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

ممنون که خیلی منطقی جواب میدین .

باید ببنیم دوستان دیگه نظرشون چیه ولی شما هم این پستت رو خیلی داغ و تعصبی زدی
    -----> شاید فکر کنی تعصب باشه نه اصلا اینطوری نیست منم قبلا طرفدار سونی بودم حتی میتونی بری تو انجمن ببینی تاپیک "" همه چیز درباره سونی سری F "" را من زدم چون میخواستم سونی بگیرم
    اگه اینجا رو نگاه کنید می بینید چیپست جدید hm55 بعضی قابلیت هاش کمتره و بعضی بیشتر ولی قیمت دوتاشون یکیه !
    -----> تهنا برتری PM55 در پورت های ورودی و خروجی هست و همچنین Storage technology اما HM55 در گرافیک کاملا برتره اگه بخوایم منطقی انتخاب کنیم من انتخابم میشه HM55
    رم 4 گیگ f115 مارکش سامسونگه امیدوارم نخوای بگی Kingston از سامسونگ بهتره
    -----> اتفاقا میخوام همینو بگم تو Kingston را که عمری داره قطعات کامپیوتر میزنه را ول میکنی میچسبی به سامسونگ تازه کار ؟ اگه میخوای بگی سامسونگ برتره حرفی نیست اما بدون ال سی دی لپ تاپ ایسوس مارکش سامسونگ و همانطور که میدونی رقیب سرسخت سونی تو ی ساخت ال سی دی و ال ای دی هست و همچنین یک نکته مهم !!: میدونی پنل های ال سی دی های سونی را سامسونگ میزنه ؟ اگه بری زیرشون را نگاه کنی میبینی زده Made By Samsung .
    ----->تاچ پد لپ تاپ شما مولتی تاچ ؟ من کاری به تبلیغات ندارم تا اونجایی که من میدونستم نیست حالا اگه هست ببخشید .
    ایسوس بجز گرافیک یه برتری دیگه ای هم نسبت به سونی داره اونم داشتن USB3 هست که به نظرم من تا 2 سال آینده هیچ نیازی به این پورت پرسرعت نداریم. یکی از کاربردهای پورت های پرسرعت فلش و هارد اکسترناله که اگه واقعا ما نیاز به درایو اضافی پرسرعت داشته باشیم می تونیم از پورت eSATA استفاده کنیم . البته برای دستگاه های کپچر و ... هم می تونیم از پورت 1394 استفاده کنیم . حالا به نظرتون بازهم نیاز به Usb3 احساس میشه؟ البته سوء تفاهم نباشه این پورت بودنش خوبه ولی همه چیز نیست
    -----> اینا درست همه ی این پورت هایی که گفتی ایسوس هم داره . همه چیز نیست درست اما ایا شما از USB استفاده نمیکنید ؟ استفاده از usb در مقابل eSata, 1394 خیلی بیشتره .
    اگه شما اینجوری فکر می کنید به روی چشم قبول
    -----> درسته سونی توی سری اف یک طراحی منحصر به فرد را ارائه کرده اما خیلی هم از طراحی ایسوس سرتر نیست
    قابلیت های پائین تر ! کم لطفی می کنی
    -----> اره دیگه گرافیک بالاتر ، چیپست بهتر ، usb 3.0 و ... اینا همه قابلیت بهتر هستند اگه اشتباه میکنم بگو اشتباه .
    در مورد صدا ، گرافیک ، پشتیبانی که خودتون تائید کردین حرفی نیست .
    ایسوس تازه کاره به زمان نیاز داره تا خودشو نشون بده ، شاید در دراز مدت این حرف شما هم ثابت بشه ولی من شخصا ریسک نکردم و یک مارک خوش نام رو خریدم.
    -----> دستت درد نکنه حالا دیگه ایسوس شد بدنام ؟ خدائیش اگه بخوای یک کامپیوتر Desktop بخری مادربورد را چی انتخاب میکنی ؟ 100% انتخابت ایسوس . ایسوس با همین تازه کاریش کمترین خرابی را داره این که یک امتیاز مثبت حساب میشه .

13. 2 کاربر از You Were Mine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اتفاقا میخوام همینو بگم تو Kingston را که عمری داره قطعات کامپیوتر میزنه را ول میکنی میچسبی به سامسونگ تازه کار ؟ اگه میخوای بگی سامسونگ برتره حرفی نیست اما بدون ال سی دی لپ تاپ ایسوس مارکش سامسونگ و همانطور که میدونی رقیب سرسخت سونی تو ی ساخت ال سی دی و ال ای دی هست و همچنین یک نکته مهم !!: میدونی پنل های ال سی دی های سونی را سامسونگ میزنه ؟ اگه بری زیرشون را نگاه کنی میبینی زده Made By Samsung .
    یادم چهار یا پنج سال پیش تازه کارت گرافیک های قلابی مد شده بود ، یکی از راههای تشخیص اصل بودن همین چیپ رم گرافیک بود که در بعضی مارک ها کارت گرافیک اصلی رمش سامسونگ بود، سامسونگ در ساخت رم خیلی قدیمیه، سونی و سامسونگ در ساخت ال سی دی و ال ای دی دو رقیب سرسخت هستند که تو بحث تلوزیون  سونی با کیفیت عالی و قیمت بالا فعالیت می کنه ، سامسونگ با کیفیت مناسب و قیمت مناسب تر فعالیت می کنه.
    تهنا برتری PM55 در پورت های ورودی و خروجی هست و همچنین Storage technology اما HM55 در گرافیک کاملا برتره اگه بخوایم منطقی انتخاب کنیم من انتخابم میشه HM55
    به نظر من نباید خیلی در کارایی فرقی داشته باشند ، ولی اکثرا می گن pm55 قویتره.
    اینا درست همه ی این پورت هایی که گفتی ایسوس هم داره . همه چیز نیست درست اما ایا شما از USB استفاده نمیکنید ؟ استفاده از usb در مقابل eSata, 1394 خیلی بیشتره .
    احتمالا شما منظورمو متوجه نشدید ، پورت usb3 نسبت به usb2 سرعتش تغییر کرده، خیلی از وسایل از ماکزیمم سرعت usb 2 هم استفاده نمی کنند بجز فلشها و هاردیسک ، خوب اگه ما احتیاج به یه هارد اکسترنال پرسرعت داشته باشیم می تونیم از eSATA استفاده کنیم. شما می دونید خیلی از کپچرهای حرفه ای و دوربین های DV از پورت 1394(iLink) استفاده می کنند؟ می دونید چند تا وسیله usb3 تو ایران پیدا میشه؟ می دونید تمام تجهیزات که با usb3 کار می کنند قیمت خیلی بالایی دارند؟حرفم اینه که اگه لبتاب usb3 نداشته باشه خلعی احساس نمیشه.

اره دیگه گرافیک بالاتر ، چیپست بهتر ، usb 3.0 و ... اینا همه قابلیت بهتر هستند اگه اشتباه میکنم بگو اشتباه .
    چیبست رو قبول ندارم، سونی هم فول اچ دی، سنسور نور، 0.4" مانیتور بزرگتر، بکلایت، طراحی شکیلتر، کیبرد بهتر، اسپیکر قوی تر،رم بیشتر
    بقیه شرایط هم تقریبا مساوی

دستت درد نکنه حالا دیگه ایسوس شد بدنام ؟ خدائیش اگه بخوای یک کامپیوتر Desktop بخری مادربورد را چی انتخاب میکنی ؟ 100% انتخابت ایسوس . ایسوس با همین تازه کاریش کمترین خرابی را داره این که یک امتیاز مثبت حساب میشه .
    مرد مومن من گفتم سونی خوش نامه ، نگفتم که ایسوس بدنامه که تازه تو مقدمه مقایسه از ایسوس به نام یک شرکت موفق نام بردم.
    بازار لبتاب و نت بوک با توجه به افزایش تقاضای خرید در سراسر دنیا برای هر شرکت سازنده ای وسوسه انگیزه چه برسه به شرکت موفق ایسوس که بیشتر موفقیتشو رو مدیون مادربرد های حرفه ای خودش می دونه. این شرکت چند سالیه که بصورت جدی وارد بازار لبتاب و نت بوک شده و در حال حاضر داره محصولاتشو با قیمت مناسب در ایران با گارانتی های معتبری چون سازگار به فروش می رسونه. مدل N61Jq ایسوس با کارت گرافیک قدرتمند خودشو رقیب سرسختی برای سری F می دونه در ادامه به بررسی دو لبتاب سونی f115 و ایسوس می پردازیم تا ببنیم این N61Jq می تونه خودشو از نماینده سری f یعنی f115 برتر بدونه ؟!؟
    با احترام فراوان به شما من هنوز نتیجه گیریم همینیه که قبل گفتم

تنها برتری N61Jq گرافیک قدرتمند اونه که اگه لبتاب رو 100% برای بازی می خواین گزینه مناسبیه ولی اگه بازی در نیازهای بعدی شما قرار داره بهتره اونو فراموش کنید و تن به اختلاف قیمت 100 تا 200 هزارتومان سونی بدین و از نهایت تکنولوژی سونی لذت ببرید.

15. 3 کاربر از mohammadi4net بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •