تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 19 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 181

نام تاپيک: آموزش MSI AfterBurner ( آموزش اورکلاک برای مبتدی ها )

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

1

سلام . مگه جلوی کیس گرین فن 8 نمی خوره ؟؟؟
    چرا داره من داشتم گوشزد می کردم که باید داشته باشه و اگر نبود باید بزاری.
    سلام دوستان من گرافیکمو اور کردم و شد این
    550-600 GPU
    1360-1500 Shader
    Ram - 400-450

دما هم قبلا تو تست باocct 80 بود شد الان 84 - قبلا با 2 ساعت بازی سنگین 73 الان 76

نظرتون چیه ؟ بیشتر میتونم اور کنم ؟ گرفیکم هم 9500GT هستش
    اول از همه به این سوالم جواب بده کارت گرافیکت نوع مموریش ddr2 هست یا ddr3?
    این دما بد نیست ولی اگر می خوای بری بالاتر فقط فرکانس هسته و مموری رو افزایش بده.
    مثلآ ممروی رو بزار روی 460-470 بعد برو با occt یک تست memtest بگیر اگر ارور نداد 10 تا 10 تا برو بالا و هی همین تست رو بگیر تا جایی که ارور داد 10-5 تا برگرد عقب و دیگه همینجا نگرش دار حالا برو سراغ فرکانس هسته و همینجور 10 تا 10 تا برو بالا و هی تست بگیر با occt (تست gpu منظورمه) حواست هم حتمآ به دما باشه که از 90 نره بالاتر.
    توصیه:اگر بتونی یک فن طوری قرار بدی که باد بزنه به گرافیکت خیلی موثره و این فنه هم باید طوری باشه که باد از یک منبع خنک بگیره مثلآ روی در کیس باشه که باد رو از بیرون بگیره و بده به گرافیکت.

تو این مدت که تست می کنه با کامپیوتر کار نکنم ؟
    میزنم یک ساعت تست کنه سه دقیقه میگذره مینویسه سی پی یو تو هات ! استاپ می کنه
    امیر جان اگر تست گرافیک بگیری نمی تونی کار کنی چون صفحه فول اسکرین اشغال میشه شما احتمالآ به اشتباه تست cpu رو زدی توی عکس زیر برات مشخص کردم که باید چی رو بزنی:

فقط توی رزواوشن حداکثر رزولوشن مانیتورت رو بزن.

این عکس مربوط به زمانی هست که تست شروع میشه شما باید حواست به دما و مقدار fps باشه و بالاترینشون رو یادداشت کنی معمولآ پس از 10 دقیقه ثابت میشن ولی شما یک 30 دقیقه که تست گرفت استپش کن و بسه بعد بیا و دما و مقدار fps رو به من بگو تا بگم چی کار کنی:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by H.Operator; 15-08-2010 at 18:43.

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

نوع مموریم DDR2 هستش - دوست عزیز با این میزان اور عمر کارتم کم نمیشه ؟ راستی با 2 ساعت بازی به زور میرسه 76 ...! بهد با نرم افزارهای تست دما ...84.86 اونورا ؟
    رو دما ی بعد از 2.3 ساعت بازی سنگینی مثه Resident Evil 5 حساب باز کنم بهتر نیست ؟

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

بعد از چند دقیقه که فعال می کنه میزنه DVI POWER SAVING بعد مانیتور خاموش میشه بعدش باید سیستم رو ریست کنم تا روشن بشه مانیتور ، همه چیز هم قطع میشه انگار

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

نوع مموریم DDR2 هستش - دوست عزیز با این میزان اور عمر کارتم کم نمیشه ؟ راستی با 2 ساعت بازی به زور میرسه 76 ...! بهد با نرم افزارهای تست دما ...84.86 اونورا ؟
    رو دما ی بعد از 2.3 ساعت بازی سنگینی مثه Resident Evil 5 حساب باز کنم بهتر نیست ؟
    دوست عزیز میشه این فونتت رو کوچیکتر کنی همون کوچیک هم که باشه میبینمش.
    خوب چون مموریت ddr2 هست باید سعی کنی روی فرکانس مموری بیشتر کار کنی تا بتونی پهنای باند رو افزایش بدی یا به قول معروف نرخ انتقال اطلاعات بیشتر بشه پس سعی کن روی فرکانس مموری بیشتر کار کنی.
    در مورد دما هم آره دیگه اون برنامه occt خیلی فشار میاره و هیچ بازی نمی تونه کارت رو اینقدر داغ کنه مثلآ همین رزیدنت اویل خوبه و از همه بهتر کرایسیس هست.ببین دما یک سقفی داره مثلآ اگر بره روی 80 بعد از 30 دقیقه میشه گفت که دیگه بالاتر نمیره و فن می تونه کنترلش کنه تا زیر 90 مشکلی پیش نمیاره خیالت راحت باشه.

بعد از چند دقیقه که فعال می کنه میزنه DVI POWER SAVING بعد مانیتور خاموش میشه بعدش باید سیستم رو ریست کنم تا روشن بشه مانیتور ، همه چیز هم قطع میشه انگار
    ویندوزت چی هست؟
    از قسمت power option ببین که حتمآ سیستم روی حالت high performance باشه نه روی balance یا power saver.
    خودت برنامه ای چیزی که همراه دیسک مادربوردت باشه نصب نکردی.

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

ویندوزت چی هست؟
    از قسمت power option ببین که حتمآ سیستم روی حالت high performance باشه نه روی balance یا power saver.
    خودت برنامه ای چیزی که همراه دیسک مادربوردت باشه نصب نکردی.
    بگو پس واسه همون بوده ، الان بردمش رو high

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

امیر جان همیشه روی HIGH قرارش بده فقط مواقعی که می خوای دانلود کنی و کامپیوتر رو رها می کنی از POWER SAVER استفاده کن.
    خوب پس تست بگیر و نتیجه رو بگو.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

واس من رو balance هست - ایراد داره ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ایراد که نداره.اما برای کسایی که بازی میکنن توصیه میشه رو high performance بزارنش.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

ایراد که نداره.اما برای کسایی که بازی میکنن توصیه میشه رو high performance بزارنش.

اتفاقا بازی هم میکنم ... این گزینه ای که میگید ... اصلا چیه ؟ و به چه درد میخوره ؟ ممنون میشم یه توضیح مختصری بدید

داره خودمونی میشه Gallardo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان من با برنامه gpu tool تست حداکثر می گیرم یه بار 625 نشون میده یه بار 645 یه بارم 725 !!
    کارتم هم ati 4850 برند msi اینم یه عکس با برنامه gpu z :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •