تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 19 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 181

نام تاپيک: آموزش MSI AfterBurner ( آموزش اورکلاک برای مبتدی ها )

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    هر کجا میخواهم باشم باشم اسمان مال من است !!

پيش فرض

نوع مموریم DDR2 هستش - دوست عزیز با این میزان اور عمر کارتم کم نمیشه ؟ راستی با 2 ساعت بازی به زور میرسه 76 ...! بهد با نرم افزارهای تست دما ...84.86 اونورا ؟
    رو دما ی بعد از 2.3 ساعت بازی سنگینی مثه Resident Evil 5 حساب باز کنم بهتر نیست ؟

داره خودمونی میشه vaghean's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام جيگر همتون پايين بياد جدا، كارتم به فنا رفت!!!!!!!!
    يه جوري از اين اوركلاك تعريف كردين گفتم الانه فيفا با آخرين جزييات اجرا ميكردم اما يكمي لگ داشت بدون لگ اجرا مي شه
    اما حواسم نبود با جزييات متوسط اجرا كردم هيچ لگ كه هم داشت هيچ يهو بوشم دراومد
    كمش كردم تمامه گرافيك ويندوز هم ريخته به هم ولي بازم كار مي كنه ولي هي بو ميده
    جدا داريم خودمونو گول مي زنيم اينو گذاشتن تا بريم بسوزونيمش مجبور بشيم يكي ديگه بخريم اينم يه سياستيه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام جيگر همتون پايين بياد جدا، كارتم به فنا رفت!!!!!!!!
    يه جوري از اين اوركلاك تعريف كردين گفتم الانه فيفا با آخرين جزييات اجرا ميكردم اما يكمي لگ داشت بدون لگ اجرا مي شه
    اما حواسم نبود با جزييات متوسط اجرا كردم هيچ لگ كه هم داشت هيچ يهو بوشم دراومد
    كمش كردم تمامه گرافيك ويندوز هم ريخته به هم ولي بازم كار مي كنه ولي هي بو ميده
    جدا داريم خودمونو گول مي زنيم اينو گذاشتن تا بريم بسوزونيمش مجبور بشيم يكي ديگه بخريم اينم يه سياستيه
    اورکلاک اگه اصولی بشه مشکلی پیش نمیاد شما با توجه به نوع خنک کنندگی که گرافیک داره باید اور کنید گرافیک رو
    باید تست پایداری بگیرین و دما رو دائم حین تست چک کنید و پارامترهای گرافیک رو نباید یکدفعه بالا ببرید وگرنه من هم گرافیکمو اور کردم چرا گرافیک من بو نداد ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اورکلاک اگه اصولی بشه مشکلی پیش نمیاد شما با توجه به نوع خنک کنندگی که گرافیک داره باید اور کنید گرافیک رو
    باید تست پایداری بگیرین و دما رو دائم حین تست چک کنید و پارامترهای گرافیک رو نباید یکدفعه بالا ببرید وگرنه من هم گرافیکمو اور کردم چرا گرافیک من بو نداد ؟
    حق با شما هست 2 مورد اشتباه داشتم مي گم ولي قبلش يه سوال داشتم جدا تفاوتي هم بين اوركلاك و نورمال كرد؟
    1)كارت گرافيك من رادياتور بدون فن داشت فكر مي كنم فن خيلي مهم باشه
    2)من 10 تا 10تا اور مي كردم بعد با توجه به ساپورت كردن كارت گرافيكم حوصلم سر رفت و با توجه به اور بچه ها گفتم از آخر بيام اول (البته 200تا بيشتر اور نكردم)اونوقت سيستم بشدت قفل كرد بعد اومد بالا همه گرافيك سيستمم بهم ريخت دوباره ديفالتش كردم يه فيفا زدم كه گندش در اومد
    الانه هم گذاشتم امروز ببينم كامل گندش در مياد يا ديگه اونجوري نميشه البته حتما دوباره بايد ويندوز نصب كنم تا ببينم شايد گرافيكم قصر (غسر ، قثر، فثر،قسر،غصر،قسر،نميدونم چه جوري مي نويسن)در بره

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام يه سوال الان كامپيوتر من بوي سوختني ميده يه فن خوروجي پشت كيس يكي هم پشت پاورم الانه از فن پشت كيس كه بو مي كنم بوي سوختني نمياد پشت پاورم بو مياد ممكنه بخاطر اور كردن گرافيكم پاورم نكشيده واسه همين نيمه سوز شده باشه و يه چيز ديگه مي تونم همينجوري باهاش كار كنم صدمه نزنه به بقيه سيستم

پروفشنال jackson2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اینترنت...+ DialUp2!!!

پيش فرض

سلام به دوستان واساتید
    سوالی داشتم اگر کسی بلد بود لطفا جواب بده
    آیا روشی هست که کارت گرافیک را در هنگام دانلود غیر فعال یا خاموش کرد؟
    یعنی اینکه بقیه اجزا روشن باشند ولی کارت گرافیک خاموش باشد؟
    مرسی

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

سلام من از این روش استفاده کردم اون فایل crg رو هم تغییر دادم ولی تا830 بیشتر نمیتونم اور کنم....
    یه سوالم داشتم اینکه کارتو اور میکنیم تو عمر کارت تاثیر داره(تهویه مناسب و دما تا 70)؟

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

سلام من از این روش استفاده کردم اون فایل crg رو هم تغییر دادم ولی تا830 بیشتر نمیتونم اور کنم....
    یعنی چی که نمی تونید بیشتر اور کنید؟
    کارت پایدار نمیشه یا اصلا پارامتر مورد نظر مقدار بیشتری نداره؟
    مدل کارت چی هست

یه سوالم داشتم اینکه کارتو اور میکنیم تو عمر کارت تاثیر داره(تهویه مناسب و دما تا 70)؟
    بستگی به مدل کارت گرافیک داره

9. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

یعنی چی که نمی تونید بیشتر اور کنید؟
    کارت پایدار نمیشه یا اصلا پارامتر مورد نظر مقدار بیشتری نداره؟
    مدل کارت چی هست
    بستگی به مدل کارت گرافیک داره
    کارتم سافایر 4770 هست
    اورکلاک که میشه ولی تو برنامه ی msi afterburner فقط تا 830 بهم اجازه میده درصورتی که میتونم تا 850 اور کنم مموری رو هم تا 850 بیشتر اجازه نمیده اونو هم تا 1000 میتونم اور کنم این مقدارهارو با برنامه ی GPU tool که تو پست یک بود بدست آوردم
    فرکانس های اصلی هم : کور کلاک 750 و مموری 800 هست
    دما هم تا 76 بیشتر نشد
    به نظر شما اور کردن این کارت تاثیری چندانی تو کاراییش داره یا به ریسکش نمیارزه؟

ممنون

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

کارتم سافایر 4770 هست
    اورکلاک که میشه ولی تو برنامه ی msi afterburner فقط تا 830 بهم اجازه میده درصورتی که میتونم تا 850 اور کنم مموری رو هم تا 850 بیشتر اجازه نمیده اونو هم تا 1000 میتونم اور کنم این مقدارهارو با برنامه ی GPU tool که تو پست یک بود بدست آوردم
    فرکانس های اصلی هم : کور کلاک 750 و مموری 800 هست
    دما هم تا 76 بیشتر نشد
    به نظر شما اور کردن این کارت تاثیری چندانی تو کاراییش داره یا به ریسکش نمیارزه؟

ممنون
    برای من اور گرافیک تاثیر داشت البته تو بعضی بازی ها نداشت

12. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •